بازاریابی و فروششرکت آکام آتاشرکت مشاور بازاریابی و فروش

شرکت بازاریابی در ایران: خدمات و مزایا

بازاریابی

بهترین شرکت بازاریابی در ایران

 بازاریابی یکی از رکن های اساسی هر شرکت به شمار می رود و کلید موفقیت کسب و کار شما می باشد. برای مشاوره های فروش و تبلیغات شما می توانید از یک شرکت بازاریابی کمک بگیرید. و استفاده از بهترین شرکت بازاریابی در ایران نیزطبیعتا می تواند یکی از گزینه ها باشد.اما قبل از هر چیز و دریافت هرگونه مشاوره از شرکت بازاریابی، لازم است: شما با مفاهیم بازاریابی آشنا باشید و دلایل ضرورت آن را نیز بدانید. از این رو ما در این مقاله سعی کردیم به شکل خلاصه و قابل درک، بازاریابی و مفاهیم مهم مرتبط با آن را بیان کنیم.

بهترین شرکت بازاریابیبازاریابی چیست؟ 

بازاریابی از جمله مفاهیمی در دنیای بیزینس و کسب و کار می باشد که برای آن تعاریف متفاوتی وجود دارد. این امر توسط متخصصان و صاحب نظران مختلف، به شکل های گوناگونی تعریف می شود.

بازاریابی حتی از نظر مردم عادی نیز، دارای تعریف خاصی می باشد. بسیاری از مردم عادی این تصور را از بازاریابی در ذهن خود دارند: فردی به نام بازاریاب به مغازه ها و فروشگاه های مختلف مراجعه می کند؛ و سعی می کند با اصرار و یا حتی التماس، اجناسی را به این فروشگاه ها عرضه کند.

اما این تصور عامیانه در ذهن مردم عادی تصور درستی از بازاریابی نمی باشد. زیرا بازاریابی مفهومی بسیار گسترده تر و فراتر می باشد و مسائل و موارد مختلفی را شامل می شود. در حقیقت بازاریابی، نوعی علم است که در یک کار ساده خلاصه نمی شود.

بازاریابی

بازاریابی را اگر بخواهیم به شکل درست و خلاصه در یک جمله بیان کنیم می توانیم: آن را استراتژی ای تعریف کنیم که توسط یک شرکت به منظور برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور درک بیشتر شما از بازاریابی، در ادامه به تعاریفی که برای بازاریابی توسط مدیران مطرح در سطح بین المللی، انجام شده است، می پردازیم. پس از آن نیز به خدمات شرکت بازاریابی برای کسب  و کار شما می پردازیم.

تعریف بازاریابی

 


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

تعریف بازاریابی از نظر انجمن و شرکت بازاریابی آمریکا

بازاریابی مجموعه ای از روش ها، شیوه ها و فرآیندهای گوناگون است؛ این روش ها برای برقراری ارتباط با مشتریان کالا یا خدمات و ارائه پیشنهادات ارزشمند به آنها می باشد.

تعریف بازاریابی از نظر فیلیپ کاتلر

بازاریابی فرایندی می باشد که توسط آن شرکت ها و سازمان ها، مشتریان خود را درگیر می کنند. به این ترتیب به ساخت روابط مستحکم با مشتری و ایجاد ارزش برای آنها و در مقابل کسب ارزش از آنها می پردازند.

تعریف بازاریابی از نظر پیتر دراکر

بازاریابی صرفا به معنای فروش نمی باشد و مفهومی بسیار گسترده تر از فروش را در بر می گیرد. این امر صرفا یک فعالیت تخصصی منحصر به فرد نیست؛ بلکه فرآیندی است که تمام کسب و کار را در بر می گیرد.
در این تعریف بازاریابی؛، تمرکز بر مشتری و دیدگاه مشتری نسبت به نتایج نهایی کسب و کار می باشد. پیتر دراکر بر روی مشتریان به عنوان مرکز کسب و کار تمرکز می کند.

تعریف بازاریابی از نظر دنیس ادکوک

بازاریابی در این تعریف به معنای قرار دادن محصول مناسب در جای مناسب و با قیمت مناسب به مشتریان است.

تعریف بازاریابی از نظر موسسه رسمی بازاریابی ( CIM)

در این تعریف بازاریابی فرآیندی است که خواسته های مشتری را در ابتدا شناسایی و پیش بینی و سپس ارضا می کند. در این تعریف، بازاریابی عملی که است نیازهای مشتری را در کوتاه مدت رفع می کند. و همچنین نیازهای او را برای آینده پیش بینی می نماید.

 

انواع روندها و شیوه های بازاریابی

بازاریابی اینترنتی

این شیوه بازاریابی، از جمله روش های نوین می باشد که در سالهای اخیر، به کارگیری آن بسیار رواج پیدا کرده است. در این شیوه برای ارائه محصولات و خدمات به مشتریان، شناساندن و معرفی سازمان و همچنین برقراری ارتباط با مشتریان از فضای مجازی و دنیای وب بهره گرفته می شود.

در شیوه بازاریابی اینترنتی از ابزارهای دیجیتال برای برقراری ارتباط استفاده می شود. بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ مباحث مختلفی را که کاملا تخصصی است شامل می شود.

شرکت بازاریابی اینترنتی

برای دریافت خدمات و مشاوره بازاریابی دیجیتال مارکتینگ می توانید از یک شرکت بازاریابی معتبر کمک بگیرید. گرفتن خدمات دیجیتال مارکتینگ از شرکت بازاریابی مزایای زیادی را برای کسب و کار شما دارد که این مزایا به شرح زیر می باشند:

  • دیجیتال مارکتینگ امکان بازاریابی هدفمند را برای شما فراهم می کند. بدین وسیله می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدف عرضه کنید. عرضه محصولات به مشتریان هدف، احتمال فروش را برای شما بیشتر می کند.
  • به وجود آوردن وفاداری برای برند. با بازاریابی اینترنتی فرصت تبلیغات گسترده تر برای کسب و کار شما فراهم می شود. همچنین می توان ارتباط و تعامل بیشتری با مشتری فراهم کرد.
  • امکان دسترسی گسترده به همه حوزه ها توسط بازاریابی دیجیتال؛ این شیوه دیگر محدودیت های تبلیغات و بازاریابی سنتی و کاغذی را ندارد.
  • هزینه پایین نسبت به سایر روش های بازاریابی.
  • امکان اندازه گیری و آنالیز نتایج با استفاده از ابزارهای دیجیتال.
  • امکان بازاریابی جهانی؛ به طور کلی امکان بازاریابی بدون محدودیت های جغرافیایی.
  • امکان بازاریابی در تمام طول روز، تمام طول هفته و تمام روزهای سال تعطیل و غیر تعطیل.
  • روابط بهتر با مشتریان پس از فروش و امکان ارائه راحت تر خدمات پس از فروش.
  • امکان تغییر و اصلاحات در تبلیغات آنلاین در زمان های موثر.

بازاریابی عصبی

در این شیوه بر علوم انسانی و رفتار اجتماعی انسان ها تمرکز می شود. تعریف ساده این شیوه بازاریابی این است: مدیران بازاریابی شرکت ها، به ویژه شرکت های بزرگ رفتار مصرف کننده را پیش بینی می کنند؛ این پیش بینی با توجه به تبلیغات و محرک های جدید انجام می گیرد.

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی 

این شیوه با نام بازاریابی دهان به دهان نیز شناخته می شود. در این روش وقتی پیامی برای مشتری جذاب و جالب توجه باشد، خود آن را به دیگران انتقال می دهد و بدین شکل مانند یک ویروس بین افراد مختلف پخش می شود.
این شیوه امروزه در دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار به کار برده می شود. برای نمونه صفحات اجتماعی یک برند خوراکی، محتوای جالب و جذابی در مورد شیوه پخت یک غذای جدید، ایجاد می کند. این محتوا به دلیل کاربردی بودن و جذاب بودن می تواند بین کاربران مختلف تکثیر شود.

برای بازاریابی ویروسی هم در تبلیغات سنتی و هم در دنیای مجازی، هزاران ایده و روش وجود دارد. برای دریافت مشاوره در مورد این ایده ها و یا کسب خدمات برای اجرای ایده های خود می توانید از یک شرکت بازاریابی حرفه ای و با سابقه استفاده کنید.

شرکت بازاریابی ویروسی

 

خدمات شرکت بازاریابی آکام آتا

شرکت بازاریابی آکام آتا؛ یک شرکت بازاریابی معتبر و با سابقه است که با دارا بودن اساتید و نیروهای متخصص و با تجربه در حوزه بازاریابی، فروش و دیجیتال مارکتینگ؛ می تواند شما را برای بازاریابی و تبلیغات موثر تر راهنمایی و مشاوره کند.

اگر نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات در مورد تمامی موارد مرتبط با فروش و رونق کسب و کار خود دارید، مقالات سایت ما را مطالعه کنید، تا به شکل رایگان، بر دانش خود بیفزایید.

همچنین می توانید برای دریافت خدمات شرکت بازاریابی آکام آتا، در زمینه های مختلف فروش، بازاریابی، تجارت بین المللی، طراحی سایت، سئو و … با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا