لیست تعرفه خدمات شرکت مشاور آکام آتا

لیست تعرفه خدمات شرکت مشاور آکام آتا (به ربان انگلیسی Price List)

تعرفه مشاوره کسب و کار

تعرفه مشاوره بازاریابی

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی لوگو و ست اداری

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

لیست تعرفه خدمات شرکت آکام آتا

شرکت مشاور آکام آتا در زمینه های مختلف کسب و کار، خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. تعرفه این خدمات به شرح زیر است:

  • مشاوره تجاری حضوری ساعتی با مدیر عامل و یا یکی از مشاوران شرکت: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان برای ۶۰ دقیقه
    در مشاوره حضوری گاها مشاور هزینه یک روز تمام یعنی ۸ ساعت کاری به علاوه هزینه ایب و ذهاب را دریافت می نماید بنابراین مشاوره حضوری گاها برای یک روز کاری حدود ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ده میلیون تومان اعلام می گردد.
  • مشاوره کسب و کار تلفنی به مدت یک ساعت: ۶۰۰.۰۰۰ تومان برای ۶۰ دقیقه
  • مشاوره کسب و کار تلفنی به مدت نیم ساعت: ۳۵۰.۰۰۰۰ تومان برای ۳۰ دقیقه

جدول تعرفه قیمت طراحی سایت :

قیمت یا تعرفه طراحی سایت با وردپرس بصورت قالب آماده یا اختصاصی با شرکت آکام آتا بین ۵۰۰.۰۰۰ پانصد هزار تومان تا بالا۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان پانزده میلیون تومان می باشد. هزینه طراحی سایت با پایتون برنامه نویسی و کدنویسی با پایتون Python ، دات نت ASP.NET ، سی پلاس پلاس C++ – پی اچ پی PHP ، برنامه نویسی با جاوا اسکریپت JavaScript  – از ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان شروع می شود.

قیمت طراحی نرم افزار پروژه های استارتاپی و پلتفرم ها

قیمت کد نویسی و برنامه نویسی جهت توسعه وبسایت و یا راه اندازی وبسایت، همچنین برای اپلیکیشن iOS و Android بصورت پروژه ای بسته به نوع و شرایط و امکانات پروژه استعلام گرفته شده و پس از بررسی اعلام می گردد. اگر فایل فنی برای استارتاپ اینترنتی خود و امکانات و نقشه راه برای نرم افزار خود ندارید لطفا پس از پرداخت مبلغ حق مشاوره با کارشناسان ما تماس گرفته و از آنها راهنمایی بخواهید. برای اجرای پروژه های بزرگتر نیاز به فایل فنی و RFP  دارید.

قیمت، هزینه دستمزد بک اند Back-End و فرانت اند Front-End

قیمت هزینه دستمزد پروژه های طراحی (ظاهر وبسایت) UI / UX و برنامه نویسی کد نویسی بک اند Back-End پس از ارائه جزئیات پروژه توسط مشتری و استعلام قیمت ایشان، توسط کارشناسان شرکت آکام آتا بررسی و اعلام قیمت می گردد.

تعرفه قیمت مشاوره پروژه ای :

بسته به نوع پروژه و اینکه آیا مشاور کسب و کار تمام وقت می خواهید یا مشاوره تجاری ساعتی و پروژه ای و پاره وقت و یا ساعات و روزهای تعیین شده در هفته نرخ و تعرفه هزینه ارائه خدمات مشاوره کسب و کار متفاوت و توافقی می باشد. بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، زمان، نیروی متخصص مورد نیاز، هزینه های جانبی، نوع پروژه و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت پروژه مشاوره کسب و کار اعلام می گردد.

تعرفه قیمت خدمات مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره قیمت مشاوره بازاریابی و فروش اعلام می گردد.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو  اعلام می گردد.

تعرفه قیمت خدمات مشاوره مدیریت

مشاوره مدیریت استراتژیک: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره مدیریت استراتژیک اعلام می گردد.
مشاوره مدیریت منابع انسانی: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره منابع انسانی اعلام می گردد.
مشاوره مدیریت مالی: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره اعلام می گردد.
مشاوره مدیریت تولید و عملیات: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره مدیریت اعلام می گردد.

تعرفه قیمت خدمات مشاوره فناوری اطلاعات

مشاوره طراحی سایت: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، پیچیدگی سایت، امکانات مورد نیاز، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره اعلام می گردد.
مشاوره سئو: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت قیمت خدمات مشاوره اعلام می گردد.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ: بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، اندازه کسب و کار، نوع کسب و کار، اهداف کسب و کار، و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت اعلام می گردد.

لیست تعرفه خدمات شرکت آکام آتا در سال ۱۴۰۲ به شرح بالا می باشد، لازم به ذکر است که این تعرفه ها ممکن است بر اساس عوامل مختلفی از جمله پیچیدگی پروژه، زمان مورد نیاز، و … تغییر کند. برای اطلاع از تعرفه دقیق خدمات مورد نظر خود، می توانید با کارشناسان شرکت آکام آتا تماس بگیرید.