شرکت آکام آتامنطقه آزاد انزلی

استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی

استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی

‌به نقل از صفحه اینستاگرام رسمی منطقه آزاد انزلی  و به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و انجام تمهیدات لازم جهت پیشگیری از این بیماری تعطیلی مراکز خرید شامل مجتمع های تجاری و مراکز گردشگری شامل واحدهای اقامتی و پذیرایی در منطقه آزاد انزلی تا بیستم فروردین ادامه خواهد داشت. این تصمیم بنا به ضرورت شکستن زنجیره انتقال ویروس این بیماری بوده و هر گونه تصمیمات بعدی نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

تعطیلی موقت دفتر شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

دفتر اصلی شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی واقع در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی با توجه به اعلام اخیر تعطیلی منطقه تعطیل می باشد. دفتر این شرکت به دلیل مسئولیت های اجتماعی خود در پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، قطع زنجیره انتقال کرونا، سلامتی کارشناسان، همکاران، مشتریان و همشهریان محترم اقدام به تعطیلی دفتر اصلی از اوایل اسفند ۱۳۹۸ و دورکاری نموده ایم..

 

ارائه خدمات شرکت آکام آتا بصورت دورکاری

شرکت آکام آتا همچنان به ارائه خدمات خود بصورت غیر حضوری و دورکاری ادامه می دهد. شما می توانید از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره، فرم تماس با ما، ایمیل و یا تماس با کارشناسان شرکت با ما در ارتباط باشید. کلیه خدمات شرکت بصورت دور کاری انجام می شود. جلسات مشاوره بصورت تلفنی و یا اپلیکشن های موجود بصورت تماس اینترنتی تصویری صورت می گیرد. نگران تکمیل پروژه های خود نباشید ما در کنار شما هستیم.

 

جلسات کاری شرکت آکام آتا (آنلاین، بصورت اینترنتی و یا تلفنی)

تمامی جلسات کاری، و ملاقات ها بصورت تلفنی و آنلاین برگزار می گردد. ولیکن خدمات شرکت از راه دور ارائه شده، پیگیری و تکمیل می گردد.

 

 

 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

سپاس
هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)
۱۶ فروردین ۱۳۹۹

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا