لیست قیمت طراحی لوگو، طراحی ست اداری، پوستر، تراکت

لوگو

برنزی

۲۵۰٫۰۰۰

تومان

۲ طرح

۳ ویرایش

انتخاب یک نوع زبان

طراحی لوگو تصویری

طلایی

۱٫۳۰۰٫۰۰۰

تومان

ویرایش نامحدود

اجرا توسط تیم طراحان ارشد

عدم محدودیت در زبان

معرفی رنگ سازمانی

نقره ای

۵۰۰٫۰۰۰

تومان

۶ ویرایش

اجرا توسط تیم طراحان

عدم محدودیت در زبان

معرفی رنگ سازمانی

پوستر

برنزی

۱۵۰٫۰۰۰

تومان

۲ ویرایش

اجرا توسط تیم طراحان

طلایی

۸۰۰٫۰۰۰

تومان

ویرایش نامحدود

اجرا توسط تیم طراحان ارشد

نقره ای

۳۵۰٫۰۰۰

تومان

۶ ویرایش

اجرا توسط تیم طراحان با مشورت طراحان ارشد

کاور آهنگ

برنزی

۲۵۰٫۰۰۰

تومان

طلایی

۱٫۵۰۰٫۰۰۰

تومان

نقره ای

۴۵۰٫۰۰۰

تومان

ست اداری

برنزی

۲۵۰٫۰۰۰

تومان

طراحی سربرگ و پاکت نامه در یک سایز

طراحی لیبل سی دی و کارت ویزیت پشت و رو

طلایی

۷۰۰٫۰۰۰

تومان

طراحی سربرگ و پاکت نامه در سه سایز

طراحی لیبل سی دی و فاکتور و کارت ویزیت پشت رو

نقره ای

۵۰۰٫۰۰۰

تومان

طراحی سربرگ و پاکت نامه در دو سایز

طراحی لیبل سی دی و فاکتور و کارت ویزیت پشت رو

کاتالوگ و تراکت

برنزی

۲۵۰٫۰۰۰

تومان

به ازای هر لت

طلایی

۱٫۲۰۰٫۰۰۰

تومان

به ازای هر لت

نقره ای

۵۵۰٫۰۰۰

تومان

به ازای هر لت

جلد کتاب

برنزی

۳۵۰٫۰۰۰

تومان

طلایی

۱٫۲۰۰٫۰۰۰

تومان

نقره ای

۵۵۰٫۰۰۰

تومان

کارت ویزیت

برنزی

۲۵۰٫۰۰۰

تومان

طلایی

۵۵۰٫۰۰۰

تومان

نقره ای

۱۵۰٫۰۰۰

تومان

بنر و استند

برنزی

۲۰۰٫۰۰۰

تومان

طلایی

۷۰۰٫۰۰۰

تومان

نقره ای

۴۰۰٫۰۰۰

تومان

جهت تعرفه و اطلاع از شرایط دیگر خدمات طراحی با ما تماس بگیرید

قیمت طراحی پوستر

قیمت طراحی پوستر در حال حاضر بر اساس موارد گوناگونی تعیین شده که همین موضوع سبب می شود تا قیمت طراحی پوستر برای هر پروژه ای متفاوت باشد. پوستر به نوعی طراحی گرافیکی گفته شده که به وسیله آن می توان به تبلیغات گوناگون و خلاقانه ای در خصوص برند و یا یک شرکت خاص پرداخت. امروزه افراد و شرکت های زیادی به سمت استفاده از پوستر های تبلیغاتی برای شرکت و برند خود روی آورده اند که یکی از دلایل استفاده از پوستر بازدهی خوب آن می باشد. شاید بتوان یکی از ساده ترین راه های موجود برای تبلیغات و بازاریابی را طراحی پوستر عنوان نمود که به کمک آن می توان علاوه بر فضای مجازی در محیط بیرونی نیز نمونه هایی از آن را برای تبلیغات استفاده نمود. به همین منظور عوامل زیادی در قیمت طراحی پوستر دخیل هستند که در این مطلب تصمیم داریم تا به بررسی برخی از مهم ترین آن ها بپردازیم.

قیمت طراحی لوگو

عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی پوستر کدامند؟

در حال حاضر عوامل گوناگونی در هزینه طراحی پوستر تاثیر گذارند و بود یا نبود هر یک از آن ها می تواند هزینه یک سفارش را کم یا زیاد نماید. به همین جهت برخی از عوامل موجود در قیمت طراحی پوستر به شرح زیر می باشند.

