مشاور دیجیتال مارکتینگ

شرکت مشاور آکام آتا (سهامی خاص)  –   تاسیس ۱۳۹۸

شرکت مشاور آکام آتا مشاور تبلیغات و برندینگ یاشا سازمند مشاوره
دکتر یاشا سازمند مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت

مشاور تبلیغات ، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا.
شرکت مشاور آکام آتا (سهامی خاص) - تاسیس 1398

مشاور تبلیغات ، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا.
شرکت مشاور آکام آتا (سهامی خاص) - تاسیس 1398

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ، فرد یا سازمانی است که مشاوره بازاریابی اینترنتی می دهد و همچنین برنامه ها و تحقیقات استراتژی بازاریابی اینترنتی یک شرکت را انجام می دهد. به عنوان یک مشاور، هدف اصلی او به حداکثر رساندن میزان پیشبرد و پیشرفت شما است به نحوی که منجر به رشد و درآمد بیشتر برای تجارت شما شود. حال ممکن است کسب و کار شما آنلاین نباشد و مشاور دیجیتال مارکتینگ به معرفی شما و بیشتر دیده شدن شما و در نهایت خلق برند شما در فضای مجازی کمک کند. مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به برندینگ دیجیتال یا همان خلق برند اینترنتی شما کمک نماید. و یا اینکه ممکن است کسب و کار شما کلا مجازی و آنلاین باشد مانند یک فروشگاه اینترنتی، که در این صورت مشاور دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند که بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث فروش بیشتر شما هم بشود. مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیز عاملی است که شما را با بازاریابی آنلاین آشنا می کند. ما امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که افراد بیشماری با ایده های مختلف جذب کار شده اند. یکی از این مجموعه های فعال دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین می باشد که در آن مشاور دیجیتال مارکتینگ با انواع تبلیغات محصولات، خدمات در فضای اینترنت، استفاده از رسانه های دیجیتال در فضای مجازی فعالیت می کنند. در واقع افراد می توانند با استفاده از این روش شیوه های علمی را به کار بگیرند تا بتوانند به توسعه کسب و کار بپردازند. 

در واقع مشاور دیجیتال مارکتینگ، مشاوری خارج از یک سازمان است که با بررسی نقاط ضعف و قوت یک برند، راهکارهایی را برای پیشرفت آن ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر مشاور بازاریابی دیجیتال در حوزه دیجیتال مارکتینگ اطلاعات خوبی دارد و با مشاوره درست به رشد یک کسب و کار کمک می‌کند.

یک مشاور بازاریابی دیجیتال کاربلد و حرفه‌ای باید با جدیدترین و بهترین روش‌ها و اصول بازاریابی دیجیتال آشنایی داشته باشد. این مشاور باید به یک کسب و کار کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی خود برسد.

آشنایی بیشتر با خدمات مجموعه ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ

َبرنامه فروش و بازاریابی اینترنتی

سرمایه گذاری کسب و کار اینترنتی

افزایش فروش اینترنتی

طرح توجیهی بیزینس پلن

اخذ و اعطا نمایندگی آنلاین

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دیجیتال برندینگ

طراحی لوگو و بنر های گرافیکی

هویت بصری برند

استراتژی برند

خلق برند بین المللی

تهیه و تدوین دفترچه برند

مسئولیت یک مشاور دیجیتال مارکتینگ شامل موارد ذیل می تواند باشد:

 • تحقیق بازار مشتریان در فضای مجازی برای آن کسب و کار Online Market Research
 • تحلیل، آنالیز و پیشنهاد کلید واژه های Keywords مناسب آن کسب و کار در اینترنت با بررسی کامل آن صنعت، مخاطبان و مشتریان کسب و کار
 • پیشنهادات، تهیه و تدوین برنامه جامع بازاریابی اینترنتی Online (Digital) Marketing Plan در راستای اهداف کسب و کار و بالابردن هدفمند بازدید کنندگان وبسایت (وبگاه) کسب و کار
 • بهبود سئو وبسایت – بهینه سازی موتور جستجو SEO (Search Engine Optimization)
 • آنالیز دقیق و تهیه گزارش از عملکرد یک وبسایت توسط مشاور دیجیتال مارکتینگ از طریق سامانه ها و نرم افزار های مختلف مانند گوگل آنالیتیکس Google Analytics و گوگل وبمستر Google Webmasters
 • تحلیل و آنالیز و تلاش برای بهبود وبسایت توسط بهبود فاکتور هایی مانند:  ماندگاری کاربر بر روی وب سایت Daily Time on Site – Bounce Rate بانس ریت یا همان نرخ پرش – Engagement Rate اینگیجمنت ریت
 • تحلیل و آنالیز ساختار و سرعت مناسب وبسایت Website Speed  مانند Gtmetrix
 • مدیریت و بکارگیری صحیح بازاریابی محتوایی (متنی) Content Marketing
 • مدیریت و بکارگیری صحیح بازاریابی ویدئویی Video Marketing
 • مدیریت و بکارگیری صحیح بازاریابی صوتی (تهیه پادکست) Audio Marketing  یا  Voice Marketing
 • تهیه، تدوین و اجرای برنامه بازاریابی شبکه های اجتماعی Social Media Marketing کسب و کار و همچنین آنالیز و گزارش دهی به مالک کسب و کار
 • تهیه و اجرای برنامه بازاریابی ایمیلی Email Marketing
 • تهیه و اجرای برنامه بازاریابی پیامکی (بسیار با احتیاط و دقت عمل شود که به برند کسب و کار لطمه نرساند) SMS Marketing
 • تهیه و تدوین و اجرای برنامه جامع تبلیغات آنلاین Online Ads Plan – تبلیغات برای هر کلیک (PPC )
 • کنترل حضور آنلاین مشتریان یک کسب و کار و نرخ بازدید از وب سایت
 • تحلیل و آنالیز رفتار مشتریان موجود (تلاس برای نگهداشت Customer Retention ) و مشتریان بالقوه (تلاش برای جذب Customer Attraction ) کسب و کار در فضای مجازی
 • تحلیل و آنالیز ورودی های وبسایت و صفحه های پر بازدید وبسایت – تهدید ها و فرصت های کسب و کار در فضای مجازی
 • تشکیل باشگاه مشتریان آنلاین به هدف بازاریابی Customer Club for Marketing/ Market Research / Market Analysis and Market Segmentation
 • کنترل فاکتر های مختلف اعتبار سنجی یک وب سایت از طریق چک کردن و رصد کردن فاکتور هایی مانند دامین اتوریتی Domain Authority تراست فکتور Trust Factor  اسپم اسکور Spam Score و رنک وبسایت همچنین سن دامنه و بک لینک های سالم وبسایت Backlink
 • تهیه و تدوین، و همچنین اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing از جمله وب بنر ها Web Banners، رپورتاژ (رپرتاژ) آگهی ها، تبلیغات در فضای مجازی، گوگل ادز و … توسط مشاور دیجیتال مارکتینگ
 • بازاریابی موتورهای جستجو (SEM ( Search Engine Marketing

نحوه یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ در ۷ مرحله

مرحله اول
برای یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ، تخصص مورد نیاز خود در نظر بگیرید. وقتی در حال جستجو برای یک مشاور دیجیتال مارکتینگ هستید، ضروری است که برخی تحقیقات را انجام دهید. به خودتان در مورد خدماتی که به دنبال آن هستید، مانند بازاریابی محتوا، آموزش دهید. به این ترتیب، شما می دانید که مشاور هنگام ارائه خدمات باید چه کاری را ارائه دهد . کدام یک از خدمات را نیاز دارید، آیا دیجیتال مارکتینگ توسط بازاریابی شبکه های اجتماعی است، یا تبلیغات، و یا از طریق SEM (بازاریابی موتورهای جستجو)
ورق بزنید >>
مرحله دوم
خدمات خود را جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ ، بررسی کنید. با تعیین بودجه و آموزش تیم خود، می توانید لیستی از مشاوران یا شرکت های مشاور دیجیتال مارکتینگ را تهیه کنید . این که یک مشاور مناسب بوده و بهترین گذینه برای انتخاب، بستگی به این دارد که آیا آن ها خدمات مورد نظر شما را ارائه می دهند یا خیر .
ورق بزنید >>
مرحله سوم
بودجه خود را جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ، در نظر بگیرید. یک عامل غیر قابل انکار هنگام جستجو برای یک مشاور بازاریابی دیجیتال، دستمزد و مبلغ حق مشاوره و توافق آن ها است .
ورق بزنید >>
مرحله چهارم
رزومه، تجارب موفق، و تخصص فرد یا تیم را جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ ، بررسی کنید . سوابق کاری، رزومه و تجارب موفق و حتی تحصیلات دانشگاهی می تواند نقشی تعیین کننده در انتخاب یک مشاور دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. مسلما برای شما مهم است که این مشاور چه دستاورد ها و موفقیت هایی در حوزه و تخصص مورد نیاز شما داشته است. بعد از راستی آزمایی، تحقیقات، بررسی و مصاحبه و مذاکرات حضوری در صورت توافق طرفین می توانید شروع به همکاری نمایید.
ورق بزنید >>
مرحله پنجم
نظرات و آزمایش های ارسالی آن ها را جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ، بخوانید. یک عامل مهم هنگام مقایسه مشاوران بازاریابی اینترنتی، توصیفات و هم چنین بررسی ها در وب سایت های شخص ثالث است آن ها بینش فوری را در مورد خطرات احتمالی و اشکالات یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به شما می دهند.
ورق بزنید >>
مرحله ششم
جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ، به دنبال اعتبار باشید . در مرحله بعد، می خواهید در مورد اعتبار یک مشاور بازاریابی دیجیتال تحقیق کنید، که می تواند شامل موارد زیر باشد : تجربه و سوابق کاری مرتبط، جوایز و تحصیلات مرتبط، گواهینامه ها و دوره ها و رزومه کاری موفق در این حوزه.
ورق بزنید >>
مرحله هفتم
روحیه همکاری تیمی، و ارزش های آن ها را جهت یافتن بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ، بررسی کنید . مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مورد این که آیا با یک شرکت مشاوره بازاریابی دیجیتال یا مشاور دیجیتال مارکتینگ فریلنسر (مستقل) همکاری می کنید، انجام تحقیقات درباره پیشینه آن ها مهم است. شما می خواهید با شخصی کار کنید که می تواند به خوبی با تیم شما کار کند. اینکه مشاور دیجیتال مارکتینگ بتواند با همکاری با تیم داخلی کسب و کار شما را به اهداف خود برساند بسیار با اهمیت است.
Previous slide
Next slide

اقدامات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

امروزه به دلیل بالا رفتن رقابت بین کسب و کار های مختلف در دنیای ارتباطات صاحبان کسب و کار سعی می کنند تبلیغات برند خود را گسترده تر کنند. یکی از به روز ترین بازار ها که هر روزه مشتریان بیشتری به سمت آن می آیند دیجیتال مارکتینگ است همین اقدام نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ را پررنگ تر می کند و مشاور دیجیتال مارکتینگ در این زمینه فعالیت می کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ باید با تحلیل کسب و کار ها و بیان بهترین روش برای بازاریابی را به افرادی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت کنند ارائه دهند. این افرادبه عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ باید تسلط نسبی و یا حداقل آشنایی به تمام خدماتی که در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ میباشد داشته باشند. همچنین اشراف کامل به روش های بازاریابی، مشاوران باید همکاری لازم را با مدیر محصولات مجموعه داشته باشند. لازم است ابتدا اهداف را شناخته سپس در راستای اهداف اقدام به مشاوره دیجیتال مارکتینگ داشته باشند.

اگر بخواهیم زیر مجموعه فعالیت مشاور دیجیتال مارکتینگ را مشخص کنیم می توان گفت این گروه فعالیت خودشان را در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شکل بازاریابی با استفاده از موتور های جستجو SEO و SEM یا همان سئو همچنین استفاده از شبکه های مجازی، بازاریابی های محتوایی، تبلیغات بنری و بازاریابی های ایمیلی انجام می دهند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ باید ابتدا برنامه ریزی صحیح در بازاریابی در فضای مجازی داشته باشند و همچنین هزینه و زمان را نیز در نظر داشته باشند. در واقع بتواند استراتژی های ورود به بازار دیجیتال را تحلیل و بازار های نوظهور را نیز مورد بررسی قرار دهند.

حوزه فعالیت در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ابتدا باید افراد به عنوان یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به فاکتور های مهم در زمینه بازاریابی آنلاین توجه ویژه داشته باشند. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بداند که ابزار اینترنت یک ابزار حیاتی و مهم برای کسب و کار به حساب می آید. برای نمونه این مشاوران اطلاعات لازم را در زمینه شبکه های اجتماعی و تاثیر آنها در کسب و کار را می دانند. مهمترین ویژگی که باید در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به آن توجه کرد این است که باید بررسی های خود را به صورت ادامه دار و هدفمند انجام دهند تا از آخرین تغییرات در این زمینه آگاه شوند.

شرکت هایی که تمایل دارند تعداد مشتریان خود را افزایش داده و یا اهداف جدیدی را برای فعالیت در فضای مجازی در نظر دارند می توانند با کمک یک مشاور دیجیتال مارکتینگ از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

مشاور بازاریابی دیجیتال، اعضای تیم دیجیتال مارکتینگ

در بازاریابی ها و کسب و کار های اینترنتی فضای رقابتی حاکم است به همین منظور نیاز است افراد آگاهی لازم از میزان رقابت و فعالیت رقبای خود را داشته باشند این افراد می توانند با کسب مشاوره دیجیتال مارکتینگ از حوزه فعالیت رقبای خود آگاهی پیدا کنند.

در اینجا لازم است این نکته را یادآوری کنیم که برای اجرایی شدن یک بازاریابی دیجیتال موفق افراد می توانند درخواست مشاوره خود را به شرکت های فعال در این زمینه ارسال کنند و شرکت ها نیز وظیفه دارند با بررسی کسب و کار بهترین و موثرترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ را برای رسیدن به هدف افراد به آنها ارائه دهند. بنابراین تحقیق در مورد پیدا کردن بهترین و مورد اعتماد ترین مشاور یا مشاوران و یا شرکت مشاوره در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ اولین قدمی است که شما می توانید بردارید. توصیه می شود از مشورت اولیه با متخصصان و کارشناسان این حوزه بهرهمند شوید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

در برخی موارد، شرکت ها با یک مشاور همکاری می کنند که در زمینه خاصی از دیجیتال مارکتینگ تخصص دارد . به عنوان مثال در شغل شما ممکن است لازم باشد که با یک مشاور بازراریابی دیجیتال با تمرکز بر بهینه سازی موتور جستجو (SEO ) همکاری کنید. این حرکت به شما امکان دسترسی به تیمی از مشاوران را می دهد که در زمینه های مختلفی از دیجیتال مارکتینگ تخصص دارند.

اقدامات و مشخصات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

امروزه به دلیل بالا رفتن رقابت بین کسب و کار های مختلف در دنیای ارتباطات صاحبان کسب و کار سعی می کنند تبلیغات برند خود را گسترده تر کنند. یکی از به روز ترین بازار ها که هر روزه مشتریان بیشتری به سمت آن می آیند دیجیتال مارکتینگ است همین اقدام نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ را پررنگ تر می کند ومشاور دیجیتال مارکتینگ در این زمینه فعالیت می کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ باید با تحلیل کسب و کار ها و بیان بهترین روش برای بازاریابی را به افرادی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت کنند ارائه دهند. این افرادبه عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ باید تسلط نسبی و یا حداقل آشنایی به تمام خدماتی که در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ میباشد داشته باشند. همچنین اشراف کامل به روش های بازاریابی، مشاوران باید همکاری لازم را با مدیر محصولات مجموعه داشته باشند. لازم است ابتدا اهداف را شناخته سپس در راستای اهداف اقدام به مشاوره دیجیتال مارکتینگ داشته باشند.

اگر بخواهیم زیر مجموعه فعالیت مشاور دیجیتال مارکتینگ را مشخص کنیم می توان گفت این گروه فعالیت خودشان را در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شکل بازاریابی با استفاده از موتور های جستجو SEO و SEM یا همان سئو همچنین استفاده از شبکه های مجازی، بازاریابی های محتوایی، تبلیغات بنری و بازاریابی های ایمیلی انجام می دهند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ باید ابتدا برنامه ریزی صحیح در بازاریابی در فضای مجازی داشته باشند و همچنین هزینه و زمان را نیز در نظر داشته باشند. در واقع بتواند استراتژی های ورود به بازار دیجیتال را تحلیل و بازار های نوظهور را نیز مورد بررسی قرار دهند.

مشاور دیجیتال مارکتینگ فردی است که در زمینه استراتژی‌ها و تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال فعالیت می‌کند. او به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا در فضای آنلاین بهبود و توسعه بخشیده و اهداف بازاریابی خود را دست‌یابی کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ با توجه به نیازها و هدف‌های شرکت، استراتژی‌های مناسب را طراحی و اجرا می‌کند تا بهبود نمودن دیدپذیری آنلاین، جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و بهبود رضایت مشتری برای شرکت کمک کند.

حوزه فعالیت در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ

وظایف و فعالیت‌های یک مشاور دیجیتال مارکتینگ عبارتند از:

1. تحلیل و بررسی بازار: مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بازار و رقبا را تحلیل کند و تحقیقاتی در مورد نیازها و ترجیحات مشتریان انجام دهد. این اطلاعات اساسی برای تدوین استراتژی‌های بازاریابی موثر در فضای آنلاین است.

2. توسعه استراتژی بازاریابی دیجیتال: مشاور دیجیتال مارکتینگ بر اساس تحلیل بازار و هدف‌های شرکت، استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال را تعیین می‌کند. این شامل تعیین کانال‌های تبلیغاتی مناسب، محتوا و استراتژی محتوا، تعیین روش‌های بهینه‌سازی وبسایت و مدیریت رسانه‌های اجتماعی می‌شود.

3. تحلیل داده‌ها و پیشرفت‌ها: مشاور دیجیتال مارکتینگ باید داده‌های بازاریابی را تحلیل کرده و عملکرد استراتژی‌ها را ارزیابی کند.

4. برند سازی: یکی دیگر از مهمترین اهداف و وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ برند سازی است. برند سازی هویت یک شرکت و برند را نشان می‌دهد. مشاور بازاریابی اینترنتی باید با ایجاد و یا بهبود تصویر کلی یک برند، برای رشد و خوشنامی آن تلاش کند.

5. برنامه ریزی محتوا: یکی از مهمترین موارد برای رشد یک کسب و کار در بستر اینترنت، تولید محتوا است. یکی دیگر از وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ، برنامه ریزی محتوایی و ایجاد یک استراتژی قوی برای بازاریابی محتوایی می‌باشد.

6. مدیریت پروژه: یکی دیگر از وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ که از اهمیت بالایی برخوردار است، مدیریت پروژه می‌باشد. مدیریت پروژه ترکیبی از مهارت، دانش و تکنیک به همراه قدرت تصمیم گیری است. مشاور بازاریابی اینترنتی علاوه بر دانش فنی، باید بتواند پروژه شما را مدیریت کرده و آن را به سرانجام برساند. لذا قدرت رهبری شخص از اهمیت بالایی برخوردار است.

7. قصه گویی: یکی از مواردی که باعث ایجاد ارتباط عمیق بین یک برند و مخاطب می‌شود، قصه گویی است. اصولا همه ما عاشق داستان هستیم، لذا وقتی یک برند می‌تواند داستان جذابی را برای مخاطب ارائه کند، در ذهن مخاطب جا خوش کرده و ماندگار می‌شود. یکی دیگر از وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ طراحی یک داستان جذاب از برند شماست که بتواند هویت اصلی برند را به مخاطب شناسانده و مخاطب را با هدف این سازمان و شرکت آشنا کند.

با توجه به آنچه گفته شد، انتخاب یک مشاور خبره در حوزه بازاریابی اینترنتی نقش بسیار کلیدی در رشد یک کسب و کار بازی می‌کند. لذا بهتر است با وسواس هرچه تمام‌تر به دنبال بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ باشید.

در واقع ابتدا باید افراد به عنوان یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به فاکتور های مهم در زمینه بازاریابی آنلاین توجه ویژه داشته باشند. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بداند که ابزار اینترنت یک ابزار حیاتی و مهم برای کسب و کار به حساب می آید. برای نمونه این مشاوران اطلاعات لازم را در زمینه شبکه های اجتماعی و تاثیر آنها در کسب و کار را می دانند. مهمترین ویژگی که باید در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به آن توجه کرد این است که باید بررسی های خود را به صورت ادامه دار و هدفمند انجام دهند تا از آخرین تغییرات در این زمینه آگاه شوند.

شرکت هایی که تمایل دارند تعداد مشتریان خود را افزایش داده و یا اهداف جدیدی را برای فعالیت در فضای مجازی در نظر دارند می توانند با کمک یک مشاور دیجیتال مارکتینگ از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

بهترین مشاور ایران

لیست آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران

آژانس دیجیتال مارکتینگ به شرکت‌هایی گفته می‌شود که با بررسی شرایط کسب و کارهای اینترنتی و مشاوره دقیق به آن‌ها موجب بهبود شرایط و رشد این کسب و کارها می‌شوند. امروزه آژانس‌های مختلفی در زمینه دیجیتال مارکتینگ در کشور فعالیت می‌کنند که در این قسمت سعی داریم به صورت مختصر درباره مهمترین‌شان صحبت کنیم.

از جمله مهمترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ایران می‌توان به شرکت‌های زیر اشاره کرد:

 • شرکت مشاور آکام آتا (سهامی خاص)

یکی از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ در کشور، شرکت مشاور آکام آتا است. این شرکت با مجوز رسمی از نهادهای ذیربط فعالیت دارد و یکی از بهترین آژانس‌های فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ در خاورمیانه به حساب می‌آید. مدیریت این تیم بر عهده یاشار سازمند دارای دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران است. همچنین دیگر اعضای این برند از مشاورین خبره در حوزه دیجیتال مارکتینگ هستند و می‌توانند به توسعه کسب و کارتان کمک کنند. از جمله مهمترین چشم اندازها و اهداف کاری تیم آکام آتا می‌توان به ایجاد چشم انداز بین المللی در شرکت‌های داخلی، کمک به رشد کسب و کارهای اینترنتی و مشاوره به شرکت‌های سنتی و قدیمی جهت آپدیت شدن و فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

 • شرکت فرین آکادمی

آژانس دیجیتال مارکتینگ فرین یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کشور به حساب می‌آید. این شرکت قبلاً با نام مدیران سایت فعالیت می‌کرد. از جمله مهمترین خدمات فرین آکادمی می‌توان به سئو سایت، ایجاد کمپین تبلیغاتی و آموزش در حوزه دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

 • آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین

آژانس دیجیتال مارکتینگ جورچین نیز یکی از شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد است. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی در اینستاگرام و توییتر، اینفلوئنسر مارکتینگ، تعیین استراتژی بازاریابی محتوایی، تبلیغات اینترنتی و بنری، موبایلی و ویدیویی، تبلیغات در گوگل، تبلیغات کلیکی، تبلیغات محتوایی، رپورتاژ آگهی، بهینه سازی سایت، طراحی وب سایت، توسعه برند شخصی و … از جمله مهمترین خدمات این شرکت دیجیتال مارکتینگ به حساب می‌آید.

 • گروه تبلیغات دیجیتال دیما

گروه تبلیغات دیجیتال دیما نیز یکی دیگر از شرکت‌های ارائه دهنده انواع مختلف خدمات دیجیتال مارکتینگ در کشور است که چیزی نزدیک به هفت سال است در این زمینه فعالیت می‌کند. از جمله مهمترین خدمات این شرکت می‌توان به تبلیغات نمایشی مانند تبلیغات بنری، همسان و ویدیویی، تبلیغات در جستجو، تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، همکاری در فروش، تولید محتوا افزایش فالوور و مدیریت پیج اینستاگرام و همچنین تبلیغات نتیجه گرا اشاره کرد.

 • شرکت دیجیتال مارکتینگ راتین

آژانس دیجیتال مارکتینگ راتین یکی دیگر از شرکت‌های فعال در حوزه بازاریابی اینترنتی در کشور است. ریپورتاژ آگهی، تبلیغات در سایت‌های پربازدید، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات اینترنتی، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات در گوگل، تبلیغات موبایلی، بهینه سازی نرخ تبدیل، طراحی سایت و خدمات سئو، نصب اپلیکیشن، تبلیغات در اینستاگرام و مواردی از این دست از جمله مهمترین خدمات شرکت راتین به حساب می‌آیند.

 • آژانس بازاریابی اینترنتی آپراک

یکی دیگر از آژانس‌های فعال در زمینه بازاریابی اینترنتی که از نیروهای خلاق و جوان تشکیل شده، آژانس دیجیتال مارکتینگ آپراک است. این شرکت در حوزه‌های مختلفی از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در سایت‌های پربازدید، طراحی سایت، مدیریت و امنیت سایت، آنالیز سئو سایت و همچنین بهینه سازی سئو، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ و … فعالیت می‌کند.

 • آژانس دیجیتال مارکتینگ نویان

یکی دیگر از گروه‌های خلاق و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کشور، آژانس دیجیتال مارکتینگ نویان می‌باشد که از سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است‌. ریپورتاژ خبری، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت، تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز، ویدیو مارکتینگ، اجرای کمپین‌های آنلاین تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام از جمله مهمترین خدماتی است که این شرکت نوپا ارائه می‌دهد.

 • گروه دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک

یکی دیگر از شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ که از نیروهای جوان تهرانی تشکیل شده، آژانس دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک است. مشاوره در حوزه بازاریابی اینترنتی، خدمات گرافیکی، طراحی سایت، ویدیو مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، مدیریت و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی و بهینه سازی سایت از جمله مهمترین خدماتی است که رسپیناتک ارائه می‌دهد.

همچنین آژانس دیجیتال مارکتینگ ماکان، آژانس دیجیتال مارکتینگ بومرنگ، شرکت دیجیتال مارکتینگ نوین و … نیز از جمله‌ی دیگر شرکت‌های فعال در حوزه بازاریابی اینترنتی در کشور به حساب می‌آیند.

بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ توسط شرکت آکام آتا

امروزه اینترنت بخش جدایی ناپذیر از زندگی روزمره همه ما به شمار می‌آید. در نتیجه بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ نیز رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. لذا شرکت‌های مختلف به دنبال بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار خود هستند تا بتوانند در بستر اینترنت فعالیت کرده و درآمد قابل توجهی را به دست بیاورند.

شرکت آکام آتا یکی از معتبرترین آژانس‌های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کشور به حساب می‌آید که سابقه زیادی در حوزه مشاوره و بازاریابی اینترنتی دارد و می‌تواند به شرکت‌های علاقمند به فعالیت در این حوزه کمک شایانی بکند. لازم به ذکر است که این برند معتبر با مدیریت دکتر یاشار سازمند توانسته با شرکت‌های بین المللی و چند زبانه مختلفی همکاری داشته باشد و لذا یکی از بهترین گزینه‌ها برای رشد در بستر اینترنت در سطح بین المللی به شمار می‌آید.

خدمات شرکت آکام آتا و ارتباط با ما

بازرگانی و بازاریابی، صادرات و واردات، ترخیص کالا، مشاوره مدیریت، مشاوره کسب و کار، مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، مشاور مدیریت بازاریابی، بازاریابی بین الملل، بازاریابی داخلی، بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)، مذاکرات و مکاتبات بین الملل تجاری و بازاریابی بین الملل، بازرگانی داخلی و بین المللی، مشاوره بازاریابی و برندسازی یا خلق برند، مشاوره برند، مشاوره مدیریت برنامه ریزی استراتژی کسب و کار | شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) | دارای مجوز فعالیت اقتصادی و تجاری از سازمان منطقه آزاد انزلی ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ. شرکت دیجیتال مارکتینگ آکام آتا یکی از بهترین برندهای فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال در کشور است که می‌تواند بهترین مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار دهد. از طریق شماره تلفن‌های موجود در این سایت می‌توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید به دفتر رسمی این شرکت در منطقه آزاد بندر انزلی مراجعه کرده و از مشاوره تیم تخصصی ما بهره‌مند شوید.

اگر برای کسب و کارتان به مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید، از طریق پر کردن فرم درخواست روبرو می توانید درخواست خود را مبنی بر رزرو وقت مشاوره ارسال نمایید.

پس از ارسال درخواست توسط شما، در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و  هماهنگی های لازم را به عمل خواهیم آورد.

شرکت مشاور آکام آتا مشاوره کسب و کار تبلیغات بازاریابی فروش برندینگ
5/5 - (19 امتیاز)