مشاور دیجیتال مارکتینگمشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگمشاوره دیجیتال مارکتینگ – شما می توانید از صفحه معرفی اعضای هئیت مدیره شرکت آکام آتا با مدیران مجموعه آشنا شوید.

بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگمشاوره دیجیتال مارکتینگ در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

 

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی (مارکتینگ) و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند
مشاوره دیجیتال مارکتینگ مشاور شرکت آکام آتا
مشاوره دیجیتال مارکتینگ – شرکت مشاور آکام آتا

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

امروزه مشاوره دیجیتال مارکتینگ در دنیای کسب و کار و تجارت مورد نیاز بسیاری از کار آفرینان، صاحبان و مدیران ارشد کسب و کار است. البته گاهی تخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ خود به کارآفرینی کمک می کند و گاها کارآفرینان خود متخصص این حوزه هستند.

دیجیتال مارکتینگ یک شاخه از علم بازاریابی است که به آن بازاریابی آنلاین یا اینترنتی نیز می گویند و به برند سازی و یا خلق برند در فضای مجازی (اینترنت) کمک می کند و باعث می شود یک کسب و کار در اینترنت بیشتر دیده شود. بیشتر دیده شدن یعنی احتمالا مشتریان جدید بیشتر که البته این بخشی از بازاریابی است هدف اصلی بازاریابی رضایت مشتریان است. بنابراین وقتی در اینترنت کسب و کارتان دیده شد و مخاطب به مشتری تبدیل شد حال تجربه مشتری از وب سایت شما و آسانی استفاده از خدمات و در نهایت رضایت و نگهداشت مشتری بخش بسیار مهم تر در دیجیتال مارکتینگ است.

لیست روش های دیجیتال مارکتینگ که یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به آنها مسلط است:

 

انواع روش های دیجیتال مارکتینگ (مشاوره دیجیتال مارکتینگ):

 

 • طراحی و توسعه سایت Website Design and Development – گاهی یک مشاور به طراحی وب سایت تسلط ندارد ولیکن کمپین های دیجیتال مارکتینگ خوبی طراحی و اجرا می کند.
 • بازاریابی (SEO & SEM) با استفاده از موتورهای جستجو (Search Engine Marketing – Search Engine Optimization)
  استفاده از شبکه های اجتماعی (Social Network Marketing)
 • بازاریابی محتوایی Content Marketing
 • نمایش تبلیغات Web Banners – Google Ads – تبلیغات با گوگل (گوگل ادوردز) یا وب بنر و یا ریپورتاژ آگهی در وب سایت های پر بازدید
 • بازاریابی ایمیلی Email Marketing
 • بازاریابی ویروسی یا وایرال مارکتینگ Viral Marketing
 • بازاریابی چریکی یا پارتیزانی Guerilla Marketing
 • بازاریابی محتوا Content Marketing
 • بازاریابی ویدئو یا ویدئو مارکتینگ Video Marketing
 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی Social Network Marketing
 • افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing
 • اینفلوئنسر مارکتینگ  Influencer Marketing
 • ایمیل مارکتینگ Email Marketing
 • SMS مارکتینگ – SMS Marketing
 • رپرتاژ آگهی – Advertisement Reportage
 • موبایل مارکتینگ (بازاریابی موبایلی) – Mobile Marketing & Applications
 • بازاریابی بر اساس آنالیز داده ها و اطلاعات (بازاریابی داده محور) – Data Driven Marketing

 

مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟

«مشاور دیجیتال مارکتینگ»، از جمله عناوین شغلی جدید است که با ظهور دنیای وب، به وجود آمده است. تغییرات سبک زندگی و جهانی مردم در چند قرن اخیر، به قدری زیاد بوده که دنیای امروز عملاً هیچ شباهتی به دنیای ۳۰۰ سال گذشته ندارد. پیشرفت تکنولوژی، زندگی مردم را در سرتاسر دنیا به کلی متحول کرده و انسان امروز نیازهای اساسی خود را به شیوه های دیگری برطرف می کند. حتی می توانید سرعت و نوع استفاده از اینترنت را در ۲۰ سال گذشته با امروز مقایسه کنید و تفاوت های بسیاری ببینید.