 • میزان زمان صرف شده برای طراحی پوستر

یکی از اولین مواردی که در قیمت طراحی پوستر تاثیر گذار می باشد میزان زمان صرف شده برای طراحی پوستر است. این موضوع را به خاطر داشته باشید که برای طراحی هر پوستر نیاز به صرف زمان خاصی بوده که این موضوع کاملا بستگی به نوع پوستر خواهد داشت.

 • استفاده از عناصر گرافیکی در پوستر

استفاده از عناصر گرافیکی در پوستر از دیگر موارد موثر در قیمت طراحی پوستر است. معمولا در طراحی پوستر های حرفه ای از عناصر گرافیکی مخصوص جهت تبلیغات یا معرفی یک برند خاص استفاده می شود که وجود این عناصر در پوستر می تواند بازدید از آن را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

 • تعیین یک شعار یا عنوان تبلیغاتی

در حال حاضر از یک شعار یا عنوان تبلیغاتی به منظور جلب نظر بیشتر افراد و همچنین جذب آن ها به سمت هدف مورد مورد استفاده می گردد. به همین منظور تعیین یک شعار یا عنوان تبلیغاتی نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی پوستر خواهد بود.

 • طراحی پوستر همراه با عکاسی یا ویرایش عکس مورد نظر

در برخی از پوستر ها نیاز است تا از یک عکس جهت ارتباط بیشتر مخاطبین با شرکت یا فرد مورد نظر استفاده شود که این امر به دو صورت امکان پذیر خواهد بود. روش اول عکاسی از فرد یا محل مورد نظر بوده و روش دوم استفاده از یک عکس از پیش گرفته شده و ویرایش آن می باشد که هر یک از این موارد در قیمت طراحی پوستر موثر می باشند.

 • صرف زمان جهت ایده پردازی

ایده پردازی همیشه در طراحی پوستر و به صورت کلی پروژه های جدید به عنوان یکی از مهم ترین بخش های موجود به شمار می آید و برای نتیجه گیری بهتر نیاز به صرف زمان جهت ایده پردازی خواهد بود. به همین جهت می توان یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت طراحی پوستر را صرف زمان جهت ایده پردازی عنوان نمود.

سال‌های زیادی است که از کارت ویزیت برای معرفی یک کسب و کار و در اختیار قرار دادن شماره‌های تماس، آدرس و… به مشتری استفاده می‌شود. امروزه کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که برای تبلیغ کسب و کارش از کارت ویزیت استفاده نکند؟ اما طراحی کارت ویزیت چقدر در افزایش تعداد مشتری‌های جدید تأثیرگذار است؟ قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟ این سؤالات جزو مهم‌ترین پرسش‌هایی به شمار می‌رود که ممکن است برای شما نیز به وجود آمده باشد؛ به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا به بررسی عوامل مؤثر در افزایش یا کاهش قیمت طراحی کارت ویزیت بپردازیم و تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها را برای شما شرح دهیم؛ پس با ما همراه شوید.

قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

طراحی یک کارت ویزیت مناسب می‌تواند نقش مهمی در افزایش مشتریان و جلب اعتماد آن‌ها داشته باشد؛ پس بهتر است درباره طراحی کارت ویزیت کسب و کارتان وسواس بیشتری به خرج دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را به دست بیاورید. عوامل زیادی می‌توانند در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ تأثیرگذار باشند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

طراحی اختصاصی کارت ویزیت

خواسته‌های شما مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ است. به عنوان مثال هزینه طراحی اختصاصی برای کارت ویزیت، تأثیر چشم‌گیری در افزایش قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ دارد.

قیمت طراحی لوگو

طرح‌های آماده زیادی برای کارت ویزیت کسب و کارهای مختلف وجود دارد که شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را با توجه به سلیقه خودتان سفارش دهید؛ اما اگر به دنبال یک کارت ویزیت کاملاً اختصاصی و منحصر به فرد هستید که متناسب با کسب و کارتان طراحی شده باشد، قطعاً باید هزینه بیشتری بپردازید. کارت ویزیت‌های ارزان قیمت که طراحی آماده‌ای دارند، شاید در نگاه اول از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر باشند؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کارت ویزیت اولین راه برقراری ارتباط با مشتریان احتمالی کسب و کارتان است؛ بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم که کار طراحی کارت ویزیت خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید تا حرفه‌ای‌تر به نظر برسید و اولین قدم را در جلب اعتماد مشتریانتان بردارید.

محدودیت‌های زمانی برای طراحی کارت ویزیت

محدودیت زمانی همیشه باعث افزایش قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ می‌شود. دلیل آن نیز کاملاً واضح است. وقتی که زمان کافی در اختیار طراح وجود نداشته باشد، او مجبور است در مدت زمان محدودی به صورت فشرده و اختصاصی فقط بر روی طراحی کارت ویزیت شما تمرکز کند؛ پس هزینه‌ای که او برای طراحی کارت ویزیت دریافت خواهد کرد قطعاً بیشتر از حالت عادی خواهد بود.

طراحی کارت ویزیت توسط افراد حرفه‌ای و باتجربه

طراحی یک کارت ویزیت ایده‌آل نیازمند دانش و تجربه زیادی است. شما با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید شرکت‌های زیادی را پیدا کنید که در ازای دریافت مبلغ اندکی کار طراحی کارت ویزیت را انجام می‌دهند.

قیمت طراحی لوگو

اکثر این شرکت‌های نمونه کارهای قوی و یا تجربه کافی را ندارند؛ بنابراین ممکن است شما نتیجه دلخواهتان را نگیرید و زمان و هزینه‌ای که برای طراحی کارت ویزیت صرف کرده‌اید به هدر برود. ما می‌دانیم که قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ برای شما اهمیت زیادی دارد؛ اما بهتر است به این مسئله توجه داشته باشید که فقط قیمت طراحی کارت ویزیت نباید برای شما در اولویت باشد؛ بلکه گاهی کیفیت کار نهایی ارزشمندتر از میزان هزینه‌ای است که برای طراحی کارت ویزیت می‌پردازید.

تعداد طرح‌های اولیه و ویرایش‌های طرح نهایی

تعداد طرح‌ها و ویرایش‌هایی که بر روی طرح نهایی انجام می‌شوند نیز یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت بدون چاپ نقش مهمی ایفا می‌کند. معمولاً در زمان عقد قرارداد برای طراحی کارت ویزیت، تعداد طرح‌ها و ویرایش‌ها درج می‌شود. اگر تعداد ویرایش‌های خواسته شده توسط کارفرما زیاد باشد، به همان میزان هزینه طراحی نیز افزایش می‌یابد. با این حال تعیین تعداد اتودهای اولیه به صورت توافقی تعیین می‌شود. هر چه قدر خواسته‌های شما از طراحی کارت ویزیت کسب و کارتان واضح‌تر باشد و بتوانید آن را بهتر به طراح توضیح دهید، قطعاً سریع‌تر به نتیجه دلخواهتان می‌رسید. البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای طراحی کارت ویزیت نظر گرافیست را در اولویت قرار دهید زیرا تجربه و دانش آن‌ها نسبت به طراحی کارت ویزیت بسیار بیشتر است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت

کارت ویزیت و لوگو نقش بسزایی در موفقیت های تجاری شما دارد. قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت معمولا مورد توجه تمام افرادی است که درگیر شغل و تجارت هستند. این قیمت گذاری تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است که ما در ادامه به صورت مختصر به آنها می پردازیم.

کارت ویزیت معمولا بصورت چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام می شود. اگر شما تعداد کمی کارت ویزیت سفارش بدهید، معمولا از چاپ دیجیتال برای این حجم کم استفاده می کنند. البته ناگفته نماند که کیفیت در چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال بیشتر است. چاپ افست مخصوص سفارش های بالای ۱۰۰۰عدد کارت می باشد و اغلب در ابعاد استاندارد طراحی می شوند. از سوی دیگر چاپ افست به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام  می شود که در این تقسیم بندی کیفیت رنگ و قلم نقش بسزایی دارد.

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت می تواند بسیار متفاوت باشد. اکنون ما قصد داریم جوانب لازم در قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت را پوشش دهیم. هزینه یک طراحی عالی کارت ویزیت و لوگو متفاوت است. طراحی کارت ویزیت و چاپ آن هر دو قیمت های متفاوت و جداگانه ایی دارند. اگر قصد خرید کارت ویزیت و لوگو دارید بهتر است که برند، آرم ها و طرح های رنگی را در اولویت انتخاب کارت ویزیت و لوگوی خود قرار دهید و بیشترین هزینه را به این موارد اختصاص دهید، زیرا کارت ویزیت در واقع ایده ی شما و هدف شما از شغل حرفه ای می باشد و جنبه ی پیام رسانی به عموم دارد. بنابراین تلاش کنید تا بهترین پیام را با بهترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهید.

چرا باید از قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت آگاهی داشته باشیم.

موارد بسیار زیادی ممکن است روی قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت تاثیر گذار باشد که شما از آنها بی اطلاع هستید. با ما همراه باشید تا شما را با این موارد آشنا کنیم.

آرم برند شما

آرم همان چیزی است که مشتری را جلب می کند و آنها را وادار می کند تا در مورد کسب و کار، محصول یا خدمات شما بیشتر بدانند. آرم در واقع نمایانگر شغل شما است و پیام اصلی شما را به مشتریان شما می رساند.

رنگ آرم شما

رنگ های آرم به شما این امکان را می دهد تا احساسات مشتری بالقوه خود را غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهید. رنگ ها همیشه موفق به جذب مشتری نیستند، گاهی آنها می توانند به همین راحتی مشتریان بالقوه را از خود دور کنند ، بنابراین در انتخاب رنگ خود آگاه باشید و روانشناسی رنگ ها در نظر بگیرید.

قیمت طراحی لوگو

اندازه و ابعاد

تصمیم بعدی شما این است که کارت ویزیت شما باید در چه اندازه ای باشد. کشورهای مختلف اندازه استاندارد متفاوتی دارند. اندازه های غیر استاندارد ممکن است روی قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت شما تأثیر بگذارد. ممکن است که مجبور شوید برای طرح های بزرگتر و غیراستاندارد هزینه بیشتری بپردازید.

کارت ویزیت معمولا در ایران در ابعاد متفاوتی چاپ می شود. یک نمونه کارت ویزیت در ابعاد ۴٫۸ و ۸٫۵ طراحی می شود که جنس آنها گلاسه  و سلفون می باشد. نوع دوم در ابعاد ۶ در ۹ سانتی متر بصورت حاشیه مدور است که به لمینت معروف هستند. نوع دیگر در ابعاد ۵ در ۵ سانتی متر و معروف به کارت لمینت مربعی هستند. تمامی کارتها هم قابلیت چاپ تک رو و دو رو را دارند. بنابراین، ابعاد کارت تاثیر بسزایی در قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت دارد.

چیدمان محتوا

چیدمان افقی یا عمودی در واقع  فقط روی نمایش محتوا تاثیر گذار است و نباید روی قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت تاثیر بگذارد.

شکل

شکل انتخابی شما یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت طراحی لوگو و کارت ویزیت است. همه کارت های ویزیت مستطیل شکل نیستند. در حقیقت، برش قالب به چاپگرها اجازه می دهد تقریباً هر شکلی را برش دهند و از مزایای هزینه چاپ عمده نیز برآیند. اگر چیزی نسبتاً خاص و با ظاهری مدرن می خواهید، گوشه های کارت مستطیل را گرد کنید. اشکال سفارشی برش دهنده ، هزینه ای را به قیمت کل کارت های ویزیت شما اضافه می کند و بستگی به نحوه چاپ آنها دارد.

جنس کارت ویزیت

جنس کارت ویزیت می توان تاثیر بسزایی در روابط شما با مراجعین و دیدگاه آنها نسبت به محصولات یا خدمات  شما داشته باشد. جنس انواع کارت ویزیت موجود در کشور شامل گلاسه، پی وی سی، سلفون، کتان و لمینت  است. پر طرفدارترین کارت ویزیت، کارت سلفون براق مدور است. اگر به  دنبال کارت ویزیت ضخیم هستید، ما به شما کارت ویزیت لمینت براق را پیشنهاد می کنیم.

گرافیک

گرافیک مهمترین بخش از طراحی کارت ویزیت و لوگوی شما می باشد. این مرحله شامل آرم است و ممکن است شامل یک عکس و برخی از گرافیک های ثانویه باشد. به یاد داشته باشید که تعداد رنگ هایی که انتخاب می کنید بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد، بنابراین هنگام تصمیم گیری این نکته را بخاطر بسپارید.

آرم حرفه ی شما همیشه باید روی کارت ویزیت شما باشد. برخی آرم ها در قالب کوچکتر در جلو با اطلاعات تماس و سپس در قالب بزرگتر به تنهایی در پشت کارت یا استفاده از یک علامت چاپی آرم در زیر متن در جلو با یک نسخه استاندارد در پشت چاپ می شوند. روش های زیادی برای قرار دادن آرم وجود دارد ، بنابراین برای درست کردن آن از آزمون و خطا استفاده کنید.

قلم

قلم ها تأثیر عمده ای در هویت برند شما دارند. اگر با یک طراح حرفه ای کار می کنید، می توانید برای کارت ویزیت خود یک فونت سفارشی تهیه کنید تا نتیجه ای کاملاً منحصر به فرد بگیرید. هزینه انجام کار تایپوگرافی سفارشی بیشتر است، اما در بسیاری از موارد این عنصر کارت ویزیت منحصر به فرد ارزش پول خرج کردن را دارد. روی طراحی و ویژگی های مورد نیاز خود تمرکز کنید.

وقتی صحبت از قیمت و مخارج می شود ، یک طراح حرفه ای می تواند به شما کمک کند. طراحان همچنین می توانند به شما کمک کنند تا عاقلانه تر هزینه کنید و تصمیم بگیرید که برای مثال کدام یک از هزینه های ویژه برای طراحی و نام تجاری شما مناسب تر است. یک طراح با استعداد می تواند یک یا دو رنگ را شگفت انگیز جلوه دهد – و چاپ کارت به این روش هزینه بسیار کمتری دارد. اگر به دنبال کارت ویزیت ارزان قیمت هستید ما به شما کارت ویزیت سلفون و گلاسه را پیشنهاد می کنیم که ظاهری براق دارند.

 

تعرفه طراحی تراکت چیست؟

بهتر است ابتدا در مورد واژه تراکت و مفهوم آن بپردازیم، تراکت نوعی کاغذ، در اندازه ای کوچک جهت تبلیغات در زمینه کسب و کار می باشد. باید گفت که یکی از کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی در صنایع تجاری محسوب می شود، زمانی که شرکت ها قصد تبلیغ رویداد جدیدی را دارند از تعرفه طراحی تراکت بهره می برند، در واقع برای انتقال پیام یا حتی برای دادن آگاهی و اطلاعیه به مردم استفاده می کنند.

خدمات در زمینه تعرفه طراحی تراکت

به یقین خواستار طرحی عالی و خلاقانه برای تراکت خود می باشید، طراحان و متخصصان گرافیک با ارائه طرح های انیمیشنی و گرافیکی این اطمینان خاطر را به شما می دهند که طرح تراکت که ارائه خواهند داد برای کسب و کار شما مفید خواهد بود. قابل ذکر است قوانینی در نظر گرفته شده مربوط به طرح تراکت که وقتی مشتری سفارشات خود را می دهد به معنای این است که قوانین مورد مطالعه و تائید مشتری قرار گرفته است.

 کاربرد تراکت 

پخش تراکت جهت تبلیغات تجاری سازمان ها و شرکت ها

به دلیل آگاهی و اطلاع مردم از برگزاری جشنواره ها و گردهمایی های متفاوت

تراکت برای آگهی شرکت ها در زمینه استخدام

هدف از تعرفه طراحی تراکت

یکی از اهداف اصلی در طراحی تراکت ها جلب توجه کردن و هدف دوم، دادن اطلاعات جهت فروش است، باید یاد آور شد که در طراحی تراکت انرژی و چشم گیر بودن آن باعث پردازش اطلاعات و جذابیت بیشتر شده و مفید واقع خواهد شد.

۳ نکته مهم در تعرفه طراحی تراکت

 1.  اندازه فونت به میزان لازم
 2. دقت در مشخص کردن زمان و تاریخ رویداد
 3. خوانا و مختصر بودن اطلاعات تراکت

مشاوره در زمینه طراحی تراکت

پیشنهاد می شود برای دستیابی به بهترین طراحی تراکت از مشاوره ای مجرب و حرفه ای کمک بگیرید تا با برخورداری از این خدمات سفارش خودتان را به ثبت برسانید و نتیجه خوبی به دست آورید.

عوامل تاثیر گذار در تعرفه تراکت

ابعاد کاغذ و ضخامت و روکش تراکت از جمله عوامل مهمی هستند که می توانند در تعیین قیمت تراکت تاثیر گذار باشند البته اگر دوام تراکت برای شما اهمیت دارد نباید زیادی به فکر صرفه جویی باشید. اما در مورد تعرفه تراکت باید گفت، که این موضوع با کاهش هزینه های تبلیغاتی و پرداخت  قیمت کمتر همراه است، در واقع طراحی تراکت به عنوان یک انتخاب ارزان و به صرفه حائز اهمیت می باشد که در سریع ترین زمان ممکن پیام شما را به اطلاع مخاطبین می رساند.

۴ عامل مهم در بررسی قیمت نهایی تراکت

 1.  قیمت کاغذ
 2.  قیمت چاپ و چگونگی امکانات چاپخانه
 3. نوع و مدل دستگاه چاپ
 4.  تخصص پرسنل

عوامل مهم در فروش طراحی تراکت

در این باره توجه به نکاتی لازم و ضروری است که عبارتند از: فرآیند و اصول تهیه و توزیع صحیح تراکت، انتخاب زمان و مکان مناسب پخش تراکت، شناخت مخاطبین هدف، روش های متفاوت پخش تراکت، جلب توجه مخاطب با به کار گیری کلمات برجسته و شفاف، اهمیت عنوان اصلی در جذب مشتری، تمرکز بیشتر بر روی مشتری، توجه به تصاویر متناسب با کسب و کار و …