پرداخت به شرکت آکام آتا (سهامی خاص)

مطالب مفید شامل : درگاه پرداخت مستقیم کارت به کارت، بهترین درگاه پرداخت اینترنتی، درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت، استعلام نماد اعتماد الکترونیکی، استعلام نماد الکترونیکی از پلیس فتا، سایت اعتبار سنجی فروشگاه های اینترنتی، و لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد الکترونیکی را در پایین صفحه بخوایند.

فرم پرداخت مبلغ

مبلغ واریزی را وارد نمایید.
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درگاه پرداخت اینترنتی شرکت آکام آتا (سهامی خاص)

درگاه پرداخت اینترنتی شرکت آکام آتا اجازه می‌دهد تا مشتریان شرکت بتوانند پرداخت های خود را به مبلغ دلخواه به حساب شرکت واریز نمایند. برای پرداخت آنلاین می توان از درگاه های واسط یا درگاه پرداخت مستقیم استفاده نمود. شرکت آکام آتا با اخذ کلیه مجوز های لازم از وزارت ارشاد (نماد ساماندهی) و دریاف اینماد یا همان نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت که کار ارائه خدمات برای کسب و کار های اینترنتی آن را مرکز توسعه تجارت الکترونیکی انجام می دهد. اخذ اینماد نیاز به شرایط خاصی از جمله مجوز فعالیت و پروانه کسب و جواز دارد.

اینماد شرکت را می توانید در فوتر وبسایت (پایین سایت) ببینید. با کلیک بر روی آن به صفحه ای می رسید که در آن باید مجدد بر روی لوگوی اینماد کلیک نمایید تا به وبسایت اینماد برسید و اطلاعات شرکت و مشخصات دامنه و اصالت و معتبر بودن اینماد شرکت را در آنجا بررسی نمایید.

از کجا بفهمیم نماد اعتماد الکترونیکی واقعی است ؟

“از کجا بفهمیم نماد اعتماد الکترونیکی واقعی است” جواب این سوال ساده است. حتما در سامانه اینماد سایت اصلی اینماد (نه سایت های متفرقه) enamad.ir نام دامنه را استعلام بگیرید. برای دیدن لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد الکترونیکی یا اینماد اینجا کلیک کنید.

البته برای تشخیص نماد اعتماد الکترونیکی واقعی از جعلی، چند روش وجود دارد:

۱. بررسی بصری اینماد:

 • نشانه: نماد واقعی باید دارای علامت “ستاره درج شده در ذره بین” باشد.
 • رنگ: رنگ زمینه نماد باید سبز باشد و حاشیه آن به رنگ طلایی باشد.
 • متن: عبارت “ای نماد” در بالای نماد و آدرس “enamad.ir” در پایین آن درج شده باشد.
 • کلیک: حتما بر روی اینماد کلیک کنید و اطلاعات موجود در سامانه اینماد با آدرس enamad.ir یعنی لینکی که به شما می دهد را با اطلاعات و دامنه و مشخصات آن وبسایت چک کنید که یکی باشد.

۲. استعلام اینماد:

 • وب سایت اینماد: به آدرس “enamad.ir” بروید و در قسمت “استعلام نماد” آدرس وب سایت مورد نظر را وارد کنید.
 • مرورگرهای اینترنتی: در برخی از مرورگرها مانند کروم و فایرفاکس، افزونه‌هایی برای استعلام نماد وجود دارد.
 • اپلیکیشن اینماد: اپلیکیشن “اینماد” را از کافه بازار یا سیب اپ دانلود و نصب کنید و از طریق آن نماد را استعلام کنید.

۳. بررسی اطلاعات اینماد:

 • تاریخ انقضاء: نمادهای جعلی معمولاً تاریخ انقضاء ندارند.
 • اطلاعات صاحب نماد: با کلیک بر روی نماد، اطلاعات صاحب نماد مانند نام، آدرس و کد شامد نمایش داده می‌شود.

نکات مهم در مورد اینماد :

 • به هیچ عنوان قبل از دریافت و بررسی نماد اعتماد، اقدام به واریز وجه یا خرید نکنید.
 • در صورت مشاهده نماد جعلی، آن را به پلیس فتا گزارش دهید.
 • علاوه بر بررسی نماد، به سایر موارد مانند نظرات کاربران، سابقه فعالیت و مجوزهای وب سایت نیز توجه کنید.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی که شرکت آکام آتا از آن استفاده می نماید.

درگاه پرداخت شرکت آکام آتا، ارتباط بین فروشنده و بانک را برقرار می‌کند تا اطلاعات پرداخت را از کارت اعتباری یا سایر روش‌های پرداخت مشتری دریافت و پردازش کند. زمانی که یک مشتری خریدی انجام می‌دهد و اطلاعات پرداخت را وارد می‌کند، درگاه پرداخت این اطلاعات را از مشتری دریافت کرده و سپس آن را به صورت امن به بانک ارسال می‌کند تا پردازش شود. سپس بانک نتیجه پردازش را به درگاه پرداخت ارسال کرده و در صورت موفقیت یا ناموفق بودن تراکنش، درگاه پرداخت این نتیجه را به فروشنده و مشتری اعلام می‌کند. این درگاه‌ از پروتکل‌ امنیتی SSL (Secure Sockets Layer) برای حفاظت از اطلاعات حساس استفاده می‌کند تا اطلاعات پرداخت مشتریان در طول انتقال از دسترس هکرها محافظت شود.

لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد الکترونیکی

لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد الکترونیکی و فهرست کسب و کارهای دارای اینماد را می توانید از طریق وبسایت اینماد enamad.ir ببینید. برای دیدن “لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد الکترونیکی” اینجا کلیک نمایید. “کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی” را حتما فقط از طریق سامانه اینماد مرکز تجارت الکترونیکی استعلام نمایید. با مراجعه به لینک ارائه شده سایت اینماد می توانید “فهرست کسب و کارهای دارای اینماد” را ببینید و از طریق جستجو دامنه وبسایت چک کنید آیا آن وبسایت اینماد دارد یا خیر.

استعلام نماد الکترونیکی از پلیس فتا

استعلام نماد الکترونیکی هم می تواند از پلیس فتا باشد یا از طریق سامانه اینماد مرکز تجارت الکترونیکی. برای استعلام حتما ابتدا به سایت اینماد مراجعه نمایید. بنابراین عباراتی مانند “استعلام فروشگاه اینترنتی از پلیس فتا” و یا “سایت اعتبار سنجی فروشگاه های اینترنتی”

درگاه پرداخت شخصی

درگاه پرداخت شخصی و یا هر درگاه دیگری که اینماد نداشته باشد ممکن است امن نباشد و اعتباری نداشته باشد.

ساخت درگاه پرداخت شخصی

ساخت درگاه پرداخت شخصی با درگاه پرداخت های واسط مانند آی دی پی IDPay ، زرین پل ، پی پینگ و غیره امکان پذیر می باشد. فقط دقت نمایید شرایط و امکانات و معتبر بودن درگاه پرداخت واسط را بسنجید. بعد از “ساخت درگاه پرداخت شخصی” برخی درگاه پرداخت های پول شما را چندین روز پیش خود نگاه می دارند و خواسته و یا ناخواسته شما باید منتظر بمانید یا مشکلات فنی دارند و یا شرایط خاص برای پرداخت به شما و معمولا کارمزدی از مبلغ شما کم می شود که نیاز به بررسی تمامی موارد مانند پشتیبانی، امنیت، کارمزدی که کم می کنند، زمان پرداخت به شما و غیره را در نظر بگیرید و بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسز را انتخاب نمایید.

اشتباه تایبی و رسیدن به سایت های اشتباه درگاه پرداخت اینترنتی :

گاها کاربران اینترنتی در حال تایپ کیبودر خود را در حالت انگلیسی قرار می دهند و عبارت های مربوط به درگاه پرداخت اینترنتی و اعتبار درگاه پرداخت اینترنتی و همچنین اینماد را جستجو می کنند و به وبسایت های اشتباهی می رسند این عبارات را در زیر لیست کرده ایم”

 • jfndg alhvi hvj fi afh معادل عبارت فارسی : دریافت شماره شبا با شماره کارت و حساب
 • alhvi afh  با معادل فارسی دریافت شماره شبا
 • jfndg alhvi ;hvj fi alhvi psfh , alhvi afh معادل فارسی تبدیل شماره کارت و حساب به شبا

درگاه پرداخت مستقیم کارت به کارت :

با درگاه پرداخت مستقیم کارت به کارت شما می توانید کارت به کارت آنلاین و انتقال وجه اینترنتی با موبایل را انجام دهید. دقت کنید کارت به کارت هم در مواقعی شامل مالیات می شود بنابراین از کارت به کارت برای کسب و کار خود با مشورت با مشاور مالیاتی استفاده نمایید.

درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت :

درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت خود را به ما بسپارید، شرکت آکام آتا با اخذ مجوز های لازم به شما جهتت گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی برای سایت کسب و کار یا شخصی خود کمک می نمایید. با تماس با کارشناسان ما می توانید از راهنمایی های کارشناسان شرکت آکام آتا یا همان شرکت آکام که به نام شرکت دیجیتال مارکتینگ گیلان یا شرکت دیجیتال مارکتیگ ایران شناخته می شود، راهنمایی بخواهید.

درگاه پرداخت اینترنتی

 • لطفا پس از پرداخت مبلغ حق مشاوره، کارشناسان ما را مطلع فرمایید.
 • پس از پرداخت، در اسرع وقت با شما تماس گرفته شده و جزئیات جلسه مشاوره تلفنی، آنلاین یا حضوری به اطلاع شما می رسد.
 • اگر سوال یا پیشنهادی دارید لطفا از طریق ایمیل بخش پشتیبانی به آدرس info[at]akam-ata.com با ما در تماس باشید.
 • برای مکالمه تلفنی می توانید با شماره های  ۰۱۳۴۴۵۴۲۷۶۸  تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت تمایل به صحبت با مدیر عامل در تکمیل فرم به آن اشاره شود.

اطلاعات درخواست شما برای ارائه خدمات مشاوره ثبت می شود.

حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران برای ما امری بسیار مهم است؛ اطلاعات شخصی بدون توافق کاربر به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد.

فرم پرداخت آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)