طراحی سایت

قیمت طراحی وب سایت خبری

قیمت طراحی وب سایت خبری

وب سایت های خبری  بدون شک بی رقیب ترین رسانه ی اطلاع رسانی خبر است. بارگزاری و در دسترس قرار گرفتن سریع انواع خبرها، تصاویر، ویدئوهای اطلاع رسان و سایر اطلاعات به روز از مزایای این گونه سایت ها است. در این سایت ها می توان با سرعت بالا به بارگزاری انواع فیلم، عکس، و متن خبری پرداخت و به بهترین شیوه ی ممکن به انتقال اخبار کمک نمود. همان طور که می دانید سایت های خبری در زمره ی پربازدیدترین سایت ها در میان منابع خبری می باشند. علت این امر نیز سرعت بالای آنها در بارگزاری و انتقال مطالب در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می باشد. قیمت طراحی وب سایت خبری چیزی است که در اینجا به آن می پردازیم. برخلاف تصور بسیاری افراد، طراحی سایت فقط بالا آوردن و راه ‌اندازی یک سری صفحات اینترنتی نیست. مثلا اگر یک سایت در فضای کسب و کار قرار دارد، باید بتواند آن کسب و کار را به طور کامل در فضای اینترنت به همه معرفی نماید. برای دستیابی به این هدف، موارد زیادی چون طراحی خوب و حرفه ‌ای، سرعت بالای سایت، تجربه ی کاربری، طراحی استاندارد، کدنویسی اصولی و موارد دیگری از این دست باید به طور اصولی اجرا و پیاده ‌سازی شود. به همین دلیل است که در تعیین قیمت طراحی سایت های مختلف و از جمله تعیین قیمت طراحی وب سایت خبری با انواع تعرفه مواجه می‌ شوید. همان طور که در یک کسب و کار فیزیکی، مجموعه ‌ای از موارد همچون محل کار، ارائه ی خدمات و محصولات، استفاده از افراد متخصص و ماهر، و ارائه ی بهترین تجربه برای خریداران، باعث می ‌شود اعتبار صاحبان کار در نزد مشتریان افزایش پیدا کند، تمام این نکات در دنیای اینترنت نیز نقش کلیدی ایفا می ‌کنند. تمام تلاش صاحبان سایت ها بر این است تا به راه های مختلف، کاربران را به سمت سایت‌ خود هدایت نمایند. اما برای این کار لازم است تا تمام بسترها به درستی مهیا شود.

قیمت طراحی وب سایت خبری

قیمت طراحی وب سایت خبریاهمیت طراحی سایت خبری

هر لحظه در سراسر جهان اتفاقات بسیاری در حال رخ دادن است. امروزه برای مردم بسیار اهمیت دارد که همیشه به سرعت از اخبار جدید مطلع شوند، زیرا این مطلع بودن بر بسیاری از جنبه های زندگی آنها تاثیر گذار است. ناگفته پیداست با تکیه بر روش های سنتی و چاپ بر روی کاغذ، امکان آگاهی لحظه ای از اخبار وجود ندارد. اما طراحی سایت خبری این امکان را فراهم می کند تا افراد یک جامعه بتوانند آخرین اخبار را به صورت لحظه ای و با صرف کمترین هزینه پیگیری کنند. قیمت طراحی وب سایت خبری در برابر طراحی سایت خبری حرفه ای پرداخت می شود و به این ترتیب علاوه بر جلب رضایت کاربران خود قادر خواهید که در ادامه به درآمدزایی نیز بپردازید. یکی از نکات اصلی و تاثیرگذار در قیمت طراحی وب سایت خبری و مراحل طراحی وب سایت خبری، انتخاب دقیق و مناسب هاست می باشد. هاست مناسب باعث عملکرد بهتر سایت شده و از بروز مشکلات جلوگیری می کند. در واقع انتخاب مناسب هاست تاثیر بسیاری در موفقیت یک وب سایت دارد. نکته ی مهم دیگر طراحی حرفه ای و کاربرپسند وب سایت خبری است. اولین بازخورد و واکنشی که در یک کاربر پس از بازدید از یک وب سایت به وجود می آید، بر اثر دیدن ظاهر سایت و سهولت در استفاده از امکانات سایت است. نما و ظاهر سایت نکته ی کلیدی مهمی است که نقش مهمی در ایجاد و القای یک حس مثبت در بازدیدکننده خواهد داشت.

قیمت طراحی وب سایت خبری و تعیین نوع سایت

قبل از شروع کار و اقدام به سفارش طراحی وب سایت، برای اطلاع از قیمت طراحی سایت، باید در ابتدا نوع سایتی را که می ‌خواهید سفارش بدهید انتخاب کنید. سایت‌ ها در سه دسته ‌بندی کلی استاتیک، داینامیک و نیمه‌ داینامیک طراحی می ‌شوند. کدهایی که برای طراحی هر نوع سایت استفاده می ‌شود، با دیگری متفاوت است و زمان و هزینه متفاوتی دارد. البته ممکن است تعیین نوع سایت برای صاحبان آنها در ابتدای اقدام به سفارش طراحی سایت کمی سخت باشد؛ به این ترتیب می ‌توانند آن را به متخصصان این حوزه سپرده و از مشاوره و راهنمایی آنها استفاده کنند. به علاوه باید مشخص شود که نوع سایت مورد نظر چیست؟ آیا یک سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی، گردشگری و یا مربوط به هر موضوع دیگری است. موضوع هر یک از این سایت ها با موضوعات دیگر متفاوت هستند. این امر در قیمت ها نیز موثر است و قیمت طراحی وب سایت خبری نیز توسط این تفاوت ها و ویژگی ها تعیین می شود. افراد عاشق شنیدن خبر های تازه هستند. بسیاری از مردم این روزها به دنیای اینترنت روی آورده اند و عمده ی اخبار را از طریق وب سایت های خبری دنبال می کنند. از همین رو طراحی وب سایت های خبری نیز متقاضیان خاص خود را دارد. بهتر است پیش از شروع کار، استفاده از یک مشاوره ی اختصاصی را در زمینه ی طراحی وب سایت خبری در دستور کار خود قرار دهید تا بتوانید بهتری تصمیم بگیرید.

برنامه ریزی برای درآمدزایی

برای دوام فعالیت یک سایت خبری باید با برنامه ریزی برای درآمدزایی پیش رفت. زیرا با فعالیت موثر و سود آور در زمینه ی دیجیتال مارکتینگ است که می توان کار خود را تداوم بخشید. به این منظور و برای انجام دیجیتال مارکیتنگ شما باید اطلاعاتی پیش زمینه ای از شرایط رقبای خود برای دیده شدن بیشتر و انجام تبلیغات مناسب داشته باشید. برای موفقیت در هر زمینه ی کاری، نیاز است تا با افراد با تجربه در آن زمینه به مشورت پرداخت. در نتیجه به منظور طراحی یک وب سایت خبری حرفه ای و کسب موفقیت در فضای رقابتی این عرصه، نیاز به مشاوره ی حرفه ای و تخصصی در این زمینه است. قیمت طراحی وب سایت خبری بر اساس ویژگی های طراحی سایت خبری تعیین می شود و برای اینکه یک وب سایت خبری بتواند کاربران زیادی را جذب کند، باید در طراحی آن به نکاتی توجه شود. کاربران اینترنت به دو صورت وارد وب سایت های خبری می شوند. در شکل اول به طور مستقیم و با وارد کردن آدرس وارد وب سایت خبری خواهند شد. در شکل دوم با استفاده از موتورهای جستجویی همچون گوگل به جستجوی خبر مورد نظر خود پرداخته و بعد با کلیک کردن بر روی لینک وب سایت خبری وارد آن می شوند. برخی از نکاتی که باعث موفقیت سایت های خبری می شوند به این شرح اند:

[dt_vc_list dividers=”false”]
 • طراحی مناسب و چیدمان المان ها: در طراحی وب سایت خبری طراحی مناسب، نحوه ی نمایش اخبار و چیدمان المان های موجود در صفحه اهمیت بسیاری دارد. یک کاربر باید بتواند در کمترین زمان ممکن خبر مورد نظر خود را یافته و ببیند. به علاوه بتواند به موضوعات مشابه موجود در سایت نیز دسترسی پیدا کند.
 • سرعت مناسب بارگذاری صفحات: صفحات وب سایت های خبری باید از سرعت مناسبی برخوردار باشند. زیرا این عامل نقش تعیین کننده و مهمی در میزان رضایتمندی کاربران دارد. قیمت طراحی وب سایت خبری به همه ی این عوامل بستگی دارد و هرچه به این موارد بیشتر توجه شود، بازخورد مناسب تری دریافت خواهد شد. به طور میانگین زمان لود شدن نباید بیشتر از ۴ ثانیه باشد زیرا حوصله ی مخاطب را سر خواهد برد.
 • بهینه بودن برای موتور جستجو: بهینه بودن کدنویسی وب سایت برای موتورهای جستجو و رعایت اصول سئو موجب می شود یک وب سایت خبری از ترافیک بیشتری برخوردار شود.
 • رعایت کردن نکات امنیتی: سایت خبری باید در مقابل حملات مختلف از امنیت خوبی بهره مند باشد. عدم نفوذ پذیری و پیشگیری از بروز اختلال در طراحی وب سایت خبری حرفه ای اهمیت بالایی دارد.
 • رعایت سئو در سایت خبری: پس از طراحی سایت خبری، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارد. سئو سایت از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا امروزه افراد برای جستجوی محصولات و یا خدمات مورد نظر خود در اولین گام آن را در گوگل سرچ می کنند. پس اگر سایت خبری شما در لینک های ابتدایی در صفحه ی اول نباشد، شانس حضور آنها در صفحه ی خود را از دست می دهید.
[/dt_vc_list]

طراحی اختصاصی  سایت و قیمت طراحی وب سایت خبری

با داشتن یک سایت حرفه ‌ای به رشد هر کسب و کاری کمک می شود. استفاده از طراحی حرفه‌ ای وب سایت و به ‌روزرسانی مناسب مطالب، عامل موثری است که باعث جذب کاربران می شود و در علاقه ‌مند ساختن آ‌نها به تداوم استفاده از سایت شما موثر است. شاید هزینه ی طراحی سایت اختصاصی و قیمت طراحی وب سایت خبری به طور اختصاصی در ابتدا توجیه ‌پذیر نباشد. اما با گذشت زمان متوجه می شوید که یک وب ‌سایت حرفه ‌ای می ‌تواند باعث ایجاد و کسب اعتبار برای نام شما شود و یک وب‌ سایت ضعیف به نوبه ی خود می‌ تواند به اعتبار شما آسیب بزند. تعرفه ی طراحی سایت حرفه ای به نسبت روش طراحی سایت ارزان قیمت بیشتری دارد. پیاده ‌سازی اولیه ی سایت اختصاصی زمان بیشتری می ‌برد و پیچیده ‌تر است. و درنتیجه قیمت طراحی وب سایت خبری به این نحو بیشتر خواهد شد. اما مزیت طراحی وب سایت به صورت اختصاصی این است که تغییراتی که در آینده روی سایت انجام می شود هزینه ی کمتری در پی خواهد داشت. در برابر سایت ‌های اختصاصی بسیار انعطاف ‌پذیر هستند. اجرای کد مهم‌ ترین مبحث اساسی و اولیه در طراحی سایت است و در تعیین قیمت طراحی وب سایت خبری نیز تاثیر می ‌گذارد. در این حالت به زمان و تخصص بیشتری نیاز است. اگر کدهای وب سایت شما بی ‌کیفیت باشند، سایت دچار مشکلات زیادی می ‌شود و سرعت سایت پایین می آید. البته وقتی طراحی وب سایت توسط شرکت‌ های معتبر انجام بگیرد، دیگر چنین مشکلاتی پیش نمی آید. ممکن است صاحبان سایت در ابتدا توقع چندانی از سایت خود نداشته باشند، اما اگر پس از مدتی تصمیم بگیرند تغییراتی را در آن اعمال نمایند، وب‌ سایتی که به صورت اختصاصی طراحی شده باشد قابلیت اعمال راحت تغییرات دلخواهتان را دارد.[dt_vc_list dividers=”false”]

ویژگی های برتر طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری می تواند یکی از پیچیده ترین انواع طراحی وب سایت باشد. در طراحی این نوع وب سایت طراح سایت باید برای طراحی سایت خبری و استفاده ی بهینه از ویژگی های اصلی وب سایت خبری نکاتی را در نظر بگیرد. در طراحی سایت خبری بهتر است سایت برای بیشتر موتورهای جستجو گر مثل گوگل، یاهو و بینگ بهینه سازی شود. در طراحی سایت خبری باید از گرافیک خبری بهینه سازی شده استفاده نموده و پنل مدیریت آسان برای سایت خبری در نظر گرفته شود. برخی از مهم ترین و برترین ویژگی های وب سایت های خبری موفق که بر قیمت طراحی وب سایت خبری نیز موثرند به این شرح است:

 • استفاده از سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و اختصاصی
 • سیستم مناسب برای گردش خبر و تقسیم کار به صورت سردبیر و خبرنگار و غیره
 • امکان ارسال اخبار به صورت گزارش، یادداشت، مصاحبه و اشکال تعریف شده ی دیگر
 • محیط قدرتمند برای ویرایش خبر و همزمان زیبا برای به روز رسانی انواع خبرهای سیاسی و اقتصادی و غیره
 • به روز رسانی مداوم و داشتن زمانبندی معین برای انتشار مطالب
 • داشتن محیطی برای نشان دادن خبرهای مرتبط با یک خبر خاص
 • داشتن بخش ثبت نام و اظهار نظر برای کاربران
 • داشتن نسخه ی ریسپانسیو برای وب سایت خبری به منظور قابلیت استفاده از طریق تمام دستگاه های هوشمند
[/dt_vc_list]

سایت های خبری و اهمیت مسیریابی واضح و آسان در آنها

مسیریابی آسان در سایت های خبری اهمیت دارد زیرا اکثر کاربران سایت های خبری، افرادی هستند که ممکن است اطلاعات چندانی درباره ی سایت نداشته باشند. پس وب سایت خبری باید طوری طراحی شده باشد که حتی کاربران مبتدی نیز بتوانند هر آنچه می خواهند را بیابند. یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک سایت خبری خوب، سرعت بالای آن است. همانطور که پیش تر گفتیم سرعت کم در بالا آمدن یک سایت حوصله ی مخاطب را سر می برد. از آن گذشته وقتی یک موضوع داغ می شود کاربران عموما به سراغ سایتی می روند که سرعت بارگذاری بالاتری داشته باشد تا بتوانند هر چه سریعتر خبر مورد نظر را به طور کامل مطالعه کنند. امروز بیشتر کاربران سایت های خبری از موبایل و تبلت برای خواندن خبرها استفاده می کنند. پس سایت های خبری حتما باید واکنشگرا باشند. زیرا اگر سایت واکنشگرا نباشد با ریزش شدید مخاطب مواجه می شود و این مطلب بر روی سئو سایت نیز تاثیر می گذارد. و قیمت طراحی وب سایت خبری به این امر نیز بستگی دارد. قالب وب سایت و فونت متن ها در جذب مخاطب تاثیر فراوانی دارد. ممکن است برخی کاربران صرفا به خاطر قالب و فونت بد یک سایت از آن خارج شده و از سایت های دیگر استفاده کنند. قالب باید در سبک سایت های خبری باشد و فونت نیز باید کاملا خوانا و مناسب برای مطالعه انتخاب شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا