بهترین مشاور کسب و کار در ایران

بهترین مشاور کسب و کار در ایران

بهترین مشاور کسب و کار در ایران را نمی توان به صورت قطعی معرفی نمود. ولیکن دکتر یاشا سازمند، مدیر عامل شرکت مشاور کسب و کار آکام آتا از نظر تحقیقات علم مشاوره مدیریت کسب و کار با اچ ایندکس گوگل اسکالر ۷ که در لیست بزرگان علم مدیریت ایران نیز هستند، یکی از بهترین مشاوران کسب و کار ایران است. شرکت آکام آتا با موضوعات فعالیت مرکز مشاوره کارآفرینی، مشاوره کسب و کار و مشاوره مدیریت و با مجوز مشاوره تجاری یکی از بهترین ها در لیست شرکت های مشاوره کسب و کار در ایران است. مشاوریان بسیاری هستند که از کلمه بهترین بودن استفاده کردن اند و در وبسایت های شخصی خود، خود را بهترین مشاور کسب و کار در ایران معرفی نموده اند.

معیار های انتخاب

معیار های بهترین مشاور کسب و کار ایران، تحصیلات دانشگاهی، رتبه علمی، دانش، مهارت های ارتباطی و سوابق کاری و کارمندی می باشد. البته از همه مهم تر نظر متخصصان، کارشناسان، مالکان و مدیران کسب و کار و مشتریان آنها می باشد. یک مشاور باید تحصیلات دانشگاهی حداقلی کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) دانشگاهی داشته باشد و در کنار آن سوابق کارمندی، کارشناسی، سرپرستی و مدیریتی است بدین معنی که مشاور پله های پیشرفت را از سطح کارشناسی تا مدیریت در شرکت های مختلف طی کرده باشد و با کار تیمی فرمانپذیری و فرماندهی آموخته باشد. معمولا مدیری که از ابتدا کارآفرین بوده راه طولانی تری برای مشاور شدن دارد.

 • تحصیلات دانشگاهی حداقلی کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مدیریت ترجیحا MBA دانشگاهی
 • ترجیحا دارای مدرک دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA از دانشگاه معتبر
 • سوابق کاری با حداقل ۱۰ سال سابقه کارمندی ترجیحا برای شرکت های مختلف (آموزش ها و محیط های مختلف)
 • کسب و کار مستقل داشته باشد و ترجیحا از مدیران شرکت مشاوره تجاری باشد.
 • سوابق مشاوره به کسب و کار های داخلی و خارجی

فرم درخواست مشاوره کسب و کار

بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت مشاور آکام آتا

بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت مشاور آکام آتا

شرکت مشاور آکام آتا با موضوعات فعالیت مرکز مشاوره کارآفرینی، مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، و مشاوره تجاری یکی از بهترین شرکت های مشاوره کسب و کار و در لیست شرکت های مشاوره کسب و کار در ایران می باشد. شرکت آکام آتا با طیف گسترده ای از خدمات برای مدیریت و مالکان کسب و کار و راه اندازی کسب و کار ها خدما ارائه می دهد. با توجه به قریب به یک قرن (۹۶ سال) سوابق اعضا مجموعه به عنوان یک شرکت مشاور کسب و کار و تجارت در سطح بین المللی شناخته شده است. لیست مشاوران کسب و کار ما شامل مشاورانی با مدارک و مدارج تحصیلی کارشناسی تا دکترای هستند و خدمات مشاوره کسب و کار و مشاوره کسب و کارهای کوچک و بزرگ و انواع مشاوره کسب و کار را در اختیار مشتریان شرکت آکام آتا قرار می دهند. بهترین مشاور کسب و کار ایران از نظر شرکت مشاور آکام آتا مشاورانی هستند که بصورت تخصصی در حوزه خاصی ارائه خدمات می نمایند و در همان حوزه در داخل و خارج کشور مطرح هستند. شما می توانید دز تهران، گیلان و سایر شهرستان های ایران یا خارج کشور با شرکت مشاور آکام آتا تماس گرفته و از خدمات مشاوره کسب و کار و مشاوره تجاری این شرکت بهره مند شوید.

اگر نیاز به مشاوره کسب و کار دارید، شما از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره کسب و کار روبرو می توانید درخواست خود را مبنی بر رزرو وقت مشاوره ارسال نمایید. کارشناسان ما، پس از ارسال درخواست توسط شما، در کمتر از ۱۲ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را به عمل خواهند آورد.

مدیر عامل شرکت - مشاور کسب و کار

یاشا سازمند مشاور کسب و کار بهترین شرکت تبلیغاتی در گیلان رشت انزلی منطقه آزاد انزلی مشاوره تجاری طراحی سایت و سئو شرکت آکام آتا شرکت دیجیتال مارکتینگ تبلیغاتی گیلان

دکتر یاشا سازمند
مدیر عامل و عضو هیات مدیره از سال ۱۳۹۸

 • دکترای مدیرت کسب و کار DBA  از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ۱۴۰۰
 • کارشناس ارشد (فوق لیسانس)، مدیریت کسب و کار MBA – از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
 • کارشناس مهندسی مکانیک طراحی جامدات ۱۳۸۱ گواهینامه معادل مهندسی کامپیوتر نرم افزار
 • سابقه کارمندی رسمی و با بیمه در ۱۲ دوازده شرکت و کسب و کار داخلی و بین المللی
 • سابقه کارمندی برای شرکت مخابرات سنگاپور
 • سابقه کارمندی برای شرکت نت اپ انگلستان
 • سابقه کارمندی در شرکت های مطرح ایرانی، نظیر بازرگانی سپاهان همراه، ناتلی، ایران تلنت، طلوع سلامتی و … مشاور بیش از ۱۲۴ کسب و کار، سابقه تدریس زبان انگلیسی به عنوان مدرس ارشد آیلتس در آموزشگاه های داخل و خارج کشور
 • مشاوره کسب و کار برای بیش از ۱۲۰ کسب و کار ایرانی و بین المللی
 • محقق بین المللی علم مدیریت و دیجیتال مارکتینگ با ۱۱ مقاله منتشر شده در ژورنال های بین المللی و اچ ایندکس محقق / پژوهشگر گوگل اسکالر ۷ در حد اساتید هیات علمی دانشگاه های دنیا

تخصص اصلی ایشان مشاوره کسب و کار و مشاوره کارآفرینی، و تجارت می باشد که البته با تمرکز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات IT ایشان را از سایر مشاورین کسب و کار ایران متمایز نموده است. بیش از یک دهه کارمندی، کارشناسی، و مدیریت و همچنین فعالیت در حوزه فناوری و نرم افزار در داخل و خارج کشور شناخت کامل فضای کسب و کار منطقه خاورمیانه را به ایشان داده است که توانسته در راستای ارتقا و توسعه کسب و کار ها به بسیاری از مالکان و مدیران کسب و کار ها خدمات مشاوره کسب و کار ارائه دهد.

بهترین مشاور کسب و کار در ایران کیست؟

اگر بگوییم امروزه، سخت ترین کار، راه اندازی یک استارت آپ ایده آل با درآمد بالا و زود بازده بدون مشاور کسب و کار است دروغ نگفته ایم! مشاوره کسب و کار به زبان انگلیسی Business Consulting و به مشاور کسب و کار به زبان انگلیسی Business Consultant و به مشاور مدیریت به انگلیسی Management Consultant می گویند. مشاور کسب و کار یک تیم، می تواند یک شرکت و یا یک فرد باشد. مشاوران کسب و کار، از طریق شرکت های مشاور تجاری و یا سایت مشاور تجاری و تجاری سازی فعایت می نماید. یک سایت مشاور تجاری می تواند مشاوره به صورت آنلاین ارائه نماید.

بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت آکام آتا شرکت مشاوره کسب و کار مرکز مشاوره کارآفرینی آکام آتا مشاوره تجاری

چه کارهایی که در حیطه بهترین مشاور کسب و کار در ایران قرار گیرد

مشاوره کسب و کار یا مشاور مدیریت با ارائه راه کارهای تخصصی برای حل مشکلات سازمانی نظیر امور راهبردی و استراتژیک، بازاریابی و فروش، تبلیغات، منابع انسانی به کسب و کار ها در توسعه کسب و کار کمک نماید. با مراجعه به دفتر مشاوره کسب و کار در قالب یک شرکت مانند شرکت مشاور آکام آتا شما می توانید فرایند مشاوره کسب و کار و مشاوره توسعه کسب و کار راببینید.

مشاوره کسب و کار رایگان با بهترین مشاور کسب و کار ایران

مشاوره کسب و کار رایگان وجود ندارد به غیر اینکه شما با مطالعه کتب مدیریتی و کسب و کار و با خود آموزی از طریق اینترنت خودتان به خودتان کمک نمایید. ولیکن ما توصیه می کنیم حتما با یک شرکت مشاور تجاری مانند شرکت مشاور آکام آتا کمک بخواهید. مشاوره کسب و کار رایگان و استفاده از عبارت “مشاوره کسب و کار رایگان” یک تبلیغ برای جذب مخاطب است زیرا شرکت هایی که مجوز مشاوره تجاری دارند و اصولا پایه و اساس و مدل درآمدی آنها با اخذ مبلغ حق مشاوره است هیچگاه خدمات مشاوره کسب و کار رایگان ارائه نمی دهند مگر در موارد خاص مانند ارائه خدمات مشاوره کسب و کار رایگان در قالب مسئولیت اجتماعی شرکت و یا کمک رایگان به سایر کسب و کارها و یا شراکت در کسب و کار و یا اینکه ارائه خدمات برای دوستان و آشنایان و خیریه و یا ارائه خدمات مشاوره رایگان در قبال دریافت خدمات رایگان دیگر است.

دفتر مشاوره کسب و کار یک دفتر رسمی برای کل دنیا ( گاها نیاز به شعب و دفتر در تمامی شهر ها و استان ها و خارج کشور ندارید)

دفتر مشاوره کسب و کار حتما نیاز می باشد و برای ثبت یک شرکت با موضوعات مشاوره کسب و کار و تجارت و یا مرکز مشاوره کارآفرینی شما نیاز به یک دفتر دارید. ولیکن نه نیازی است نه اجباری که در تمامی شهر ها دفتر داشته باشید در تهران دفتر مشاوره کسب و کار داشته باشید در سایر شهرستان ها و یا استان ها دفتر داشته باشید. یک شرکت ثیت شده و رسمی با مجوز می تواند به تمامی کشور و خارج کشور طبق اساسنامه و قوانین داخلی و خارجی و پس از اخذ مجوز های مورد نیاز خدمات ارائه دهد.

مشاوره توسعه کسب و کار

مشاوره توسعه کسب و کار نیز همانند فرایند مشاوره تجاری را دارد و باید مشاور با کلیات شرکت و یا سازمان و یا کسب و کار شما آشنا شود و حتما نیاز به مشاوره تلفنی و حضوری دارید. دقت نمایید معمولا گرفتن مشاوره تلفنی و آنلاین بسیار ارزان تر از مشاوره حضوری است در مشاوره حضوری گاها بحث به بیراهه می رود وقت زیادی از شما و مشاور به هدر می رود هزینه ایاب و ذهاب مشاور و وقت ضرف شده در ترافیک و سفر استانی و خارج استانی و یا خارج کشور نیز ار خدمات گیرنده دریافت می شود و یک مشاور معمولا هزینه یک روز را از شما بابت جلسه حضوری دریافت می کند. از مشاوره تلفنی شروع کنید برای مشاور کلیات و گاها نیاز از جزئیات کسب و کار خود را تعریف کنید و مشکل و یا مشکلات اصلی خود را بگویید دغدغه ها و چالش های خود را بازگو نمایید تا مشاور بتواند به شما در توسعه کمک نماید. اگر به مشاور توسعه کسب و کار نیاز دارید می توانید با شرکت مشاور آکام آتا تماس حاصل نمایید.

مرکز مشاوره کسب و کار شرکت آکام آتا با بهترین مشاوران کسب و کار ایران

مرکز مشاوره کسب و کار آکام آتا، شرکت سهامی خاص با موضوعات مزکر مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار و مشاوره مدیریت است که با بهترین مشاوران کسب و کار ایران همکاری می نماید. اگر شما به دنبال شغل مشاوره مدیریت یا کسب و کار باشید و یا بخواهید از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار و یا شرکت های مشاوره کسب و کار فعالیت کنید.

بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت آکام آتا شرکت مشاوره کسب و کار مرکز مشاوره کارآفرینی آکام آتا مشاوره تجاری یاشا سازمند

ویژگی های بهترین مشاور کسب و کار ایران Characteristics of the best Business Consultant in Iran

بهترین مشاوران کسب و کار از مهارت های سخت و نرم برخوردار هستند که آنها را به عاملان موثر تغییرات مثبت در یازمان ها و شرکت ها تبدیل می کند. در زیر به برخی از ویژگی های کلیدی به عنوان معبار های انتخاب مشاور می پردازیم:

 

تخصص و دانش Expertise and Knowledge:

 • متخصص صنعت خاص Industry Specialist: درک چالش ها و فرصت های خاص درون صنعت مورد نظر بسیار مهم است. به دنبال مشاورانی با سابقه اثبات شده موفقیت در مشاغل مشابه باشید. برای مثال مشاور فروش، بازاریابی، برندینگ، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کسب و کار های اینترنتی، سنتی، طراحی سایت و سئو، شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ و یا حوزه های تخصصی دیگر
 • توانایی فنی و اجرایی Technical Prowess: بسته به نیازهای شما، تخصص فنی در زمینه هایی مانند امور مالی، فروش، برندینگ، بازاریابی، تحقیق بازار، تحلیل رقبا، تحلیل داده یا عملیات می تواند ضروری باشد.
 • نگاه خلاقانه و تازهFresh Perspective : حضور برای تغییرات خلاقانه و تازه مثبت در راستای چسم انداز، ماموریت، و ارزش های سازمان، در حالی که تجربه ارزشمند است، توانایی به چالش کشیدن فرضیه ها و ارائه ایده های جدید به همان اندازه مهم است.

مهارت های ارتباطی و بین فردی Communication and Interpersonal Skills:

 • گوش دادن فعال Active Listening: بهترین مشاوران اولویت را برای درک موقعیت و اهداف منحصر به فرد شما با گوش دادن فعال و پرسیدن سوالات عمیق قرار می دهند.
 • ارتباط واضح و قابل فهم Clear Communication: آنها می توانند ایده های پیچیده را به گونه ای بیان کنند که برای افراد غیر متخصص قابل درک باشد و ارتباط خود را با سبک ترجیحی شما تنظیم کنند.
 • رویکرد مشارکتی Collaborative Approach: ایجاد اعتماد و ارتباط با تیم شما برای اجرای موفقیت آمیز ضروری است. به دنبال مشاورانی باشید که ارتباط و همکاری باز را تقویت می کنند.

مهارت های حل مسئله و تحلیلی:

 • تفکر انتقادی Critical Thinking : مشاوران باید قادر به تجزیه و تحلیل داده ها، شناسایی ریشه های مسائل و توسعه راه حل های عملی متناسب با نیازهای خاص شما باشند.
 • تفکر استراتژیک Strategic Thinking: آنها می توانند به شما در تعریف اهداف بلندمدت و توسعه نقشه راه برای دستیابی به آنها کمک کنند و استراتژی کسب و کار شما را با روندهای فعلی بازار هماهنگ کنند.
 • انعطاف پذیری و سازگاری Flexibility and Adaptability : توانایی به شرایط متغیر و چالش های پیش بینی نشده در دنیای پویای کسب و کار ضروری است که با سابقه کارمندی در شرکت های مختلف به دست می آید نه با کار های تکراری.

ویژگی های اضافی:

 • مهارت های مدیریت پروژه Project Management Skills: اجرای موفق نیاز به برنامه ریزی محکم، مهارت های سازماندهی و توانایی مدیریت موثر ضرب الاجل ها و منابع دارد.
 • شور و اشتیاق Passion and Enthusiasm:مشاورانی که واقعاً از کسب و کار شما هیجان زده هستند و در موفقیت آن سرمایه گذاری می کنند، به احتمال زیاد تلاش بیشتری خواهند کرد.
 • قطب نما اخلاقی قوی Strong Ethical Compass:صداقت و شفافیت از ویژگی های ضروری برای هر شریک تجاری است و مشاور شما باید کسی باشد که به طور ضمنی به او اعتماد کنید.

به یاد داشته باشید، بهترین مشاور برای شما به نیازهای خاص و چالش های مشخصی که با آن مواجه هستید بستگی دارد. همیشه مصاحبه با چندین کاندیدا و درخواست مرجع و معرف قبل از تصمیم گیری ایده خوبی است.

شرکت آکام آتا یک شرکت مشاوره مدیریت و کسب و کار است که در منطقه آزاد انزلی واقع شده است. این شرکت در زمینه های زیر خدمات ارائه می دهد:

شرکت آکام آتا در زمینه های مختلف بازاریابی و فروش به کسب و کارها مشاوره ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

 • مشاوره استراتژی بازاریابی
 • مشاوره برندسازی
 • مشاوره فروش
 • مشاوره تبلیغات
 • مشاوره بازاریابی دیجیتال
 • مشاوره مدیریت

شرکت آکام آتا در زمینه های مختلف مدیریت به کسب و کارها مشاوره ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

 • مشاوره استراتژی کسب و کار
 • مشاوره راه اندازی کسب و کار
 • مشاوره منابع انسانی
 • مشاوره مالی
 • مشاوره بازرگانی

شرکت آکام آتا در زمینه های صادرات و واردات به کسب و کارها مشاوره ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

 • مشاوره صادرات
 • مشاوره واردات
 • مشاوره ترخیص کالا
 • مشاوره حمل و نقل بین المللی
 • طراحی سایت و سئو

شرکت آکام آتا در زمینه طراحی سایت و سئو نیز خدمات ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد زیر می شود:

 • طراحی سایت
 • سئو سایت
 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
شرکت آکام آتا با بهره گیری از تیمی از متخصصان و مشاوران با تجربه، خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به کسب و کارها ارائه می دهد.
اگر به دنبال بهترین مشاور کسب و کار در ایران هستید باید بدانید که عبارات زیر عباراتی پرجستجو و مرتبط با این عبارت می باشد.

دفتر مشاوره کسب و کار – فرایند مشاوره کسب و کار – مشاوره توسعه کسب و کار – مشاوره کسب و کار در مشهد – مشاوره کسب و کار در گیلان – مشاور اقتصادی کسب و کار – مشاوره کسب و کار در گرگان – شرکت های مشاوره کسب و کار صنعتی – مشاوره کسب و کار رایگان – لیست مشاوران کسب و کار – مرکز مشاوره کسب و کار – مشاوره کسب و کارهای کوچک – انواع مشاوره کسب و کار – خدمات مشاوره کسب و کار – بهترین مشاور کسب و کار در ایران – شرکت مشاور آکام آتا – لیست شرکت های مشاوره کسب و کار در ایران – لیست مشاوران کسب و کار – مشاور کسب و کار در تهران – مشاوره کسب و کار خانگی – مشاوره کسب و کارهای کوچک – خدمات مشاوره کسب و کار – انواع مشاوره کسب و کار – مشاوره راه اندازی کسب و کار – خدمات مشاوره کسب و کار – چگونه مشاور کسب و کار شویم – شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی – درامد مشاور کسب و کار – تاسیس شرکت مشاوره کسب و کار – آموزش مشاوره کسب و کار – مشاور کسب و کار نی نی سایت – شرکت آکام آتا – شرکت آکام برندینگ – تعرفه مشاوره برندینگ – شرکت مشاوره بازاریابی – مشاور تبلیغات و برندینگ

بهترین مشاور کسب و کار کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار

مشاور کسب و کار فردی است که با دانش و تجربه خود به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا مشکلات و چالش‌های خود را شناسایی و برطرف کنند. مشاوران کسب و کار در زمینه‌های مختلفی مانند مدیریت، بازاریابی، فروش، مالی، منابع انسانی و… فعالیت می‌کنند.

بهترین مشاور کسب و کار

ویژگی‌های یک مشاور کسب و کار خوب

یک مشاور کسب و کار خوب باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • دانش و تجربه کافی در زمینه‌های مرتبط با کسب و کار
 • مهارت‌های ارتباطی و بین فردی قوی
 • توانایی حل مسئله و تصمیم‌گیری
 • خلاقیت و نوآوری
 • تعهد به موفقیت کسب و کار

بهترین مشاور کسب و کار ایران

در ایران نیز مشاوران کسب و کار زیادی فعالیت می‌کنند که برخی از آنها از شهرت و اعتبار بیشتری برخوردارند. یکی از بهترین مشاوران کسب و کار ایران دکتر یاشا سازمند است.

بهترین مشاور کسب و کار

دکتر یاشا سازمند مدیر عامل  و عضو هیات مدیره شرکت آکام آتا

مشاوره تخصصی کسب و کار با دکتر سازمند

دکتر یاشا سازمند مدیر عامل  و عضو هیات مدیره شرکت آکام آتا و یکی از برجسته‌ترین مشاوران کسب و کار در ایران است. دکتر سازمند یا دکتر یاشا سازمند محقق بین الملل علم مدیریت و از بهترین مشاوران کسب و کار ایران است. ایشان مدیر عامل شرکت آکام آتا (سهامی خاص) مرکز مشاوره کارآفرینی مشاوره کسب و کار و مشاوره مدیریت، با مجوز تجاری سازی و شرکت طراحی سایت و سئو با مجوز فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این شرکت عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ایران است.

 • مدیر عامل شرکت مشاور کسب و کار آکام آتا (سهامی خاص) با مجوز مشاوره تجاری – ۱۳۹۸ تا اکنون
 • دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و مدرک معادل دکترای حرفه ای کارآفرینی
 • کارشناس ارشد (فوق لیسانس) مدیریت کسب و کار MBA از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
 • کارشناس مهندسی مکانیک در طراحی جامدات و معادل مهندسی کامپیوتر نرم افزار
 • تولید و خلق دانش مدیریت کسب و کار با ۹ مقاله علمی در ژورنال های بین المللی به زبان انگلیسی و اچ ایندکس محقق ۶ در حد استادیار و هیات علمی دانشگاه و و ۲۱۹ مورد استناد و مورد استفاده اساتید دانشگاه و جامعه علمی دنیا
 • کارمند اسبق بزرگترین برند های داخلی و دنیا نظیر مخابرات سنگاپور SingTel و مسئول هماهنگی فروش انگلیس و ایراند در شرکت چند ملیتی NetApp، ایران تلنت، بازرگانی سپاهان همراه، گشت سلامت آریا، ناتلی، ویولت

دلایل برتری دکتر سازمند به عنوان بهترین مشاور کسب و کار

دکتر سازمند به عنوان بهترین مشاور کسب و کار ایران شناخته می‌شود به دلایل زیر:

 • دانش و تجربه کافی: دکتر سازمند دارای مدرک دکترای مدییرت کسب و کار DBA  از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و و  مدرک کارشناس ارشد (فوق لیسانس)، مدیریت کسب و کار MBA – از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی با سابقه بالا در فعالیت در حوزه مشاوره کسب و کار است. تخصص اصلی ایشان مشاوره کارآفرینی، مشاوره مدیریت کسب و کار و تجارت می باشد که البته با تمرکز در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات IT ایشان را از سایر مشاورین کسب و کار متمایز نموده است. بیش از یک دهه کارمندی، کارشناسی، و مدیریت و همچنین فعالیت در حوزه فناوری و نرم افزار در داخل و خارج کشور شناخت کامل فضای کسب و کار منطقه خاورمیانه را به ایشان داده است که توانسته در راستای ارتقا و توسعه کسب و کار ها به بسیاری از مالکان و مدیران کسب و کار ها خدمات شایانی ارائه دهد.
 • مهارت‌های ارتباطی و بین فردی قوی: دکتر سازمند دارای مهارت‌های ارتباطی و بین فردی قوی است. وی می‌تواند به راحتی با مدیران و صاحبان کسب و کار ارتباط برقرار کند و آنها را درک کند.
 • توانایی حل مسئله و تصمیم‌گیری: دکتر سازمند دارای توانایی حل مسئله و تصمیم‌گیری است. وی می‌تواند به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک کند تا مشکلات و چالش‌های خود را شناسایی و برطرف کنند.
 • خلاقیت و نوآوری: دکتر سازمند دارای خلاقیت و نوآوری است. وی می‌تواند راهکارهای جدید و خلاقانه‌ای برای حل مشکلات کسب و کارها ارائه دهد.
 • تعهد به موفقیت کسب و کار: دکتر سازمند به موفقیت کسب و کار مشتریان خود متعهد است. وی تمام تلاش خود را می‌کند تا به آنها کمک کند تا به اهداف خود دست یابند.
بهترین مشاور کسب و کار

خدمات دکتر سازمند

دکتر سازمند خدمات مختلفی را به کسب و کارها ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره استراتژیک
 • مشاوره بازاریابی
 • مشاوره مالی
 • مشاوره منابع انسانی
 • مشاوره مدیریت عملیات

دکتر سازمند با ارائه خدمات مشاوره‌ای خود به کسب و کارها کمک می‌کند تا:

 • مشکلات و چالش‌های خود را شناسایی و برطرف کنند
 • به اهداف خود دست یابند
 • در رقابت با رقبا پیشی بگیرند

اگر به دنبال یک مشاور کسب و کار خوب و کارآمد هستید، دکتر یاشا سازمند یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما است. وی با دانش و تجربه کافی، مهارت‌های ارتباطی و بین فردی قوی، توانایی حل مسئله و تصمیم‌گیری، خلاقیت و نوآوری و تعهد به موفقیت کسب و کار، می‌تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را به موفقیت برسانید.

فرم مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار چیست؟

 

مشاوره کسب و کار برای کسب موفقیت در بازار کار امروز امری ضروری است. این مشاوره در واقع به معنای دریافت کمک و استفاده از تخصص و تجربیات افرادی است که در زمینه ی کسب و کار دارای دانشی هستند که می تواند برای صاحبان کار بسیار مفید و کاربردی باشد. می دانیم که امروزه برای کسب مشاوره در هر زمینه ای افراد ماهر و مجربی وجود دارند. به عنوان مثال می توان در زمینه ی تحصیلی، مشکلات خانوادگی، ازدواج، مسائل حقوقی، کسب و کار و دیگر مسائل از خدمات مشاوره بهره برد. برای دریافت خدمات مشاوره ای ما در این زمینه می توانید با پر کردن فرم مشاوره کسب و کار از این خدمات بهره ببرید. مشاوره کسب و کار یکی از انواع مشاوره است و فرم درخواست مشاوره کسب و کار نیز برای دریافت آن طراحی شده است. پس اگر قصد دارید کسب و کاری را شروع کنید یا در کسب و کار فعلی خود پیشرفت و بهبود حاصل کنید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری به یک مشاور حرفه ای در این زمینه مراجعه کنید.

راه اندازی و شروع یک کسب و کار، و یا حفظ شغلی که داریم همواره یک مسئله ی حیاتی و مهم بوده است. همه ی کسب و کارها در ابتدای کار و یا در ادامه، مشکلات خاص خود را دارند. هیچ کاری نیست که سختی هایی نداشته باشد و در دوره هایی با چالش هایی مواجه نشود. برای رفع این مشکلات و پیدا کردن مسیر موفقیت و بهبود نیاز است تا با دریافت  مشاوره و راهنمایی در زمینه کسب و کار به بهره وری بیشتر و رشد افزون تر دست یابیم. دریافت خدمات مشاوره ای در ابتدای یک کسب و کار، مسیر پیش رو را برای ما روشن تر می سازد؛ به این ترتیب زمانی که در مسیر خود به مشکلات و چالش هایی بر می خوریم آمادگی کافی برای اخذ بهترین تصمیم را داریم.

فرم مشاوره کسب و کار

 

گسترش علم و تکنولوژی و وجود افراد ماهر و متخصص در زمینه های مختلف نشان می دهد که انسان امروز دیگر نمی تواند از تمام امور مطلع باشد. پس در زمینه های مهمی که در زندگی افراد نقش حیاتی دارد نیاز به مشاوره احساس می شود؛ تا بدین ترتیب بتوان دانش لازم برای پیشبرد آن امور را کسب کرد. در واقع برای رسیدن به موفقیت و پیشگیری از اشتباهات احتمالی، لازم است تا با دریافت مشاوره از ضرر و زیان جلوگیری کنیم. هر کسب و کاری از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. برای رسیدن به موفقیت در یک کسب و کار باید در هر قسمت از آن افراد مناسبی استخدام شوند و قرار بگیرند. مشاوره کسب و کار، همان فعالیتی است که می تواند بخش زیادی از مشکلات و موانع کاری را از میان بردارد؛ ضمن اینکه از مشکلات احتمالی در آینده نیز پیشگیری کند. با فرم مشاوره کسب و کار می توانید اولین گام در راستای این فعالیت را بردارید.

برای هر کسب و کاری ممکن است زمانی فرا برسد که در حین فعالیت به نقطه ای از سکون  و رکود برسد؛ و یا با موانعی مواجه شود که سرعت کار را کند کند. در اینجاست که ورود یک مشاور حرفه ای می تواند راه گشای وضعیت باشد و کسب و کار را وارد مرحله ای جدید از رشد و بهبود نماید. مشاوره کسب و کار، کمک می کند تا مسیر پیشرفت کار برای شما هموار شود. فرم درخواست مشاوره کسب و کار می تواند در مسیر پیشرفت نقطه ی شروعی باشد؛ زیرا مشاوران به دلیل تجربه و دانشی که در این زمینه دارند، می توانند مسیر را به درستی ببینند. پس اگر می خواهید در مسیر کسب و کار به موفقیت برسید، تردید را کنار بگذارید و از مشاوران با تجربه کمک بگیرید.

چرا به فرم درخواست مشاوره کسب و کار نیاز دارید؟

 

به دلیل سرعت بالای رشد تکنولوژی، اگر صاحبان کسب و کارها نتوانند خود را همراه با این تغییرات و تحولات کنند، پس با شکست مواجه خواهند شد. گاه یک شخص آگاه که از بیرون به مسائل ما نگاه می کند می تواند کمک موثری فراهم آورد. به این ترتیب وجود یک مشاور با تجربه نیز که از بیرون به کسب و کار ما نظارت می کند، می تواند به ما کمک های راهگشایی ارائه دهد. مشاوران کسب و کار با ارائه راهکارهای مفید به ما کمک می کنند تا کسب و کار خود را با تحولات دنیای تکنولوژی هماهنگ نماییم. البته ممکن است گروهی فکر کنند که می توانند بدون کمک یک راهنما و مشاور کسب و کار نیز، به موفقیت برسند. اما این دسته باید توجه داشته باشند که در این صورت با ریسک بالایی مواجه هستند. زیرا رقابت در بازار امروز بسیار بالاست. و استفاده از راهنمایی و مشاوره ی تخصصی همان چیزی است که باعث پیروزی شما در این رقابت خواهد شد. پس با پر کردن فرم مشاوره کسب و کار تصمیم نهایی خود را در این زمینه عملی کنید. کارشناسان ما در مشاوره کسب و کار، با استفاده از دانش به روز و تجربیات خود در بازار به درستی می توانند مشاوره ای حرفه ای را برای کسب و کار شما فراهم آورند.

مشاوره کسب ‌و کار چه کمکی به ما می‌کند؟

 

صرف داشتن ایده‌های جذاب برای کسب ‌و کار، ما را به جایی نمی رساند. برای موفقیت لازم است تا از مشاوره جهت راه‌ اندازی کسب‌ و کار و یا رشد و بهبود آن بهره برد. خدماتی که یک مشاوره ی تخصصی فراهم می کند باید بتواند به ما در ارائه و عملی کردن ایده‌های کسب‌ و کار کمک کند. پس در هر زمینه ای که فعالیت دارید یا می خواهید فعالیت خود را شروع کنید، یک مشاور خوب باید بتواند به شما ایده ‌های مرتبط را معرفی کند و در به عمل درآوردن آنها نیز به شما کمک نماید. در واقع به شما بگوید که چالش ها و مشکلات پیش روی شما در بازار این کار در چه بخشی خواهد بود. همان طور که گفتیم  صرفا معرفی ایده های کسب‌ و کار نمی‌تواند کافی باشد. بنابراین با استفاده از فرم مشاوره کسب و کار درباره ی بخش عملی و فعالیت های لازم برای ایده ها هم اطلاعات کافی را دریافت خواهید کرد.

فرم اطلاعات کسب و کار – مشاوره کسب و کار رایگان – بهترین مشاور کسب و کار در ایران – مشاوره کسب و کار اینترنتی – قیمت مشاوره کسب و کار – مشاوره تلفنی کسب و کار

5/5 - (15 امتیاز)