هزینه مشاوره کسب و کار ☎️ 09022777007

هزینه مشاوره کسب و کار تعرفه مشاوره کسب و کار

هزینه مشاوره کسب و کار، لطفا جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناسان پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. شما همچنین می توانید از طزیق ایمیل و یا تکمیل فرم ارتباط با ما، درخواست ارائه خدمات مشاوره کسب و کار شرکت را به ما اعلام نمایید. درخواست شما توسط کارشناس پشتیبانی شرکت ثبت شده، و در صورت امکان و توافق، مشاور و یا یک تیم مشاوره کسب و کار برای درخواست شما تخصیص می یابد. تعرفه مشاوره کسب و کار:

هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره ساعتی با مدیر عامل و یا یکی از مشاوران شرکت

  • مبلغ پایه مشاوره حضوری به مدت یک ساعت: ۷۷۰ هزار تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت یک ساعت: ۳۷۰ هزار تومان
  • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوره پروژه ای

بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، زمان، نیروی متخصص مورد نیاز، هزینه های جانبی، نوع پروژه و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت اعلام می گردد.
لازم به ذکر است مشاوران شرکت یکی از دو شرایط زیر را دارا می باشند.

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه

۱- متخصصین دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه

۲- متخصصین دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

از مشاوره تا اجرا در کنار شما هستیم. خواهشمند است توضیحات درخواست خدمات را کامل ذکر نمایید. ذکر مواردی نظیر، نام کسب و کار، نام فرد متقاضی، سمت، شماره تماس و ایمیل، صنعت مورد نظر، بازارها، مخاطب ها و مشتریان خدمات و یا محصولات شما، رقبا، نوع کسب و کار، وبسایت شما، مشکلات و دغدغه های شما، هدف و برنامه ریزی کسب و کار ، می تواند به مشاوران و کارشناسان ما کمک نماید تا بهتر بتوانند راهنمایی های مورد نیاز شما و کسب و کارتان را ارائه دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو

پیشنهاد ویژه

مشاور بازاریابی دیجیتال (آنلاین) Digital Marketing به شرکت شما در خلق برند دیجیتال کمک می کند.

مشاوره مارکتینگ (بازاریابی)

پیشنهاد ویژه

فروش خود رو بیشتر کنید. کسب و کار خود را رونق دهید. مشاوره بازاریابی (مشاور مارکتینگ)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا ! با ما تماس بگیرید.

این تماس کسب و کار شما را متحول میکند

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره بازاریابی بین الملل، مشاوره صادرات و واردات – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 هزینه مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار، یکی از خدماتی است که بهتر است تمامی کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای نوپا از آن بهره بگیرند. در حالی که بسیاری از افراد بر اساس هزینه مشاوره کسب و کار، از این خدمات استفاده می کنند؛ باید گفت که نباید با دید اقتصادی به مشاوره کسب و کار نگاه کرد. چرا که هر چقدر کیفیت خدمات مشاوره کسب و کار بیشتر باشد، هزینه مشاوره کسب و کار نیز بالاتر خواهد رفت.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

مشاوره کسب و کار مجموعه ای از خدمات است که می تواند یک کسب و کار را به سمت پیشرفت و رسیدن به درآمد بیشتر ببرد. به همین خاطر، اکثر کسب و کارهای اینترنتی و نوپا نیاز به دریافت این خدمات دارند. هزینه مشاوره کسب و کار، یکی از ابهامات اصلی برای افرادی است که قصد دریافت این خدمات را دارند.

به طور کلی، مانند بسیاری از خدماتی که در حوزه کسب و کار به افراد ارائه می شوند، هزینه مشاوره کسب و کار نیز به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • تحصیلات فرد مشاوره دهنده

یکی از مهم ترین عواملی که روی هزینه مشاوره کسب و کار تاثیر می گذارد، تحصیلات فرد مشاوره دهنده است. هر چقدر تحصیلات فرد مشاوره دهنده کسب و کار بیشتر باشد، هزینه دریافت خدمات از وی نیز افزایش پیدا می کند.

  • سابقه اجرایی

هزینه مشاوره کسب و کار به سابقه اجرایی مشاور کسب و کار نیز بستگی دارد. هر چقدر سابقه اجرایی و تعداد مشاوره های فرد مشاور بیشتر باشد، خدمات مشاوره کسب و کار نیز به صورت تخصصی تر ارائه می شود. بنابراین، سابقه اجرایی هم روی کیفیت مشاوره تاثیر می گذارد، هم روی هزینه آن.

  • برند مشاوره

برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره کسب و کار، دارای برند بسیار معروفی هستند. بدیهی است که این شهرت بیهوده بدست نیامده و حاصل چندین سال تجربه و کار است. از طرفی برند مشاوره و محبوبیت آن در میان مردم، می تواند تاثیر زیادی روی هزینه مشاوره کسب و کارها داشته باشد. به طوری که هر چقدر محبوبیت برند مشاوره بیشتر باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند.

تکمیل فرم برای مشاوره کسب و کار

حال که با هزینه مشاوره کسب و کار و عوامل موثر روی آن آشنا شدید، می توانید از بهترین مجموعه برای دریافت مشاوره کسب و کار کمک بگیرید. هر یک از مجموعه های ارائه دهنده این خدمات، شرایط و ویژگی های خودشان را دارند. به همین خاطر توصیه می کنیم که بدون در نظر گرفتن سابقه اجرایی و تحصیلی هر کدام از مشاوره ها، از آن ها مشاوره دریافت نکنید. چون همانقدر که یک مشاوره خوب می تواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود، یک مشاوره بد می تواند باعث پسرفت کسب و کارتان گردد.

در حال حاضر، امکان تکمیل فرم مشاوره کسب و کار برای شما عزیزان وجود دارد. فقط کافیست که فرم مربوط به مشاوره کسب و کار را تکمیل کنید. سپس، منشی یا کارشناس مربوطه برای برنامه ریزی جهت ارائه خدمات مشاوره کسب و کار با شما ارتباط خواهد گرفت.

دکمه بازگشت به بالا