اعضای هئیت مدیره شرکت آکام آتا (سهامی خاص)

Akam Ata CEO and board of directors

مهندس یاشا سازمند

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی – مهندس مکانیک طراحی جامدات، کارشناس ارشد بازاریابی بین الملل

Mehdi Dorostkari Chairman of the Board Akam Ata Akamata

مهدی درستکاری

رئیس هیئت مدیره

کارشناس ارشد بازرگانی گرایش مدیریت مالی – کارشناس حسابداری، مدیر ارشد مالی بازرگانی

رشید سازمند

رشید سازمند

مشاور عالی و نایب رئیس هیئت مدیره

ناخدا بازنشسته، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره سابق باشگاه ملوان بندر انزلی، مشاور عالی مدیریت

رشید سازمند (متولد  ۱۳۳۰)، مدیرعامل سابق ملوان بندر انزلی و از مدیران اسبق ورزشی شهرستان بندر انزلی است. ایشان که سالهاست بازنشسته شده است به عنوان مشاور عالی هئیت مدیره، هدف از همکاری با شرکت را ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیلکرده در حد توان خود عنوان می کند.

  • یاشا سازمند اسفرنجان، مدیر عامل و عضو هئیت مدیره

مهندس یاشا سازمند (متولد  ۱۳۶۲)، دانش آموخته مهندسی مکانیک در طراحی جامدات در ایران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد – مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی می باشد. ایشان افتخار همکاری با شرکت های معتبر و مطرح داخلی و خارجی را در سوابق کاری یک دهه گذشته خود دارد. سالها تدریس زبان انگلیسی و زبان انگلیسی کسب و کار در ایران و کشور مالزی، همکاری به عنوان کارشناس و مدیر واحد های فروش و بازاریابی شرکت های معتبر از جمله فعالیت های چندین ساله ایشان بوده است.

مهندس سازمند که سالها قبل از دانشگاه برگامو در ایتالیا پذیرش دوره دکترای مدیریت (PhD) گرفته بود، علت عدم ادامه تحصیل خود و حتی عدم ثبت نام در دوره دکترای دانشگاه برگامو ایتالیا را مشکلات مالی، و میل و اشتیاق خود به ورود به بازار کار می داند. ایشان از مولفین ۸ مقاله علمی منتشر شده در حوزه های بازاریابی بین الملل، فروش و بازاریابی، تجربه و مدیریت رضایت مشتریان در فضای مجازی، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت آموزشی بوده است که تا کنون ۱۰۲ بار توسط مقالات علمی اساتید دانشگاه، کارشناسان و دانشجویان از سراسر دنیا مورد استفاده و ارجاع (استناد) قرار گرفته است.

  • مهدی درستکاری، رئیس هیئت مدیره

مهدی درستکاری (متولد  ۱۳۶۱)، دانش آموخته کارشناسی حسابداری و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی است. ایشان بیش از یک دهه سوابق مدیریتی و کارشناسی در حوزه مدیریت مالی و حسابداری دارد.

پنج ۵ سهامدار متخصص و با تجربه معرفی اعضای تیم

مجموعه آکام آتا در حال حاضر دارای پنج ۵ سهام دار متخصص در حوزه های کامپیوتر نرم افزار، بازاریابی و بازرگانی بین الملل، مدیریت، گردشگری، امور بانکی خدمات ارزی و امور بین‌الملل است. اکثریت اعضای مجوعه دارای مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد با بیش از یک دهه تجارب کاری و اجرایی می باشند.

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه

۱- متخصصین دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه

۲- متخصصین دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

به این نوشته امتیاز دهید!