فرم استخدام - همکاری با ما
استخدام بصورت
تمام وقت حضوری - دورکاری - پروژه ای

با ارسال این صفحه به دوستان، اقوام، و آشنایان خود در استان گیلان – به آنها در کاریابی، و به ما در پروسه استخدام کمک نمایید.

مسلما تکمیل و ارسال فرم زیر به منزله استخدام نیست.

کار در منزل در بندر انزلی - استخدام

کار در منزل در رشت امروز - استخدام

لطفا فرم استخدام زیر را با دقت تکمیل و ارسال نمایید. پس از تکمیل فرم و ارسال رزومه شما، رزومه شما توسط کارشناسان شرکت بررسی شده و در صورتی که شرایط مناسب همکاری با شرکت ما را داشته باشید با شما تماس تلفنی حاصل می گردد. پس از موفقیت در مصاحبه تلفنی، به جلسه و ملاقات حضوری دعوت می شوید تا توافق نهایی جهت همکاری با شرکت انجام گیرد.

انواع فایل های مجاز : pdf, jpg, png, docx, doc, حداکثر اندازه فایل: 10 MB.
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مشاوره کسب و کار در گیلان شرکت مشاوره کسب و کار تلفنی

استخدام در شرکت آکام آتا

شرکت آکام آتا ، شرکت سهامی خاص با موضوعات فعالیت مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، مرکز مشاوره کارآفرینی، طراحی وب سایت، بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو، تولید محتوای تصویری و نوشتاری و بارگزاری در وب سایت ها، صادرات و واردات، حق العمل کاری، خرید و فروش تمامی کالاهای مجاز، اخذ و اعطای نمایندگی شعب و ایجاد شعب داخلی و بین المللی، بازاریابی بین الملل، و بازاریابی اینترنتی در منطقه آزاد انزلی مستقر می باشد. شرکت آکام آتا دارای مجوز فناوری اطلاعات و ارتباطات و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشوری در گیلان بوده و دارای مجوز رسمی مشاوره تجاری از سازمان منطقه آزاد انزلی می باشد.

عبارات کلیدی سرچ شده و سئو شده در گوگل به شرح زیر است که کارجویان آنها را در گوگل جستجو می کنند. پیج کاریابی رشت استخدام در گیلان با مدرک دیپلم لیسانس کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا فوق لیسانس DBA و MBA استخدام امروز گیلان دیوار استخدام امروز گیلان شیپور استخدام امروز رشت دیوار ای استخدام گیلان امروز کار نیمه وقت در رشت برای خانم استخدام امروز گیلان شیپور کاریابی رشت امروز کار در رشت با حقوق بالا دیوار کار در منزل دیوار رشت، استان گیلان استخدام در گیلان با مدرک دیپلم استخدام دولتی گیلان استخدام امروز گیلان شیپور ای استخدام گیلان امروز استخدام فرودگاه رشت استخدام امروز گیلان دیوار کار در رشت با حقوق بالا گیلان استخدام رشت استخدام حراست منطقه ازاد انزلی استخدام گمرک انزلی کاریابی انزلی شیپور کار در بندر انزلی با جای خواب استخدام شهرک صنعتی بندر انزلی کار در منطقه آزاد انزلی بهترین شغل در بندر انزلی کار در هتل بندر انزلی کار در منطقه آزاد انزلی شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی گیلان