هزینه مشاوره کسب و کار تعرفه مشاوره کسب و کار

هزینه مشاوره کسب و کار، لطفا جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناسان پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. شما همچنین می توانید از طزیق ایمیل و یا تکمیل فرم ارتباط با ما، درخواست ارائه خدمات مشاوره کسب و کار شرکت را به ما اعلام نمایید. درخواست شما توسط کارشناس پشتیبانی شرکت ثبت شده، و در صورت امکان و توافق، مشاور و یا یک تیم مشاوره کسب و کار برای درخواست شما تخصیص می یابد. تعرفه مشاوره کسب و کار:

هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره ساعتی با مدیر عامل و یا یکی از مشاوران شرکت

  • مبلغ پایه مشاوره حضوری به مدت یک ساعت: ۷۷۰ هزار تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت یک ساعت: ۳۷۰ هزار تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوره پروژه ای

بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، زمان، نیروی متخصص مورد نیاز، هزینه های جانبی، نوع پروژه و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت اعلام می گردد.
لازم به ذکر است مشاوران شرکت یکی از دو شرایط زیر را دارا می باشند.

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه

۱- متخصصین دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه

۲- متخصصین دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

از مشاوره تا اجرا در کنار شما هستیم. خواهشمند است توضیحات درخواست خدمات را کامل ذکر نمایید. ذکر مواردی نظیر، نام کسب و کار، نام فرد متقاضی، سمت، شماره تماس و ایمیل، صنعت مورد نظر، بازارها، مخاطب ها و مشتریان خدمات و یا محصولات شما، رقبا، نوع کسب و کار، وبسایت شما، مشکلات و دغدغه های شما، هدف و برنامه ریزی کسب و کار ، می تواند به مشاوران و کارشناسان ما کمک نماید تا بهتر بتوانند راهنمایی های مورد نیاز شما و کسب و کارتان را ارائه دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو

پیشنهاد ویژه

مشاور بازاریابی دیجیتال (آنلاین) Digital Marketing به شرکت شما در خلق برند دیجیتال کمک می کند.

مشاوره مارکتینگ (بازاریابی)

پیشنهاد ویژه

فروش خود رو بیشتر کنید. کسب و کار خود را رونق دهید. مشاوره بازاریابی (مشاور مارکتینگ)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا ! با ما تماس بگیرید.

این تماس کسب و کار شما را متحول میکند

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره بازاریابی بین الملل، مشاوره صادرات و واردات – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[quform id=”4″ name=”فرم درخواست مشاوره”]

 هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار، یکی از خدماتی است که بهتر است تمامی کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای نوپا از آن بهره بگیرند. در حالی که بسیاری از افراد بر اساس هزینه مشاوره کسب و کار، از این خدمات استفاده می کنند؛ باید گفت که نباید با دید اقتصادی به مشاوره کسب و کار نگاه کرد. چرا که هر چقدر کیفیت خدمات مشاوره کسب و کار بیشتر باشد، هزینه مشاوره کسب و کار نیز بالاتر خواهد رفت.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

مشاوره کسب و کار مجموعه ای از خدمات است که می تواند یک کسب و کار را به سمت پیشرفت و رسیدن به درآمد بیشتر ببرد. به همین خاطر، اکثر کسب و کارهای اینترنتی و نوپا نیاز به دریافت این خدمات دارند. هزینه مشاوره کسب و کار، یکی از ابهامات اصلی برای افرادی است که قصد دریافت این خدمات را دارند.

به طور کلی، مانند بسیاری از خدماتی که در حوزه کسب و کار به افراد ارائه می شوند، هزینه مشاوره کسب و کار نیز به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • تحصیلات فرد مشاوره دهنده

یکی از مهم ترین عواملی که روی هزینه مشاوره کسب و کار تاثیر می گذارد، تحصیلات فرد مشاوره دهنده است. هر چقدر تحصیلات فرد مشاوره دهنده کسب و کار بیشتر باشد، هزینه دریافت خدمات از وی نیز افزایش پیدا می کند.

  • سابقه اجرایی

هزینه مشاوره کسب و کار به سابقه اجرایی مشاور کسب و کار نیز بستگی دارد. هر چقدر سابقه اجرایی و تعداد مشاوره های فرد مشاور بیشتر باشد، خدمات مشاوره کسب و کار نیز به صورت تخصصی تر ارائه می شود. بنابراین، سابقه اجرایی هم روی کیفیت مشاوره تاثیر می گذارد، هم روی هزینه آن.

  • برند مشاوره

برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره کسب و کار، دارای برند بسیار معروفی هستند. بدیهی است که این شهرت بیهوده بدست نیامده و حاصل چندین سال تجربه و کار است. از طرفی برند مشاوره و محبوبیت آن در میان مردم، می تواند تاثیر زیادی روی هزینه مشاوره کسب و کارها داشته باشد. به طوری که هر چقدر محبوبیت برند مشاوره بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند.

تکمیل فرم برای مشاوره کسب و کار

حال که با هزینه مشاوره کسب و کار و عوامل موثر روی آن آشنا شدید، می توانید از بهترین مجموعه برای دریافت مشاوره کسب و کار کمک بگیرید. هر یک از مجموعه های ارائه دهنده این خدمات، شرایط و ویژگی های خودشان را دارند. به همین خاطر توصیه می کنیم که بدون در نظر گرفتن سابقه اجرایی و تحصیلی هر کدام از مشاوره ها، از آن ها مشاوره دریافت نکنید. چون همانقدر که یک مشاوره خوب می تواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود، یک مشاوره بد می تواند باعث پسرفت کسب و کارتان گردد.

در حال حاضر، امکان تکمیل فرم مشاوره کسب و کار برای شما عزیزان وجود دارد. فقط کافیست که فرم مربوط به مشاوره کسب و کار را تکمیل کنید. سپس، منشی یا کارشناس مربوطه برای برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مشاوره کسب و کار با شما ارتباط خواهد گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)