هزینه مشاوره بازاریابی تعرفه مشاوره بازاریابی و فروش

هزینه مشاوره بازاریابی و فروش، لطفا جهت مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناسان پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید. شما همچنین می توانید از طزیق ایمیل و یا تکمیل فرم ارتباط با ما، درخواست ارائه خدمات مشاوره بازاریابی شرکت را به ما اعلام نمایید. درخواست شما توسط کارشناس پشتیبانی شرکت ثبت شده، و در صورت امکان و توافق، مشاور و یا یک تیم مشاوره بازاریابی (مارکتینگ) برای درخواست شما تخصیص می یابد. تعرفه مشاوره بازاریابی و فروش:

هزینه مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره ساعتی با مدیر عامل و یا یکی از مشاوران شرکت

 • مبلغ پایه مشاوره حضوری به مدت یک ساعت: ۷۰۰ هزار تومان
 • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت یک ساعت: ۳۰۰ هزار تومان
 • مبلغ پایه مشاوره تلفنی به مدت نیم ساعت: ۱۸۰ هزار تومان

مشاوره پروژه ای

بر مبنای فاکتورهای مختلف نظیر، زمان، نیروی متخصص مورد نیاز، هزینه های جانبی، نوع پروژه و … بررسی، آنالیز، تحلیل شده و در نهایت اعلام می گردد.
لازم به ذکر است مشاوران شرکت یکی از دو شرایط زیر را دارا می باشند.

تیم مشاوران ارشد متخصص و با تجربه

۱- متخصصین دارای مدرک دکترای تخصصی (PhD) از اعضای هیئت علمی، اساتید و مدرسان دانشگاه

۲- متخصصین دارای مدرک کارشناسی ارشد (MsC) با حداقل ۱۰ سال تجارب کارشناسی و مدیریتی

از مشاوره تا اجرا در کنار شما هستیم. خواهشمند است توضیحات درخواست خدمات را کامل ذکر نمایید. ذکر مواردی نظیر، نام کسب و کار، نام فرد متقاضی، سمت، شماره تماس و ایمیل، صنعت مورد نظر، بازارها، مخاطب ها و مشتریان خدمات و یا محصولات شما، رقبا، نوع کسب و کار، وبسایت شما، مشکلات و دغدغه های شما، هدف و برنامه ریزی کسب و کار ، می تواند به مشاوران و کارشناسان ما کمک نماید تا بهتر بتوانند راهنمایی های مورد نیاز شما و کسب و کارتان را ارائه دهند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو

پیشنهاد ویژه

مشاور بازاریابی دیجیتال (آنلاین) Digital Marketing به شرکت شما در خلق برند دیجیتال کمک می کند.

مشاوره مارکتینگ (بازاریابی)

پیشنهاد ویژه

فروش خود رو بیشتر کنید. کسب و کار خود را رونق دهید. مشاوره بازاریابی (مشاور مارکتینگ)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا ! با ما تماس بگیرید.

این تماس کسب و کار شما را متحول میکند

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره بازاریابی بین الملل، مشاوره صادرات و واردات – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[quform id=”4″ name=”فرم درخواست مشاوره”]

هزینه مشاوره بازاریابی چگونه و بر چه اساسی تعیین می شود؟

هزینه مشاوره بازاریابی با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین می شود. اینکه جلسات مشاوره بازاریابی چه مقدار به طول می انجامد و در چند جلسه برگزار می‌ شود، در محاسبه هزینه های مشاور بازاریابی تاثیرگذار است. همانطور که می دانید کسب و کارها چه به صورت فیزیکی و چه به صورت فروش اینترنتی برای موفقیت بیشتر و جذب مشتریان و مخاطبان، به جلسات مشاوره بازاریابی نیاز دارند. تفاوتی نمی کند که محدوده فعالیت یک کسب و کار محدود باشد یا گسترده؛ آن چه اهمیت دارد این است که تکنیک های مشاوره بازاریابی می تواند منجر به فروش و سودآوری بیشتر شود.

با توجه به اینکه عوامل مختلفی در محاسبه هزینه مشاوره بازاریابی دخالت دارند، در ادامه این مبحث به این موارد خواهیم پرداخت. اگر تاکنون کسب و کار شما رشد اقتصادی و قابل توجهی نداشته است، حتماً به مشاوره بازاریابی نیاز دارید. در جلسات مشاوره خواهید فهمید که بازار هدف خود را چگونه پیدا کنید؛ محصولات و خدمات را چگونه ارائه دهید و از همه مهم تر، با چه ترفندهایی، مشتری را به سمت کسب و کار خود جلب کنید.

پیش از آغاز بحث محاسبه هزینه مشاوره بازاریابی لازم است خاطرنشان کنیم که قیمت‌گذاری برای جلسات مشاوره فروش و بازاریابی، یک امر نسبی بوده و در شرکت ‌ها و مجموعه‌ های مختلف، متفاوت است. با توجه به این توضیح، یک عدد و رقم خاص را نمی توان برای این هزینه ها اعلام کرد. برای اطلاعات بیشتر از شما دعوت می‌کنیم تا پایان مطلب همچنان با ما همراه باشید.

چگونه می توان هزینه مشاوره بازاریابی را محاسبه کرد؟

همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم عدد و رقم خاصی را برای هزینه مشاوره بازاریابی نمی‌توان اعلام کرد، چرا که کسب و کارها با هم متفاوت هستند و هر کدام یک استراتژی خاص را طلب می‌کنند. اگر چه این عدد و رقم برای مشاوره بازاریابی مشخص نیست، اما برخی از فاکتورها و ارزش ها وجود دارد که می‌توان با استناد و تکیه بر آنها، تعرفه دقیق جلسات مشاوره بازاریابی از آغاز تا پایان را محاسبه کرد.

 

به عنوان راهکار کلی و دسته بندی های کلیدی در محاسبه هزینه مشاوره بازاریابی به موارد زیر دقت کنید:

 • منابع مشابه در مشاوره بازاریابی را ارزیابی کرده و اطلاعات کامل در مورد نحوه قیمت گذاری خدمات مشاوره را به دست آورید.
 • در نظر گرفتن ارزش جلسات مشاوره برای پیشرفت و ارتقای یک کسب و کار اهمیت دارد.
 • مشاغل مشابه را در یک یا چند حوزه بررسی کنید و ببینید که رقبای شما برای یک ساعت مشاوره بازاریابی، به طور میانگین چه هزینه ای را ارائه می دهند.
 • برای هر پروژه به صورت مجزا باید هزینه مشاوره بازاریابی را تعریف کنید.
 • مشخص کنید که جلسات مشاوره بازاریابی به صورت تک جلسه ای است یا مشتری شما قصد دارد به صورت مستمر، قرارداد یکساله یا چند ساله با شما داشته باشد.
 • برای مشتریان خود خدمات پشتیبانی برای مشاوره بازاریابی در نظر بگیرید و قیمت آن را یا به صورت رایگان ارائه دهید یا آن را از کل هزینه مشاوره بازاریابی مجزا کنید.
 • برای محاسبه دقیق تر هزینه مشاوره بازاریابی، مشتریان خود را در دسته های کلی قرار دهید و مشخص کنید که آنها به صورت پروژه ای و کوتاه مدت با شما کار می‌کنند یا به صورت بلند مدت و دائمی.
 • برای محاسبه هزینه مشاوره بازاریابی، احساسات و عواطف را دور نگه دارید. قیمت گذاری شما باید دقیق و صحیح باشد؛ به گونه‌ای که تفاوت فاحشی با رقبای شما مشاهده نشود. این عاملی است که مشتریان را به سمت خدمات مشاوره شما جذب می کند.

 

 منبع: مجله فاندر (بنیانگذار)

به این نوشته امتیاز دهید!