شاید یکی از واضح ترین تغییرات در سبک زندگی، طریقه به دست آوردن اقلام مورد نیاز و دستیابی به خدمات است. در دنیای دیجیتال، بیشتر افراد ترجیح می دهند از پشت کامپیوترها یا گوشی های خود نیاز های روزمره شان را برطرف کند. در نتیجه ارتباط فروشنده و مشتری، یا به طور کلی تر، ارائه دهنده و دریافت کننده خدمات یا محصولات، به طور کلی متحول شده است. از این رو، شیوه های سنتی بازاریابی دیگر در بسیاری از موارد پاسخگو نیست و فروشندگان باید جای دیگری دنبال مشتری های خود بگردند: در دنیای آنلاین!

این تغییرات و تحولات ایجاد شده در روی آوردن عموم مردم به دنیای دیجیتال، باعث بوجود آمدن مهارتی شده، تحت عنوان بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ. اما چگونه باید بازاریابی اینترنتی انجام دهیم؟

هرکسی که یک کسب و کار آنلاین یا حتی غیرآنلاین دارد، نیازمند مهارت دیجیتال مارکتینگ است. مشاور دیجیتال مارکتینگ، فردی است که با استفاده از مهارت های خود در فضای آنلاین، به شما کمک خواهد کرد تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و در این فضای رقابتی شدید، خود را به بهترین نحو معرفی کنید.

مشاور دیجیتال مارکتینگ باید چه مهارت هایی برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ داشته باشد؟

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ نیازمند دانش هایی است که فراتر از دانش های رایانه ای است:

 • تسلط کامل به تمام خدمات و روش های دیجیتال مارکتینگ برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بدون شک برای یک مشاور دیجیتال مارکتینگ، اساسی ترین ابزار، دانش کاربردی در این زمینه است؛ شامل طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن، سئو، گوگل ادوردز، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی اپلیکیشن. درواقع، از آنجا که مشاور دیجیتال مارکتینگ، برقرار کننده ارتباط بین مشتری و فضای آنلاین است، باید تسلط کامل به فضای آنلاین داشته باشد.

 • توانایی تحلیل اطلاعات برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

شاید پس از مسلط بودن به دانش دیجیتال، شاید توانایی تجزیه و تحلیل داده، مهم ترین مهارت یک مشاور دیجیتال مارکتینگ است. در واقع برای تبدیل یک درونداد به برونداد، گام اول درک صحیح داده ها است. مشاور دیجیتال مارکتینگ با تبدیل داده ها به اعداد و ارائه آن به صورت چارت و نمودار، علاوه بر درک صحیح از وضعیت موجود، می تواند روند تغییرات و مسیر پیشرفت را شفاف تر کند. برای مثال آنالیز اطلاعات گوگل آنالیتیکس Google Analytics و وب مستر Google WebMasters – Google Search Console

 • توانایی تعیین هدف برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

اگر هدف مشخص نباشد، حرکت به سوی آن بی معنی است. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ، باید برقراری ارتباط صحیح با کارفرمایان و دریافت اطلاعات لازم، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را تعریف و تشریح کند. از آن جا که اهداف هر پروژه، کاملاً به نوع هر کسب و کار بستگی دارد، مشاور دیجیتال مارکتینگ باید با کسب اطلاعات لازم در کسب و کار مورد نظر، هدف گذاری کند.

 • تعیین استراتژی و تاکتیک برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

موضوع مهمی که باید مورد توجه هر بازاریاب باشد، تعیین استراتژی و تاکتیک است. اما استراتژی و تاکتیک در یک راستا هستند، اما تعاریف متفاوتی دارند. منظور از استراتژی، برنامه عملیاتی است که برای رسیدن به هدف طراحی می شود و تاکتیک در واقع اقداماتی است که در راستای عملیاتی سازی این برنامه های عملیاتی انجام می شود. در واقع تاکتیک بخشی از استراتژی است.

در واقع استراتژی شامل برنامه بلند مدتی است که در هر پروژه ای، یونیک و خاص بوده و در پاسخ به چرایی هر مشکل، طراحی می شود؛ در حالی که تاکتیک، شامل اقدامات کوچک و کوتاه مدتی است که مشخص می کند یک استراتژی چگونه باید به منحصه ظهور برسد.

 • توانایی شنیدن برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ، باید یک شنونده خوب باشد تا بتواند علاوه بر دریافت اطلاعات لازم از کارفرما و صاحب کسب و کار، ایده ها و دیدگاه ها را بشنود و به نیازهای کسب و کار مورد نظر وقوف یابد. از آنجا که هر کسب و کار در نوع خود منحصر به فرد است، یک مشاور خوب با تقویت مهارت های شنیداری خود، درک بهتری از مشکلات هر کسب و کار پیدا می کند.

 • برنامه ریزی و اولویت بندی مشاور دیجیتال مارکتینگ

در مسیر حرکت به سوی هر هدفی، باید گام ها به ترتیب برداشته شود و پله ها باید به ترتیب طی شوند. مهم ترین مهارت در این مسیر، تعیین هر گام و هر مرحله به طور دقیق است. تعیین دقیق اولویت ها، کمک می کند که در وقت و انرژی و سرمای، صرفه جویی شود و سریعتر به هدف برسد.

 • مهارت مدیریت و برقراری ارتباط برای ارائه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

زمانی که یک شرکت، مشاور دیجیتال مارکتینگ استخدام می کند، انتظار دارد که او مهارت های مدیریت لازم را داشته باشد و کاملاً حرفه ای عمل کند. به علاوه یک بازاریاب موفق باید بتواند ارتباطات خوب و مؤثر برقرار کند. درواقع همه مهارت هایی که پیشتر اشاره شد، زیر چتر مدیریت و توانایی برقراری ارتباط یک بازیاب خوب جمع شده و او را به هدف می رساند.

 

مشاور دیجیتال مارکتینگ،  یک متخصص علم بازاریابی (مارکتینگ) است که بیشتر آنچه یک مشاور بازاریابی در فضای غیر مجازی انجام می دهد او در فضای مجازی و اینترنت انجام می دهد. خدمات این مشاور می تواند به جذب مشتریان بیشتر و رضایت مشتریان و در نتیجه نگهداشت مشتریان شما در فضای مجازی باشد. یک مشاور این حوزه، معمولا به سئو SEO و SEM و کانال های بازاریابی در اینترنت، بازاریابی شبکه های اجتماعی Social Media Marketing، بازاریابی محتوایی Content Marketing از طریق جذب مخاطب با تبلیغات در فضای اینترنت و … تسلط کامل دارد.

 

سئو SEO چیست؟

سئو ( به زبان انگلیسی SEO ) یعنی بهینه سازی موتور های جستجو (به زبان انگلیسی Search Engine Optimization ) یکی از (در واقع شاید بهتر است بگوییم مهم ترین) تخصص های دیجیتال مارکتینگ است. که در آن مشاور یا متخصص این حوزه سعی می کند وب سایت (وبگاه) شما در کلید واژه های مورد نیاز شما که مشتریان و مخاطب شما، شما را از آن طریق پیدا می کند در صفحه اول گوگل و رنک بالایی داشته باشد. بیشتر مخاطب ها اگر کسب و کار را نشناسند و هدفمند نام کسب و کار شما را جستجو نکنند. کلمات کلیدی را در گوگل جستجو می کنند.

بنابراین کلیدواژه های مورد جستجوی مشتریان شما برای کسب و کارتان بسیار مهم است مخصوصا برای کسب و کار های مجازی اینترنتی. برای مثال شخصی که مطمئن نیست چه مدل باطری و از کجا با چه قیمتی خرید کند ممکن است در گوگل جستجو کند  ” خرید باطری ماشین ۲۰۶ صندوق دار تیپ ۵ ” حال کسب و کار هایی که جستجو و رسیدن به آن راحت تر است شانس بیشتری برای خرید مشتری از آنها را دارند.

 • SEO : سئو  – بهینه‌سازی موتور جستجو اینترنتی به زبان انگلیسی : Search Engine Optimization
 • SEO : بازاریابی موتور جستجو (اینترنتی) به زبان انگلیسی : Search Engine Marketing
 • Digital Marketing : دیجیتال مارکتینگ

 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ بازاریابی مشاور شرکت آکام آتا
مشاوره دیجیتال مارکتینگ – شرکت آکام آتا

بروز بودن دانش مشاور دیجیتال مارکتینگ

در دنیا، با توجه به این مسئله که هر روز یک شغل تخصصی جدیدی پیدا می شود که یادگیری آن به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد. بازاریابی اینترنتی در عصر حاضر یک شغل در دنیا به حساب می اید و کارشناسان متعددی نیز هستند که به  مشاوره دیجیتال مارکتینگ می پردازند. و به این صورت برای خود درآمد زایی دارند.به روز بودن دانش یک مشاور دیجیتال مارکتینگ بسیار مهم است زیرا هر روز تغییرات و پیشرفت های جدیدی در این حوزه صورت می گیرد.

هر شرکتی یا فردی برای این که بتواند بازاریابی خود را در سطح بین المللی و جهانی شروع کند در ابتدا به یک سری مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیازمند بوده است تا روش های اصولی این حوزه را یاد بگیرند و در کم ترین زمان ممکن به اهداف خود در سطح بازار جهانی برسند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ که توسط مشاوران در سطح کشور صورت می گیرد وظایف خاص خود را دارا می باشند که در این جا به چند مورد از این وظایف می پردازیم .

تسلط داشتن به تمامی موضوعات دیجیتال مارکتینگ، تسلط کامل به روش های دیجیتال مارکتینگ، انتخاب درست همکاری با مدیران و صاحبان کسب و کار نیازمند مشاوره و در آخر شناخت کامل بازار هدف، مشتریان، رقبا، صنعت، محصول یا خدمت، و طبقه بندی بازار هدف مربوطه می باشد. که برای این که مشاوره دیجیتال مارکتینگ به درستی صورت گیر باید تمامی این موارد مورد اطلاع و مطالعه مشاور قرار گیرد. فواید مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیز می تواند شامل برنامه‌ریزی درست برای بازاریابی در فضای مجازی و به دست آوردن درست و دقیق هزینه ها و مدت زمان فرایند دیجیتال مارکتینگ است.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شرکت آکام آتا
مشاوره دیجیتال مارکتینگ – شرکت آکام آتا

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و نیاز کسب و کار ها

 

کسانی که نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارند می توانند صاحبان و کارآفرن های تمامی کسب و کار ها باشند که برای توسعه کسب و کار خود و بروز شدن بتوانند خدمات خود را به صورت آنلاین و اینترنتی هم ارائه دهند. در حال حاضر در دنیا، بسیاری از کسب و کار به دنیای دیجیتال وارد شده اند برای مثال سفارش غذا، خرید منزل از یک مغازه، خدمات مشاوره، خرید و فروش، و حتی خدمات آموزشی نیز به سمت دیجیتال شدن می روند.

به طور یقین می توان گفت که بسیاری از کسب و کارها به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز پیدا خواهند کرد تا بتوانند برنامه های خود را در سطح بازار جهت دهی کنند. و در بازار سر درگم نباشند. و بدون شک تمام شغل ها و تولیدی ها می خواهند از این تکنولوژی در خرید و فروش ها خود بهره ببرند تا میزان فروش خود را در سطح بازار به چندین برابر خود برسانند.

برای صاحبان کسب و کار که می خواهند در سطح کشور، استان، شهرستان، و یا دنیا میزان مشتریان بیشتری داشته باشند می توانند از مشاوره دیجیتال مارکتینگ بهره بگیرند تا میزان فروش محصولات خودشان را به چندین برابر برسانند. تعیین نمودن تعهدات جدید برای فعالیت کردن در فضای مجازی و اینترنت. بهبود ارتباط درست و صمیمی با مشتریان. تعیین کردن برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت برای اهداف مدون. آگاهی از میزان شرایط و میزان رقابت و عمل کرد های رقبای شما، همه این موارد را می توانید از طریق درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ بدست بیاورید.

در انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ چه فرد باشد و یا شرکت توصیه می شود بسیار دقت کرده و تحقیقات خوبی پیش از توافق و شروع به همکاری انجام دهید. سوابق کاری، تجربی و نمونه کار های موفق یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند در انتخاب به شما کمک کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در بازار امروز تنها باید با کمک تبلیغات هدفمند به خواسته ها و نیازهای مشتریان رسیدگی کرد. مشاوره دیجیتال مارکتینگ با استفاده از بستر اینترنت و انجام بازاریابی اینترنتی می تواند کسب و کار ها را در رسیدن به اهداف شان یاری رساند. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها می توانند نسبت به رقبای خود جایگاه بهتری در بازار داشته باشند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ با ارائه ی راهنمایی هایی درباره ی بازاریابی آنلاین، سئو SEO و برندینگ، در روند دیجیتالی شدن کسب ‌و کارها تاثیر مثبتی می گذارد. امروزه کسب‌ و کارهای سنتی نیز تلاش می ‌کنند با راه ‌اندازی یک وب سایت، وارد دنیای دیجیتال شوند و از مزایای آن برای رشد درآمد خود استفاده کنند. به همین دلیل اهمیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای صاحبان کسب ‌و کارها بیش از پیش آشکار شده است. یک مشاور بازاریابی اینترنتی با خدمات زیادی که به صاحبان کسب و کارها ارائه می دهد، کمک می کند تا آنها بتوانند در کمترین زمان به بهره ‌وری بالاتری نسبت به روش‌های سنتی برسند. وظیفه ی اصلی یک مشاور در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ، ایجاد ارتباط بین کسب و کار و فضای آنلاین است. چنین مشاوری با دانش، تخصص، تجربه و توانایی های خود در این زمینه می تواند یک کسب و کار سنتی را به یک کسب و کار موفق اینترنتی تبدیل کند. به این ترتیب از طریق به کارگیری ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، مشتریان بیشتری به کسب و کار جذب نموده و کسب و کار مورد نظر را به اهداف بیشتری می رساند. مشاور دیجیتال مارکتینگ فرد یا گروهی است که برنامه های بازاریابی اینترنتی یک کسب و کار را با هدف رشد سازمانی و افزایش سود هدایت می کند.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

برای انجام یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ خوب، مشاور باید با نحوه ی استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و معیارهای موفقیت آشنا باشد. البته این گونه نیست که هر مشاور بازاریابی دیجیتال در تمام زمینه‌ های این حوزه تخصص داشته باشد. چنین مشاوری باید بداند که هر شبکه ی اجتماعی چه هدفی را دنبال می کند و مخاطبانش چه کسانی هستند. در نتیجه می داند که هر شبکه ی اجتماعی تا چه حد می تواند در پیشرفت کسب و کار موثر واقع شود. همه ی شبکه های اجتماعی پلتفرم مناسبی برای رشد و موفقیت یک کسب و کار نیست و نمی تواند باعث افزایش فروش آن شود. یکی از مهم ترین ویژگی های مشاوره دیجیتال مارکتینگ، ارائه ی تحلیل و آنالیز درست بازار هدف و اطلاع رسانی درباره ی آخرین رخدادهای فضای دیجیتال می باشد تا به سمت دستیابی به فروش بیشتر حرکت شود. معمولا هر مشاور در یک یا چند زمینه خاص تخصص دارد و در سایر زمینه ‌ها تنها آشنایی نسبی دارد. اما در هر حال، کسب‌ و کار هر مشکلی داشته باشد، یک مشاور بازاریابی اینترنتی می ‌تواند کمک های بسیاری به شما بکند. تمام کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ، برای تدوین و انتخاب بهترین استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال به مشاور بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهایی که به دنبال توسعه ی بازار و جذب مشتریان بیشتر هستند، بسیار مفید خواهد بود. این مشاوره برای طیف گسترده ای از قبیل افرادی که برای تعیین اهداف مناسب بازاریابی آنلاین کسب و کار خود به مشورت نیاز دارند، کسانی که برای اندازه گیری و تحلیل شاخص های کلیدی بازاریابی دیجیتال به کمک نیاز دارند، و کسب و کارهایی که به دنبال برقراری ارتباط موثر با مشتریان خود هستند مفید است. به بیان دیگر همه  ی کسب و کارهایی که تمایل به گسترش فعالیت خود در اینترنت و جذب مشتری بیشتر از طریق کانال های آنلاین دارند می توانند از کمک یک مشاور دیجیتال مارکتینگ بهره بگیرند.

 

 

[dt_gap height=”30″]


  شرکت آکام آتا منطفه آزاد انزلی (سهامی خاص)

   

  – xvhp shdj
  xvhp ,f shdj – lah,vi xvhpd ,f shdj
  lndv nd[djhg lhv;jdk’
  lah,v nd[djhg lhv;jdk’
  lah,vi nd[djhg lhv;jdk’

  مشاوره دیجیتال مارکتینگ در بندر انزلی – مشاوره دیجیتال مارکتینگ در انزلی – مشاوره دیجیتال مارکتینگ در رشت – مشاوره دیجیتال مارکتینگ در گیلان
  مشاوره دیجیتال مارکتینگ در تهران – مشاوره دیجیتال مارکتینگ – بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ – مدرس دیجیتال مارکتینگ – مشاور بازاریابی دیجیتال- مشاور بازاریابی اینترنتی – متخصص دیجیتال مارکتینگ – اجرای دیجیتال مارکتینگ- مدیریت دیجیتال مارکتینگ- آموزش دیجیتال مارکتینگ- آموزش دیجیتال مارکتینگ – آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان – فیلم آموزش دیجیتال مارکتینگ – آموزش دیجیتال مارکتینگ pdf – دانلود آموزش دیجیتال مارکتینگ – آموزش دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام – دیجیتال مارکتینگ چیست pdf – جزوه آموزش دیجیتال مارکتینگ- بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ

  ——————-
  دیجیتال مارکتینگ چیست pdf – مقاله دیجیتال مارکتینگ  -آموزش دیجیتال مارکتینگ رایگان – دیجیتال مارکتینگ pdf – آموزش دیجیتال مارکتینگ pdf – دیجیتال مارکتینگ ppt – اصول دیجیتال مارکتینگ – شرکت دیجیتال مارکتینگ
  —————

  مدیر دیجیتال مارکتینگ – شرح وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ – شرح وظایف واحد دیجیتال مارکتینگ – حقوق مدیر دیجیتال مارکتینگ – شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ – شرح شغل دیجیتال مارکتینگ – شرح شغل کارشناس دیجیتال مارکتینگ- وظایف دیجیتال مارکتر- شرح وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ – شرح خدمات دیجیتال مارکتینگ

   

  مشاهده بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا