طراحی لوگوطراحی لوگو و ست اداری

بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت

بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت

بهترین کارت ویزیت چه کارتی است؟

وقتی از کلمه بهترین برای عنوانی استفاده می کنیم باید دید منظورمان از بهترین چیست؟ آیا معیار سنجشی برای بهترین بودن وجود دارد؟ بهترین کارت ویزیت کارتی است که مناسب فعالیت حرفه ای شما باشد. مرف شما باشد. اطلاعات تماسی بر روی آن باشد تا مخاطب شما بعد از دریافت آن به سادگی بتواند با شما تماس بگیرد. معمولا بیزینس کارت به زبان انگلیسی Business Card یا همان کارت ویزیت در جلسات کاری وحرفه ای رد و بدل می شود و برای معرفی فرد و نگاه داشتن رابطه کاری صورت می گیرد. پس شاید بهتر باشد بجای کلمه بهترین از مناسب ترین استفاده نماییم.زیباترین کارت ویزیت چه کارتی است؟

مسلما زیبایی، امری نسبتا سلیقه ای است و ممکن است کارت ویزیتی از نظر شما بسیار زیبا باشد ولیکن از نظر دوست و یا یکی از اقوام شما آنقدر زیبا نباشد. بنابراین زیاد سخت نگیریم. مهم این است که از کارت ویزیتمان خوشمان بیاید و مناسب حرفه و کار ما باشد. کارت ویزیت باید در ذهن مخاطب باقی بماند. نوشته های آن معرف شرکت و فرد باشد. سمت، حرفه، تخصص، اطلاعات تماس مواردی است که معمولا در بیزینس کارت ها درج میشود.

بیزینس کارت را چطور چاپ کنم؟ زیباترین کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت بصورت افست یا دیجیتال انجام میشود. اگر در تحویل گرفتن کار خود عجله دارید می توانید از مدل چاپ دیجیتال استفاده کنید. ولیکن باید توجه داشته باشید چاپ افست در چاپخانه کیفیت بیشتری خواهد داشت بنابراین اگر زمان کافی برای تحویل گرفتن کار خود دارید از چاپ افست استفاده کنید. جنس کارت ویزیت نیز بسیار مهم است. اینکه شما می خواهید دوام کارتان بالا باشد مثلا یک سال بیزینس کارت شما دست کسب باشد و می خواهید هزینه بیستری پرداخت کنید می توانید از چاپ لمینت براق یا لمینت مات استفاده کنید. البته شما گزینه های بسیار دیگری برای چاپ ارید، سلیفون مات و براق، کاغد کتان و … که انتخاب بنا به کارتان به شما بستگی دارد.بهترین رنگ های کارت ویزیت را چگونه انتخاب کنم؟

کارت ویزیت رو مسلما برای استفاده در اینترنت نمی خواهید. آنچه شما در صفحه های کامپیوتر و مانیتور ها، و موبایل می بینید رنگ ها ر فضای مجازی و تحت وب است. این رنگ ها بصورت ” ار جی بی ” RGB یا همان سه رنگ اصلی Red قرمز – Green سبز – Blue آبی است. دقت کنید برای چاپ شما نیاز به فایل CMYK دارید. از طراح خود بخواهید فایل قابل چاپ را به شما بدهد. و همچنین بهتر است فایل لایه باز کارت ویزیت خود را از طراح بگیرید تا هر زمان خواستید بتوانید تغییراتی در بیزینس کارت خود بدهید. اگر فایل لایه باز را داشته باشید حتی اگر طراح اصلی شما در دسترس نباشد می توانید از طراح و گرافیست دیگری بخواهید تا تغییرات مورد نظرتان را برای شما انجام دهد.

انتخاب کد رنگ ها در کارت ویزیت

 

بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت the best business card in Iran Iranian
بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت the best business card in Iran Iranian

بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت the best business card in Iran Iranian
بهترین کارت ویزیت زیباترین کارت ویزیت the best business card in Iran Iranian

انتخاب رنگ ها بهتر است اصولی و بصورت فنی انجام شود. رنگ ها بر اساس رنگ های سازمانی شرکت ها و سازمان ها انتخاب میشود و بر اساس هویت بصری برند که بخشی از دفترچه برند سازمان است. دلیل انتخاب رنگ ها، گایدلاین ها، نقشه راه و همه موارد در قسمت هویت بصری برند ذکر می شود. برای مثال کد رنگ های RGB سه رنگ اصلی سازمانی شرکت آکام آتا (سهامی خاص) به شرح زیر است.

#۹۷۰c11
#۳۰۲f3d
#۷c7c7c

توجه داشته باشید حتما با طراح مورد اعتماد و منتخب خود مشورت کنید. و به یک مقاله و نوشته اکتفا نکنید. با تحقیق و بررسی کامل می توانید انتخاب درس انجام دهید. در اینجا می توانید تصویری از تعدادی طراحی کارت ویزیت خلاقانه ببینید.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

نمونه کارت ویزیت شخصی – نمونه کارت ویزیت خاص – نمونه کارت ویزیت حرفه ای – نمونه متن کارت ویزیت – نمونه طرح کارت ویزیت – طرح های جدید کارت ویزیت – دانلود نمونه کارت ویزیت – طراحی کارت ویزیت خلاقانه – the best business card in Iran Iranian

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا