مشاور کسب و کار

گروه کلید – گروه مشاورین کلید

گروه کلید – گروه مشاورین کلید

امروزه انسان ها در زندگی خود با شتاب و دغدغه های بسیاری مواجه اند. به دلیل زندگی ماشینی و نفوذ تکنولوژی بر زندگی ها، همواره با چالش های متعددی در زندگی خود مواجه می شوند. این چالش ها که به هر طریق با تلاش و تقلاهای انسان حل می شود، عموما اثراتی منفی بر روح و روان انسان ها باقی می گذارد. اما باید توجه کرد که اثرات منفی روحی باید به گونه ای اصولی برطرف شوند زیرا در غیر این صورت می تواند پیامدهای بعدی بیشتری داشته باشد. از مهمترین اهدافی که گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) در دستور کار خود قرار داده است، ایجاد بستری برای رسیدن به بهداشت روانی مناسب و برطرف کردن این تنش های ذهنی افراد است. این بستر به صورت امکان انجام مشاوره های حضوری و آنلاین یا تلفنی از طرف این گروه فراهم شده است. در واقع با توجه به اینکه افراد در هر روز از زندگی خود برای تامین معاش تقلا می کنند و به شدت درگیر روزمرگی های خود شده اند، دیگر کمتر زمانی دارند تا به صورت حضوری و با حضور در یک مکان مشخص به دریافت مشاوره  بپردازند. در همین راستا گروه مشاورین کلید (‌ گروه کلید )، به منظور فراهم کردن امکان دریافت مشاوره در شرایط مختلف، این امکان را فراهم کرده تا افراد به غیر از امکان مشاوره ی حضوری، بتوانند به صورت تلفنی و آنلاین هم از خدمات مشاوران استفاده کنند.گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) در پی رواج این امر است که همواره باید برای روح و روان خود اهمیت بالایی قائل شویم. زیرا امروزه در بستر پر استرس زندگی بسیاری از جوامع، بسیاری از بیماری های جسمی در واقع ناشی از مشکلات روحی و روانی است. در بسیاری از موارد لازم است که برای داشتن روح و روانی سالم تر سبک زندگی سابق خود را تغییر داده و شیوه ی صحیح تری را در پیش گرفت. استفاده از کمک مشاوره های روانشناسی می تواند راه درستی برای تغییر سبک زندگی باشد.

گروه کلید – گروه مشاورین کلید

مشاوره کسب و کار برای کسب و کار مشاوره و روانشناسی

مشاوره روانشناسی فعالیتی در جهت ارائه ی انواع خدمات درمانی می باشد که توسط مشاوران مجرب و روانشناسان برجسته در گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) اجرا می شود. یک مشاوره ی مناسب می تواند بر نحوه ی عملکرد افراد در سنین مختلف و در زمینه های مختلف تاثیر مثبت فراوانی داشته باشد. مشاوره روانشناسی می تواند برای سامان بخشیدن به نگرانی های عاطفی، شغلی، اجتماعی، تحصیلی و خانوادگی به کار رود.به هر حال افراد مختلف ممکن است در مراحل مختلف زندگی خود با مسائل بسیاری مواجه شوند. مشاوره روانشناسی می تواند در زمان های مواجهه با فشارهای مختلف در زندگی – چه در سطح خانواده و چه گروه های دوستی و کاری و … –  به افراد کمک کند. برای افراد مختلف در هنگام وجود هرگونه مشکلات عاطفی و روانی، یک مشاوره ی مناسب می تواند به بهبود شرایط فرد و کمک به او برای پشت سر گذاشتن بحران ها کمک کند. در واقع مشاوره روانشناسی در تمام شرایط سنی از جمله کودکی، نوجوانی، بزرگسالی و نیز سالمندی موثر است. یک مشاور روانشناس با بررسی جنبه های مختلف زندگی انسان ها، به تناسب موضوعات مورد نظر کمک لازم را ارائه می دهد. پس اگر زندگی عادی شما تحت تاثیر مشکلاتی قرار گرفته که در حل آنها نیاز به کمک دارید بهتر است به یک روانشناس مراجعه کنید. گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) حتی در زمانی که در زندگی شما مشکل بغرنجی وجود ندارد و تنها به دنبال حل یک مسئله ی کوچک هستید نیز می تواند با ارائه ی مشاوره به شما کمک کند. شرکت آکام آتا به عنوان مشاور کسب و کار با این گروه همکاری دارد و در جهت ارائه ی خدمات مشاوره و روانشناسی به این گروه مشاوره ارائه می دهد.

مشاوره همان برقراری رابطه ای درمانی با مشاور به منظور باز کردن گره های روحی و روانی است. افرادی که با مسئله و مشکلی عاطفی مواجه اند به نزد مشاور می روند تا با دریافت راهکاری در جهت رفع این مشکلات عاطفی قدم بردارند. مشاوره روانشناسی نوعی از خدمات درمانی است و به همین دلیل این گونه نیست که برای درمان مسائل روحی یک مشاور صرفا به بیان عقایدش بپردازد و یا به پند و نصیحت مراجع خود اقدام کند. گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) در مسیر کمک به حل مسائل روحی در کنار مراجعین خود است.

گروه کلید – گروه مشاورین کلید

گروه مشاورین کلیدگروه مشاورین کلید

خدمات مشاوره روانشناسی برای درمان انواع مشکلات روحی و روانی می باشد. این خدمات در مراکز مختلف مشاوره و روانشناسی و توسط متخصصان علم روانشناسی انجام می شود. در گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) نیز خدمات مختلفی بر اساس مشکلات روحی مراجعین ارائه می شود. مشاوره روانشناسی برای رفع نگرانی های عاطفی، شغلی، اجتماعی، تحصیلی و غیره که افراد در مراحل مختلف زندگی خود با آن مواجه می شوند انجام خواهد گرفت. این نوع از مشاوره در هنگام رو به رو شدن افراد با فشارهای مختلف زندگی که ممکن است در سطح خانواده ، جامعه، گروه های دوستی و یا کاری با آن مواجه شوند و یا وجود هرگونه مشکلات عاطفی و روانی به آنها کمک می کند تا در جهت بهبود شرایط روحی خود قرار گیرند. گاه برای کاهش دادن احساس پریشانی در میانه ی بحران های زندگی دریافت یک مشاوره به صورت مشاوره ی حضوری و یا حتی تلفنی و آنلاین بسیار مفید خواهد بود.

افراد در طول زندگی خود با فشارهای روانی متفاوتی مواجه می شوند. در تعریف روانشناسی، فشار روانی به پاسخ یک فرد به عوامل فشارآور و شرایط و رخدادهای تهدید کننده ای گفته می شود که توان سازگاری او را محدود می سازند. منشا این فشارهای روانی می تواند عوامل مختلفی باشند. از جمله ی این عوامل می توان به عوامل شخصیتی اشاره کرد که شامل ویژگی های شخصیتی از قبیل رقابت جویی، درون گرایی، آرام بودن و غیره می شود. از عوامل محیطی موثر در فشارهای روانی می توان به وقایع و گرفتاری های زندگی، تعارض هایی که گاه ما را بر سر دوراهی قرار داده و به اتخاذ تصمیم در میان دو یا چند انتخاب ناسازگار روبه رو می کند اشاره کرد. به علاوه عوامل اجتماعی و فرهنگی نیز از مسائل دیگری است که در ایجاد فشار روانی تاثیر گذار می باشد.  در گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) مشاوره ی روانشناسی راهکارهای درست کنار آمدن با فشار روانی را به افراد آموزش می دهد. به عبارت دیگر یک مشاوره خوب به افراد راه کنار آمدن موفقیت آمیز با فشار روانی را نشان می دهد.

مشاوره در مراحل مختلف زندگی

همانطور که پیشتر نیز گفته شد مشاوره و روانشناسی در تمام مراحل رشد کودکی، نوجوانی، بزرگسالی و سالمندی تاثیر گذار است. گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) جنبه های مختلف زندگی افراد، زوجین ، خانواده یا گروه های کاری را مورد بررسی قرار می دهند. موارد متفاوتی هستند که روانشناسان مرکز مشاوره و روانشناسی می توانند درباره ی آنها به افراد کمک کنند و مشاوره روانشناسی محدود به موارد خاصی نیست بلکه بسیار گسترده است. مثلا در مشاوره ی فردی  که امروزه بسیار رایج است، فرآیند مشاوره می تواند بسیاری از موارد را در بر بگیرد. همه افراد در زندگی خود با چالش های مهم و موانع بسیاری مواجه می شوند. پس اگر توانایی حل کردن آن ها را نداشته باشند و یا اگر در تصمیم گیری های مهم زندگی خود دچار تردید باشند می توانند از یک مشاور خوب کمک بگیرند. با استفاده از مشاوره ی فردی در گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) می توان خدماتی همچون کنترل استرس، افزایش اعتماد به نفس، رفع اختلال های شخصیتی، مدیریت زمان، خود شناسی، و استعداد یابی را دریافت کرد. هدف مشاوره های فردی عموما کمک به پیشگیری از مشکلات، رشد شخصیتی و یا درمان مسائل بروز یافته می باشد. سلامت روانشناختی در افراد بزرگسال به میزان قابل توجهی به کیفیت روابط اصلی فرد وابسته است. این روابط شامل الگوی تعاملی میان والدین و فرزندان، والدین و خواهرها و برادرها و دوستان و همکاران می شود. مسائلی که در ارتباطات یک فرد با هر یک از این افراد مهم در زندگی اش ایجاد شود، می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی برای فرد شود. از این رو مشاوران با آموزش مهارت های ارتباطی به افراد مراجعه کننده، به آنها کمک می کنند تا در ارتباط با همسر، والدین، فرزندان، و همکاران خود شیوه ی سالمی را در پیش بگیرند. به این ترتیب از بروز بسیاری از مشکلات پیشگیری می شود.

آشنایی با علایم افسردگی در گروه کلید

یکی از علایم افسردگی این است که از انجام کارهایی که قبلا بسیار لذت می بردید دیگر لذت نمی برید. این نشانه ای جدی است که هشدار می دهد فرد ممکن است نیاز به درمان داشته باشد. در هنگام بروز چنین علایمی بهتر است پیش از شروع اختلالات بیشتر با یک مشاور مشورت شود. وظیفه ی درمانگران، مشاوران و روانشناسان تنها کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی نیست. بلکه افراد برای کمک به شکل دادن تغییرات بزرگ در زندگی خود نیز به آنها نیاز دارند. طلاق، تغییرات شغلی، از دست دادن اعضای خانواده و مشکلاتی از این دست می تواند باعث برهم ریختگی و مختل شدن نظم طبیعی افراد شود. در این موارد گروه مشاورین کلید ( گروه کلید ) می تواند به شما کمک کند. باید توجه کرد که میان درون گرایی و انزواطلبی تفاوت وجود دارد. درون گرایی تنها یک ویژگی شخصیتی است اما وقتی که شخص مدام در پی دوری کردن از دیگران است نشانه ی چندان خوبی نیست و نیاز به درمان احساس می شود.

تفاوت روانشناس و مشاور

در این باب دسته بندی ها و تعریف های مختلفی صورت می گیرد. به طور کلی می توان گفت کسانی که به مشاورها مراجعه می کنند عمدتا مشکلات جدی و بغرنج در زندگی خود ندارند؛ بلکه بیشتر به دنبال حل مسئله ای ساده هستند یا می خواهند راهنمایی بگیرند. پس مشاور بیشتر به مراجعین خود کمک می کند تا انتخاب های مناسبی داشته باشند. اما در مواقعی که مراجع در گذشته انتخاب های اشتباه متعددی داشته باشد باید مورد بررسی دقیق تری قرار بگیرد و علل مشکلاتش توسط روانشناس ریشه یابی شود. این در حالی است که یک مشاور کمتر به گذشته و ریشه یابی مسائل مراجعین می پردازد. در نتیجه یک مشاور نمی تواند اختلالات روانشناختی را درمان کند و این کار در حیطه شغلی روانشناس و روانپزشک است. برای یک جمع بندی نهایی در این مورد می توان گفت اگر کسی به راهنمایی و مشاوره درباره ی یک موضوع مشخص نیاز دارد بدون اینکه مساله ی بغرنجی در میان باشد، می تواند از یک مشاور کمک بگیرد. اما اگر مساله ی مورد نظر تا حدی جدی است و کم و بیش در گذشته ی فرد ریشه دارد و یا در مواردی که چندین مساله ی مختلف وجود دارد، بهتر است به روانشناس مراجعه شود.

مشاوره آنلاین

در سالهای اخیر، گسترش تکنولوژی باعث شده که زندگی آسان تر شده و سرعت انجام کارها بالا برود. مشاوره آنلاین امکانی بسیار خوب برای برداشتن موانع و محدودیت های جغرافیایی و همچنین کمبود وقت می باشد. شما می توانید در هر جایی که اقامت دارید از کمک بهترین مشاوران به صورت آنلاین بهره ببرید. به این ترتیب هزینه ها و دغدغه های رفت و آمد را برای خود از میان بر می دارید. اگرچه درمان حضوری برای برخی افراد بهتر و مثمر ثمر تر است، اما مشاوره روانشناسی آنلاین نیز می تواند به همان اندازه در درمان مشکلات روحی موثر باشد. در واقع برای بسیاری از افراد این شیوه از مشاوره نیز اثربخش بوده است. تحقیقات نیز اثربخشی این گونه درمان از طریق اینترنت را به اثبات رسانده ‌اند و به این ترتیب این نوع از درمان یعنی مشاوره آنلاین تا حدی توانسته به عنوان یک شیوه ی جایگزین درمان حضوری مطرح شود. تا جایی که حتی برخی از افرادی که زمان و توانایی مالی درمان حضوری را دارند، درمان مشاوره آنلاین را انتخاب می ‌کنند. باید این مساله را بپذیریم همانطور که جسم ما به هنگام بیماری نیاز به مراجعه به پزشک دارد، روح ما نیز در مواقعی که با دشواری هایی مواجه است نیاز به کمک گرفتن از مشاوره و روانشناس دارد. اما در زمانی که ممکن است مراجعه ی حضوری و صحبت حضوری با یک روانشناس ما را معذب کند استفاده از مشاوره آنلاین بهترین جایگزین است. به این ترتیب می توانیم با بیان مشکلات خود از هر شهری که هستیم به درمان خود بپردازیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا