شرکت مشاوره مدیریت

رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام آتا تجربه های موفقی از مشاوره

لزوم ارائه  رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام آتا

در رزومه شرکت مشاوره مدیریت می توان انواع مشاوره برای چندین کسب و کار را مشاهده نمود. مشاوره ها می تواند در غالب ارائه طرح های مدیریتی برای رونق کسب و کار،  ایجاد یک برند، طرح های بازاریابی  و در نهایت مدل هایی برای فروش محصولات به شرکت ها باشد. یکی از بهترین شکل معرفی شرکت ها و افراد  متخصص ارائه رزومه شرکت مشاوره مدیریت است که تمام  مراحل فراگیری علم و دانش توسط اعضا و تخصصی که در کسب و کار بدست آورده اند در آن بیان شده است. از رزومه شرکت مشاوره مدیریت در مکان های مختلفی استفاده می گردد. مطالعه رزومه شرکت مشاوره  مدیریت می توان بسیار راه گشا باشد زیرا به صورت کاملا کلیدی  دستاورد های شرکت و افراد متخصص حاضر در مجموعه را معرفی می کند و مسیر انتخاب را هموار می کند.به عنوان مثال یکی از مکان هایی که از رزومه استفاده می شود نمایشگاه ها می باشد که با کمک رزومه شرکت مشاوره مدیریت می توانید به درستی تصمیم بگیرید که این شرکت در چه زمینه ای توانایی ارائه طرح و برنامه را دارد برای کسب و کار شما را دارد. در این مکان ها که شرکت های متعددی حضور دارند یکی از راه های مقایسه بین شرکت ها و فعالیت هایش رزومه ای است که  ارائه  می کنند. رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام آتا  دقیق ترین منبع برای معرفی این شرکت می باشد.

رزومه شرکت مشاوره مدیریت

آشنایی با مشاورین شرکت با تخصص های مدیریتی

بهتر است قبل از  بیان  طرح هایی که توسط این شرکت  اجرا شده است به عاملان اصلی انجام پروژه ها یعنی متخصصین مشاور در رزومه شرکت مشاوره مدیریت اشاره گردد.

[dt_vc_list dividers=”false”]
 • رشید سازمند اسفرنجان(متولد ۱۳۳۰)
 • مشاور عالی شرکت مشاوره
 • نایب رییس هئیت مدیره
 • سابقه حضور در بخش مدیریتی ورزش بندر انزلی را دارد.
 • چندین سال به عنوان مدیر عامل ملوان بندر انزلی بوده است.

آقای رشید سازمند در آکام آتا به عنوان مشاوری با تجربه به راهکارهایی که  حاصل سال ها تجربه را ارائه می کنند و از افتخارات موجود در رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام آتا می باشند.

 • آقای مهدی درستکاری (متولد ۱۳۶۱)
 • دارای لیسانس حسابداری
 • دارنده مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • در یک دهه به عنوان مدیر مالی و بازرگانی در شرکت ها مشغول به فعالیت بوده اند.
 • در شرکت آکام آتا به عنوان رئیس هیئت مدیره می باشند.
 • آقای یاشا سازمند ( متولد ۱۳۶۲)
[/dt_vc_list]

یاشا سازمند – مدیر عامل، کارآفرین، و مشاور بین المللی کسب و کار

[dt_vc_list dividers=”false”]
 • محقق بین المللی علم مدیریت بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ ( با اچ ایندکس گوگل ۵ و ارجاع ۱۳۳ )
 • نویسنده و مولف ۹ مقاله علمی حوزه علم مدیریت منتشر شده در مجالات معتبر دنیا به زبان انگلیسی
 • از نویسندگان مقالات تجربه آنلاین خرید مشتری و آموزش مجازی منتشر شده در اِلزِویر Elsevier و ارئه شده در سومین کنفرانس مدیریت راهبردی آموزشی در بروکسل بلژیک – دارای مقاله علمی پژوهشی در حوزه مدیریت در دانشگاه کنت انگلستان (University of Kent)
 • کارشناس مهندسی مکانیک در طراحی جامدات – ورودی سال ۱۳۸۱
 • سابقه همکاری و کارمندی درشرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group و – Brandt International Sdn Bhd – افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
 • مدرس ارشد زبان انگلیسی و مترجم همزمان / همراه با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
 • مشاور و مدیر ارشد و کارشناس بیش از ۱۰۰ کسب و کار در بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در شرکت های مطرح داخلی و برترین شرکت های چند ملیتی دنیا
[/dt_vc_list]
[dt_vc_list dividers=”false”]
 • دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار – دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ۱۳۹۹
 • مدیر عامل شرکت آکام آتا (سهامی خاص) از ۱۳۹۸ تا هم اکنون
 • متخصص امنیت IT و دیجیتال مارکتینگ
 • کارشناس ارشد مدیریت MBA بازاریابی جهانی از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی – ورودی سال ۱۳۸۹
 • مدیر فروش – شرکت گشت سلامت آریا (سهامی خاص) ۱۳۹۷ – ۱۳۹۸
 • مدیر بازاریابی (دیجیتال مارکتینگ) – نمایندگی ویولت شرکت فریدی پرندیس خاورمیانه (سهامی خاص) ۱۳۹۷
 • مدیر مارکتینگ (مدیر برند) ناتلی – شرکت صنایع شیرینی طلوع سلامتی (سهامی خاص) ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶
 • کارشناس ارشد فروش و مدیر پروژه بازاریابی – شرکت آریا تالین گام (مسئولیت محدود) ۱۳۹۴
 • مسئول هماهنگی فروش نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – ۱۳۹۳
 • کارشناس فروش مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) –  ۱۳۹۲
 • اخد پذیرش دکترای تخصصی مدیریت از چندین دانشگاه در اروپا و آسیا ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۳
 • اخذ بورس تحصیلی و پذیرش دکترای مدیریت (تحصیل رایگان به همراه کمک هزینه تحصیل) از دانشگاه دولتی برگامو ایتالیا در سال ۱۳۹۲
[/dt_vc_list]

اعضای هئیت مدیره و مدیر عامل دارای جزئیات کاری و تحصیلی بسیاری هستند که در رزومه شرکت مشاوره مدیریت بخش از آنها  گنجانده شده است. وجود مشاوران ارشد متخصص که سابقه طولانی در بازار کار به صورت جدی داشته اند از افتخارات شرکت آکام آتا است. مشاوران این شرکت دارای تحصیلات در زمینه های مرتبط با موضوعات این شرکت هستند و دارای مدارکی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد هستند. علاوه بر مشاوران ۵ سهام دار نیز این شرکت را همراهی می کنند. این افراد تخصص هایی در زمینه نرم افزار، بازاریابی، مدیریت، کامپیوتر، امور بانکی و امور بین الملل می باشد.

رزومه شرکت مشاوره مدیریت
[dt_vc_list dividers=”false”]

خدمات ارائه شده شرکت مشاوره مدیریت آکام آتا

آنچه که در رزومه شرکت مشاوره مدیریت به عنوان خدمات این شرکت به ثبت رسیده است شامل  مجموعه هایی است که در اینجا به اختصار توضیحاتی در مورد آنها داده می شود.

 • خدمات مشاوره و مدیریت کسب و کار
 • دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت و لوگو
 • فعالیت و مشاوره در حوزه برندینگ
 • مشاوره فروش و برنامه فروش
 • مشاوره بازاریابی بین المللی
 • کلیه های فعالیت های که در مجموعه بازرگانی قرار می گیرد.
 • فیلمبرداری و عکاسی صنعتی از صنایع و کسب و کار ها
 • صادرات و واردات

 

بخش مهمی از مواردی که در رزومه شرکت مشاوره مدیریت ذکر شده است مشاوره ای است که از طریق مسئولین شرکت و متخصصان این حوزه در حال انجام است. مشاورینی که در شرکت آکام آتا فعالیت می کند به شکل مجموعه هایی در هر حوزه به صورت جداگانه در حال فعالیت می باشند.[/dt_vc_list]

مشاوره های قدرتمند برای استارت آپ  و کسب و کار ها در آکام آتا

در دنیای سرشار از اطلاعات کنونی برای شروع کسب و کارو یا استارت آپ ها نیاز به نقشه ای دقیق وجود دارد و باید طرح اولیه و تمام جوانب موجود برای آن کار در نظر گرفته شود. رزومه شرکت مشاوره مدیریت دارای گذشته بسیار درخشانی برای کسب و کار هایی است که طرح های اولیه خود را همراه با اطلاعات دقیقی به مشاورین شرکت تحویل دادند و در فرمت بیزینس پلن نهایی که تمام اطلاعات در قالب جدول و نمودار به صاحبان کسب و کار تحویل داده می شود، مثلا در مورد بخش اقتصادی کار جداول دقیقی از ریز قیمت ها آماده می گردد و در نهایت نتیجه نهایی به صاحبان ایده و استارت آپ ها داده می شود و شروع و یا عدم شروع کار توصیه می گردد.

در واقع متخصصین  شرکت آکام آتا می توانند  با داشتن علم روز دنیا تمام جوانب کار را بررسی نمایند و شروع به کار آن شرکت را تایید یا رد نمایند و یا با ارائه طرح هایی تغییراتی را در آن اعمال نمایند. نمونه هایی از فعالیت ها  در رزومه شرکت مشاوره مدیریت موجود است. مشاورین موجود در این شرکت  تمام جوانب کار اعم از محصول، هدف ها و فرصت و تهدیدها و بازار هدف را بررسی می کند.

جستجوی خلق برند در رزومه شرکت مشاوره  مدیریت

هر کسب و کاری برای دیده شدن نیاز به ایجاد یک برند  منحصر به فرد دارد. برای بیشتر و بهتر دیده شدن باید از مشاوره های شرکت هایی مشاوره ای مانند آکام آتا بهره بگیرید.  متخصصین این کار می توانند از تمام امکانات استفاده نمایند تا محصولات یک شرکت به درستی و با بالاترین بازده به فروش برسد.

رزومه شرکت مشاوره مدیریت گویای این مساله است و برند سازی برای کسب و کارها یکی از مهمترین فعالیت این  شرکت به شمار می رود. مشاوره برند سازی از جمله مشاوره هایی است که باید در مورد کسب و کاری بررسی و تحقیق های لازم صورت می گیرد و  تمام  اتفاق های بازار رصد می گردد و با بهره گیری از مشاوره فروش و تحلیل بازار برای فروش، روشهای افزایش فروش محصول را مورد استفاده قرار داده و تمام مسیر هایی که باعث بهتر شدن وضعیت شرکت مورد نظر شود، توسط مشاوران برند سازی شرکت  آکام آتا ارائه می گردد.

رزومه شرکت مشاوره مدیریت نشان می دهد که مشاور برند یکی از فعالیت های اصلی این شرکت بوده است و استفاده از راهکار هایی مانند تبلیغات و یا استفاده از لوگو سایت های مجزا محصول مورد نظر را به درستی به مشتریان معرفی می کنند تا  برند  مورد نظر  در مدت زمان کوتاهی شناخته شود.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

رزومه شرکت مشاوره مدیریت در زمینه برند سازی برای شرکت های مختلف بسیار درخشان است و  با توجه به پیچیدگی و سخت بودن  این کار در صورت اشتباه کوچک در برند سازی ممکن است نتیجه عکس برای شرکت مورد نظر ایجاد شود، ولی مشاورین برند سازی زیر مجموعه آکام آتا دارای تخصص کافی در این امر هستند و می توان در رزومه شرکت مشاوره مدیریت این فعالیت ها را جستجو نمود.

بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در رزومه شرکت مشاوره مدیریت جستجو کنید

بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ را نمی توان در دنیای امروز نادیده گرفت. اکثر شرکت ها وارد این بازار  شده اند  و برای پیشرفت در آن نیاز به مشاوره های پی در پی دارند زیرا این دنیا هر روز در حال تغییر و پیشرفت است. مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مجموعه و رزومه شرکت مشاوره  مدیریت به چشم می خورد و  مشاوران متخصص در این حوزه  به عنوان زیر مجموعه ای فعال در حال فعالیت هستند. زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ  بسیار گسترده است. در این شرکت  مهندسین توانایی ایجاد وب سایت و  بهینه کردن شرایط آن را برای انواع تبلیغات و فعالیت های کسب و کار فراهم می کنند. تحقیقات لازم برای جستجوی  مشتریان در فضای آنلاین، آموزش و بررسی  کلمات کلیدی در هر کسب و کار برای شناخته شدن بیشتر  در  فضای مجازی، آنالیز کردن وضعیت وب سایت  از نظر میزان جستجو و میزان ماندگاری مشتریان در این سامانه ها بخشی از فعالیت مشاورین دیجیتال مارکتینگ می باشد.

در رزومه شرکت مشاوره مدیریت می توان به بازاریابی در شبکه های اجتماعی اشاره نمود و عملکرد آنها را بررسی نمود. هر کدام از شبکه ها دارای آنالیز و بررسی وضعیت مشتریان و بازاریابی می باشند. مشاوره در این شرکت برای صاحبان مشاغل  برنامه های متفاوتی را بر اساس شغل  در نظر می گیرند. نوع محتوایی که در شبکه ها و یا سایت استفاده می شود کاملا دقیق و برنامه ریزی شده است.

محتواهای آماده شده بر اساس نظر مشاوران می تواند به صورت محتوا، پادکست و یا ویدیو باشد. حوزه بازاریابی اینترنتی بسیار گسترده می باشد و باید هر زیر شاخه ای توسط فرد متخصص مربوطه انجام گیرد. مشاورین این حوزه در آکام آتا بهترین نتایج را برای مشتریان مختلف داشته اند و این  نتایج در رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام ثبت شده است. معمولا برای انتخاب  فعالین در این حوزه باید به سوابق کاری آنها توجه شود و  در رزومه شرکت آکام بهترین مشاوره ها و نتایج ثبت شده است.

شرکت آکام آتا  دارای مجوز صادرات و واردات

در رزومه شرکت مشاوره مدیریت می توان صادرات و واردات را نیز اضافه نمود و در واقع این شرکت مانند شرکت بازرگانی خارجی  فعال است. مجوز این شرکت از سازمان منطقه آزاد است. زمانی که سخن از بازرگانی به میان می آید به معنی مبادله کالا و یا خدمات است. در رزومه شرکت مشاوره مدیریت آکام مبادله انواع کالا انجام شده است و در این زمینه نیز  دارای تجربیات بسیار زیادی می باشد. در فعالیت های بازرگانی  این شرکت صرفا مبادله کالا و خدمات مطرح نیست و هر فعالیت و ابزاری که به این مبادله کمک کند  جزو بازرگانی به شمار می رود. این شرکت  مواد اولیه برخی صنایع کشورهای دیگر را فراهم می کند و به جای آن ابزار  و دستگاه هایی را وارد می کند و تحت هر شرایط اقتصادی به کار خود ادامه داده است.

شرکت آرکا آتا پیشرو در بازار یابی بین المللی

بازار یابی بین المللی در رزومه شرکت مشاوره مدیریت  نیز  وجود دارد و از زمانی که رقابت ها افزایش یافت بسیاری از تولید کنندگان علاوه بر بازار داخلی به فکر فروش در خارج از مرز های کشور بودند. افراد با تجربهای در این زمینه در شرکت وجود دارند که اطلاعات به رز و دقیقی از بازار های خارجی مرتبط با هر کشوری را در اختیار  کسب و کار ها قرار می دهند. در بازار یابی بین المللی  فواید بسیار زیادی وجود دارد  و افرادی که به صادرات محصولات خود می پردازند به مرور زمان کیفیت کالاهای  صادراتی و یا مصرف داخلی خود را نیز  بهتر می کنند و در رقابت داخل کشور نیز تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.

یکی از راه های اصلی ورود محصولات تولید داخل به  بازار های بین المللی بازار یابی بین المللی است که باید توسط مشاورین خبره انجام شود. در این شرکت مشاورین بسیار با تجربه و متخصص در حال فعالیت هستند که با یک بار مشاوره متوجه متفاوت بودن این افراد خواهید شد. با تغییراتی که در کسب و کارها و فروش خوب حاصل  از صادرات ایجاد می شود می توان به رونق اقتصادی و  افزایش کیفیت محصولات امیدوار بود.

اطلاعات ارائه شده در رزومه شرکت آکام آتا بسیار مختصر در حد معرفی فعالیت ها بود این در حالی است  هر بخشی دارای زیر مجموعه هایی است و بسیار گسترده می باشد و نیاز به مطالعه فراوان دارد. اعضای هئیت مدیره و  مشاوران ارشد این مجموعه  دارای تحصیلات و تجربه کافی هستند.

مشاوره های انجام شده و یا خدماتی که به شرکت ها ارائه می شود زیر نظر این شرکت و با بستن قرارداد و به صورت رسمی انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید این مجموعه را از طریق وب سایت  نیز دنبال کنید و جهت دریافت مشاوره اولیه با  شرکت تماس گرفته و اعلام آمادگی نمایید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا