کسب و کارمشاور مدیریت

مشاور بازاریابی و فروش در تهرانمشاور بازاریابی و فروش در تهران

 

مشاور بازاریابی شرکت مشاور آکام آتا مارکتینگ Marketing Consultant Iran
مشاور بازاریابی (مارکتینگ) و فروش شرکت آکام آتا AKAM ATA

 مشاور بازاریابی و فروش در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

 

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی و فروش بین الملل و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

در صورت تمایل میتوانید مقاله های زیر – در ارتباط با مشاوره بازاریابی و فروش در تهران را مطالعه نمایید.

 

مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ)

مشاور فروش

 

مشاور بازاریابی مارکتینگ آکام آتا Marketing Plan Consultant Iran
مشاور بازاریابی و فروش

 

مشاوره مدیریت کسب و کار برای مدیران Management Consulting Services in Iran

مشاور فروش و بازاریابی در تهران، و استخدام فرد و یا همکاری با یک شرکت مشاور برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی به یک مسئله جالب و کارآمد تبدیل شده است. با توجه به اهمیت شناسایی و در دست گرفتن نبض بازار هدف در دنیای کسب و کارهای امرو، برای هر کسب و کار جدیدی که سودای موفقیت در سر دارد کمک گرفتن از یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران، که یک بازار وسیع با پتانسیل بسیار بالا است، جذاب به نظر می رسد.

مشاور فروش و بازاریابی، مشاوری است که برای ایجاد و اجرای استراتژی های بازاریابی با شرکت ها و کسب و کارهای مختلف همکاری می‌کند. یک مشاور فروش و بازاریابی موفق تکنیک‌ها و روش‌های فروش، قیمت گذاری، بازاریابی و تبلیغات را به مناسب‌ترین روش نسبت به یک کسب و کار تسلط تجربی و علمی دارد. و کار او ارائه برنامه و خدمات مشاوره و کمک به اجرای آن است.

 

مشاور فروش و بازاریابی شرکت مشاور آکام آتا

دنیای امروز دنیای دانش – سرعت و رقابت است. در دنیای امروز تمامی مسائل به صورت کامل تخصصی و تفکیک شده می‌باشد. مقوله بازاریابی و فروش نیز از این امر مستثنی نیست. بنابر این فن و دانش فروش و بازاریابی کاملا تخصصی و بر پایه اصول و استراتژی می‌باشد. در دنیای مدرن فرصت آزمون و خطا برای یادگیری وجود نداشته و بهترین و عاقلانه‌ ترین روش در راه اندازی و اداره یک کسب و کار موفق استفاده از دانش و تخصص یک مشاور فروش و بازاریابی و یا استخدام تمام وقت یک متخصص است. البته گاها صاحب و مالک کسب و کار خود متخصص این حوزه است که نیاز به یک مشاور را کمرنگ می بیند.

از جهتی یافتن یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران ممکن است به چالشی دشوار برای صاحبان کسب و کار تبدیل شود. لذا در مقاله حاضر بر آن شدیم ویژگی‌های یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران را ذکر کرده و عوامل موفقیت وی را با توجه به جامعه و شهری که در آن هزاران شرکت و کسب و کار در رقابتی شدید در حال فعالیت هستند، بررسی کنیم.

 

ویژگی‌های مشاور فروش و بازاربابی موفق

همانطور که ذکر کردیم بهترین مشاور فروش و بازاریابی کسی است که با تخصص و دانش خود تکنیک‌ها و روش‌های فروش را با توجه به بازار هدف خود دانسته و توانایی آموزش و همچنین اجرای آنها را داشته باشد. بهترین مشاور فروش و بازاریابی در تهران کسی است که بازاریابی و فروش را در بازار هدف خود یعنی تهران را بشناسد. یک مشاور در صورتی موفق خواهد بود که روش‌ها و اقدامات لازم برای گسترش و توسعه بازار را بداند و مهم‌تر از آن بتواند آن را به شما آموزش دهد.

مشاور فروش نحوه تدوین و ارائه طرح و برنامه جامع فروش و بازاریابی Sales and Marketing Plan را می داند. مناسب ترین مشاور فروش و بازاریابی در تهران برای یک کسب و کار که بازار هدفش تهران است، داشتن شناخت کافی از بازار است. در مرحله اول باید مشاور بتواند بازار هدف را آنالیز Market Analysis کرده و تحقیق بازار Market Research را بتواند با تیمی انجام دهد. و یک استراتژی کارآمد جهت تبلیغات و فروش طراحی کند. مشاور فروش و بازاریابی در تهران باید بتواند با بهره گیری از روش های بازاریابی و تبلیغات مدرن کمترین هزینه و بیشترین سود را عاید یک کسب و کار کند. داشتن دانش و فن ارتباط گیری با مشتری و بازاریابی از ویژگی های الزامی یک مشاور فروش و بازاریابی موفق است.

یک مشاور فروش و بازاریابی موفق در تصمیم گیری و اتخاذ بهترین روش‌های جلب رضایت مشتری به شما کمک می‌کند. جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی و همچنین روش‌های گسترش دامنه‌ی فعالیت را به شما آموزش می‌دهد. یک مشاور می‌تواند با شناخت خود از جامعه هدف یک پایگاه دائمی از کسب و کار شما در نظر مشتریان ساخته و با در نظر گرفتن پتانسیل موجود در بازار تک تک هدف‌های شما را محقق سازد.

 

مهارت‌های لازم برای موفقیت یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران

یک مشاور برای کسب موفقیت و مدیریت کارآمد به ترکیبی از مهارت‌های فنی Technical Skills و مهارتهای نرم Soft Skills (ویژگی های شخصی که به فرد امکان می دهد تا به طور موثر و هماهنگ با افراد دیگر تعامل داشته باشد) نیاز دارد. این مشاور باید در بازاریابی، برقراری ارتباط و روانشناسی مشتریان ماهر و با تجربه باشد.

اگر در پی به کار گیری یک مشاور می‌باشید، به دنبال کسی باشید که بتواند هم تفکر خلاق داشته باشد و هم قادر به تجزیه و تحلیل مبتنی بر نتایج باشد. هرکسی که استخدام می کنید باید با رفتار مشتریان مورد نظر خود آشنا باشد و مایل به همکاری مشترک برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن در اهداف تجاری شما باشد.

در کنار تحصیلات دانشگاهی و تجارب کاری – یک مشاور فروش و بازاریابی موفق دائماً در حال یادگیری و کار روی مهارتهای خود است تا بتواند کارفرمای خود را در مورد آخرین روشهای بازاریابی به روز کرده و به وی آموزش دهد. بازاریابی همیشه در حال پیشرفت بوده و ضروری است که همواره به روز و همگام با صنعت باشد.

مشاور بازاریابی و فروش درسعادت آباد – مشاور بازاریابی و فروش در شهرک غرب – مشاور بازاریابی و فروش در ونک – مشاور بازاریابی و فروش درمیدان ولیعصر – مشاور بازاریابی و فروش در سهروردی – مشاور بازاریابی و فروش در یوسف آباد

منابع:

lah,v fhchvdhfd , tv,a nv jivhk

[dt_gap height=”30″]

  هزینه های مشاوره

  • یک ساعت مشاوره تلفنی ۲۵۰٫۰۰۰ تومان

  • نیم ساعت مشاوره تلفنی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا