مشاور تبلیغات و برندینگ

مشاور تبلیغات | مشاوره تبلیغات

مشاور تبلیغات (مشاوره تبلیغات)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران – مشاور تبلیغات اینترنتی- مشاور تبلیغات و برندینگ

[dt_vc_list dividers=”false”]
 • مشاور تبلیغات (مشاوره تبلیغات) در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناسان شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید. ارتباط با بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران ، مشاور تبلیغات اینترنتی و مشاور تبلیغات و برندینگ
 • کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷
[/dt_vc_list]

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه - بازاریابی

[dt_vc_list style=”2″ dividers=”false”]
 • متخصصین دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه
 • متخصصین دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران
[/dt_vc_list]

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

مشاور تبلیغات و برندینگ

مشاور تبلیغات و برندینگ – شرکت آکام آتا در حوزه مشاوره مدیریت کسب و کار فعالیت دارد. بازاریابی یکی از خدمات  شرکت می باشد.

مشاور تبلیغات در صورت نیاز به استخدام و همکاری پروژه ای و یا ساعتی با یک مشاور و تمایل به استفاده از خدمات شرکت مقاله زیر را مطالعه فرمایید. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

مشاور بازاریابی (مارکتینگ

چرا برای ارتقای کسب و کار خود به یک مشاور تبلیغات نیاز داریم

چرا به یک مشاور تبلیغات نیاز داریم و این مشاور برای بهبود کسب و کار ما چه مزایایی به همراه دارد؟ یک مشاور تبلیغات و برندینگ باتجربه و آگاه چه ویژگی­هایی را باید داشته باشد تا بتوانیم به او اعتماد کنیم؟بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران کیست ؟  و چه خدماتی را در ازای هزینه­ ای که دریافت می­ کند انجام می­ دهد؟ در این مقاله در رابطه با مشاور تبلیغات توضیحات مختصر و کاربردی برای شما ارائه شده و مطالعه آن برای آن دسته از عزیزانی که در جست و جوی ارتقای کسب و کار خود هستند توصیه می­شود. قبل از هر چیز، ابتدا بهتر است بدانیم تبلیغات در کسب و کار چه فوایدی دارد و به چه کسی مشاور تبلیغات و برندینگ گفته می­شود؟

 

مشاور تبلیغات مشاوره تبلیغات تبلیغاتی


فواید تبلیغات در کسب و کار

محصولی که تبلیغات خوب برای آن انجام شده، آسان­تر به فروش خواهد رسید. نسبت به زمانی که در بازار توسط فروشنده به فروش می­شود. اگر یک برند در بین مردم محبوب و خوب شناخته شود، مشتریان عکس العمل مثبت­تری برای خرید آن نشان خواهند داد. در مقایسه با زمانی که فروشنده برای فروش کالای خود به شدت تقلا می­کند. زمانی که مردم یک کالا را توسط تبلیغات کامل بشناسند و با مزایای خرید آن آشنا شوند، فروشندگان، دیگر نیاز به تلاش­ فراوان جهت قانع کردن مشتریان نخواهند داشت. این نکته برای کسب و کارهای آنلاین و خدماتی نیز صدق می­ کند. مشاور تبلیغات اینترنتی نیز می تواند در امور تبلیغات موثر باشد.

تبلیغات موجب افزایش در فروش و ازدیاد مشتری می­شود. با تبلیغات می­توان خدمات با کیفیت و محبوب را بیش از پیش در اختیار مشتری قرار داد. با زیاد شدن مشتریان، شرکت­ها و تولیدکنندگان حتی می­توانند برای خدمات خود درخواست نمایندگی کرده و از سود بیشتری بهره ببرند. با کمک مشاور تبلیغات و برندینگ ، می­توان کالاهای تولید شده را به تولید انبوه رساند. با افزایش تولید، سود بیشتری برای تولیدکنندگان ایجاد خواهد شد. تکرار تبلیغات، موجب می­شود که تولیدکنندگان نه تنها قادر باشند تا کالاهای خود را به سرعت در فروشگاه ها جایگزین کنند بلکه می­توانند بازار فروش کالای خود را گسترش داده و برای عرضه محصولات خود، با فروشگاه­های بیشتری قرارداد ببندند.

تبلیغات موجب شناخته ­تر شدن محصول تولیدکنندگان یا کالای خدماتی می­شود. با تبلیغات سایر خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر، به همکاری با شما ترغیب شده و پیشنهاد همکاری می­دهند. برای مثال کسی که گرافیست است و کارهای گرافیکی انجام می­دهد، ممکن است از طرف شرکت­های تبلیغاتی، سینمایی، دفترهای روزنامه، مجلات و دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد همکاری بگیرد. در مورد محصولات تولیدکنندگان نیز به همین شکل است. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران به شناخته شدن تمام خدمات کمک می کند.

 

 

با تبلیغات، فروش کالاهای فصلی کاهش نخواهد یافت. از جمله این کالاها، می­توان به تورهای گردشگری اشاره کرد. این تورها که اکثر آن­ها در فصول خاصی، میان مردم پر تقاضا می­شوند، با تبلیغات و تخفیف­ های تبلیغاتی در دیگر فصول نیز توسط مردم خریداری می­شوند. در صورت وجود تبلیغات بهینه و کافی، رونق یک کسب و کار در فصل های افول، نخواهد خوابید و همچنان پابرجا خواهد ماند.

با تبلیغات مردم حس می­کنند این کالا یا خدمات نسبت به سایر محصولات شبیه به آن بهتر و با کیفیت­تر است و بیشتر به آن اعتماد می­کنند. با تکرار روند خرید، آن­ها به آن محصول وابسته شده و حس وفاداری به کالا برایشان به وجود خواهد آمد. با به وجود آمدن حس وفاداری به کالا در افراد، آن­ها در هر موقعیت و هر زمان به هنگام نیاز، در میان انواع دیگر برندها، باز هم آن محصول را خرداری خواهند نمود.

مشاور تبلیغات مشاوره تبلیغات مشورت تبلیغاتی مدیر سرپرست

مشاور تبلیغات چه کسی است


مشاور تبلیغات و برندینگ ، کارشناسی است که برای ارتقای کسب و کار مشتری با آن­ها تعامل می­کند. او با ایجاد تبلیغات موثر، استراتژی های بازاریابی گوناگون و به روز، متناسب با نیاز، موجب بهبود کسب و کار و افزایش فروش تولیدکننده یا شرکت­های ارائه دهنده خدمات می­شود. مشاور تبلیغات برای انجام این کار از هر روشی از جمله تبلیغات کاغذی، دیجیتالی یا رسانه صوتی و تصویری بهره می­گیرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می تواند به طور شخصی یا استخدام در شرکت های تبلیغاتی کار کند. مشاوران تبلیغاتی به طور عام جذب شرکت­های تبلیغاتی می­شوند. اما آن­ها می­توانند حتی به صورت فریلنس یا آزاد، به کار خدماتی خود مشغول شوند. در اکثر مواقع، زمانی که مشاور تبلیغات در شرکت تبلیغاتی کار می­کند، ممکن است تنها بخشی از روند انجام کار بازاریابی را بر عهده بگیرد. حال آن که کسانی که به تنهایی مشغول به کسب درآمد هستند یا در شرکت کوچکتری کار می­کنند، وظایف بیشتر و سنگین­تری بر عهده دارند. حتی ممکن است کل روند انجام کار تبلیغات و بازاریابی را به تنهایی انجام دهند.

 

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران چه ویژگی هایی دارد

 یک مشاور تبلیغات باید ویژگی­های شخصیتی خاصی داشته باشد تا بتواند در کار خود موفق شود.

 

[dt_divider style=”thick” /]

چرا برای بهبود کسب و کار خود به مشاور تبلیغات اینترنتی نیازمند هستیم

مردم اغلب فکر می­کنند که شرکت­های تبلیغاتی بسیار گران هستند و صرفا برای فعالیت ها، کمپین ها، برندها و کسب و کارهای بزرگ خدمات ارائه می­دهند. اما نمی­دانند که اکثر شرکت­های تبلیغاتی، درآمد خود را از طریق خدمت به افراد یا شرکت­های کوچک­تر کسب می­کنند. یک مشاور تبلیغات می­تواند از هر کسب و کار، خواه کوچک و یا خیلی بزرگ، سود ببرد. پس دیگر نیاز نیست نگران هزینه ها یا پیشبرد امور تبلیغاتی خود باشید. کسب و کار خود را با خیال آسوده، به یک مشاور تبلیغات و برندینگ بسپارید. موارد زیر از جمله دلایلی هستند که چرا باید برای بهبود و رونق کار خود، به یک مشاور تبلیغات مراجعه کنیم:


فرق تفاوت برندینگ بازاریابی روابط عمومی و تبلیغات مشاور تبلیغات مشاوره تبلیغات تبلیغاتی

آگاهی و تجربه مشاور تبلیغات

خیلی از شرکت­ها به دلیل تجربه و دانشی که یک مشاور تبلیغات دارد، به او مراجعه می­کنند. استخدام یک کارشناس تبلیغات با تجربه در کسب و کارهای کوچک­تر، به خصوص زمانی که آن­ها در شرکت خود، بخشی برای انجام امور بازاریابی و تبلیغات ندارند، بسیار کاربردی و مفید خواهند بود. یک شرکت تبلیغاتی معمولاً به محققان، خریداران رسانه، هنرمندان و فیلمسازان و سایر کاشناسانی که شرکت­های کوچکتر توانایی استخدام آن­ها ندارند، دسترسی دارد. یک مشاور تبلیغات یا شرکت کوچک تبلیغاتی، ممکن است تنها بخش بخصوصی از کار تبلیغات همچون تبلیغات و بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ را بر عهده بگیرد و در آن حرفه­ای عمل کند. بنابراین، این نکته را باید در نظر گرفت که مراجعه­کننده­گان چه نوع تبلیغاتی نیاز دارند و به آن علاقمند هستند.

صرفه جویی در زمان با مشاور تبلیغات

استفاده از یک شرکت تبلیغاتی یا مشاور تبلیغات و برندینگ می­تواند از هدر رفتن زمان ارزشمند یک شرکت کسب و کار جلوگیری کند. استخدام یک مشاور تبلیغات در شرکت، به این معنی است که دیگر نیاز نیست که شما و کارمندانتان برای توسعه شرکت وقت اضافه بگذارید. این موضوع خصوصاً زمانی مهم­تر خواهد بود که شما کارمند خاصی برای انجام امور تبلیغاتی خود ندارید. استفاده از یک مشاور تبلیغات، به کارمندان شما کمک می­کند تا تنها بر روی کاری که در آن آموزش دیده­اند و تبحر دارند، متمرکز شوند. مشاور تبلیغات اینترنتی

 

 

صرفه جویی در هزینه­ ها توسط بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

اگرچه ممکن است به نظر برسد که استخدام یک مشاور تبلیغات، به هزینه زیادی نیاز دارد. اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که یک کارشناس آگاه می­تواند از پرداخت هزینه­های گزاف و بیهوده توسط شما، جلوگیری کند و در مخارج شرکت صرفه جویی کند. او بهتر می­تواند از تخفیفات تبلیغاتی از سوی انتشارات، ایستگاه­های رادیو و تلویزیون باخبر شده و با نرخ های کمتر که یک نفر به طور مستقیم نمی­تواند به آن دست دسترسی پیدا کند، تبلیغات شما را انجام دهد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران ، بهترین راه ممکن را برای ارتقای کسب و کار شما در نظر گرفته و سپس برای آن هزینه صرف خواهد کرد. حال آنکه افراد بدون دانش بازاریابی و تبلیغات، ممکن است تلاش بیهوده انجام دهند، هزینه­ های زیادی در راه­های نادرست خرج کنند و بعد از آن باز هم نتوانند به هدف خود یعنی توسعه و بهبود شرکت برسند. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران مشاور تبلیغات اینترنتی

 

یک مشاور تبلیغات و برندینگ چه وظایفی دارد

یک مشاور تبلیغات و برندینگ ، متناسب با طرح و روند کار مورد درخواست مشتری، یکسری وظایف کوچک و بزرگ بر عهده خواهد داشت که می­تواند تمام آن­ها را به تنهایی انجام داده یا با همکاری همکاران و کارآموزان خود، کار را به سرانجام برساند. از جمله وظایف بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران و مشاور تبلیغات اینترنتی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • تهیه لیست مشتریان بالقوه
 • آن تایم بودن یا خوش قول بودن در قرارهای کاری – مشاور تبلیغات
 • تماس گرفتن یا دیدار حضوری با مشتریان جدید و کنونی به منظور فروش فضای خالی آگهی در روزنامه یا سایت
 • گفت و گو در مورد هزینه، اندازه و تکرار تبلیغ، همچنین میزان زمان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تبلیغ در شبکه های مجازی
 • فراهم کردن طرح­های آماده تبلیغاتی، کارت­های بیزینس و دیگر اطلاعات مشتری برای استفاده در آگهی تبلیغاتی
 • جست و جوی مشکلات موجود در روند بازاریابی و تبلیغات، و حل آن – مشاور تبلیغات
 • استفاده از کارآموزان و همکاران جهت تسریع در انجام کارها مثل پرینت گرفتن، عکاسی یا طراحی تبلیغاتی
 • کمک به آماده سازی کمپین­های تبلیغاتی در کنار کار بازاریابی و توسعه فروش – مشاور تبلیغات
 • توسعه استراتژی های تبلیغاتی به منظور پیش بینی آینده کسب و کار – مشاور تبلیغات
 • بررسی و تایید سیستم توزیع اصول مورد ارتقا، جهت بهبود تصویر برند
 • اطمینان از اینکه تمام امور تبلیغاتی به شکل اصولی، قانونی و طبق چهارچوب شرکت پیش می­رود
 • بازنگری، مدیریت و تایید آگهی­های مجلات در موقعیت­های خاص مشاور تبلیغات اینترنتی
 • ارائه چشم­اندازهای تازه از طریق شبکه سازی جهت افزایش فروش و منفعت
 • شرکت در جلسات و رویدادهای بازاریابی در صورت نیاز
 • درک نیازهای مشتری و ارائه پیشنهادات مطلوب یا انجام خدماتی که ممکن است برای آن­ها منفعت ایجاد کند
 • پشتیبانی مشکلات و پاسخ صحیح به سوالات مشتریان، در کوتاه­ترین زمان ممکن

علاوه بر موارد بالا، تهیه قرارداد به منظور تعهد دو طرفه مشاور و مشتری، حفظ و نگهداری اطلاعات منتشر شده از تمامی آگهی­های تبلیغاتی و کپی از آن­ها برای آسان­تر شدن امور مالیات و پرداخت دستمزد، همچنین ذخیره تمام رسیدهای پرداختی، جمع آوری حساب­ها و اطلاعات مشتریان به منظور تشخیص مشتریان بد حساب، به عبارت دیگر ایجاد یک لیست سیاه، از دیگر اموری است که یک مشاور تبلیغات باید در نظر گرفته و برای موفقیت کار خود انجام بدهد.

از جمله ویژگی­های شخصیتی یک مشاور تبلیغات و برندینگ ، می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • او باید فردی برون­گرا و اجتماعی باشد – مشاور تبلیغات
 • ذوق و ابتکار عمل داشته باشد
 • در برقراری ارتباط، حرفه­ای، توانا و مسلط باشد
 • اعتماد به نفس بالایی داشته باشد
 • خوش سر و زبان و صبور باشد
 • در انجام کار، پشتکار و همت داشته باشد و به آسانی تسلیم نشود
 • به یادگیری و مطالعه جدیدترین روش­های تبلیغاتی روز دنیا علاقمند باشد
 • جهت بهبود روند کار خود، دایره ارتباطی گسترده با اشخاص زیاد یا به عبارت دیگر ارتباطات مویرگی، داشته باشد

علاوه بر ویژگی ­های شخصیتی، بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران باید در حوزه کاری خود تحصیلات مرتبط داشته باشد. او باید از تبلیغات روزنامه تا تکنیک های فروش و متدهای صنعتی باخبر باشد. حداقل تحصیلات دبیرستان با رشته تحصیلی تبلیغات و بازاریابی، سپس تکمیل آن با گذراندن دوره­های آموزشی بازاریابی، آماده­سازی تبلیغات، گرافیک و فروش می­باشد. یک سال تجربه در فروش آگهی و تبلیغات نیز، برای شرکت­های کوچک و خرده فروش نیازمند خواهد بود.

اداره آمار نیروی کار در آمریکا اظهار دارد، حداقل تحصیلاتی که برای شروع حرفه مشاور تبلیغات نیاز است، مدرک کاردانی دانشگاه می­باشد. درحالی که برای داشتن این شغل ۴ سال تحصیل در دانشگاه نیاز نیست، یک مدرک می­تواند بین کسانی که دوره را به صورت آکادمیک گذرانده­اند و کسانی که صرفاً به دوره­های آموزشی موجود در بازار قناعت کرده­اند، تمایز قائل شود، اگرچه تجربه و دانش در هر دو گروه یکسان باشد. پس هرچند یک مدرک دانشگاهی برای شغل مشاور تبلیغات کافی نخواهد بود، اما می­تواند به پیشرفت و ارتقای شغلی کمک کند.

آن­ها در محیط دانشگاه یاد می­گیرند چطور با دیگر دانشجوها تعامل کنند. یاد می­گیرند چگونه ارتباطات موثری را به شکل شفاهی یا کتبی با اساتید خود برقرار کنند. برقراری رابطه کارآمد و موثر با تلفن را خواهند آموخت. آن­ها یاد خواهند گرفت که چگونه استراتژی­های کمپین­های تبلیغاتی را توسعه دهند و توانایی ابراز وجود و گفتن کلمه “نه” را در روابط خود بیاموزند. مشاور تبلیغات

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران کیست؟

افرادی که در این زمینه موفق و حرفه ای هستند، روزهای آخر هفته کار می کنند. این مشاوران توسط مدیران دفتر نظارت و بازخورد و مدیران بازاریابی انتخاب می شوند. مشاور تبلیغات با شرکت های بازاریابی، مجامع تلویزیون، ایستگاه های رادیویی، رسانه های تبلیغاتی دیجیتال، مجلات، روزنامه ها و … همکاری می کند. مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات کیست و چه وظایفی دارد؟

مشاور تبلیغات در زمینه فروش فضای تبلیغاتی فعالیت دارد. این فروش در انواع مختلفی از رسانه ها انجام می شود. مشاوران تبلیغات قصد دارند برنامه های بازاریابی را برای مشتریان به وجود بیاورند. این مشاوران حدود نیمی از تایم خود را در محیط اداری سپری می کنند و نیمه‌ی دیگر زمان را صرف مشارکت در رویدادهای بازاریابی و ملاقات با مشتریان می نمایند. مشاور تبلیغات

آینده نگری مشاور تبلیغات

در چنین حالتی مشاور تبلیغات خلاق و باهوش از گزینه های منحصر به فرد برای بازاریابی مشتری بهره مند می شود. این برنامه های تبلیغاتی اموری همچون پاسخ به سوالات و تهیه برنامه های تبلیغاتی در مقیاس کامل را در بر می گیرد. این برنامه ها دید آینده نگری دارند و در سال های آینده محقق می شوند. تمام کارهایی که مشاور تبلیغات انجام می دهد، همسو با هدف اصلی شرکت انجام می گیرد. در این وضعیت مشاور باید از روند کاری خود تفسیر روشنی داشته باشد. به عنوان مثال از روشن بوده هدف پیام برای مشتری مطمئن باشد. ضمن اینکه این  پیام به خوبی به مشتری ابلاغ شود. مشاور تبلیغات برای موفق شدن در این موضوع باید فنون تحقیق و تحلیل بازار را بداند و آن ها را به کار بگیرد. این مشاور باید اطلاعات کافی در زمینه ارتباط گرفتن با مشتری و بهبود روابط خود با آن داشته باشد.

مشاور تبلیغات زیر نظر مشاور اصلی فعالیت می کند. در واقع این مشاور اصلی اطلاعات کافی را در اختیار مشاور تبلیغات قرار می دهد که استراتژی و برنامه ها را دریافت نماید. این استراتژی ها برای رساندن شرکت به سود کلان اهمیت دارد.

گزارش های این مشاور به مشاور اصلی تبلیغات ارائه می گردد. مشاور تبلیغات برای اینکه بتواند سود لازم را از نتایج کسب کند، باید با برنامه ریزی دقیق پیش برود. جلسه هایی برای توجیه سایر افراد و مشتریان توسط این مشاوران تشکیل می شود. در این جلسات شفاف سازی لازم از رویه کار انجام می گیرد و سیاست های به کار گرفته در بازاریابی روشن می شود. تبلیغاتی که در این نوع مشاوره به کار می رود، باید بسیار منحصر به فرد و خاص باشد. این تبلیغات باید مهیج و تاثیر گذار باشند و بتواند توجه سایر افراد را جلب نمایند. بهترین م

مشاور تبلیغات چه کاری انجام می دهد؟

مشاور تبلیغات به عنوان یک آینده نگر عمل می کند. در واقع این مشاور تمرکز لازم را بر روی ارتباط مشاغل با مشتری ها دارد. از این رو این مشاور درک درستی از بازارهای هدف دارد و تفسیر روشنی از آینده شرکت ارائه می کند. مشاغل مختلف در حال حاضر از وجود این مشاوران تبلیغاتی بهره مند می شوند. همه شرکت ها نیاز به برنامه ریزی منسجم برای تبلیغات دارند. این تبلیغات در شرکت های مختلف به شکل کیفی و کمی انجام می شود. تلاش های تبلیغاتی باید با سنجش دقیق مورد بررسی و بازنگری قرار بگیرند. اولین گامی که بهترین مشاور تبلیغاتی بر می دارد، درک درست و کامل از تجارت مشتری می باشد. به عنوان مثال اگر مشتری شما یک نانوایی یا یک مرکز خرده فروشی است، باید اطلاعات کافی در مورد هر کدام از آن ها داشته باشید.

با این اطلاعات، نیازهای مشتری را به خوبی می شناسید و راه های تجارت با او را شناسایی خواهید کرد. با به دست آوردن این اطلاعات، قادر به ایجاد جریان رسانه ای می باشید. در چنین حالتی به بازار هدف مشتریان خود می رسید و آن ها را با پیچ و خم تبلیغاتی راهنمایی خواهید کرد. در این پیچ و خم های تبلیغاتی رسانه هایی همچون مجلات، انتشارات محلی، سایت ها و شبکه های اجتماعی، بیلبوردها، تلویزیون، روزنامه، رادیو و تبلیغات آنلاین ارزیابی می شوند. در ادامه نیز وضعیت اقتصادی مشتریان مورد توجه قرار می گیرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

شاور تبلیغاتی در تهران  مشاور تبلیغات اینترنتی

مدرک تحصیلی مشاور

مشاور تبلیغات باید درباره اصول تبلیغات اطلاعات و دانش کامل داشته باشد.

 • کارشناسان مدیریت بازرگانی
 • کارشناس ارتباطات جمعی
 • کارشناسی ارشد ارتباطات جمعی مشاور تبلیغات اینترنتی

این مدارک گزینه خوبی برای مدرک مشاوران تبلیغات می باشند.

بسیاری از کارفرمایان ۴ سال سابقه کار مشاوران تبلیغات را برای فعالیت در شرکت در نظر می گیرند.

مشاوران تبلیغات از پروژه های تبلیغاتی مراقبت می نمایند. این پروژه ها همان پروژه های سازمانی می باشند. این شغل از جمله شغل های پرسود است که می تواند بابت هر جذبی پورسانت و کمیسیون بالایی دریافت نماید. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می تواند در صورت حرفه ای بودن به شکل دورکاری نیز فعالیت کند. ضمن اینکه در چند سازمان یا شرکت نیز به عنوان مشاور تبلیغاتی فعالیت می نماید. بیشتر افراد از این شغل به عنوان شغل دوم یا سوم بهره مند می شوند.

تهیه شبکه و شرکت در جلسات توسط مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات برای به دست آوردن مشتری های جدید و بهبود وضعیت خدمات بازاریابی به خریداران از روش های مختلف همچون جلسات حضوری، تماس تلفنی و … بهره مند می شوند. مشاور تبلیغات

مشاوران تبلیغات استراتژی های بازاریابی را برای مشتریان ایجاد می کنند و این استراتژی ها را برای توسعه کمپین های بازاریابی موفقیت آمیز عملی می نمایند.

مشاوران تبلیغات برای اینکه از نظر خط مشی های بازاریابی خدمات و محصولات قابل فروش  آپدیت باشند، در جلسات آموزشی منظم مشارکت می کنند.

مشاور تبلیغات با ارائه گزارش های بازاریابی به شکل مکرر و عرضه گزینه های گوناگون تبلیغاتی اقدام به حفظ روابط خود با مشتری می نماید.

مشاور تبلیغات و مشاور تبلیغات اینترنتی از برنامه های ارائه شده و صفحات گسترده برای تخمین هزینه های کمپین بازاریابی منظم برای مشتریان بهره مند می باشد.

مهارت های مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغات حرفه ای در دیدار با عامه مردم و مشتریان بسیار خوب عمل می کند. ضمن اینکه آن ها در این پروسه مشتریان را برای بهره مندی از خدمات بازاریابی متقاعد می کنند. همچنین به آن ها گوشزد می کنند که این موضوع نیاز به مهارت یا دانش خاصی ندارد و همه از عهده انجام آن بر می آیند. مشاور تبلیغات اینترنتی
سخنان مشاور تبلیغات می تواند تاثیر آنی یا تدریجی بر سایر مخاطبان و مشتریان داشته باشد. در واقع نفوذ و تاثیر کلام یک مشاور خوب با بهره مندی از تکنیک های گفت و گو و بازاریابی بهبود می یابد. در نتیجه فرد می تواند به اهداف ایده آل خود به راحتی دست یابد. مشاور خوب حسی از اعتماد را در بین مشتریان خود ایجاد می کند و روحیه کاری تیم را بالا می برد.

مدیریت زمان

کمپین های مربوط به بازاریابی بر روی مدیریت زمان بسیار متمرکز می شوند. یک بازاریاب حرفه ای باید بتواند از موقعیت های سخت و زمان های کوتاه به نفع خود استفاده کند. ضمن اینکه امکان صحبت درباره محصول را حتی در زمان کوتاه فراهم نماید.

مشاور تبلیغات برای تهیه گزارش های بازاریابی و تشکیل مکان های تبلیغاتی نیاز به مهارت های پایه ای کامپیوتر و آشنایی با نرم افزار ورد خواهد داشت.

مشاور تبلیغات باید ارتباط موثری با مشتریان بالقوه داشته باشد. این ارتباط ها باید به شکل رو در رو و از طریق تماس باشند. افرادی که از مهارت کلامی برخوردار هستند، در حرفه خود بسیار موفق می باشند.

کسب مهارت های گروهی و سازمانی

مشاوران تبلیغات قادر هستند چندین کمپین بازاریابی را به شکل همزمان مدیریت نمایند. این مدیریت با فراهم کردن لیست دقیقی از مخاطبان و مشتریان بالقوه انجام می شود. افرادی که برای انجام این گروه از کارها معرفی می شوند، باید از مهارت های سازمانی برخوردار باشند.

مشاور تبلیغات باید در عرصه تبلیغات، تجارت، ارتباطات، بازاریابی یا یک رشته تحصیلی مرتبط با تبلیغات مدرکی چهار ساله داشته باشد. اکثر کارفرمایان تمایل به استخدام افرادی دارند که علاوه بر داشتن مدرک رسمی، از سابقه کار در زمینه توسعه تجارت یا فروش نیز برخوردار باشند. بنابراین مشاور تبلیغاتی که دارای تخصص تحصیلی و سابقه کاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی است، گزینه خوبی برای انتخاب می باشد.

آموزش شغلی برای مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغات اینترنتی برای شروع کار خود نیاز به آموزش شغلی دارد. در طی این آموزش با چگونگی فروش و روابط با مشتری آشنا می گردید. بعد از استخدام در شرکت، مدیر بازاریابی حدود یک  تا ۲ هفته بر روی کار مشاور تبلیغاتی نظارت دارد. در این پروسه کمپین های بازاریابی برای مشتریان ایجاد می گردد، فروش انجام می شود و به تربیت مشاوران تبلیغاتی مانند خود می پردازند.

مشاوران تبلیغات دارای حقوق پایه هستند. این شغل می تواند سود زیادی برای افراد به همراه داشته باشد. این موضوع به مهارت های فردی بستگی دارد. ضمن اینکه فعال بودن و مشارکت داشتن در امور بازاریابی سبب رشد مهارت های گفتاری آن ها نیز خواهد شد. پاداش کمیسیون بر روی حقوق پایه مشاوران پرداخت می شود.

بسیاری از کارفرمایان برای مشاور تبلیغات خود از مزایای زیادی همچون بیمه عمر، بیمه بازنشستگی و بیمه دندانپزشکی بهره مند می شوند.

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران

در مطلب بهتیرین مشاور تبلیغاتی در تهران قصد داریم تا به تعریف شغل مشاور تبلیغاتی بپردازیم، سپس وظایف مشاور تبلیغاتی و خدماتی که از آن می توان گرفت صحبت کنیم لطفا تا پایان ما را همراهی کنید.

اما مهارت هایی که مشاوران تبلیغاتی باید داشته باشند

بلیغات اینترنتی

ت اینترنتی

توانایی انجام فعالیت های سازمانی مشاور تبلیغات

به دلیل این که مشاور تبلیغاتی فعالیت های مختلف تبلیغاتی سازمان و شرکت  را بر عهده می گیرد، باید بتواند ارتباطی عمیق و سازمان دهی شده را با مشتریان شما و فعالیت های تبلیغاتی اش برقرار سازد.

در پایان مطلب مشاور تبلیغاتی در تهران نیاز است که اشاره کنیم تمامی مهارت ها و وظایفی که بر عهده ی مشاورهای تبلیغاتی می باشد، در تهران و در تمامی نقاط کشور ثابت می باشد.

یعنی شخص مشاور تبلیغات باید از تمامی این توانایی های فوق العاده برخوردار باشد، تا بتواند بهترین مشاوره در زمینه های مختلف سازمان و یا شرکت و کسب و کار مورد نظر را به شما بدهد.

برتری در فن مذاکره مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغاتی مناسب شخصی است که یکی از هنرهایش فقط خوب صحبت کردن و آشنایی به فنون مذاکره با سازمان ها و ارگان های مختلف می باشد و به خوبی می تواند آن ها را در جهت اهداف شما متقاعد نماید. مشاور ت

مهارت مدیریت نمودن زمان مشاور تبلیغات

مشاور تبلیغاتی فردی است که به خوبی می تواند تمامی اهداف و برنامه های شما را در خاطرش بسپارد و برنامه ای دقیق با مدیریت زمانی دقیقی را برای رسیدن به اهداف شما تهیه کند تا زمان و سرمایه ی شما به هدر نرود. مشاور تبلیغا

روابط عمومی ایده آل مشاور تبلیغات

در مطلب بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران خوب است که بدانید از بدیهیات و لوازم اصلی کار مشاوران تبلیغاتی، تسط بر مهارت ارتباط گیری با افراد مختلف سازمان ها و شرکت های گوناگون است.

مشاورین تبلیغاتی که توانایی بسیار پایینی در روابط عمومی دارند، برای فعالیت دشوار مشاوره ای اصلا مناسب نیستند چون از اصلی ترین مهارت های فرد مشاور روابط عمومی بالای آن ها می باشد.

تسط در امورات کامپیوتری مشاور تبلیغات

از دیگر مهارت های مشاور تبلیغاتی کار با کامپیوتر و پردازش های آماری و مدل های موجود در بازار تبلیغات می باشد.

نوشتن گزارشات بازاریابی و تسلط در برنامه های کامپیوتری مرتبط با حوزه ی تبلیغات از ضروریات کار مشاوران تبلیغات حرفه ای می باشد. مشاور تبلیغات اینترنتی

اما خدماتی که مشاوران تبلیغاتی می توانند ارائه کنند چیست؟

هنگامی که می خواهید جایگاه حقیقی سازمان و شرکت خود را به خوبی بشناسید، می توانید از مشاور تبلیغات بهره بگیرید.

وقتی که علاقه مند هستید تا فعالیت های تبلیغاتی رقیبان خودتان را به بهترین شکل رصد کنید و بر اساس آن برای خود برنامه ی بازاریابی مناسبی تدارک ببینید.

هنگامی که می خواهید عملکرد گذشته و فعلی خودتان را به خوبی بررسی نمایید.

وقتی که فعالیت های تبلیغاتی خودتان در تولیدات سمعی و بصری رسانه ای را می خواهید  نظارت کنید، مشاور تبلیغاتی برای این کار فردی مناسب می باشد.

مشاور تبلیغات برای بررسی تمامی فعالیت های تبلیغاتی گذشته ی کسب و کارتان و همچنین فعالیت فعلی و آینده ی تبلیغاتی شما فردی بسیار مناسب است.

در مطلب مشاور تبلیغاتی در تهران نیز بهتر است که بدانید شخصی که می تواند با تحصیلات آکادمیک و همچنین تجربیات ارزنده ی خودش خدماتی مبتنی بر تحقیقات بازاریابی را به مشتریان شما بدهد، مشاور تبلیغاتی است.

برای افزایش انگیزه های مشتریان جهت خرید بیشتر از شما همراه با رضایت خاطر فراوان، مشاور تبلیغاتی مناسب ترین فرد است.

در صورتی که مشتریان غیر فعال خودتان را می خواهید به مشتریانی پویا و فعال و پیگیر تبدیل نمایید.

هنگامی که  ارتباطات دو طرفه ی خودتان با مشتریان را می خواهید به کیفیتی بیشتر و پایدار ارتقا بخشید. مشاور تبلیغات

برای کارهای تبلیغاتی خلاقانه می توانید از این افراد بهره بگیرید. مشاور تبلیغات

وقتی که می خواهید که پایه های سازمان و شرکت خودتان را تقویت کنید و جایگاه خودتان را بین رقیبان ارتقا دهید و آن جایگاه را نیز تثبیت نمایید.

زمانی که تمایل دارید فعالیت های ساده و سنتی بازاریابی خودتان را به شکل امروزی و با پیشرفت های رسانه ای و تبلیغاتی امروزی سازگارتر کنید.

بررسی وظایف بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران  و سایر نقاط کشور – مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغاتی می تواند بهترین خدمات مشاور تبلیغاتی در تهران در حوزه ی تبلیغات را به مدیران و سازمان ها بدهد.

بررسی فعالیت های سازمانی و تبلیغاتی شما را می تواند به خوبی انجام دهد.

برای ارتباط گرفتن بهتر با مشتریانتان می تواند برنامه ریزی فوق العاده مناسبی داشته باشد.

در صورت تمایل شما می تواند فعالیت های تبلیغاتی شما را سازمان دهی کند و یا از طریق فعالیت های تحقیقاتی بهبود ببخشد.

می تواند برنامه ریزی بسیار مناسبی با اهداف آینده ی کارفرمایان محترم انجام دهد.

تحلیل کارهای تبلیغاتی رقبا را می تواند به بهترین شکل ممکن صورت دهد و گزارشی از این تحلیل ها به کارفرمایان و مدیران سازمان ها بدهد.

می تواند تمامی فعالیت های رقابتی و بازاریابی شما را مدیریت کند و هزینه های شما را در جای مناسب و در زمان مناسب و به مقدار مناسب به کار گیرد.

آگاه سازی به موقع و آموزش صحیح فروشندگان سازمان و یا شرکت شما برای رسیدن به اهداف مد نظرتان

می تواند هماهنگی های مورد نیاز شما را با قسمت بازرگانی شرکت و یا سازمان شما ارتقا دهد.

همچنین در مطلب بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران جالب است که بدانید مشاور تبلیغاتی حتی می تواند برنامه و دستور العملی اجرایی و کاملا سازگار با افراد مصرف کننده و افراد فروشنده ی شرکت شما تهیه نماید.

 

مشاور تبلیغات

 

مشاور تبلیغات اینترنتی و برندینگ

برند و برندسازی در بازار امروز که محصولات و خدمات مختلفی هر روزه به بازار اضافه می ‌شوند امری ضروری است. برای اینکه همه کسب و کار شما را بشناسند باید به برندسازی اهمیت دهید و صاحب برند خود شوید. یک مشاور تبلیغات اینترنتی و برندینگ در این مسیر به شما کمک می کند تا در بنیان گذاری برند خود موفق عمل کنید. تا پیش از اینکه برند سازی به امری ضروری تبدیل شود، تنها کارکرد تبلیغات افزایش فروش بود؛ یعنی با کمک گرفتن از بهترین مشاور تبلیغاتی به تبلیغات پرداخته می شد تا فروش افزایش یابد. اما پس از آنکه برند به میدان آمد تبلیغات دو کارکرد جدید پیدا کرد و آن هم برندینگ و رقابت در برابر رقبا است. در واقع امروزه دیگر برخلاف گذشته، هدف تبلیغات دیگر فقط و فقط افزایش فروش نیست؛ بلکه برخی از برند‌ها و کسب ‌و‌ کار‌ها، تبلیغات برای بیشتر دیده شدن و ماندن در ذهن مشتری ها انجام می دهند. به همین دلیل روش ‌های محاسبه ی بازگشت هزینه ی تبلیغات نیز فقط بر مبنای میزان فروشی که بر اساس تبلیغات به دست می‌ آید صورت نمی گیرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می تواند در این امور راهنمای شما باشد.

در ابتدا، برندینگ فقط در مورد کالا‌ها صورت می گرفت. یعنی به این ترتیب که کسب و کار ما باید کالایی تولید می‌ کرد تا بتواند بر اساس آن یک برند ایجاد کند. اما کم کم برندسازی به بخش خدمات نیز راه یافت و امروزه برندهای معروفی در زمینه های خدماتی همچون حمل و نقل درون شهری در ایران فعالیت می کنند بدون آنکه خودرویی تولید ‌کند و نه حتی هیچ کالای دیگری. بلکه این گونه شرکت ها تنها یک خدمات‌ دهنده در زمینه ی حمل و نقل و ارائه ی تاکسی هستند. بهترین مشاور تبلیغاتی می تواند تمام این موارد را برای شما با ذکر مثال ها و جزییات بیشتر توضیح دهد.

مشاور تبلیغاتی در تهران

امروزه در شرکت ‌های مختلف برندینگ و مشاور تبلیغاتی درتهران سعی بر این است که با استفاده از روش‌ ها و تکنیک ‌های مرتبط، بتوان یک برند متناسب و قوی را جا انداخت. تبلیغات با هر هدف و از هر طریقی که اجرا شود باید متناسب با استراتژی‌ ها و دستورالعمل‌ های برند رفتار کند. یکی از مسائل مهم در شرکت‌ هایی که به دنبال برندسازی و تبلیغات هستند، داشتن واحد‌های برندینگ و تبلیغات است که با استفاده از بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می توان به آن رسید. اما به هر حال در مورد برندها و شرکت‌ های کوچک همیشه مسئله ی محدودیت منابع و نیاز به کاهش هزینه ‌ها وجود دارد، و شاید نتوان یک واحد ثابت برندینگ و تبلیغات داشت.  به همین دلیل است که استفاده از مشاور تبلیغات اینترنتی یا  مشاوره تبلیغاتی و برندینگ برای این شرکت ‌ها لازم و ضروری است. حتی برند‌ها و شرکت‌ های بزرگ و شناخته شده نیز برای تغییر برند یا کمپین‌ های بزرگ تبلیغاتی از مشاور تبلیغات اینترنتی بهره می ‌گیرند تا یک مشاور به عنوان بهترین مشاور تبلیغاتی که بیرون از سیستم کاری خودشان است و با نگاه تخصصی به کارهای آنها نگاه کند. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران با یک نگاه همه جانبه به کسب ‌و کار، اهداف بلند مدت و استراتژیک آن، سیاست ‌های فروش و بازاریابی کسب و کار، و برندینگ آن کسب و کار فعالیت خود را انجام می دهد.

مزیت همکاری با مشاور تبلیغاتی

بهترین مشاور تبلیغاتی در ابتدای کار خود، راهکارهایی را درقالب مشاوره به مشتریان خود ارائه می دهد. به این منظور او ابزارهای درست تبلیغاتی را برای محصول مورد نظر معرفی می نماید. به علاوه با ارائه ی یک هزینه ی کلی و حدودی، مشتری خود را در جریان هزینه هایی که باید در این راه بپردازد قرار می دهد. مشاوران تبلیغاتی راه های درست تبلیغات برای یک کسب و کار را شناسایی می کنند و از تبلیغات در رسانه های نادرست پرهیز می کنند. آنها تشخیص می دهند که برای معرفی یک کالای به خصوص در برخی از رسانه ها تنها هزینه به هدر می رود و بازدهی به دنبال نخواهد داشت. بهترین مشاور تبلیغاتی در مشاوره ی اولیه ای که با صاحبان کسب و کار انجام می دهد، تمام اطلاعات لازم را در اختیار مشتری ها قرار می دهد. به علاوه مشاور تبلیغات  در تمام مراحل تولید تبلیغات بر تمام هزینه ها و کیفیت اجرا، نظارت مستقیم دارد. این مشاور باید پس از اجرای تبلیغات نیز به کار خود ادامه داه و با بررسی بازخورد تبلیغات اثر بخشی آن ها را زیر نظر داشته باشد. به این ترتیب بسته به مسائل مطرح شده، بخش هایی که ضعیف به نظر می رسد را تقویت نموده و نقاط قوت را پر رنگ تر نماید. اما مهمترین مزیت همکاری با یک مشاور تبلیغاتی این است که او با دانش کافی در زمینه های مختلف همچون بازاریابی و مدیریت برند، تبلیغات را به شیوه ای علمی به پیش می برد و با تعریف درستی از تبلیغات، تبلیغات را به منظور کامل کردن ابزارهای ارتباطی یکپارچه بازاریابی انجام می دهد.

مزیت های داشتن بهترین مشاور تبلیغاتی چیست؟

حرکت در مسیر تبلیغات حرکت ساده ای نیست. بدون آگاهی از جزییات، موانع پیش رو و پیچ و خم های راه ممکن است شکست سنگینی را متحمل شویم. با بهره مندی از بهترین مشاور تبلیغاتی راهی که یک برند باید برای رسیدن به بازار هدف و کسب موفقیت طی نماید بر ما آشکار می شود. امروزه تبلیغات یکی از راه های اصلی ارتباط با مشتری ها می باشد. پس به این ترتیب موفقیت یا عدم موفقیت بسیاری از کسب و کارها و شرکت ها وابسته به تبلیغات صحیح و برنامه ریزی شده است. داشتن بهترین مشاور تبلیغاتی ، می تواند باعث شکل گیری موفقیت یا عدم موفقیت برند بشود. به عبارت دیگر، تبلیغات راهی برای رساندن پیام های یک برند به مشتریان خود در جاهای مختلف است. تاثیر مشاور تبلیغاتی در مسیر موفقیت شرکت ها انکار ناپذیر است. امروزه به منظور اینکه تبلیغات کارایی و اثربخشی لازم را داشته باشد باید مجموعه ی فعالیت های تبلیغاتی زیر نظر یک مشاور و بر اساس یک برنامه ی تبلیغاتی درست انجام بگیرد. داشتن برنامه ی تبلیغاتی به کسب و کار ما کمک می ‌کند تا با گام برداشتن و طی یک مسیر اصولی و درست به نتیجه ‎ی مورد نظر خود دست یابیم. به این منظور مدیران یک شرکت باید در ابتدا درک و آشنایی کافی از مفاهیم تبلیغات، برندینگ، و بازاریابی داشته باشند. همچنین باید بدانند تبلیغات یک سرمایه گذاری اصولی برای کسب و کار آن ها محسوب می شود. و در نهایت حرکت موفق در این مسیر جز با داشتن یک مشاور حرفه ای در امر تبلیغات امکان پذیر نیست.

تبلیغات در دنیای پیشرفته ی امروزی – مشاور تبلیغات اینترنتی

با توجه به زیاد شدن جمعیت شهرها و پیشرفت صنایع مختلف و همچنین پیچیده شدن روند کسب درآمدزایی و سود، در تمامی دنیا ضرورت مشارکت مشاغل مختلف به صنعت تبلیغات بیش از پیش گردیده است. از مشاغل ساده و پیشرفته گرفته تا مشاغل بزرگ صنعتی و تجاری، همگی این نمونه ها در هر سطحی از کارشان به این آگاهی رسیده اند که عامل برتری آن ها بر سایر رقبای خود تبلیغاتی بسیار مناسب  و حرفه ای می باشد. و برای این تیلبغات مناسب باید از بهترین مشاور تبلیغاتی و مشاور تبلیغات اینترنتی بهره گرفت.

 

تعریفی از مشاور تبلیغاتی – مشاور تبلیغات اینترنتی

در تعریف ساده به شخصی که وظیفه ی دیدار و ملاقات با شرکت ها، سازمان ها و ارگان های مختلف را بر عهده دارد، تا بتواند خدمات بازاریابی و سود آوری شرکت و سازمان شما را متحول سازد مشاور تبلیغاتی می گویند. مشاور تبلیغات

مشاوران تبلیغاتی اکثرا بخشی از وظایف آن ها به فعالیت های اداری درون سازمان می گذرد، اما بخش بسیار مهم کاری آن ها در خارج از سازمان  و در بازدید های حضوری با نمایندگان شرکت ها و سازمان و نهادهای مختلف می باشد.

در مطلب مشاور تبلیغاتی در تهران خوب است که بدانید مشاوران تبلیغات با توجه به برخورداری از بینشی عمیق در حوزه های مختلف تبلیغاتی و سر رشته داشتن از بهترین مهارت های ارتباط گیری با مشتریان و سازمان ها همواره توانسته اند در امر بازاریابی یاری رسان افراد و سازمان های گوناگون باشند.

وظایف یک مشاور تبلیغاتی

مشاور تبلیغاتی با شناخت شرایط یک شرکت و کسب و کار، و کسب شناخت از محصولات، خدمات و به طور کل کسب و کار طرف قرارداد خود وظایف خود را به انجام می رساند. برنامه ریزی و اجرای برنامه های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز کسب و کارها در زمینه ی تبلیغات و برندینگ نیز از کارهایی است که باید به انجام برساند. او باید با طراحی دقیق و هدفمند یک برنامه تبلیغاتی برای ساختارمند کردن برنامه های تبلیغاتی تلاش کند. همچنین باید با ارائه ی هزینه های پیش رو کارفرما و مشتری های خود را در این زمینه مطلع سازد. بهترین مشاور تبلیغاتی با درک نیاز های مشتری ها و توصیه ی محصولات در بازار هدف درست به اهداف کسب و کار یاری می رساند. او با ایجاد لیست اولویتی از مشتریان هدف برنامه ی تبلیغاتی خود را در همان جهت پیش می برد. به این ترتیب با انجام فعالیت های خود در جهتی پیش می رود که هزینه های انجام شده برای تبلیغات بر اثر سود حاصله به خوبی جبران می شود.

استراتژی بازاریابی و برندینگ

مشاور تبلیغات در برند سازی شامل تعیین استراتژی بازاریابی است. به ترتیب هدف معرفی نام و ایجاد تصویری متفاوت در ذهن مشتری دنبال می شود. برندسازی باعث می شود تا کسب و کار شما در ذهن مصرف کننده به خوبی ثبت شود و این امر باعث جذب و حفظ مشتریان در محیط رقابتی بازارخواهد شد. یک مشاور تبلیغات حرفه ای کارش را با تحقیق در مورد نام تجاری یک کسب و کار، و نوع تبلیغات مورد نیاز برای کسب و کار شما آغاز کرده و با شناسایی رقبا و مشتری های شما ادامه می دهد. سپس به ارائه ی استراتژی مناسب برند شما می پردازد و با روش های نوین تبلیغاتی برای جایگاه سازی برای برند شما در میان مخاطبان تلاش می نماید. در دنیای امروز، یک برند حرفه ای صرفا با یک نشانه یا لوگو معرفی نمی شود؛ بلکه در یونیفرم پرسنل، رنگ سازمانی و حتی رفتار بخش خدمات مشتریان، به علاوه ی تمام عناصر بازاریابی و تبلیغاتش تعریف می شود. اگر هدف شما انتقال پیامی خاص است و برای فروش بیشتر و یا تغییر تصویر ذهنی برندتان تلاش می کنید، می توانید با کمک گرفتن از مشاوره تبلیغات طرحی خلاقانه برای رسیدن به هدف خود به دست آورید. خلاقیتی که مشاوران می توانند داشته باشند کمک می کند تا گروه مخاطبان هدف خود را هر چه بیشتر تحت تاثیر قرار دهید. در نتیجه مخاطبان شما بیشتر با برند شما درگیر خواهند شد و به مصرف کنندگانی دائمی تبدیل می شوند. به عنوان مثال طراحی زیبا برای لوگو توجه مخاطبان را جلب می کند، ارزش محصول را افزایش می دهد و به این ترتیب می توانید محصول خود را با قیمت بالاتری عرضه کنید. و در نتیجه درآمد حاصل از فروش خود را افزایش می دهید.

تولید آگهی تبلیغاتی

برخی تحقیقات نشان داده اند که مخاطبان نسبت به تبلیغات تلویزیونی که خلاقانه طراحی شده باشد، بیشتر ازدیگر عناصر تبلیغاتی واکنش نشان می دهند. به ویژه تبلیغات تلویزیونی ای که مناسب با موضوع و هدف قرار دادن مخاطب خاص طراحی شده باشد. مشاور تبلیغات می تواند کمک کند تا در کنار برخورداری از امکانات حرفه ای برای ساختن تبلیغات تلویزیونی مانند کارگردان های حرفه ای، مفاهیم، و سناریوی جالب با ایده های جذاب پیش برویم و در نتیجه تبلیغات تلویزیونی برجسته ای تولید کنیم. البته تولید تبلیغات تلویزیونی عمدتا کار پر هزینه ای است، اما فرآیندی است که بازده خوبی برای هر کسب و کاری به همراه خواهد داشت. با داشتن برنامه ریزی درست در استفاده از رسانه های مناسب برای تبلیغات می توان بهترین بهره را از تبلیغات برد. هدف اصلی برنامه ریزی برای رسانه ها، شناسایی بهترین رسانه و روش برای انتقال پیام به مخاطبان است. اهمیت برنامه ریزی برای رسانه از آن جهت است که راه درست و موثر ارتباط با مخاطبان هدف به عنوان یک هدف بازاریابی تعیین شده و میزان فروش و کسب درآمد افزایش می یابد. مشاوره تبلیغات مناسب ترین پلتفرم رسانه ای را برای تبلیغ هر کسب و کار یا برند شناسایی می کند. یک تیم برنامه ریزی رسانه ای متشکل از مشاوران حرفه ای تعیین می کند که چه وقت، کجا و چگونه پیام شما به گونه ای موثرتر انتقال می یابد. هدف اصلی این کار تمرکز بیشتر بر مخاطب هدف است تا در زمان مناسبی فرآیند انتقال پیام صورت بگیرد و بازده خوبی به همراه داشته باشد.

تبلیغات آنلاین و تبلیغات چاپی

استفاده از بازاریابی دیجیتال مانند بهره بردن از اینترنت و فضای آنلاین، تلفن همراه و رسانه های مدرن و دیجیتال، عاملی برای کسب موفقیت در بازار امروز هستند. مشاور تبلیغات با تحقیق و بازاریابی، تعیین می نماید که کدام رسانه، مخاطبان برند شما را به طور گسترده تری مورد هدف قرار می دهد و در میان آنها پرکاربردتر است. این مشاوران تلاش می کنند رسانه های دیجیتال مناسب با بودجه و اهداف یک برند را انتخاب نموده و با پیشرفته ترین روش ها در عرصه ی رسانه های اجتماعی فعالیت نمایند. استفاده از تمام روش های تبلیغاتی ممکن در کنار شیوه های مدرن به منظور جذب حداکثری مخاطبان صورت می گیرد. به این ترتیب حتی از تبلیغات چاپی نیز استفاده می شود. مشاوران تبلیغات سعی می کنند همواره خود را به روز نگه دارند تا بتوانند بهترین شیوه های تبلیغاتی را به مراجعین خود معرفی نمایند. دنیای امروز یک دنیای تک بعدی نیست و دیگر نمی توان در بازار امروز تنها با اتکا به داشتن یک تخصص و یا یک رابطه خوب کاری، به راه اندازی کسب و کاری موفق اقدام کرد. با وجود رقابت گسترده در بسیاری از زمینه ها کسانی موفق تر خواهند بود که بتوانند نیاز ها را زودتر شناسایی کرده و اقدامات اصولی خود را بر اساس آنها انجام دهند و محصولات و خدمات متناسبی را ارائه دهند.

مشاور تبلیغات

امروزه  کسب و کارها به مجموعه ای از تخصص ها در کنار هم احتیاج دارند تا بتوانند در بازار رقابت موفق عمل نمایند. هرچه استفاده از  این تخصص ها در هماهنگی کامل تری اتفاق بیفتد بازدهی مجموعه ها بالاتر می رود. تبلیغات امری ضروری است زیرا وقتی کسب و کاری محصولات و یا خدماتی دارد طبیعتا نیاز به نمایش آن و اطلاع دیگران از آن نیز وجود دارد. پس هدف اول از تبلیغات درست دیده شدن کسب و کار و معرفی کامل خدمات آن است. چگونگی بازاریابی و تبلیغات بسته به محیطی که کسب و کار شما در آن قرار می گیرد دارد. نتیجه ی آن باید تحت تاثیر قرار دادن حداکثری مخاطب باشد. بازاریابی و تبلیغات شیوه های بسیاری دارد. به عنوان مثال مشتری مداری از طریق فعالیتی همچون راه اندازی باشگاه مشتریان یکی از به روزترین شیوه های آن است. نتیجه می گیریم که هم به صورت سنتی و هم مدرن می توان از تبلیغات بهره برد. این نکته نیز قابل ذکر است که وقتی یک کسب و کار برای فروش به مشکل برخورد می کند، انجام اصلاحات لازم و ایجاد تغییرات زمان بر خواهد بود و ممکن است بر حفظ مشتری های فعلی اثر منفی بگذارد. پس پیشنهاد ما برای کسب و کارهای سنتی این است که بهتر است که برای ماندگاری خود قبل از اینکه مشکل ها جدی شوند به مشاوره تبلیغات مراجعه کنند.

مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغات و برندینگ برای پیشرفت کسب و کار وشناخته شدن بیشتر آن لازم است. امروزه با گسترش کاربرد اینترنت در سراسر دنیا، استفاده از مشاور تبلیغات اینترنتی نیز کاربرد زیادی پیدا کرده است. با افزایش حضور کاربران در دنیای دیجیتال و میزان استفاده از اینترنت که به سرعت در حال رشد است استفاده از تبلیغات اینترنتی امری طبیعی است. به بیان دیگر استفاده ی گسترده ی کاربران از فضای مجازی باعث شده تا تبلیغات اینترنتی به یکی از راه های عمده ی جذب مشتری و کسب درآمد برای کسب و کارها تبدیل شود. مشاوره تبلیغات اینترنتی یکی از مهم ‌ترین و پرکاربردترین انواع تبلیغات است. اغلب کسب و کارها از این روش برای شناساندن محصولات و خدمات خود به مشتریان استفاده می‌ کنند. از جمله مهم ‌ترین روش های تبلیغات اینترنتی شامل تبلیغات در سایت ‌های پربازدید، تبلیغات در گوگل، تبلیغات در اینستاگرام و ارسال ایمیل به مشتریان می باشد. روش‌ های استفاده از هر کدام از این شیوه ها با دیگری تفاوت دارد. در صورتی که با روش ‌های تبلیغاتی نوین آشنایی چندانی ندارید بهتر است حتما از مشاور تبلیغاتی در تهران استفاده نمایید. اگر بدون آگاهی کامل و مشاوره درست اقدام به تبلیغات نمایید ممکن است با بازخورد منفی نسبت به محصولات و خدمات کسب و کار خود روبه رو شوید. یک مشاور تبلیغات اینترنتی حرفه ای با تحقیق بر روی سوابق تبلیغاتی شرکت، نقشه ی بازار و تحلیل شیوه‌ های تبلیغاتی شرکت‌ های رقیب کار خود را آغاز می کند. هدف از به راه اندازی کمپین‌ های تبلیغاتی می‌ تواند متفاوت باشد. گاه صرفا برای افزایش فروش است و گاه نیز به عنوان راهی برای افزایش آگاهی از برند یک کسب و کار و شناخته شدن بیشتر آن از تبلیغات استفاده می شود.

اهمیت استفاده از مشاور تبلیغاتی در تهران

در میان این همه برند رنگارنگ استفاده از مشاور تبلیغات و برندینگ به منظور حفظ بقای کسب و کار یک ضرورت است. در شرایط فعلی، با توجه به ورود شرکت‌ های مختلف به بازار و تولید محصولات باکیفیت و رقابتی، اهمیت به کارگیری روش ‌های تبلیغاتی نسبت به گذشته بیشتر احساس می ‌شود. مشاور تبلیغاتی در تهران به ما کمک می کند تا با شیوه های نوین تبلیغاتی بیشتر آشنا شویم. زیرا گاه ممکن است صاحبان برخی کسب و کارها با روش‌ های استفاده از تبلیغات اینترنتی آشنا نباشند. مشاور تبلیغات اینترنتی به این گروه نیز کمک می کند تا با روش ‌های تبلیغات اینترنتی که شیوه های جدیدی محسوب می شوند، از احتمال به خطر افتادن کسب و کار خود بکاهند.  به این ترتیب آنها می توانند از تبلیغات اینترنتی خود نتیجه ی خوبی بگیرند. استفاده از مشاوره ی تبلیغات اینترنتی باعث می ‌شود تا صاحبان کسب و کارها با شیوه‌ های تبلیغاتی نوین به صورت هدفمند آشنا شده و به این ترتیب بتوانند در کوتاه ‌ترین زمان ممکن بازده مورد نظر خود را از تبلیغاتی که انجام می دهند بگیرند. مشاوره ی تبلیغات اینترنتی فرآیندی است که شما را با روش ‌های جدید و کاربردی تبلیغات اینترنتی آشنا ساخته و باعث می شود تا بتوانید بهترین تبلیغات را با کمترین هزینه انجام دهید. مشاوره ی تبلیغاتی امری است که شما را قادر می سازد تا اهداف خود را برای معرفی و ارتقای کسب و کار خود به اجرا در آورید.

مشاور تبلیغات و برندینگ

مشاوران تبلیغاتی در حوزه‌ های مختلفی کار می کنند؛ مانند مشاور تبلیغات و برندینگ، مشاور تبلیغاتی در تهران، یا مشاور تبلیغات اینترنتی که هر کدام تخصص ویژه ‌ای دارند و این تخصص را با کسب تجربه و انجام فعالیت در همان زمینه به دست آورده اند. مشاورین تبلیغات اینترنتی که یکی از گروه‌ های مشاورین تبلیغاتی هستند به طور تخصصی به تبلیغات در اینترنت می پردازند و در این زمینه با نحوه ی تحلیل بازار آشنا هستند. استفاده از همین تحلیل های دقیق، به صاحبان کسب و کارها کمک می کند تا با نیاز بازار بیشتر آشنا شده و محصولات و خدمات خود را به شکل موثرتر و هدفمند تری وارد بازار نمایند. در واقع مشاورین تبلیغات اینترنتی با گرایش به فرآیندهای بازاریابی سعی در جذب مشتریان بیشتر دارند. هدف آنها ارائه ی راهکارهایی است که با تبلیغات، کسب و کارها بتوانند به فروش بیشتر و جایگاه بهتر نسبت به رقبا دست یابند. پس اگر کسب و کار شما قصد دارد تا به راه اندازی کمپین تبلیغات اینترنتی برای فروش بیشتر اقدام کند، استفاده از مشاور تبلیغات اینترنتی را جدی بگیرید. مشاوره ی تبلیغاتی، مسیر جدیدی است که صاحبان کسب و کار برای شناساندن محصولات و خدمات خود به مشتریان باید طی کنند زیرا وجود رقبای فعال در زمینه ی کاری آنها باعث می شود علیرغم داشتن محصولات و خدمات باکیفیت، در عرصه ی رقابت بازار شکست بخورند.

خدمات مشاوره ی تبلیغات اینترنتی

مشاور تبلیغات اینترنتی کمک می کند تا صاحبان کسب و کارها به امکان اجرای هدفمند ایده های خود برسند و بر اساس نیاز مشتریان برنامه های تبلیغاتی خود را پیاده سازی نمایند. رسیدن به موفقیت در تبلیغات اینترنتی نیازمند برنامه ‌ریزی دقیق و جامعی است که با کمک مشاور تبلیغات و برندینگ می توان به آن دست یافت. استفاده از مشاور تبلیغاتی در تهران باعث می ‌شود تا از خدمات ویژه‌ ای برخوردار شوید و برای رسیدن به اهداف خود و موفقیت تلاش کنید. از مهم ‌ترین خدمات مشاوره تبلیغات اینترنتی می توان به این موارد اشاره کرد. یک مشاوره در این زمینه با بررسی میزان بازخورد تبلیغات رقبا نیازهای مشتریان را شناسایی می کند. و به این ترتیب به ارائه ی روش‌ های موثر و نوین تبلیغات اینترنتی به منظور ترغیب مشتریان به خرید می پردازد. این مشاوره با بررسی سوابق و جایگاه فعلی یک کسب و کار به ارائه ی راه‌ های تبلیغات اینترنتی با در نظر گرفتن میزان بودجه و توان مالی کسب و کار می پردازد. یک مشاور تبلیغات اینترنتی با توجه به پتانسیل هر کسب و کار، با ارائه ی ایده‌ هایی برای طراحی محصولات و خدمات جدید راه های تازه ای برای صاحبان کسب و کار می گشاید. در مجموع باید گفت هر مشاوره به نوعی تحلیل و روانشناسی است؛ و در اینجا نیزتحلیل میزان خرید و فروش محصولات و خدمات در بازار هدف انجام می شود.

مشاور تبلیغات و برندینگ

بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران و مشاور تبلیغات اینترنتی در زمانی مناسب به بحث در مورد برنامه‌ ها و استراتژی‌ های تبلیغاتی می پردازد تا تاکتیک‌ های تبلیغاتی کسب و کار را بهبود بخشد. مشاور تبلیغات و برندینگ با انجام تحقیقات بازار، یکی دیگر از خدماتی را ارائه می دهد که برای درک درست از محصولات و بازارهای شرکت ‌های رقیب لازم است. این کار گستره ای از یک مطالعه‌ ی ساده‌ ی قیمت محصولات رقبا تا بررسی های تخصصی تر و انجام نظرسنجی را شامل می شود. اما یک سوال تکراری این است که چه زمانی به خدمات مشاوره تبلیغاتی نیاز می شود؟ خدمات مشاوره  تبلیغاتی کسب‌ و کار فقط برای کسب و کارهای نوپا و کوچک مورد استفاده نیست و استارتاپ ‌ها و کسب و کارهایی که مدتی از فعالیت شان می گذرد نیز گاه نیاز دارند تا از مشاوره برای پیشرفت و بهینه‌ سازی کسب‌ و کار خود استفاده کنند. استفاده از یک مشاور ایده‌ ی خوبی است که بیان می کند در هر زمینه ای استفاده از تجربه نیاز است. وقتی که یک کسب ‌و کار در حال رشد است، باید با استفاده از راه‌ های جدید برای رشد آن تلاش مضاعف کرد تا از تمام ظرفیت ها و پتانسیل موجود استفاده شود. وقتی کسب و کاری بودجه ‌ی محدودی دارد بهتر است به جای اینکه فردی را به‌ شکل ثابت برای امور تبلیغاتی استخدام کند، به استخدام یک مشاور متخصص به صورت موقت و کوتاه مدت بپردازد. به این ترتیب با توجیه اقتصادی بهتری می تواند از خدمات مشاور تبلیغاتی استفاده کند تا از بحران ‌ها با موفقیت عبور کند. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران در این مسیر به شما کمک می کند.

بهترین مشاور تبلیغاتی

فرآیند بهترین مشاوره تبلیغاتی در تهران و مشاور تبلیغات اینترنتی با انجام مجموعه اقداماتی مانند تحقیق و بررسی، به جستجوی بهترین راهکارها می پردازد و پیشنهادهایی حرفه‌ ای را به‌ منظور بهبود فعالیت‌ های تبلیغاتی یک کسب و کار ارائه می کند. مشاور تبلیغات و برندینگ برای یک کسب‌ و کار، با تخصصی که دارد و با درک اهداف مورد نظر یک کسب و کار و شناخت فرصت ها و چالش‌ های کلیدی آن، به ایجاد تاکتیک ‌های بازاریابی قدرتمندی می پردازد که برای جذب مشتریان و اجرای تبلیغات بسیار مؤثر است. به این ترتیب کمک می ‌کند تا فروش کلی محصولات یا خدمات افزایش یابد. تبلیغات به عنوان یک عامل کلیدی برای موفقیت در هر کسب‌ و‌ کاری است و هیچ کسب و کاری نیست که از این قاعده مستثنی باشد؛ در نتیجه با استفاده از یک مشاور تبلیغات باتجربه می ‌توان در راستای اهداف تجاری کسب و کار پیش رفته و موفقیت‌ های مورد نظر را کسب کرد. بهترین مشاور تبلیغاتی در تهران می ‌تواند بسیاری از فعالیت ‌های بازاریابی را به طور مستقل و به نمایندگی از یک کسب و کار انجام دهد. این مشاوران همچنین می ‌توانند به صاحبان کسب و کار آموزش و مشاوره دهند تا آنها خودشان انجام این امور را به دست بگیرند. به این ترتیب که به آنها آموزش می دهد تا کمپین ‌هایی را برای اهداف بازاریابی خود هدایت کنند.

مشاور تبلیغات – مشاور تبلیغات – مشاور تبلیغاتی – مشاوره تبلیغات – مشاور تبلیغات – مشاور تبلیغات – مشاور تبلیغات – مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات – مشاوره تبلیغات

 

منابع:

حتماً تا به حال بارها و بارها کلماتی مثل برند (Brandبرندسازی و برندینگ (Branding) را شنیده اید. عموماً با شنیدن این کلمات محصولات، شرکت ها و یا خدماتی را به یاد می آورید که شاخص های منحصر به فرد خود را دارند. اغلب مردم نیز این محصولات، شرکت ها و یا خدمات را به خوبی می شناسند؛ چرا که همگی آن ها در سراسر دنیا معروف هستند. مشاور برندینگ با دانش، تخصص و تجربه خود فردی است که می تواند خالق این برندها باشد.

در واقع این افراد با تخصص خود قادر به خاص کردن محصولات، خدمات و شرکت متعلق به شما هستند. مشاور برندینگ می تواند یک خالق برند باشد و یا با مشاوره هایی که می دهد شما را به یک خالق برند تبدیل کند. در هر صورت، مجموعه شما از جایگاه پیشین خود بالاتر رفته، موقعیت فوق العاده بهتری در بین مجموعه های مشابه پیدا خواهد کرد.

مشاوره برندینگ

چرا به برند شدن و مشاور برندینگ یا برندسازی نیاز داریم؟

 چرا باید مشاور برندینگ داشته باشید؟

برای تمام محصولات و خدماتی که استفاده می کنیم، کیفیت وقتی با خاص بودن همراه می شود نتیجه ای فوق العاده عالی خواهد داشت. خلق برند زمانی اهمیت خود را بهتر نشان می دهد که با دقت بیش تری به اطراف خود نگاه کنید. امروزه کسب و کارهای متنوع رونق بسیار زیادی پیدا کرده و بازار، عرضه و تقاضا را تحت تأثیر خود قرار داده اند. به همین دلیل است که تنها کیفیت و برخی از خصوصیت های ویژه حرف اول و آخر را در جذب مشتری نمی زند.

مشاور برندینگ با تکیه بر دانش خود کارهایی را برای خلق برند انجام می دهد و مجموعه شما را به مخاطب می شناساند. به این ترتیب، مشاور برندسازی محصولات، خدمات و شرکت شما را به عنوان یک برند نام آشنا به مخاطبانتان معرفی می کند. در واقع این فرد برای مجموعه شما و محصولات و خدمات آن یک شناسنامه درست می کند تا برای همیشه در ذهن ها باقی بمانید. بنابراین به خوبی قادر به وارد شدن به فضای رقابتی با سایرین خواهید شد. ۳ مورد از مهم ترین کارهایی که مشاور برندینگ انجام می دهد، عبارت هستند از:

 • تشخیص نیازهای مشتریان
 • آماده کردن و ارائه کلیدهای لازم برای منحصر به فرد شدن به مدیر شرکت برای اجرایی شدن راهکارها
 • بررسی رقبا و تدوین نقشه راه به منظور موفق شدن در بین تمام رقبای کاری
مشاور برندینگ

چرا به برند شدن و مشاور برندینگ یا برندسازی نیاز داریم؟

مزایای مشاور برندینگ برای شرکت ها کدام است؟

برخی از مزیت هایی که بهره مندی از یک مشاور برندینگ برای شرکت شما دارد، شامل موارد زیر می شود:

 • شرکت شما اعتبار بیش تری در بین رقبا پیدا می کند.
 • پس از برند شدن نیاز زیادی به تلاش فراوان برای جذب مشتری نخواهید داشت.
 • اعتماد مشتری ها بالا می رود.
 • می توانید محصولات و خدمات خود را با قیمتی بالا به مشتریان خود عرضه کنید.
 • با محصولات و خدمات مشابه خود در بازار کاملاً متمایز می شوید.
 • سفارش های تجاری و مبادلات اقتصادی شما افزایش پیدا می کند.
مشاور برندینگ

مزایای برند شدن با مشاور برندینگ چیست؟

از مزیت های برند شدن با استفاده از مشاور برندینگ می توان به ۳ مورد زیر اشاره کرد:

بهتر دیده شدن

بهتر دیده شدن محصولات و خدمات یک شرکت را می توانید به عنوان مهم ترین مزیت برند شدن در نظر بگیرید. چرا که تمام مزیت های دیگر به واسطه همین بهتر دیده شدن به وجود می آیند. مشاوره های مشاور برندینگ محصولات و خدمات شما را با یک برند به دیگران معرفی می کند. او با انجام این کار تصویر کسب و کار شما را برای همه لحظات به خوبی برای مخاطبانتان تداعی می کند. به این ترتیب، برند شما یک ابزار بی نظیر و بی نهایت کامل برای دادن یک تعریف جامع از شرکت شما خواهد بود. یعنی مشتریان بلافاصله پس از شنیدن نام برند شما به راحتی همه خصوصیت های محصولات و خدمات مجموعه شما را می توانند به وضوح ببینند.

ایجاد وفاداری مشتریان

ایجاد وفاداری مشتریان یکی دیگر از مزایای برند شدن با کمک مشاوره های مشاور برندینگ است. اعتماد سازی که یک برند در مشتریان ایجاد می کند بهترین سرمایه یک مجموعه به شمار می آید. این اعتماد مثل پشتوانه بسیار محکمی است که مجموعه شما همواره در اختیار خود خواهد داشت. به ویژه در زمان های حساس که وجود مشتری های وفادار می تواند کسب و کار شما را در شرایط اعتدال نگه دارد.

ایجاد انگیزه در کارکنان مجموعه

مشاور برندینگ با برندسازی تنها باعث سودآوری و شناخته شدن شرکت شما بین مشتریان و سازمان های دیگر نخواهد شد. کارکنان مجموعه شما نیز با انگیزه بیش تری کار خواهند کرد؛ چرا که خود را متعلق به یک مجموعه موفق می دانند.

چرا همه کسب و کارها به مشاور تبلیغاتی نیاز دارند؟

امروز کسب و کار اینترنتی در دنیا رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. عموم کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، درآمد بسیار خوبی دارند. کسب و کار اینترنتی در واقع به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که، به صورت آنلاین و از طریق اینترنت جهت کسب درآمد و بدون واسطه انجام می شود. یعنی برای اینکه بتوانیم کسب و کار خود را کاملاً اصولی و به طور دقیق راه اندازی کنیم و در کار خود پیشرفت نمائیم، باید از مشاور تبلیغاتی کسب و کار استفاده کنیم.

امروزه ۸۰% کسب و کارهای راه‌اندازی شده آنلاین و اینترنتی به دلیل نداشتن مشاور تبلیغاتی با مشکل مواجه شده و در همان مراحل اولیه کار متوقف می شوند. پس در شروع کسب و کار اینترنتی هدف نهایی را مشخص کرده و در همان زمینه برنامه ریزی می کنیم. به طور مثال تعیین می کنیم که می‌خواهیم یک لباس فروشی ساده بزنیم، یا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی مثل دیجی کالا، یا سایت دیوار. پس از تصمیم گیری روی هدف کاری خود متمرکز می‌شویم. در مرحله دوم، راه اندازی سایت می باشد که باید از مشاورین متخصص در این زمینه کمک بگیریم. در مرحله بعد تامین کالا یا خدماتی است که می‌خواهیم در سایت خود به عموم ارائه دهیم. در کل تمامی این مراحل با وجود مشاور تبلیغاتی امکانپذیر می باشد.

کسب و کار آنلاین

کسب و کار آنلاین

طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی.

نکات قابل توجه در کسب و کار اینترنتی

v    دقت در انتخاب نام برند، برای کسب و کاری که می‌خواهیم انجام دهیم.

v    راه اندازی شبکه اجتماعی.

v    انتخاب یک شرکت و مشاور تبلیغاتی خوب برای طراحی سایت .

v    اخذ نماد اعتماد و درگاه بانکی.

v    خرید دامنه و یا آدرس اینترنتی وب سایت.

v    کمک از یک تیم عکاسی تولید محتوا، و مشاور تبلیغاتی معتبر.

پس به طور کلی در انجام و راه اندازی کسب و کار اینترنتی و برای کسب موفقیت در کار خود حتماً باید از مشاور تبلیغاتی و افراد خبره در این کار کمک بگیریم. زیرا مشاوران تبلیغاتی، به صورت کاملاً تخصصی ما را از صفر تا صد کار راهنمایی می‌کنند. باید در شروع کار که به پیچ و خم های کار آگاه نیستیم، از مشاور تبلیغاتی کمک بگیریم. راهنمایی ها و ارائه راهکارهای مناسب در کسب و کار اینترنتی توسط مشاوره تبلیغاتی، گامی موثر در پیشرفت کسب و کار های تجاری و اینترنتی است.

مشاور کسب و کار

انتخاب مشاور

مزایای مشاوره تبلیغاتی

مشاور تبلیغاتی بعد از طراحی و اجرای تبلیغات علاوه بر نظارت مستقیم روی هزینه ها، اثربخشی تبلیغ را بررسی کرده و روی نقاط ضعف کسب و کار اینترنتی کار می‌کند. آنها را تقویت، نقاط قوت را حفظ، و ابزارهای ارتباطی بازاریابی را کامل می‌کند. همچنین طراحی دقیق یک برنامه اجرایی، و آموزش پرسنل کارفرما را انجام می‌دهد.

مزایای کسب و کار اینترنتی:

·        کسب و کار اینترنتی که توسط مشاور تبلیغاتی معتبر نظارت شود باعث افزایش سود و فروش بیشتر خواهد شد.

·        صرفه جویی در وقت فروشنده و خریدار.

·        صرفه جویی در هزینه. در واقع دیگر نیازی به اجاره کردن مغازه، همچنین هزینه هایی مانند آب و برق و غیره نمی باشد.

بازاریابی اینترنتی قوی شامل:

ü     هزینه پایین بازاریابی اینترنتی.

ü     ارزیابی آسان کسب و کار اینترنتی.

ü     بازاریابی هدفمند و هوشمندانه تر.

ü     دسترسی آسان به فروشگاه ها.

ü     دسترسی آسان به اطلاعات آماری.

راهکار و ایده خلاق

راهکار و ایده خلاق

دکمه بازگشت به بالا