هزینه مشاوره کسب و کار قیمت مشاوره کسب و کار

تولید از شما فروش از ما شرکت مشاور آکام آتا مشاوره فروش تولیدی ها

شماره تماس مشاور کسب و کار. نیاز به مشاوره کسب و کار دارم. تلفن مشاور کسب و کار چند است؟ محصولی تولید می کنید که امکان و توان فروش آن را ندارید و یا فروش شما بسیار کم است ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید محصولات تولید شده خود را بفروشید. تولید از شما فروش از ما یا محصول از شما، فروش از ما. دقت نمایید و توجه نمایید اگر به کل محصولی تولید نموده اید که متقاضی ندارد و یا تقاضا برای آن خدمات یا کالا و یا محصول کم است مشکل از شروع اولیه شماست. مشکل از کسب و کار شماست و نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید تولید را بر اساس نیاز بازار انجام دهید و دقت نمایید تولید بدون داشتن کاتالوگ و بروشور و پیج و وبسایت و شبکه های اجتماعی و ابزار های معرفی محصول حتی با حضور بازاریاب و فروشنده حضوری نیز با مشکل روبرو می شود. شماره تلفن مشاور کسب و کار شماره تلفن شرکت مشاور کسب و کار.

شرکت آکام آتا (سهامی خاص) یک شرکت رسمی مشاوره توسعه کسب و کار و مشاوره مدیریت و مرکز مشاوره کارآفرینی با مجوز مشاوره تجاری است. شرکت های مشاور کسب و کار مجوز رسمی دارند که خدمات مشاوره بفروشند و در قبال ارائه خدمات مشاوره وجه دریافت کنند. توجه نمایید هر شرکتی مجوز رسمی ارائه خدمات مشاوره را ندارد.

هزینه مشاوره کسب و کار تعرفه مشاوره کسب و کار

هزینه مشاوره کسب و کار، لطفا جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناسان پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. شما همچنین می توانید از طزیق ایمیل و یا تکمیل فرم ارتباط با ما، درخواست ارائه خدمات مشاوره کسب و کار شرکت را به ما اعلام نمایید. درخواست شما توسط کارشناس پشتیبانی شرکت ثبت شده، و در صورت امکان و توافق، مشاور و یا یک تیم مشاوره کسب و کار برای درخواست شما تخصیص می یابد. تعرفه مشاوره کسب و کار:

هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره ساعتی با مدیر عامل و یا یکی از مشاوران شرکت

  • مبلغ پایه مشاوره حضوری به مدت یک ساعت: ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت یک ساعت: ۶۰۰ هزار تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت نیم ساعت: ۳۵۰ هزار تومان

مشاوره پروژه ای

بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، زمان، نیروی متخصص مورد نیاز، هزینه های جانبی، نوع پروژه و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت اعلام می گردد.
لازم به ذکر است مشاوران شرکت یکی از دو شرایط زیر را دارا می باشند.

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه

۱- مشاوران شرکت دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه

۲- مشاورین شرکت ارشد دارای مدرک دکترای حرفه ای کسب و کار (DBA)، و مدرک دانشگاهی فوق لیسانس MBA با حداقل با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

۳- مشاوران شرکت مشاور دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

از مشاوره تا اجرا در کنار شما هستیم. خواهشمند است توضیحات درخواست خدمات را کامل ذکر نمایید. ذکر مواردی نظیر، نام کسب و کار، نام فرد متقاضی، سمت، شماره تماس و ایمیل، صنعت مورد نظر، بازارها، مخاطب ها و مشتریان خدمات و یا محصولات شما، رقبا، نوع کسب و کار، وبسایت شما، مشکلات و دغدغه های شما، هدف و برنامه ریزی کسب و کار ، می تواند به مشاوران و کارشناسان ما کمک نماید تا بهتر بتوانند راهنمایی های مورد نیاز شما و کسب و کارتان را ارائه دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو

پیشنهاد ویژه

مشاور بازاریابی دیجیتال (آنلاین) Digital Marketing به شرکت شما در خلق برند دیجیتال کمک می کند.

مشاوره مارکتینگ (بازاریابی)

پیشنهاد ویژه

فروش خود رو بیشتر کنید. کسب و کار خود را رونق دهید. مشاوره بازاریابی (مشاور مارکتینگ)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا ! با ما تماس بگیرید.

این تماس کسب و کار شما را متحول میکند

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره بازاریابی بین الملل، مشاوره صادرات و واردات – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار، یکی از خدماتی است که بهتر است تمامی کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای نوپا از آن بهره بگیرند. در حالی که بسیاری از افراد بر اساس هزینه مشاوره کسب و کار، از این خدمات استفاده می کنند؛ باید گفت که نباید با دید اقتصادی به مشاوره کسب و کار نگاه کرد. چرا که هر چقدر کیفیت خدمات مشاوره کسب و کار بیشتر باشد، هزینه مشاوره کسب و کار نیز بالاتر خواهد رفت.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

مشاوره کسب و کار مجموعه ای از خدمات است که می تواند یک کسب و کار را به سمت پیشرفت و رسیدن به درآمد بیشتر ببرد. به همین خاطر، اکثر کسب و کارهای اینترنتی و نوپا نیاز به دریافت این خدمات دارند. هزینه مشاوره کسب و کار، یکی از ابهامات اصلی برای افرادی است که قصد دریافت این خدمات را دارند.

به طور کلی، مانند بسیاری از خدماتی که در حوزه کسب و کار به افراد ارائه می شوند، هزینه مشاوره کسب و کار نیز به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • تحصیلات فرد مشاوره دهنده

یکی از مهم ترین عواملی که روی هزینه مشاوره کسب و کار تاثیر می گذارد، تحصیلات فرد مشاوره دهنده است. هر چقدر تحصیلات فرد مشاوره دهنده کسب و کار بیشتر باشد، هزینه دریافت خدمات از وی نیز افزایش پیدا می کند.

  • سابقه اجرایی

هزینه مشاوره کسب و کار به سابقه اجرایی مشاور کسب و کار نیز بستگی دارد. هر چقدر سابقه اجرایی و تعداد مشاوره های فرد مشاور بیشتر باشد، خدمات مشاوره کسب و کار نیز به صورت تخصصی تر ارائه می شود. بنابراین، سابقه اجرایی هم روی کیفیت مشاوره تاثیر می گذارد، هم روی هزینه آن.

  • برند مشاوره

برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره کسب و کار، دارای برند بسیار معروفی هستند. بدیهی است که این شهرت بیهوده بدست نیامده و حاصل چندین سال تجربه و کار است. از طرفی برند مشاوره و محبوبیت آن در میان مردم، می تواند تاثیر زیادی روی هزینه مشاوره کسب و کارها داشته باشد. به طوری که هر چقدر محبوبیت برند مشاوره بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند.

تکمیل فرم برای مشاوره کسب و کار

حال که با هزینه مشاوره کسب و کار و عوامل موثر روی آن آشنا شدید، می توانید از بهترین مجموعه برای دریافت مشاوره کسب و کار کمک بگیرید. هر یک از مجموعه های ارائه دهنده این خدمات، شرایط و ویژگی های خودشان را دارند. به همین خاطر توصیه می کنیم که بدون در نظر گرفتن سابقه اجرایی و تحصیلی هر کدام از مشاوره ها، از آن ها مشاوره دریافت نکنید. چون همانقدر که یک مشاوره خوب می تواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود، یک مشاوره بد می تواند باعث پسرفت کسب و کارتان گردد.

در حال حاضر، امکان تکمیل فرم مشاوره کسب و کار برای شما عزیزان وجود دارد. فقط کافیست که فرم مربوط به مشاوره کسب و کار را تکمیل کنید. سپس، منشی یا کارشناس مربوطه برای برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مشاوره کسب و کار با شما ارتباط خواهد گرفت. برای اطلاع دقیق از قیمت مشاوره کسب و کار پروژ های با شرکت ما شرکت رسمی مشاوره کسب و کار و تجارت تماس حاصل نمایید.

هزینه مشاوره کسب‌‌وکار 

در ابتدا سوال اینجاست که چرا باید برای شروع کار خود مشاوره دریافت کنیم؟ مهم‌ترین و اولین کاری که برای شروع و راه‌اندازی یک کسب و کار باید انجام دهیم، کسب و اطلاعات درباره‌ آن است؛ باید بدانیم که کسب و کار مورد نظر ما آینده‌ای که می‌خواهیم را پیش روی ما قرار می‌دهد یا نه. بهترین کار برای شروع کسب و کار خود این است که از یک فرد کارشناس که آگاهی و علم کافی را درباره‌ چگونگی شروع یک کسب و کار پرسود دارد مشاوره گرفته و از او برای بهتر پیش بردن کار خود مشاوره دریافت کنیم. پس برای شروع یک کسب و کار موفق، در ابتدا باید راهنمایی‌های لازم را از یک فرد خبره دریافت کنید که این کار برای شما هزینه‌بر خواهد بود. در واقع با پرداخت هزینه، مشاور کسب‌وکار شما، بر روی کاری که قصد دارید شروع کنید و سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اطلاعات زیادی دریافت می‌کنید. به این صورت اگر کسب‌وکارتان نتیجه بدهد، دو برابر این هزینه به جیب شما باز می‌گردد. 

هزینه مشاوره کسب‌‌وکار

تعرفه و هزینه مشاوره کسب‌‌وکار

در دنیای امروز با توجه به مسائلی که در جوامع مختلف وجود دارد و نیز با توجه به تنوع و دگرگونی‌های حاصل شده در مشاغل و فعالیت‌‌های اجتماعی، بسیاری از افراد در پی آن هستند که برای خود یک شغل یا فعالیت کاری مناسب پیدا کنند. در واقع افراد در تلاشند تا به‌ نوعی دست به خلاقیت و کار آفرینی بزنند و ایده‌‌های خود را عملی کنند.

اما اکنون مسئله این است که آیا می‌توان به تنهایی و با تکیه بر معلومات و آگاهی‌های شخصی خود به موفقیت دست یافت؟ آیا این امکان وجود دارد تا بتوان به‌ راحتی موانع پیش رو را برداشته و به نتیجه دلخواه رسید؟  برای افرادی که قدم در راهی نهاده‌‌اند که هیچ تجربه خاص و شناخت قبلی از آن ندارند، قطعا چنین تصمیمی امکان پذیر نخواهد بود و اگر به آن اقدام کنند با ریسک بالایی همراه خواهد شد. به همین دلیل امروزه بحث مشاوره‌‌های کسب و کار و کمک گرفتن از آنها به منظور ارائه راهکارهای مناسب در این زمینه ضروری شده است. در نتیجه بحث هزینه مشاوره کسب‌‌وکار نیز در ادامه مطرح می‌شود. تفکر صحیح و نحوه  درست و منطقی برای سرمایه گذاری در کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردارند. این دو عامل نکات کلیدی در مشاوره‌های کسب و کار هستند.

قیمت مشاوره کسب و کار

اگر برای پیشرفت یک کسب و کار از تجربه‌های یک مشاوره حرفه‌ای استفاده شود، احتمال رکود و یا ورشکستگی کمتر می‌شود. پس هزینه مشاوره کسب‌‌وکار به نوعی یک سرمایه گذاری با بازدهی بسیار بالاست. وجود یک مشاور و کمک گرفتن از او، یکی از راهکارهای مفید در هر امری است. یک مشاور حرفه‌ای ما را در رسیدن به اهداف پیش رو کمک خواهد کرد. به علاوه شرایطی را فراهم می‌کند تا بتوان با اطمینان بیشتری هدف مورد نظر خود را دنبال کرد. بسیاری از افراد بر این باور هستند که هزینه، زمان و در کل مراجعه به مشاوره برای ایجاد کسب و کار و راه اندازی شغل جدید، دور ریختن پول است. اما این تلقی اشتباهی است و نه تنها هزینه مشاوره کسب و کار برای شروع یک کار جدید لازم است، بلکه هزینه کردن و پرداخت برای مشاوره کسب و کار باعث بازدهی بالا در طولانی مدت می‌شود.

 

نرخ مشاوره ساعتی

قیمت قیمت مشاوره کسب و کار قیمت استخدام مشاور کسب و کار – هزینه استخدام مشاور کسب و کار – حقوق و هزینه مشاوره کسب و کار

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت  

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت چقدر است ؟ برای خدمات مشاوره مدیریت یا انجام یک پروژه مدیریتی چقدر باید هزینه کنیم؟ این هزینه شامل چه مواردی است؟ این‌ها سوالاتی است که معمولا برای مدیران و سازمان‌ها در خصوص خدمات مشاوره یا انجام پروژه مدیریتی وجود دارد. در این زمینه تنوع بسیار زیادی در بین شرکت‌های مشاوره مدیریت و همچنین مشاورین مدیریت وجود دارد و ما می‌دانیم که شما هم ممکن است قیمت‌ها و روال‌های متنوعی را شنیده باشید. قیمت‌ گذاری محصولات نسبت به خدمات آسان‌تر است؛ زیرا با تحلیل اجزای تشکیل‌دهنده محصولات می‌توانید به راحتی هزینه‌ها را ردیابی کنید. اما در رابطه با خدمات، تعیین ارزش آنچه خدمات شما را تشکیل می‌دهد (مانند زمان، تخصص و کارکنان )، خیلی شفاف نیست و ممکن است ابهامات مختلفی وجود داشته باشد.

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت 

یکی از راه حل‌های چالش‌ها و مشکلات سازمان‌ها و کسب و کارها استفاده از خدمات مشاوره مدیریت با پرداخت تعرفه خدمات مشاوره مدیریت است. با استفاده از این خدمات مشاوره‌ای می‌توان به ایجاد بهبود در روند کارها، افزایش سود و کاهش هزینه‌ها در کسب و کار منجر شد. با بهره بردن و استفاده از راه‌ حل‌‌های پیشنهادی ارائه شده توسط مشاورین مدیریت می‌توان به موفقیت بیشتری دست یافت. مشاور به شما کمک می‌کند تا همه مسائل و مشکلات را به خوبی ارزیابی کنید و نسبت به پیاده‌ سازی آنها در کسب و کار خود اقدام نمایید. اما برای بسیاری از صاحبان کسب و کار سوال مهم این است که برای خدمات مشاوره مدیریت یا انجام یک پروژه مدیریتی چقدر باید هزینه نمود؟ و این هزینه شامل چه مواردی است؟

معمولا برای کسب و کارها و مدیران آنها در خصوص خدمات مشاوره یا تعرفه خدمات مشاوره مدیریت این سوال‌ها وجود دارد. شرکت‌های مشاوره‌ای مختلف ممکن است در ازای خدماتی که ارائه می‌دهند قیمت‌های متنوعی را اعلام نمایند. واقعیت این است که قیمت ‌گذاری محصولات فیزیکی نسبت به خدمات بسیار راحت‌تر است. زیرا با بررسی و قیمت گذاری اجزای تشکیل‌ دهنده محصولات می‌‌توان به راحتی یک هزینه‌ نهایی برای محصول را اعلام کرد. اما در مورد خدمات معمولا این مشکل وجود دارد که تعیین ارزش آنچه یک گروه از خدمات را تشکیل می‌‌دهد مانند زمان، کارکنان و میزان تجربه و تخصص، چندان آسان نیست. مشاوره مدیریت و خدمات مشاوره مدیریت، مجموعه اقداماتی است که بر اساس آن پیشنهادهایی عملی و کاربردی برای افزایش بهره وری یک کسب و کار در زمینه‌های مختلف به صاحبان کسب و کار ارائه می‌گردد.

چرا کسب‌وکار‌ها به مشاوره مدیریت نیاز دارند؟ 

مشاوره مدیریت نوعی از خدمات مشاوره‌ای است که با هدف بهبود عملکرد مدیریتی، برای کسب و کارها ارائه می‌شود. مشاور مدیریت راه‌‌های بهبود کارایی برای کسب و کارها را بررسی می‌کند تا بهترین گزینه‌ها و راه حل‌ها را به صاحبان کسب و کار پیشنهاد نماید. مشاوران در زمینه‌های مختلفی همچون افزایش سودآوری، کاهش هزینه‌‌ها و افزایش درآمد، آنالیز فرایند، توسعه فناوری، مدیریت تغییر، تدوین استراتژی، توسعه محصولات و یا روش استخدام و آموزش نیروی انسانی به صاحبان کسب و کارها مشاوره می‌دهند.

خدمات مشاوره مدیریت در نهایت منجر به افزایش سودآوری کسب و کار، کاهش هزینه‌‌ها، بهبود روند کار و دستیابی موفق‌تر به اهداف کسب و کار می‌‌شود. مشاوران مدیریت معمولا با نظر مدیران ارشد کسب و کار ورود پیدا می‌‌کنند و معمولا دارای اختیارات بالا هستند. خدمات مشاوره مدیریت در زمینه‌های مختلفی می‌تواند به کسب و کارها کمک کند. به عنوان مثال با ارائه خدمات مختلف به کسب و کارها، خدمات مشاوره مدیریت شامل برنامه ریزی استراتژیک و پیاده ‌سازی استراتژی، توسعه استراتژی و طراحی ساختار برای شرکت‌‌ها به مدیریت و بهبود روند کسب و کارها کمک می‌شود. در بسیاری از مواقع شرکت‌ها و کسب و کارها از خدمات یک شرکت مشاوره‌ای برای رفع چالش‌‌ها و مسائل و مشکلات پیش روی خود استفاده می‌‌کنند. گاه حل این مسائل تنها از طریق به کارگیری یک تیم باتجربه و حرفه ‌ای امکان پذیر است.

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت

بهترین شرکت مشاوره مدیریت با تعرفه مناسب 

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت برای بهبود روند مدیریتی کسب و کار پرداخته می‌شود. بهترین شرکت مشاوره مدیریت شرکتی است که با کمک آنها، مدیران ارشد کسب و کارها بتوانند بهترین برنامه را برای کسب سود و درآمد بیشتر به کمک آنها پیدا کنند. صاحبان کسب و کارها با استفاده از راهنمایی‌های مشاوران مدیریت می‌توانند در راستای کاهش هزینه‌ها حرکت کنند. مشاوران مدیریت باید از تجربه بالایی در زمینه مدیریت کسب و کارها برخوردار باشند. زیرا در این زمینه داشتن آگاهی، دانش و تجربه بالا بسیار اهمیت دارد.

ممکن است بپرسید مشاوره مدیریت چه کمکی به کسب و کار شما می‌کند؟ مشاوره مدیریت توسط مشاور متخصصی صورت می‌گیرد که درک عمیقی از ساز و کارهای موجود در یک صنعت خاص دارد. این مشاور به خوبی می‌داند که چه چیزی برای مشتری‌های هدف یک برند برانگیزاننده است. با انجام مشاوره مدیریت صاحبان کسب و کارها راهنمایی‌های لازم برای مدیریت کسب و کار خود را دریافت می‌کنند. تعرفه خدمات مشاوره مدیریت برای مشاوره‌ای که توسط متخصصان انجام می‌شود پرداخت می‌گردد. این مشاوران در هنگام اجرای استراتژی برنامه ریزی شده در کنار شما خواهند بود و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند کرد. مشاوره مدیریت از جمله حوزه‌‌هایی است که طی سال‌‌های اخیر در ایران رونق چشمگیری را داشته است. مشاوره مدیریت به شکل رسمی در دنیا بیش از یک قرن سابقه دارد. اصطلاح مشاوره مدیریت مجموعه‌ گسترده‌‌ای از فعالیت‌‌های مرتبط با کسب و کار را شامل می‌شود و تعرفه خدمات مشاوره مدیریت برای تمام این فعالیت‌ها پرداخت می‌شود. در یک پروژه بسیار وسیع مدیران پروژه نیازمند مشاوران مختلف با تخصص‌های متفاوتی برای انجام پروژه هستند. 

در قیمت‌گذاری کسب‌وکار، کلیه جوانب و هزینه‌ها دیده شده است. ما در قیمت‌گذاری، به افزایش هزینه‌ها در طول زمان، و به عوامل و کسورات قانونی احتمالی در قراردادها توجه داریم.بنابراین شما اطمینان دارید که در طول انجام کار، مشاور به قیمت‌گذاری خود متعهد بوده و تقاضای هزینه یا زمان بیشتر نخواهد کرد.

5/5 - (2 امتیاز)