کسب و کار

عکس آرم cng سی ان جی

عکس آرم cng سی ان جی

استیکر ها و برچسب هایی که بر روی بدنه ی خودروها استفاه می شود علاوه بر زیبایی ظاهری می تواند خاصیت اطلاع رسانی نیز داشته باشند. آرم یا همان لوگوی خودرو‌ یکی از مهم ‌ترین عناصر خارجی دیداری خورو است و باعث زیبایی برای خودرو ها می شود  و علاوه بر زیبایی ظاهری، بیانگر اطلاعات و مشخصات خودرو نیز می باشد. عکس آرم cng سی ان جی برای خودروهای دوگانه سوز استفاده می شود. گاز طبیعی فشرده یا سی ‌ان ‌جی که به انگلیسی Compressed natural gas است و به طور مخفف CNG گفته می شود، سوختی است که عمدتا به عنوان جایگزینی برای بنزین، گازوئیل و گاز مایع به کار می ‌رود. سی ‌ان‌ جی سوختی است که برای مصرف اتومبیل ها به کار می رود و نسبت به سه مورد نام برده شده یعنی بنزین، گازوئیل و گاز مایع آلودگی کمتری ایجاد می نماید. این سوخت ایمنی بیشتری در هنگام نشت دارد، زیرا گاز از هوا سبک تر است و به سرعت پراکنده می ‌شود. برای نصب این برچسب باید محل نصب آن را در خودور، با آب یا الکل به دقت تمیز نموده و پس از جدا کردن برچسب پشت آن، آرم را بر روی محل مورد نظر خود بچسبانید. نصب عکس آرم cng سی ان جی به وسیله ی چسب استاندارد موجود در پشت آرم بر روی بدنه ی خودروها به سادگی امکان پذیر است. استفاده از قالب و مواد اولیه ی مرغوب در فرآیند تولید این برچسب ها باعث زیبایی، کیفیت بالا و طول عمر بیشتر این محصولات می شود.

عکس آرم cng سی ان جی

تجهیزات مختلف خودرو

همان طور که گفته شد سی ان جی یا CNG  سرنام و مخفف کلمات Compressed Natural Gas  است. این کلمات به معنای گاز طبیعی فشرده شده هستند. این گاز همان گاز متان است که در فشار بالا ذخیره می شود. این سوخت می تواند به جای بنزین و سوخت های دیزیلی برای خودروها به کار گرفته شود. در استفاده از تجهیزات و لوازم تزئینی خارج خودرو و برچسب هایی که برای بدنه ی خارجی خودرو به کار برده می شود گزینه های زیادی وجود دارند. برخی از رانندگان دوست دارند با استفاده از این برچسب ها بر روی خودروی خود به تزیین و تغییر آن پرداخته تا به این وسیله توجه دیگران را جلب نمایند. عکس آرم cng سی ان جی که برای خودروهای دوگانه سوز استفاده می شود نشان دهنده ی این است که خودروی مورد نظر از سی ان جی استفاده می کند. سی ‌ان ‌جی با فشرده ‌سازی گاز طبیعی ایجاد می ‌شود و میزان حجمی که اشغال می‌ کند، کمتر از یک درصد حجمی است که گاز طبیعی در شرایط عادی اشغال می ‌کند. گاز طبیعی اغلب از متان تشکیل می ‌شود و از چاه‌ های گاز طبیعی، چاه‌ های نفتی و فرآوری زباله ‌ها تولید می ‌شود. سوخت سی‌ ان ‌جی هم برای خودروهای بنزین ‌سوز که موتور آنها برای استفاده از سی ‌ان‌ جی اصلاح شده است مورد استفاده قرار می گیرد و هم در خودروهایی استفاده می شود که با موتوری که صرفا سی ‌ان‌ جی سوز است ساخته شده‌ اند. استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت خودرو مزایایی را به همراه دارد. از مزایای استفاده از گاز طبیعی در مقایسه با بنزین می ‌توان به مواردی همچون آلایندگی کمتر، افزایش راندمان ۱۵ درصدی و در کشوری چون ایران فراوانی و قیمت مناسب آن اشاره کرد. البته نکات دیگری که به همراه دارد شامل هزینه ی احداث ایستگاه های سوخت گیری، وجود محدودیت فضا در نصب مخازن سوخت گیری بر روی خودرو، کاهش پیمایش خودرو و نیز نیاز به طراحی و تقویت بخش های متعددی از خودرو نظیر شاسی، اکسل، سیستم خنک کاری و غیره در خوروهای تبدیلی است که در واقع اینها از معایب استفاده از این سوخت می‌ باشد. عکس آرم cng سی ان جی برای نصب بر روی بدنه ی خودروهای مختلف استفاده می شود.

خرید برچسب های مختلف خودرو

خرید برچسب های مختلف با آرم های مختلف برای تزیین ماشین استفاده می شود. در خرید و فروش محصولات مربوط به خودرو، گروه‏‏‌ های مختلف کالا مانند لوازم لوکس و تزیینی خودرو، لوازم ایمنی و امنیتی، لوازم یدکی، سیستم های صوتی و تصویری خودرو و دیگر محصولات عرضه می ‏‏‏‌شوند. عکس آرم cng سی ان جی نیز یکی از برچسب هایی است که در میان انواع برچسب های خودرو تولید شده و به فروش می رسد. عمده ی ترکیب اصلی گاز طبیعی CNG را که در عمل سوختی پاک و تا حد بسیار زیادی عاری از آلاینده‌ های زیست محیطی است، متان تشکیل می ‌دهد. خروجی اگزوز خودروهای CNG سوز شامل بخار آب و جزء کوچکی از مونوکسید کربن است. باید بدانیم که CNG در سطح جهان سوخت جدیدی نیست. خودروها از دهه ۱۹۲۰ میلادی تا کنون از این سوخت استفاده کرده ‌اند. برچسب ها و استیکرهای موجود در بازار شیوه ای آسان برای تزئین خودروها می باشد. این استیکرها و برچسب ها باعث تنوع شده و از یکنواختی اتومبیل شما می کاهند و باعث می شوند که خودروی شما خاص به نظر بیاید. نصب استیکرها گاه صرفا نشان دهنده ی ذوق و سلیقه ی شماست و گاه برای نشان دادن اطلاعاتی درباره ی خودروی شماست. عکس آرم cng سی ان جی یکی از این برچسب های اطلاع رسان است. با استفاده از برچسب های زیبا، شما یک اتومبیل منحصر به فرد خواهید داشت که به راحتی برای شما قابل شناسایی است. برخی از کسب و کارها صرفا به تولید این اقلام می پردازند. آنها با تولید محصولات تزیینی خودرو شامل استیکر و پرچسب خودرو و فروش آنها از طریق سنتی و یا آنلاین به فعالیت می پردازند. برخی از این شرکت های تولیدی حتی سفارش های خاص مشتری ها را قبول می کنند و آنها می توانند طراح محصولات مود نظر خود باشند و محصول مورد نظر خود را با سلیقه و طرح خود سفارش داده و تحویل بگیرند. شرکت های مختلف در بازار رقابتی سعی می کنند با تولید با کیفیت ترین انواع برچسب های موجود در بازار که دارای چسبندگی و دوام بالا باشند و به تدریج و با گذشت زمان محو و یا کمرنگ نمی شوند به موفقیت برسند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا