مشاور فروش محصولات و خدمات شرکت

مشاور فروش – شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی در حوزه مشاوره مدیریت فعالیت دارد. خدمات مدیریت و مشاوره فروش و بازاریابی و مشاوره کسب و کار از جمله خدمات شرکت می باشد.

 

Sales Consultant AKAM ATA Iran مشاور فروش و بازاریابی شرکت آکام آتا

Sales Consultant AKAM ATA Iran مشاور فروش و بازاریابی شرکت آکام آتا

مشاور فروش – شما می توانید از صفحه معرفی اعضای هئیت مدیره شرکت آکام آتا با مدیران مجموعه آشنا شوید.

 

مشاور فروش در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

 

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی بین الملل و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 

مشاوره عالی فروش در شرکت ها Sales Consultant

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار، مشاوره فروش و بازاریابی – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

نوشتن برنامه طرح فروش Sales Plan Template

نوشتن طرح برنامه فروش کار ساده ای نیست. مشاوران خبره و مدیران و کارشناسان بسیار با تجربه می توانند برنامه فروش Sales Plan را با همکاری یک تیم با تجربه انجام دهند. بسته به نوع کسب و کار نوع نگارش برنامه و طرح فروش می تواند متفاوت باشد. یکی از وظایف یک مشاور فروش که مالکان و مدیر عامل یک کسب و کار تعیین می کند می تواند تهیه و نگارش برنامه فروش Sales Plan باشد. در تصویر زیر نمونه برنامه طرح فروش و مواردی که باید در آن برنامه ذکر شده و توضیح داده شود نشان داده می شود.

با کمک برنامه طرح جامع فروش Sales Plan می توانیم کل سیستم فروش یک کسب و کار را هدایت کنیم و در نهایت فروش بیشتری داشته باشیم. آیتم هایی که در تصویر زیر می بینید ممکن است تغییر کند و باید در راستای برنامه و طرح جامع کسب و کار (طرح توجیحی) Business Plan نوشته شود. بنابراین پیشنهاد می شود با مشاوران و متخصصان حوزه مدیریت فروش مشورت کنید. متاسفانه گاهی مدیران وقتی به فکراستخدام یک مشاور فروش می افتند که شرکت در وضع بسیار بد و بحرانی است. با کمک مدیریت و پیشگیری از بحران تجاری برای کسب و کار خود می توانید قبل از هر گونه اتفاق مانند کم شدن ناگهانی فروش در چند ماه با یک مشاور فروش مشورت متخصص نمایید. در دنیا – انتخاب یک مشاور ارشد فروش معمولا با توجه به بودجه کسب و کار و همچنین رزومه کاری، تحصیلات مرتبط، سوابق و تجارب کاری و در نهایت اعتماد کارفرما به مشاور فروش و یا یک شرکت مشاور انجام می گیرد.

 

 

 

استخدام مشاور فروش در تهران نوشتن طرح برنامه فروش Sales Plan

 

لطفا در صورت نیاز به استخدام و همکاری پروژه ای و یا ساعتی با یک مشاور فروش و تمایل به استفاده از خدمات شرکت مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

 

مشاور بازاریابی (مارکتینگ)

 

مشاور فروش تهران گیلان شرکت آکام آتا Sales Consultant Advisor Iran AKAM ATA

مشاور فروش تهران گیلان شرکت آکام آتا Sales Consultant Advisor Iran AKAM ATA

 

شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) – مشاور فروش و مدیریت

مشاور فروش – در حوزه فروش خدمات مشاوره ارایه می دهد. مشاور فروش یک شغل است.


مشاور فروش Sales Consultant – Sales Advisor

مشاور فروش حرفه ای یا برای بسیار از شرکت ها یک نیاز است. فروش قلب تپنده یک شرکت است. اگر فروش شرکت خوب نباشد کل مجموعه با مشکلات فراوانی مواجه می شوند. بر خلاف مشاور بازاریابی که بیشتر کارهایش برنامه ریزی است کار یک مشاور فروش بیشتر اجرایی است. البته هم مشاور فروش و هم مشاور بازاریابی به غیر از برنامه ریزی کار اجرایی هم انجام می دهند.

شرکت مشاور فروش آکام آتا

شرکت مشاور فروش آکام آتا


وظایف مشاور فروش Sales Consultant Job Description

وظایف مشاور فروش بنا به نیاز و توافق طرفین قرارداد تعیین می شود.ولیکن یک مشاور فروش می تواند کار های زیر را انجام دهد و در شرح وظایف او باشد.

 • مصاحبه و استخدام فروشنده های حرفه ای  Sales Team Interview and Recruitment
 • تشکیل تیم فروش Sales Team Building
 • آموزش تیم فروش توسط مشاور فروش sales Training
 • تدوین طرح و برنامه جامع فروش Sales Plan
 • اجرای طرح و برنامه فروش Sales Plan Execution
 • مدیریت تیم فروش Sales Management
 • نظارت بر فعالیت های کل تیم فروش با هدف افزایش فروش Sales Team Activity Supervision
 • آموزش سرپرستان و مدیران تیم فروش Sales Managers and Supervisors Training
 • پیش بینی علمی و تجربی فروش Sales Forecast
 • جلسات مکرر تصمیم گیری و مشورت با مدیران ارشد و مدیر عامل شرکت Meeting and Consultations with Senior Managers
 • هدف گذاری فروش Sales Target
 • قیمت گذاری محصولات و خدمات با مشورت مشاور بازاریابی و مدیریت شرکت Pricing Strategies
 • بررسی  آنالیز بازار Market Analysis
 • بررسی و آنالیز رقبا Competitor Analysis
 • بررسی و آنالیز و برنامه ریزی برای کانال های فروش Sales channel
 • برنامه توسعه کانال های فروش جهت افزایش فروش شرکت Sales Development

اهمیت آموزش فروش در رونق کسب و کار

اهمیت آموزش فروش از آن جهت است که می تواند تاثیر مستقیم بر موفقیت و عدم موفقیت کسب و کار داشته باشد. وجود یک فروشنده حرفه ای در زمان  و مکان مناسب و ارایه توضیحات و راه حل لازم  به مشتری میتواند، تضمین کننده بقای کسب و کار شما باشد. پس اهمیت آموزش فروش را به پرسنل خود دست کم نگیرید و همواره سعی کنید فروشنده حرفه ای را پرورش دهید.

اهمیت آموزش فروش و پرورش فروشنده حرفه ای از آن جهت دارای اهمیت است که مشتری اولین برخورد را با فروشنده دارد و در واقع باید گفت اولین و مهمترین مهره برای سود و زیان کسب و کار شما فروشنده می باشد. چه بسیار کسب و کار های بزرگی که با ناشی گری فروشندگان ورشکست شدند و چه بسیار کسب و کارهای کوچکی که با اهمیت دادن به آموزش فروش و فروشنده حرفه ای به سود های کلان دست پیدا کرده اند.

اهمیت آموزش فروش و تعریف فروش – مشاور فروش

هر چه از اهمیت وجود یک مشاور فروش در شرکت بگوییم کم گفته ایم. هزینه استخدام یک مدیر فروش با بالای ده سال سابقه کاری و تحصیلات مرتبط بالاست. بنا براین بسیاری از شرکت ها مشاور فروش پاره وقت دارند. استخدام مشاور فروش از لحاظ اقتصادی به نفع شرکت است زیرا دستمزد یک مشاور فروش که پاره وقت کار می کند پایین تر از همان فرد متخصص است اگر به عنوان مدیر فروش تمام وقت کار کند. بنابراین مشاور فروش می تواند راه حل خروج از بحران برای بسیاری از شرکت ها باشد.

مشاور فروش

برای درک اهمیت آموزش فروش در ابتدا باید معنی فروش را به درستی درک کرد. شاید برای فروش بتوان تعاریف مختلفی را ارائه دارد اما در هر حال یک مفهوم اساسی در همه ی آنها وجود دارد. منظوراز فروش یعنی بکار بردن استراتژی و یا راهکاری که بتواند به شرکت و کسب کار کمک کند تا به اهداف خود برسد. این فعالیت باید به گونه ایی باشد که منجر به افزایش سود بیشتر برا ی شرکت گردد و یا اینکه در معرفی کردن مارک و برند مربوط به شرکت گامی را به جلو بردارد.

برای آموزش یک فروشنده حرفه ای در ابتدا باید این مفهوم از فروش را به وی کاملا آموزش داد تا بتواند به درستی در راستای اهداف شرکت مشتری را هدایت کند.

 

Sales Plan Sales Consultant AKAM ATA مشاور فروش شرکت آکام آتا

Sales Plan – Sales Consultant AKAM ATA مشاور فروش شرکت آکام آتا

فروشنده حرفه ای کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

فروشنده حرفه ای کسی است که می داند و می تواند در زمان مناسب با شخص مناسب، راه حل مناسبی را به وی  ارائه دهد و این توانایی را دارد تا توضیحات مفید، موثر و کوتاهی از قیمت و جنس را به مشتری عرضه کند و فروش را به نتیجه برساند. چنانچه فروشنده در هر کدام از این مراحل ضعیف عمل کند به راحتی می تواند مشتری را از دست دهد و در نتیجه ضرری به کل مجموعه کسب و کار وارد کند. با توجه به همین چند نکته کوچک به راحتی می توان اهمیت آموزش فروش و پرورش فروشنده حرفه ای را درک کرد.

برای داشتن یک کسب و کار موفق به اهمیت آموزش فروش  واقف باشید و برای آموزش پایین ترین سطح از پرسنل خود وقت و هزینه بگذارید تا در کوتاه ترین زمان سودی مناسب و حتی کلان را بدست آورید . برای یک کسب و کار موفق هیچ چیز به اندازه ی داشتن نیروی انسانی متخصص نمی تواند موثر باشد.

استخدام مشاور فروش

شرکت ها معمولا وقتی به دنبال پیدا کردن و استخدام یک مشاور یا مشاوران فروش می روند که وضعیت شرکت بسیار بحرانی است. توصیه می شود در شرایطی که حتی فروش شرکت خوب است از خدمات یک مشاور فروش خوب و حرفه ای بهره مند شوید تا به بحران نخورید. کار مشاور فروش آسان نیست وقتی از او کمک می خواهید به او اختیارات هم بدهید. مشاور فروش باید بتواند با کلیه اعضای تیم فروش و پرسنلی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با تیم فروش کار می کنند صحبت کند. برای استفاده از خدمات مشاوره فروش و استخدام یک مشاور فروش حرفه ای در تهران می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استخدام فروشنده حرفه ای

استخدام فروشنده حرفه ای باید بصورت حرفه ای نیز انجام گیرد. وقتی کارشناس منابع انسانی رزومه های فروشندگان حرفه ای را به مدیر منابع انسانی ارجاع می دهدد. معمولا مصاحبه اول توسط مدیران منابع انسانی انجام می گیرد.

بعد از مصاحبه اول مدیر فروش یا مشاور فروش با متقاضی سمت کارشناسی فروش یا فروشندگی مصاحبه می کند و در مصاحبه سوم گاها مدیر عامل یا مدیریت ارشد شرکت. به نظر بنده اولین مصاحبه باید توسط مشاور فروش انجام گیرد زیرا چه بسیار دیدم در شرکت های خارجی و داخلی که رزومه های خوب همان ابتدا حذف شده اند. البته این کار می تواند به ای صورت انجام گیرد که اول کارشناس منابع انسانی رزومه ها را راستی آزمایی نماید. مسلما طرح ثابتی نمی توان داد و با قاطعیت پروسه را تعیین نمود. به هر حال کارشناسان و مدیریان منابع انسانی در این حوزه متخصص تر و صاحب نظر تر هستند تا یک مشاور فروش.

مشاور فروش و برنامه فروش شرکت مشاور آکام آتا

مشاور فروش – اصطلاحات فروش به زبان انگلیسی

مشاور فروش نقش مهمی در شرکت ها و سازمان ها ایفا می کند.

مشاور فروش می تواند با انتقال تجارب خود در مدت کوتاه به مدیر فروش کمک کرده و بعد از پایان پروژه تیم را ترک کند.

اصطلاحات انگلیسی فروش

مشاوران و متخصصان حوزه فروش بین الملل و یک مشاور فروش بین الملل به نظر بنده به اصطلاحات انگلیسی فروش تسلط یا حداقل آشنایی داشته باشد.

اصطلاحات فروش به زبان انگلیسی برای مشاور فروش بین الملل

 • فروش به زبان انگلیسی Sales
 • مشاور ارشد فروش Senior Sales Advisor – Senior Sales Consultant
 • مشاور فروش به زبان انگلیسی Sales Consultant – Sales Advisor
 • مشاوره فروش به زبان انگلیسی Sales Consulting
 • مدیریت فروش به انگلیسی Sales Management
 • معاون دپارتمان فروش به انگلیسی  Deputy Head of Sales Department
 • مدیر دپارتمان فروش Head of Sales Department
 • مدیر ارشد فروش Sales Director – Sales Chief Officer (SCO)
 • کانال های فروش به انگلیسی Sales Channel
 • مدیر فروش به زبان انگلیسی Sales Manager
 • سرپرست فروش Sales Team Leader – Sales Supervisor
 • کارشناس ارشد فروش Senior Sales Specialist – Senior Sales Expert
 • کارشناس فروش Sales Specialist – Sales Expert
 • مهندس فروش Sales Engineer
 • فروشده Seller
 •  نیروی فروش Sales Force
 • نماینده فروش  Sales Rep – Sales Representative
 • دستیار فروش Sales Assistant
 • فروشندگان Sales People
 • عامل فروش Sales Agent
 • کارمند فروش Sales Clerk
 • تخفیفات فروش به زبان انگلیسی  Sales Promotion
 • دفتر فروش Sales Office
 • گفتگو برای تشویق و ترغیب به خرید کالا یا محصول به زبان انگلیسی  Sales Pitch
 • فروش سرد به زبان انگلیسی Cold Sales
 • فروش گرم به زبان انگلیسی Warm sales
 • برنامه و طرح فروش به زبان انگلیسی Sales Plan
 • پیش بینی فروش به زبان انگلیسی Sales Forecast
 • هدف فروش به زبان انگلیسی Sales Target
 • مبلغ فروش Sales Amount – Amount of Sales
 • مقدار فروش Sales Volume
 • تعداد فروش Number of Sales
 • تفاهم نامه فروش به زبان انگلیسی Sales Agreement
 • قرارداد فروش به زبان انگلیسی  Sales Contract
 • بودجه فروش به زبان انگلیسی  Sales Budget
 • دپارتمان فروش به زبان انگلیسی  Sales Department
 • تیم فروش  Sales Team
 • آنالیز فروش به انگلیسی Sales Analysis
 • خدمات پس از فروش به زبان انگلیسی After Sales Services
 • رضایت مشتری به انگلیسی Customer Satisfaction
 • نگهداشت مشتری به انگلیسی Customer Retention
 • جذب مشتری به انگلیسی Customer Attraction
 • بازار هدف به انگلیسی Target Market
 • مخاطب هدف Target Audience
 • مشتریان Customers – Clients
 • مشتری Customer – Client
 • مصرف کننده به زبان انگلیسی Consumer
 • کالا Goods
 • خدمت Service
 • مشاور مدیریت به زبان انگلیسی Management Consulting
 • فروختن به زبان انگلیسی Selling
 • بفروش یا فروختن (فعل زمان حال) به زبان انگلیسی Sell
 • فروخت (فعل زمان گذشته) به زبان انگلیسی Sold
 • فروخته شد Sold Out
 • تکنیک های فروش Sales Techniques
 • مالیات به انگلیسی Tax
 • پیش فاکتور pro forma invoice
 • فاکتور فروش Sales invoice
 • سرنخ فروش Sales Lead
 • ابزار فروش Sales Tool

 

تیم فروش برنامه ریزی و مشاوره از شرکت آکام آتا

در صورت توافق ارائه خدمات مشاوره مدیریت فروش در تهران و استان گیلان و سراسر کشور مقدور می باشد. لطفا برای ثبت در خواست و جزئیات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

  هزینه های مشاوره

  • یک ساعت مشاوره تلفنی ۲۵۰٫۰۰۰ تومان

  • نیم ساعت مشاوره تلفنی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان