اقتصاد جهان کرونادیجیتال مارکتینگ و کروناطراحی سایت

کرونا – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی

کرونا – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی

در روزهای اخیر به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا، و اعلامی پاندمی یا همه گیری جهانی کرونا توسط سازمان بهداشت جهانی، دغدقه بسیاری از کشور ها و مردم جهان شیوع و ترس از شیوع بیشتر این ویروس است. حتی بدون استفاده از نرم افزار های خاص یا ابزارهای تحلیلی دیجیتال مارکتینگ و سئو می توان حدس زد بحث روز دنیا چیست. دلیل سرچ یا همان جستجوی بالای کلمه کرونا داغ شدن این بحث است.دانشمندان بسیاری به دنبال کشف دارو برای درمان و واکسن هستند. این ویروس ناشناخته باعث شده مردم نیز به دنبال پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس در اینترنت به جستجو بپردازند. این فرضیه که کلمه کرونا بیشترین جستجوی ایرانیان و مردم جهان در اینترنت است را می توان با ابزار گوگل ترندز نیز چک کرد.

 Coronavirus high search google and digital marketing SEO SEM کرونا دیجیتال مارکتینگ بیشترین سرچ جستجو ایران فارسی
بیشترین جستجوی کلمه کرونا در سال ۲۰۲۰ توسط ایرانیان و Coronavirus توسط مردم کشور های جهان

 

با استفاده از ابزار گوگل ترندز Google Trends می توان پی برد که کلمات زیر از جمله کلمه های پر جستجو در زبان فارسی گوگل بوده اند.

کرونا ایران – در ایران –  کرونا چیست – اخبار آمار کرونا –  درمان پیشگیری – واکسن کرونا علائم ویروس – علایم – عکس – خبر – داروی – وضعیت – فیلم – چیست ویروس – ویروس در ایران – قم  – علائم چیست – علائم کرونا – سایت کرونا – درباره کرونا

Coronavirus – بیشترین کلمات جستجو شده انگلیسی

 

ویروس کرونا به زبان انگلیسی Coronavirus ترجمه می شود. در نمودار زیر که امروز ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ با استفاده از ابزار گوگل ترندز Google Trends تحلیل و بررسی شده است. چهار کلمه یکی فارسی ” کلمه کرونا ” و سه کلمه انگلیسی Coronavirus و Corona و Virus تحلیل شده است که نشان می دهد. کلمه انگلیسی Coronavirus جستجوی بسیار بالایی در سراسر دنیا دارد. این ویروس که همه گیر جهانی Pandemic شده است دغدغه بسیاری از مردم جهان در کشور های مختلف است. به شیب نمودار و مقایسه جستجوی کلمات نسبت به یکدیگر در طول زمان دقت نمایید.

 


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند
Coronavirus high search google and digital marketing SEO SEM کرونا دیجیتال مارکتینگ بیشترین سرچ جستجو ایران فارسی
نمودار مقایسه کلمات جستجو (سرچ) شده در گوگل در ۹۰ روز اخیر

 

کرونا و دیجیتال مارکتینگ – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی

حال چرا باید بدانیم کدام کلمه جستجوی بیشتر و در واقع مخاطب بیشتری دارد. وقتی بدانیم کلمه ای مخاطب و جستجو کننده بیشتری در اینترنت دارد می توانیم در آن مورد محتوا تولید کنیم. محتوایی که ارزشمند باشد و بازدید کننده کا و کاربران وب سایت ما را بیشتر می کند. در نتیجه بازدید بیشتر از سایت رنک سایت بهتر شده، و بر روی سیو دامین اتاریتی پیج اتاریتی و … تاثیر مثبت می گذارد. و جالب تر آنکه شخصی که از وبسایت شما بازدید می کند با خدمات شما و برند شما بیشتر آشنا می شود. در کنار آگاه سازی از برند شما ممکن است مخاطب و کاربری داشته باشید که با بازدید از سایت شما متوجه شود به برخی از خدمات شما نیازمند است. بنابراین هر بازدید کننده ای ممکن است به یک مشتری برای کسب و کار شما تبدیل شود. هدف از سئو SEO یا همان Search Engine Optimization بهینه سازی موتور جستجو – بیشتر دیده شدن، بهبود رنک در گوگل در کلمات کلیدی خاص و در نهایت کاربر و مخاطب بیشتر و مشتریان بیشتر است.

 

طراحی سایت، مشاوره دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی اینترنتی)، کانال های فروش اینترنتی

– لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

 

;vs ;vkh nv hdvhkv – ,dv,s ;v,kh ughdl nvlhk ,h;sk \da’dvd hc ;v,kh hdvhk

در صورت توافق ارائه خدمات مشاوره  در تهران، استان گیلان، داخل و خارج از کشور مقدور می باشد. لطفا برای ثبت در خواست و جزئیات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

[dt_gap height=”30″]

   

  بیشترین کلمات جستجو شده فارسی – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی – بیشترین کلمات جستجو شده فارسی 

  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا