کسب و کار

املاک ۱۱۰ رازقی ، مشاور شما در سرمایه گذاری ملک در استان گیلان

املاک ۱۱۰ رازقی ، مشاور شما در سرمایه گذاری ملک در استان گیلان

مشاوران املاک در کار خود با شبکه ای گسترده از افراد را در حوزه ی مسکن در ارتباط هستند. برای مشاوره املاک نیاز به به روز بودن و آگاهی از آخرین اطلاعات موجود در بازار مسکن منطقه لازم است که املاک ۱۱۰ رازقی از این اطلاعات برخوردار است. داشتن این اطلاعات در مورد محله‌ های اطراف برای یک بنگاه املاک ضروری است و این امر موجب جلب اعتماد مشتریان می شود. مشاور املاک باید با توجه به نیازهای مشتریان به ارائه ی راهنمایی و مشاوره به آنها بپردازد. برای این کار باید توان برقراری ارتباط خوب و موثر با مشتریان را داشته باشد و به نیاز هر مشتری به دقت توجه نماید و بر آن اساس رفتار کند. داشتن سابقه ی کاری مثبتی که باعث خوشنامی مشاور و بنگاه املاک شود امتیاز بزرگ و با ارزشی است. زیرا باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد در مشتری ها می شود. برخی از مردم تصور می ‌کنند که مشاور املاک در یک معامله ی ملکی نقش چندان مهی ندارد و به همین خاطر به راحتی قابل حذف است. آنها بر این باور هستند که بدون کمک گرفتن از مشاورین املاک نیز می توان ملک خود را اجاره داد یا به فروش رساند. در نتیجه تصور می ‌کنند که هزینه ی مشاور املاک یک هزینه ی اضافی است که باید از آن صرف نظر کنند. اما در واقع مشاور املاک یک شغل کامل است که مانند هر شغل دیگری وظایفی به عهده و آشنایی با وظایف مشاور املاک باعث می ‌شود که نگاه درستی به این شغل داشته باشیم.

وظایف مشاور بنگاه املاک

با استفاده از مشاوره املاک ۱۱۰ رازقی برای انجام یک معامله ی ملکی از گیر افتادن در دام افراد سودجو پیشگیری می کنیم. یک دفتر مشاور املاک در کارهایی همچون تنظیم قرارداد و بررسی سند مالکیت و بررسی ملک مورد معامله به عنوان یک فرد آگاه عمل می کند. مشاور املاک با برخورداری از دانش تخصصی ملکی، آگاهی نسبت به مسایل حقوقی ملکی و دانش روانشناسی لازم برای ارزیابی مشتریان فعالیت می نماید. مردم با مراجعه به مشاور املاک، توقع دارند تا بهترین خدمات را از آنها دریافت نمایند. زیرا وقتی مشتری نیاز به کمک دارد و به مشاوره املاک مراجعه می کند انتظار دارد تا کمک لازم را دریافت کند. در نتیجه این افراد باید بتوانند توضیحات کافی و درستی را به مشتری ارائه داده و برای این کار نیاز به کسب تجربه و دانش  دارند. مشاورین املاک ۱۱۰ رازقی در شغل خود وظایفی را بر عهده دارند. یکی از این وظایف تنظیم فهرستی از موارد موجود است تا برای ارائه به مشتریان از آن استفاده کنند. برای تهیه ی این فهرست باید با انجام مقایسه ی شرایط املاک مختلف، یک دسته بندی از نظر قیمت و موقعیت آماده کنند. برای ارائه ی مشاوره باید با فروشنده یا اجاره دهنده همکاری داشته تا برای قیمت گذاری و بررسی شرایط معامله تصمیم گیری نمایند. مشاوره املاک به تهیه ی عکس هایی مناسب برای آگهی و تبلیغات ملک پرداخته و به راهنمایی صاحبان ملک برای رفع معایب یا مشکلات احتمالی ملک یاری می رساند. همچنین مشاور املاک فقط به فروشندگان یا خریداران کمک نمی کند و با ارائه ی مشاوره به اجاره دهنده یا اجاره گیرنده نیز برای پیدا کردن ملک یا خانه ی مورد نظر و مطلوب و مطابق با بودجه به آنها کمک می کند. مشاوران ملکی با بررسی صحیح جزئیات یک ملک آن را در فهرست گزینه های قابل ارائه برای مشتریان قرار می دهند و یا به صورت آنلاین در وب سایت های مربوطه ارائه می نمایند.

احراز هویت طرفین معامله توسط املاک ۱۱۰ رازقی

بنگاه املاک ۱۱۰ رازقی با برقراری هماهنگی بین صاحبان ملک و مشتریان برای بازدید اقدام می کند و در نهایت به مذاکره و مشاوره برای قیمت نهایی با خریداران و فروشنده ها وثبت مبلغ نهایی و تنظیم شرایط قرارداد بر اساس توافق طرفین می پردازند. پس از انجام هر معامله باید ملک مورد نظر از فهرست ارائه شده برداشته شود و این فهرست به روز رسانی شود. همچنین مشاورینی که از سایت استفاده می کنند باید به طور مرتب با انتشار مطالب و به روزرسانی اکانت سایت املاک خود فعال باشند. این ها فقط بخشی از وظایف یک مشاور املاک برای فروش یا اجاره رفتن یک ملک است. برای موفقیت در مشاوره املاک ۱۱۰ رازقی باید با پشتکار و تلاش و به روز رسانی مداوم عمل نمود. این مشاوران با روش های بازاریابی جدید آشنا بوده و کسب و کار خود و مشتریان خود را به درستی می شناسند و کار خود را به درستی مدیریت می نمایند. آنها برای پیشبرد این کار زمان بسیاری را برای مشتری صرف می کنند. یکی از کارهای مهم مشاوره املاک ۱۱۰ رازقی احراز هویت طرفین معامله است. منظور از احراز هویت طرفین، بررسی مدارک شناسایی آنها و اطمینان از صحت آن می باشد. زیرا ممکن است افرادی با قصد کلاهبرداری وارد عمل شوند و به همین دلیل در زمان انجام معاملات ملکی یک گام بسیار مهم و اساسی بررسی مدارک هویتی افراد است که بر عهده ی مشاور املاک بوده و بایستی آنها را به دقت بررسی کند. مدارک مورد نیاز برای احراز هویت افراد شناسنامه و کارت ملی آنها می باشد اما در صورت عدم اطمینان ممکن است مدارک بیشتری نیز درخواست می شود. در مواردی که افراد به سن قانونی نرسیده باشند، برای انجام معامله باید با یکی دیگر از افراد خانواده مراجعه کنند. در این موارد معمولا قیم نامه مورد بررسی قرار می گیرد و زمان سن قانونی فرد مالک مورد توجه قرار می گیرد.

خدمات املاک ۱۱۰ رازقی

املاک ۱۱۰ رازقی در خدمت شما جهت خرید ملک در استان گیلان مخصوصا در حوزه رشت و لولمان می باشد. املاک ۱۱۰ رازقی از نظر مسائل حقوقی اطلاعات کافی در حوزه کاری خود را در اختیار دارد و با توجه به آن نسبت به هر گونه اقدامی تصمیم گیری می نماید. در برخی از معاملات ملکی افرادی به عنوان وکیل طرفین قرارداد مراجعه می کنند که در این زمان می بایست مدارک فرد و همچنین وکالت نامه وی نیز توسط مشاور املاک مورد بررسی قرار گیرد تا از صحت وکالت فرد اطمینان حاصل شود. این نکته ی واضحی است که به روز بودن طبق آخرین اطلاعات موجود در بازار مسکن و داشتن اطلاعات و دانش در مورد تمام محله ‌های حوزه ‌ی کاری یک مشاور املاک یک امر ضروری است. زیرا این امر در جذب مشتریان بیشتر بسیار سودمند است. هر مجموعه ‌ای برای کسب موفقیت نیاز به سرمایه گذاری در زمان، انرژی و هزینه دارد و مشاورین املاک نیز باید با صرف زمان و هزینه ی کافی بهترین خدمات خود را ارائه نمایند.

مشاوره کسب و کار دیجیتال مارکتینگ دکتر یاشا سازمند
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا