برندینگ

آشنایی با برند سان استار و شرکت زرین جام مارینا

آشنایی با برند سان استار

شرکت زرین جم مارینا تحت برند سان استار با تولید آبمیوه ها و شربت های متنوع به فعالیت می پردازد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی های بسیار پیشرفته ی خطوط تولید و دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا با طراحی کاملا اقتصادی فعالیت می کند. تمامی تولیدات این کارخانه بدون دخالت دست انجام می شود. آشنایی با برند سان استار نشان می دهد که این برند گامی مهم در صنعت مواد غذایی ایران برداشته است. شرکت زرین جم مارینا در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و با راه اندازی کارخانه ای به مساحت بیش از  صدهزار متر مربع در شهر صنعتی کاوه در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید. سان استار محصولاتی بسیار با کیفیت را با دستان توانمند متخصصین ایرانی در سطح بین المللی تولید و عرضه می نماید. به این ترتیب ایران از واردات کالای مشابه خارجی بی نیاز می شود. برای تحقق این هدف مهم، شرکت سان استار با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا تلاش می کند تا همواره به ارائه ی محصولاتی با کیفیت به بازار بپردازد. شرکت سان استار با استفاده از یک آزمایشگاه مجهز کیفی در پی آن است که همواره محصولی با کیفیت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار گیرد. افزایش جمعیت و صنعت غذایی رو به توسعه و تحول ایران، مسئولان و مدیران کارخانه ی سان استار را برآن داشته تا بر تلاش بی وقفه خود بیافزایند و در این راستا با تجهیز هرچه بیشتر خطوط تولید، علاوه بر دستیابی به تولید بیشتر، محصولات خود را در بالاترین سطح ممکن کیفی به دست مصرف کنندگان محترم برساند.

آشنایی با برند سان استار

هویت بصری سان استار

در آشنایی با برند سان استار ، سان استار ماموریت خود را این گونه تعریف می کند که به طور مداوم به دنبال فرصت های بالقوه بر اساس نیازهای مردم بوده و در پی این است تا در سراسر جهان، محصولات و خدمات خود را با بیشترین کیفیت و بالاترین سطح سودآوری به فروش برساند. در رنگ های سازمانی این برند می توان به هویت بصری سان استار پی برد. رنگ طلایی در نماد برند، تیرگی رنگ سبز، و رنگ دوم سان استار یعنی بنفش نشان دهنده ی انتخاب بازار هدف متوسط رو به بالا می باشد که این موضوع در تمامی تبلیغات رعایت شده است. رنگ سبزی که استفاده شده است نمادی از سلامتی و سرزندگی می باشد که با الگو برداری از طبیعت سعی در طبیعی نشان دادن محصول دارد که با استفاده از پالپ در آبمیوه حس طبیعی بودن به مشتری القا می گردد. در لوگوی سان استار نرمی و خطوط خمیده نشان دهنده صمیمیت و دوستانه بودن این برند است و چکش بصری این لوگو ستاره طلایی رنگی است که با کلمه سان به معنای خورشید و استار به معنای ستاره همخوانی ایجاد می کند و باعث ثبت ذهنی این لوگو خواهد شد. به این ترتیب در تحلیل هویت بصری سان استار به این نتیجه رسیدیم که رنگ هایی که برای این برند انتخاب شده است به خوبی خصوصیات برند را به مخاطب القا می نماید. یکی از پایه های موفقیت سان استار در ایجاد حس برند و اعتماد در مخاطب همین موضوع می باشد.

آشنایی با برند سان استار

 بازاریابی چریکی و مباحث برندسازی

یکی از رازهای موفقیت و پیشرفت سان استار در دوره ای کوتاه، استفاده از بازاریابی چریکی و مباحث برندسازی می ‌باشد. استفاده از ثبات، حضور متعهدانه، سرمایه گذاری بلند مدت و تکرار زیاد، از فاکتورهای بازاریابی چریکی می باشد. همچنین بهره گیری از شخصیت زانیار و سیروان خسروی به عنوان سفیران برند سان استار و تکرار زیاد این حمایت فرصت هایی را برای این کسب و کار به وجود آورده است. یک برند در واقع باید از اتفاق یا رویدادی حمایت کند که بتواند صفات مشترکی را با آن رویداد و در ذهن مخاطب ایجاد نماید. استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی توسط سان استار به سمت انتشار محتوا از مناسبت های خاص و تبلیغات حرکت کرد. از این دسته محتواها می توان به بزرگداشت علی معلم که به شیوه ای خاص توسط سان استار حمایت شد و اسکار اصغر فرهادی اشاره نمود. سان استار پس از کمپین های تبلیغاتی متعدد به سمت ایجاد روابط عمومی و تبلیغات روتین به صورت بیلبورد، تیزر، و حضور در مجلات روی آورد تا همچنان در ذهن ها باقی بماند و بتواند مخاطبینش را حفظ کند. در آشنایی با برند سان استار پی می بریم که سان استار شرکتی پیشرفته و به روز است و از ایده های جدید استقبال می کند. مجموعه سان استار این موضوع را باور دارد که هر فردی قابلیت ها و ظرفیت های فوق العاده ویژه ای دارد که می تواند آن ها را درمعرض ظهور و نمایش قرار دهد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا