حمل و نقل بین المللیکسب و کارمشاوره بازاریابی بین الملل

شرکت امین کاسپین شمال

شرکت امین کاسپین شمال

شرکت امین کاسپین شمال

شرکت امین کاسپین شمال یک شرکت کشتیرانی و بازرگانی واقع در لیست شرکت های کشتیرانی بندر انزلی می باشد. این شرکت ارائه دهنده ی خدمات مختلف در زمینه ی بازرگانی است و به عنوان شرحی کلی از خدمات آن می توان به موارد زیر اشار کرد:صادرات و واردات کالا، خدمات نمایندگی کشتی، عملیات ترانزیت و صادرات کالا شامل حمل انواع محموله های عمومی و کانتینر به کشورهای حاشیه ی دریای خزرو بالعکس، عملیات بندری، حمل بار توسط کشتی شامل حمل و نقل داخلی و نیز حمل و نقل بین الملل، ارائه ی خدمات ترخیص کالا از گمرک در تمام بندرهای شمالی ایران، ارائه ی خدمات انبارداری کالا در گمرکات شمالی کشور، پشتیبانی فنی، مدیریت کشتی، و تهیه ی قطعات یدکی کشتی.

شرکت امین کاسپین شمال در سال ۱۳۸۶ تاسیس شده است. این شرکت با ارائه ی خدمات حمل و نقل دریایی با استفاده از خطوط کشتیرانی فعال در دریای خزر به انجام امور ترانزیت کالا می پردازد. با توجه به تجربه ی کاری گروه فعال در این شرکت، امکان حمل و نقل دریایی وحمل مواردی همچون آهن آلات، چوب و تخته، مواد معدنی، کالاهای فله، کالاهای سنگین وزن، موادشیمیایی و پتروشیمی و همچنین فرآورده های نفتی در حوزه دریای خزر از طریق بنادر شمالی ایران وجود دارد.

شرکت های کشتیرانی فله بر

کالاهای فله در کشتیرانی به کالاهایی گفته می شود که بسته بندی ندارند و به صورت باز حمل و نقل می شوند. این کالاها شامل کالاهایی همچون گندم، جو، ذرت ،سنگ آهن ،سنگ سیمان (کلینکر) زغال سنگ ، گچ و آهک را می شوند. حمل این گونه کالا ها چه به صورت زمینی و چه به صورت دریایی نیازمند وسیله ی حمل خاصی است که در اصطلاح به آن فله بر می گویند. برای حمل دریایی کلینکر یا همان سنگ سیمان از کشتی حمل کلینکر استفاده می شود. از دیگر شرکت های فعال در این زمینه می توان به شرکت کشتیرانی دریادلان سبز خزر، و شرکت کشتیرانی عصر دریای خزر اشاره کرد. شرکت امین کاسپین شمال می تواند خدمات دیگری همچون مشاوره برای خرید کشتی از روسیه، مشاوره مهندسی دریایی و کشتی، رزرو بار برای کشتی های تحت نمایندگی (صادرات و واردات)، تامین آذوقه کشتی ها، حمل و نقل محموله ها به کشورهای مستقل مشترک المنافع و نقاط داخلی کشورهای آسیای میانه به صورت ترانزیت و مواردی از این دست را فراهم کند. این شرکت امکان ارائه ی خدمات نمایندگی کشتی ها در بندرهای شمالی ایران شامل بندر انزلی، بندر آستارا، بندر نوشهر و بندر امیرآباد را دارد.

لیست شرکت های کشتیرانی بندر انزلی – خطوط کشتیرانی فعال در دریای خزر – شرکت کشتیرانی دریادلان سبز خزر – شرکتهای کشتیرانی فله بر – خرید کشتی از روسیه – شرکت کشتیرانی عصر دریای خزر – حمل دریایی کلینکر – کشتی حمل کلینکر – Amin Caspian Shomal

فرم درخواست مشاوره حمل و نقل و بازرگانی

خدمات شرکت امین کاسپین شمال

ترانزیت دریایی (بهترین روش حمل محموله های تناژ بالا)

در حال حاضر می توان گفت بیشترین حجم تجارت و حمل و نقل از طریق آب های آزاد و دریاها انجام می شود. حمل دریایی نسبت به بقیه روش ها ارزانتر بوده و به همین دلیل صاحبان کالا و شرکت های تجاری ترجیح می دهند کالای خود را با آب های آزاد حمل کنند و امتیاز دیگری که این روش دارد، ثابت بودن نرخ کرایه است. چون نرخ کرایه را شرکت های بزرگ حمل و نقل تعیین می کنند و تقریبا نرخ ثابتی است که همه ملزم به رعایت آن هستند.
البته کشتی های آزاد با توافق با صاحب کالا و شرکت حمل نرخ را تعیین می کنند.
مزیت دیگر آن حمل کالا با حجم بالا است. از طریق آب های آزاد محموله های نسبتا سنگین از ۲۰۰۰ تا چند ده هزار تن را به سهولت می توان با یک کشتی از بندری به بندر دیگر جابه جا کرد.
مزیت دیگر این روش این است که ضریب اطمینان و ایمنی حمل از طریق آب های آزاد بالا است. چون کسانی که کالا را حمل می کنند موظف به رعایت استانداردها و قوانین بین المللی هستند. و خریدار و فروشنده باید اینکوترمز را رعایت کنند.
تقریبا این روش بدون خطر است و به کالا و خدمه آسیب نمی رسد.

یکی از کاربردی‌ترین خدماتی که شرکت امین‌ کاسپین ارائه می‌دهد، خدمات فورواردری میباشد 
بخش های تشکیل دهنده خدمات فوروادری :

پوشش‌ دهی، آماده‌سازی و ثبت بار
پیشنهاد قیمت حمل بار و دادن اصلاحیه‌های مرتبط
همکاری برای بارگیری و بار شماری
فراهم کردن هماهنگی‌های لازم جهت ثبت سفارشات، دریافت و حمل سریع بار در مقام فورواردر

صادرات محصولات پتروشیمی :

صادرات محصولات پتروشیمی همیشه برای کشوری مثل ایران از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هست! صادرات این نوع کالاها باعث‌ می‌شه که میزان اعتبار بخش داخلی در ایران افزایش پیدا کند.
از طرف دیگه صادرات محصولات پتروشیمی به روسیه باعث افزایش میزان ارز آوری برای کشور می‌شه و این یکی دیگه از مزایای صادرات محصولات پتروشیمیه! شرکت امین کاسپین شمال با ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه‌ی بازرگانی و ترانزیت کالا، آماده ارائه انواع خدمات در خصوص‌ صادرات محصولات نفتی و غیر نفتی ایران به کشورهای آسیای میانه، اوراسیا و‌ کشورهای حوزه‌ی دریای خزر؛ به‌خصوص روسیه است و در این زمینه سوابق و‌ تجربیات درخشانی داره! در صورت داشتن هر نوع سوال در این زمینه، کافیه با ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی امین کاسپین بهره‌مند بشید.

حمل و نقل کانتینری :

شرکت کشتیرانی امین کاسپین شمال دارای سرویس حمل منظم کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوتی معمولی و یخچالی SOC و COC است . خطوط حمل کانتینر کشتیرانی امین کاسپین شمال از بندرانزلی به بندر آستاراخان در روسیه و بندر اکتائو در جمهوری قزاقستان و بالعکس فعال است .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا