مشاوره استارتاپ برای راه اندازی کسب و کار

فرم درخواست مشاوره کسب و کار

تبلیغات در بندرانزلی بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت مشاور آکام آتا

بهترین مشاور کسب و کار در ایران شرکت مشاور آکام آتا

مشاوره کسب و کار توسط مشاورانی صورت می‌گیرد که دارای دانش و تجربه در زمینه‌های مختلف کسب و کار مانند مدیریت، بازاریابی، مالی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات هستند. مشاوران کسب و کار بنا به تخصص آنها در حوزه های مختلف یا بصورت مستقل کار می کنند و یا در شرکت های مشاوره کسب و کار مانند شرکت آکام آتا مشغول به کار هستند.

شرکت مشاور آکام آتا یکی از بهترین شرکت‌های مشاوره کسب و کار در ایران است،که خدمات بین المللی به زبان انگلیسی نیز ارائه می دهد. شرکت ما در زمینه‌های مشاوره کارآفرینی، مشاوره کسب و کار، مشاوره مدیریت و تجاری تخصص دارد. میانگین سن مشاوران کسب و کار ما ۴۴ سال است که هم تجارب بین المللی کار و تحصیل و زندگی در خارج کشور و هم تجارب کارمندی و مدیریت در شرکت های داخلی را در رزومه حرفه ای خود دارند. اکثریت اعضای شرکت دارای مدرک دانشگاهی فوق لیسانس و یا بالاتر در حوزه مدیریت کسب و کار هستند.

جهت دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، لطفا از طریق تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره، و پرداخت حق مشاوره، درخواست خود را برای رزرو وقت مشاوره ارسال کنید. پس از ارسال درخواست، مشاوران کسب و کار ما در کمتر از ۱۲ ساعت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهند داد.

مشاوره استارتاپ برای راه اندازی کسب و کارهای جدید

شروع یک کار می تواند امری پیچیده باشد. بنابراین به عنوان یک کارآفرین باید بسیاری از عوامل ناشناخته را در نظر گرفت. خدمات مشاوره استارتاپ به کسب و کارهای نوپا کمک می کند. دریافت مشاوره ی تخصصی می تواند شانس موفقیت یک کسب و کار را به طور قابل توجهی افزایش دهد. این مشاوره، با اجتناب از اشتباهات پرهزینه، به تنهایی باعث صرفه جویی در زمان شده و به شدت نیازهای بودجه را کاهش می دهد. برای یک کسب و کار نوپا، خدمات مشاوره ای  و استفاده از مشاور استارتاپ مزایای بسیار زیادی دارند. شاید تا کنون در دنیای کسب و کار با عبارت های مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ برخورد کرده باشید. در این مقاله می توانید با این عبارات بیشتر آشنا شوید.

اکثر کارآفرینان، درشروع راه اندازی یک کسب و کار جدید، تخصص خاصی در زمینه های کاری ندارند. کارهای لازم برای راه اندازی یک کسب و کار تنها با کمک گرفتن است که به درستی و موفقیت انجام می شوند. مشاور استارتاپ و مشاوره استارتاپ این کمک را ارائه می دهند.

استارتاپ ها (start up) راه پیچیده ای در پیش رو دارند. پس از ایجاد زیرساخت های قانونی کسب و کار، صاحبان مشاغل مجبورند مجموعه ای از فعالیت ها را برای رسیدن به موفقیت مدیریت کنند. خدمات مشاوره استارتاپ به کسب و کارها در انجام این فعالیت ها کمک می کنند. مشاور استارتاپ برای کارآفرینان، شرکت های نوپا و شرکا، پشتیبانی و حمایت مورد نیاز را فراهم می کنند.

کمک های ارائه شده توسط مشاوره استارتاپ

 • رسیدن به شفافیت و واقعیت در امر
 • رسیدن به دانش و اطلاعات
 • کمک در تحقیقات
 • برنامه ریزی و بررسی امور
 • منابع فروش
 • قیمت گذاری پروژه
 • برندسازی برای کسب و کار
 • طراحی سایت و تجارت الکترونیک
 • کمپین های بازاریابی
 • تبلیغات مشاور استارتاپ
 • فعالیت های فروش
 • طراحی گرافیک
 • توسعه ی محصول
 • بسته بندی
 • در برخی موارد مشاوره رایگان استارتاپ

آموزش راه اندازی استارتاپ

صاحبان مشاغل در هنگام مواجه شدن با طیف گسترده ای از نیازهای خود، و یا در زمان شروع کسب و کاری جدید مشاورانی  به عنوان مشاور استارتاپ استخدام می کنند. مشاوره استارتاپ با آموزش راه اندازی استارتاپ به مشتری ها کمک می کند تا برتمام جنبه های مهم در شروع و مدیریت یک کسب و کار تمرکز کنند. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین گاهی توسط برخی از شرکت های مشاوره در ابتدای کار ارائه می شود.

آژانس مشاوره استارتاپ

در آژانس مشاوره استارتاپ، مشاوران در سطحی گسترده و با رویکردی سریع به مشتری ها کمک می کنند. مشاوران کسب و کار، اولویت های مشتری را ارزیابی می کنند، برای آنها برنامه تنظیم می کنند و سپس فرآیند کمک را شروع می نمایند. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ از گزینه های مختلفی است که در شرکت های مشاوره وجود دارند.

مشتری ها بدون نیاز به هیچ گونه قرارداد طولانی مدت می توانند از آژانس های مشاوره استارتاپ کمک دریافت کنند. مشتری ها در صورت نیاز به مشاوره استارتاپ برای کارهای خاص و پروژه های خود، می توانند چند ساعت از یک مشاور استارتاپ مشاوره دریافت و هزینه ی آن را پرداخت نمایند. مشتری های آژانس مشاوره استارتاپ، از خدمات مشاوره ی این آژانس ها که همان تخصص، تجربه و روابط با بخش فروش است استفاده می کنند. استارتاپ مشاوره آنلاین

مشاوران یک آژانس مشاوره استارتاپ، در راه اندازی شرکت ها و مدیریت انجام مراحل اولیه ی  یک کسب و کار جدید تجربه دارند. مشتری ها می توانند در رابطه با بسیاری از فعالیت ها و چالش های پیش روی خود از مشاور استارتاپ کمک دریافت کنند. هنگام شروع کار جدید، مشاوران می توانند برای مشتری های خود شوق و انگیزه ایجاد کنند. مشاوران باتجربه همیشه می توانند در شروع کار به شما کمک کنند. مشاوره رایگان استارتاپ

یک آژانس مشاوره استارتاپ، برای کمک به بهبود عملکرد و کارایی سازمان ها و شرکت ها، خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. متخصصان در امر مشاوره استارتاپ، کسب و کارهای جدید را تجزیه و تحلیل می کنند؛ و راه حل هایی ایجاد می کنند تا به شرکت ها در رسیدن به اهداف خود کمک نمایند. آموزش راه اندازی استارتاپ

مزایای خدمات مشاوره استارتاپ

 

 • دسترسی سریع به تخصص و دانش به عنوان یک کسب و کار ویا یک کارآفرین.
 • روابط انعطاف پذیر، استفاده از خدمات مشاوره فقط در زمان نیاز، به دلخواه یا مقرون به صرفه بودن.
 • کمک گرفتن در انجام کسب و کار به منظور تحقق اهداف شغلی.
 • حذف مرحله ی آزمون و خطا و استفاده از منحنی های آموزشی: با تجربه ی حاصل از دانش مشاوران می توانید از همان ابتدا مطلع باشید .
 • با کمک یک مشاور استارتاپ از اشتباهات رایج اجتناب کنید. از همان ابتدا تصمیمات بهتری بگیرید.
 • در جهت رسیدن به اهداف کلیدی، از کمک و تجربه های بیشتری در سطح اجرایی بهره ببرید.
 • دسترسی سریع و مطمئن به مهارت مورد نیاز، برای انجام کارهای خاص.
مشاوره استارتاپ

خدمات مشاوره

شرکت های مشاوره استارتاپ برای خدماتی مانند طراحی لوگو، طراحی وب سایت، تجارت الکترونیکی، خدمات بازاریابی، سفارشی سازی فناوری و موارد دیگر از مشتریان پشتیبانی می کنند.

درباره ی خدمات مشاوره ی کسب و کار

مشاوره رایگان استارتاپ

یک شرکت مشاوره ی کسب و کار یا همان شرکت مشاوره استارتاپ، مستقیما با سرمایه گذاران و کارآفرینان کار می کند. در این شرکت ها خدمات مشاوره ی کسب و کار به طور کلی ارائه می شود؛ اما به طور خاص خدمات راه اندازی و شروع یک کسب و کار ارائه می شود. مشاور استارتاپ کمک می کند تا صاحبان کار به اهداف شغلی خود دست یابند. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین برای کسب و کارهای اینترنتی به کار می رود.

کار یک مشاور استارتاپ برای مشاغل کوچک، اغلب به عنوان خدمات مشاوره ی کارآفرینی نیز خوانده می شود. شروع یک کسب و کار جدید کار ساده ای نیست. برای موفقیت در یک کسب و کار جدید، کارهای زیادی هستند که باید به درستی انجام شوند. برای رسیدن به این هدف است که  سرمایه گذاران و کارآفرینان در پی مشاوره ی کسب و کار می روند.

مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ

این مشاوره استارتاپ به آنها کمک می کند متخصصانی را پیدا کنند که می توانند به آنها کمک کنند. شرکت مشاوره استارتاپ نوعی کسب و کار است که یک کارآفرین در شروع کار خود برای کسب شانس و موفقیت بیشتر به آن اعتماد می کند. یک شرکت مشاوره می تواند یک سرمایه ی بزرگ برای یک سرمایه گذاری جدید باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار با خدمات مشاوره استارتاپ، می توانید با یک مشاور استارتاپ مشورت کنید. برای دریافت خدمات استارتاپ نیز از مشاوران کسب و کار استفاده کنید. آنها می توانند جزئیات و اطلاعات زیادی را با مشتری ها به اشتراک بگذارند.

یک شرکت مشاوره ی کسب و کار معمولا ارتباط خوبی با بخش فروش نیز دارد. مشتری ها نیز می توانند از این مزیت بهره مند می شوند. شما در هنگام کار با شرکت های مشاوره استارتاپ، چیزهای زیادی به دست می آورید.

مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین آموزش راه اندازی استارتاپ

خدمات مشاوره استارتاپ برای راه اندازی یک کسب و کار

خدمات زیادی وجود دارد که یک سرمایه گذار جدید می تواند در شروع کار خود از آنها استفاده کند. اگر نگوییم همه ی کسب و کارها، اما اکثر کارهای نوپا، برای انجام همه ی کارهای خود کارمند ندارند. برای انجام با کیفیت کارهای عمده، فروشندگان خرده نیز لازم هستند. خدمات مشاوره ی راه اندازی کسب و کار یک مشاور استارتاپ می تواند از ارزش بالایی برخوردار باشد. مشاوران راه اندازی کسب و کار با بخش فروش ارتباط خوبی دارند. مشتری ها نیزاز این روابط خوب بهره مند می شوند.

این امر میزان خطاهای احتمالی را به شدت کاهش می دهد. شرکت های مشاوره استارتاپ برای خدماتی مانند طراحی لوگو، طراحی وب سایت، تجارت الکترونیکی، خدمات بازاریابی، سفارشی سازی فناوری و موارد دیگر از مشتریان پشتیبانی می کنند. خدمات مشاوره ی قابل ارائه به کارآفرینان، همانطور که قبلا نیز به آنها اشاره شد فقط مشاوره دادن نیست. بلکه شامل اجرای وظایف اصلی، مدیریت فرایندها و پروژه های کاری خاص، روابط با بخش فروش، تضمین کیفیت و امور دیگر نیز هست.

خدمات مشاوره استارتاپ بسیار زیاد است. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ از این جمله هستند. مشاوران استارتاپ، متخصصانی هستند که به طور موقت در کنار کارمندان به عنوان اعضای تیم کار می کنند. مشاور استارتاپ سنجش ها و ارزیابی های خود را بلافاصله به مشتری ها تحویل می دهد.

مشاوره استارتاپ برای کسب و کارهای جدید

مشاوره ی کسب و کارهای جدید چیست؟ همانطور که از نامش پیداست، خدمات مشاوره ی کسب و کاری جدید است. این خدمات برای یک شرکت نوپا طراحی شده است. این شرکت حتی ممکن است هنوز تشکیل نشده باشد. یا شاید هنوز فقط در حد یک ایده باشد. و این همان تفاوت اصلی است. مدیریت تغییرات معمولا به مشاغلی گفته می شود که از طریق خدمات مشاوره ی کسب وکار پیش می روند. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ از خدمات شرکت های مشاوره هستند. مشاور استارتاپ

یک شرکت مشاوره ی کسب و کار که با مشاغلی کار می کند که هنوز راه اندازی نشده اند، بیشتر به عنوان شرکت مشاوره استارتاپ شناخته می شود. مشاوران مشغول در چنین شرکتی به عنوان مشاور استارتاپ با مراحل بنیادی و اولیه ی یک کسب و کار درگیر هستند: شکل گیری آن، برندسازی، ایجاد محصول، ساختار خدمات و سایر مراحل اولیه. بیشتر آنها برای راه اندازی مشاغل کوچک خدمات مشاوره ارائه می دهند. اما در بعضی مواقع نیز شرکت های بزرگتر، سرمایه گذاری های جدید انجام می دهند و با مشاور استارتاپ نیز کار می کنند.

مشاوره استارتاپ برای مشاغل کوچک، کارآفرینان و سرمایه گذاران را قادر می سازد تا همزمان با ایجاد ساختارهای اصلی کسب و کار یا محصولات، با کارشناسان کسب و کار نیز همکاری کنند. این از همان ابتدا کسب و کار را تقویت می کند. یک مشاور استارتاپ دانش لازم برای آن کسب و کار خاص را پیش از این کسب کرده است. و این در هنگام کار با شرکت های مشاوره استارتاپ تفاوت چشمگیری را برای صاحبان مشاغل ایجاد می کند.

توصیه هایی برای خدمات مشاوره استارتاپی

طراحی لوگو

حتما از یک لوگوی با کیفیت با طراحی حرفه ای استفاده کنید. اگر این لوگو توسط فردی متخصص طراحی نشود، می تواند بر روی بسته بندی، طراحی وب سایت، بازاریابی و فروش تاثیر منفی بگذارد. لوگو معمولا مرحله ی دوم بعد از انتخاب نام است. بنابراین برای کسب بهترین نتیجه و مواجهه با دردسرهای کمتر درآینده، این مرحله را با کمک مشاور استارتاپ درست انجام دهید.

طراحی سایت

همه ی وب سایت ها یکسان نیستند. تفاوت های زیادی بین طراحی وب سایت، سفارشی سازی برنامه، فناوری استفاده شده و موارد دیگر وجود دارد. طراحی وب سایت های کسب و کار نباید توسط طراحان و توسعه دهندگان تازه کار انجام شود. ایجاد صحیح وب سایت به کمک مشاور استارتاپ نتایج بسیار بهتری را به همراه دارد و هزینه های بازاریابی هدر نمی رود.

خدمات بازاریابی

این یک مورد مهم است. برای بیشتر انواع جدید کسب و کار، باید بر روی خدمات بازاریابی سرمایه گذاری شود. نتایج ضعیف بازاریابی برای یک کسب و کار نوپا می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد. خدمات استارتاپی همچون بازاریابی باید توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود. با کمک مشاور استارتاپ خدمات بازاریابی را باید با دقت کافی با عقد قرارداد با آژانس مناسب دریافت کرد.

فروش

فروش، برای ایجاد درآمد و سود در یک کسب و کار امری ضروری است. در بیشتر کسب و کارهای جدید فروش یکی از زمینه های چالش برانگیز است. اما چگونه می توان در فروش، جذب مشتری و سودآوری رشد کرد؟ در واقع مشاوران با مشتری ها همکاری می کنند تا تاکتیک ها و استراتژی هایی قوی در فروش ایجاد کنند.

خدمات  دیگر بسیاری وجود دارد که باید برای دریافت آنها قرارداد منعقد شود. همیشه بهترین کار این است که سرمایه ی خود را برای راه حل های ضعیف یا راه حل های اشتباه هدر ندهید. مشاوره استارتاپ و مشاور استارتاپ برای بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان پشتیبانی و مساعدت لازم را فراهم می کند. مشاور استارتاپ

اهمیت تجربه در مشاوره استارتاپ

مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ

مشاور استارتاپ

در دنیای امروز تجربه بسیار مهم است؛ مخصوصا اگر یک استارتاپ باشید. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت های نوپا شرکت های مشاوره ای را استخدام می کنند تا یک کمیته ی مشورتی داشته باشند. به این ترتیب همواره یک راهنما برای هدایت شرکت در امور سخت و مشکلات پیش رو دارند. بنابراین هنگام انتخاب یک شرکت مشاوره استارتاپ برای خود باید مطمئن شوید که آنها تجربه ی کافی در زمینه ی کاری شما دارند و از مشاور استارتاپ مجرب برخوردارند.

می توانید بررسی کنید آیا آنها پیش از این با شرکتی مشابه شرکت شما کار کرده اند یا خیر. همچنین باید مطمئن شوید که شرکت مشاوره استارتاپ مدنظر، در زمینه ی کاری شما متخصصانی دارد که بتوانند برای شما تیم مشاوره تشکیل دهند. به این ترتیب آنها می توانند در چالش ها یا فرصت هایی که شما و شرکتتان با آنها روبرو هستید به شما کمک کنند.

حال حتی اگر شرکت مشاوره استارتاپ اطلاعات کمی در مورد خدمات خاص شما داشته باشد، مهم نیست. شما می دانید آنچه آنها در اختیار شما قرار می دهند، تجربه ی آنها است. در واقع آنها به شما کمک می کنند تا با موانعی که معمولا کسب و کارها در سال های اولیه با آنها مواجه می شوند، دست و پنجه نرم کنید و با آنها مقابله کنید.

ایجاد یک رابطه ی کاری قابل اعتماد باید چیزی همچون رابطه ی بین پزشک و شما باشد. شما باید بتوانید خصوصی ترین جزئیات کسب و کار خود را بدون احساس ناراحتی افشا کنید. در اینجاست که نقش برجسته ی اعتماد روشن تر می شود. گروه مشاوره استارتاپ باید بتواند حس راحتی و اعتماد را در شما ایجاد کند؛ به این ترتیب شما می توانید با مشاور استارتاپ ارتباط نزدیک مناسبی برقرار کنید و راه حل های مناسب را پیدا کنید. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ که توسط شرکت های مشاوره ارائه می شود نیاز به مشاور استارتاپ مورد اعتماد دارد.

مشاوره استارتاپ مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ

 

کسب ‌و کارهای سنتی اغلب با همان شیوه های گذشته برای دریافت مشاوره در توسعه ی کسب ‌و کار خود اقدام می ‌کنند. معمولا این کسب و کارها برای دریافت خدمات مشاوره ‌ای به شرکت‌ های مشاوره ی کسب و ‌کار مراجعه می‌ کنند. اما در مورد کسب ‌و کارهای اینترنتی مساله فرق می کند. این نوع کسب و کارها غالبا از راه دیگری برای دریافت مشاوره استفاده می کنند. آنلاین بودن و سرعت عمل در این نوع کسب‌ و کارها سبب می شود تا در بسیاری از روندهای فعالیت‌ های خود مانند دریافت مشاوره، عملکرد متفاوتی داشته باشند. یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت خدمات مشاوره استارتاپ استفاده از مشاوره کسب‌ و کار اینترنتی محسوب می ‌شود. صاحبان کسب و کارها در شروع و راه اندازی کار خود با استفاده از یک مشاور استارتاپ به عنوان یک راهنمای با تجربه در این امور می توانند از بسیاری از خطاهای احتمالی پیشگیری نمایند. راه اندازی کسب و کارهای استارتاپی برخلاف کسب و کارهای سنتی، غالبا دو ویژگی بارز دارند. این ویژگی ها شامل فناور محور بودن و ریسک‌ پذیر بودن کسب و کارهای استارتاپی است. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ مواردی را برای صاحبان کسب و کار روشن می کنند.

مشاوره استارتاپ روشن می کند که کسب و کارهای استارتاپی با ریسک ‌پذیری خود پیش از شکل‌ گیری رسمی و حتی قانونی، باید یک سری مقدمات را فراهم کرده و مراحلی را پشت سر گذاشته باشد. در واقع باید با پشت سرگذاشتن این مراحل سودآور بودن ایده ی کاری خود را به اثبات برسانند تا بتوان برای مراحل به دیگر به جذب سرمایه پرداخت. با کمک یک مشاور استارتاپ می توان درک کرد که چگونه ویژگی فناور بودن این کسب و کارها، ایجاب می ‌کند تا صاحبان آنها با اصول حاکم بر کسب‌ و کارهای اینترنتی آشنا باشند. به هر حال طبیعی است که بسیاری از صاحبان این استارتاپ‌ ها در ابتدا اطلاع چندانی در تمامی این زمینه ‌ها نداشته باشند. به همین دلیل آنها معمولا به یک مشاوره ی حرفه ای نیاز دارند تا در صورت نیاز و در مراحل مختلف از تجربیات مشاور استارتاپ استفاده نمایند.

مشاور استارتاپ

درباره ی راه ‌اندازی استارتاپ ها و اخذ مجوزهای لازم برای شروع این نوع کسب ‌و کارها نیاز به مشاور استارتاپ وجود دارد زیرا اغلب کسانی که می خواهند در این حوزه وارد شوند تا حد زیادی نسبت به آن ناآشنا هستند. در اینجاست که یک مشاوره استارتاپ می ‌تواند وارد عمل شده و در تمامی موارد به صاحبان کسب و کارها کمک کند. تیم های استارتاپی معمولا برای توسعه ی کسب و کار و محصولات، خدمات و بازار خود همواره باید با تحقیق و مطالعات دقیق برای اینکه بتوانند در دنیای رقابت جلوتر از دیگران باشند، خود را در مسائل مربوط به کسب و کار خود به روز نگاه دارند. همچنین از آنجایی که استارتاپ ها نیاز به آموزش و یادگیری مفاهیم جدید کسب و کار دارند شاید فرصت زیادی را برای این کار از دست بدهند و نتوانند بر روی کار خود تمرکز کنند. در نتیجه حضور یک مشاور استارتاپ همواره برای آنها راهگشا خواهد بود. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ در آموزش مفاهیم مورد نیاز نیز راهگشا هستند.

استفاده از مشاوره حقوقی برای استارتاپ ها 

مسائل حقوقی کسب‌ و کارهای جدید، مسئله ای است که در سالیان اخیر به دغدغه ی مهمی برای صاحبان این کسب و کارها تبدیل شده است. از آنجا که فعالیت ‌های مرتبط با استارتاپ نسبتا جدید است و سابقه ی آنها در دنیای کسب ‌و کار و در ایران وجود نداشته، به همین دلیل بسیاری از قوانین و مقررات لازم برای آنها هنوز شکل نگرفته است و نیاز به یک مشاور استارتاپ وجود دارد. یک مشاوره حقوقی کمک می ‌کند تا کسب ‌و کارهای استارتاپی بتوانند در درجه اول مقدمات قانونی فعالیت های خود را فراهم آوردند. ضمن آنکه بتوانند مجوزهای لازم را برای شروع و ادامه ی فعالیت از نهادهای مربوطه دریافت کنند. از طرفی انجام بسیاری از فعالیت‌ ها در سطح کسب ‌و کار نیازمند استفاده از خدمات مشاوره حقوقی است. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ در کنار مشاوره حقوقی به افراد کمک می کند. مشاوره حقوقی در مشاوره استارتاپ به افراد تازه‌ کار کمک می‌ کند تا با مسائل حقوقی راه‌ اندازی کسب ‌و کار خود بیشتر آشنا شوند و تمام نکات حقوقی لازم را رعایت نمایند.

مدیریت استارتاپ 

نحوه ی اداره کردن یک کسب ‌و کار نوپا همچون مسب و کارهای استارتاپی دارای برخی مسائل ویژه است که با کمک مشاور استارتاپ روشن می شود. به عنوان مثال در مشاوره استارتاپ بحث تیم ‌سازی یا چگونگی استخدام افراد و انعقاد قرارداد کاری با آنها مطرح می شود و شرح داده می شود. یک مشاوره استارتاپ به خوبی کمک می ‌کند تا درباره ی این مسائل بتوان بهترین تصمیم را گرفت. طراحی ساختار کلی کسب و کار و چگونگی فعالیت اعضا نیز یکی دیگر از خدماتی است که در این خصوص ارائه می ‌شود. مدیریت این نوع از کسب ‌و کارها که به لحاظ اداری و مالی مسائل خاص خود را دارند نیاز به استفاده از کمک فردی باتجربه در این امور دارد. نحوه ی تامین مالی و جذب سرمایه در کسب و کارهای استارتاپی با مدل‌ های سنتی بسیار تفاوت دارد. مشاور استارتاپ با ارائه ی مشاوره استارتاپ کمک می کند تا با تجربه و تخصص لازم با امور مالی، تامین مالی و جذب سرمایه در این کسب ‌و کارها برخورد شود.

خدمات مشاوره استارتاپ برای کسب و کارهای اینترنتی

استفاده از مشاوره استارتاپ برای کسب‌ و کارهای اینترنتی، معمولا یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت خدمات استارتاپی محسوب می‌ شود. در این شیوه می توان از یک مشاور استارتاپ به عنوان منتور استفاده کرد. به علاوه، دسترسی به طیف زیادی از مشاوران و دریافت مشاوره ی آسان، راحت و سریع مزایایی هستند که استفاده از این خدمات به همراه دارد. خدمات مشاوره استارتاپ مختلف و خاصی برای کسب ‌و کارهای نوپا ارائه می‌ شوند. از آنجایی که اصول انجام و مدیریت کسب ‌و کارهای نوپا در بسیاری از موارد دارای ابهام و جای سوال است، به دلیل همین بی تجربگی صاحبان آن نیاز به کمک و مشاوره وجود دارد. در نتیجه صاحبان این کسب و کارهای نوپا در برخی زمینه ‌ها نیاز به دریافت مشاورهدر زمینه ی استارتاپی دارند. خدماتی که یک مشاور استارتاپ در زمینه ی کسب و کارهای اینترنتی و نوپا ارائه می ‌دهد شامل خدمات گوناگونی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.  مشاوره برای راه ‌اندازی استارتاپ یکی از این خدمات است که همانطور که از نام آن پیداست در شروع کسب و کار توسط مشاور استارتاپ انجام می گیرد. این دسته از کسب ‌و کارها ویژگی های خاص خود را دارند و برخلاف شرکت‌ های سنتی، دارای دو ویژگی فناور محور بودن و ریسک ‌پذیر بودن هستند. ریسک ‌پذیری در کسب و کارهای اینترنتی به معنای این است که یک کسب ‌و کار اینترنتی پیش از شکل‌ گیری رسمی و حتی قانونی، باید وارد عمل شود و یک سری مراحل را انجام دهد. فناور محور بودن نیز به این معنی است که باید صاحبان آنها با اصول اولیه و بنیادین کسب ‌و کار اینترنتی آشنا باشند. و این در حالی است که برای بسیاری از صاحبان استارتاپ‌ ها امکان کسب اطلاع از تمامی این حوزه‌ ها وجود ندارد و نیاز به استفاده از خدمات مشاوره استارتاپ توسط مشاور استارتاپ می باشد.

راه اندازی کسب و کارهای مختلف به کمک مشاور استارتاپ

در راه اندازی کسب و کارهای مختلف، بسیاری از صاحبان کسب و کارها نیاز به مشاوره استارتاپ دارند و در اینجا معمولا به یک مشاور استارتاپ نیاز پیدا می شود تا در مراحل مختلف از تجربیات وی استفاده شود. مساله‌ ی دیگری که در هنگام راه‌ اندازی استارتاپ ها پیش می آید، کسب مجوزهای لازم برای شروع این نوع کسب ‌و کارها است. واقعیت این است که بیشتر فعالان در این حوزه نسبت به اصول قانونی آن نا آشنا هستند. در نتیجه یک مشاور استارتاپ برای ارائه ی مشاوره ی کسب‌ و کار اینترنتی می ‌تواند در این مرحله ورود کرده تا در این موارد به صاحبان کسب و کار کمک کند. در واقع در سال های اخیر، مسائل حقوقی به مهم‌ ترین دغدغه برای صاحبان کسب‌ و کارهای نوپا و یا اینترنتی تبدیل شده است. این امر به این دلیل است که فعالیت‌ های مربوط به کسب و کارهای اینترنتی تا حدودی جدید بوده و گاه سابقه ی چندانی در دنیای کسب ‌و کار ندارند. از همین رو ممکن است هنوز بسیاری از قوانین و مقررات لازم برای آنها شکل نگرفته باشد. اما تیم های مشاوره استارتاپ معمولا برای توسعه ی کار و خدمات و کسب موفقیت در بازار، دائما خود را به روز رسانی می کنند و به تحقیق می پردازند. و مشاور استارتاپ برای اینکه بتواند در دنیای رقابت جلوتر از دیگران باشد، باید همواره دانش و اطلاعات خود را در مسائل مربوط به خود به روز کند. صاحبان استارتاپ ها نیاز به آموزش و یادگیری مفاهیم جدید درباره ی کسب و کار دارند و مشاور استارتاپ کمک می کند تا برای آموختن مفاهیم جدید کسب و کار تلاش موثری داشته باشند تا بتوانند بر روی آنچه که باید تمرکز کنند.

مشاوره استارتاپ در چه حوزه هایی انجام می شود؟

مشاوره استارتاپ در حوزه های مختلفی انجام می گیرد. یکی از این زمینه ها می تواند درباره ی طرح کسب و کار استارتاپی باشد. طراحی و سازماندهی یک طرح کسب و کار یا بیزنس پلن استارتاپی خوب و قوی باید بتواند مفاهیم و اصول یک استارتاپ را به خوبی توضیح داده و جزئیات آن را در قالب یک طرح تجاری قابل ارائه به منظور جلب نظر سرمایه گذاران، به صورت منسجم ارائه دهد. در این طرح باید توضیح داده شود که یک استارتاپ دقیقا چیست و چه مسئله ای را حل می کند. مشاور استارتاپ با تحلیل و توسعه ی یک استارتاپ بیان می کند که ارزش قابل ارائه از طرف یک استارتاپ چیست و نیز خدمات یک استارتاپ چه بازاری را پوشش می دهد. همچنین توضیح می دهد که مخاطبان یک کسب و کار چه افرادی هستند و چه نیازهایی دارند. به این ترتیب برای صاحبان استارتاپ شفافیت بیشتری از کارشان را فراهم می کنند. یک مشاور استارتاپ به شما راهکارهای یک ارائه ی خوب و قابل قبول را برای تاثیرگذاری بر روی داور، سرمایه گذار یا افرادی که قرار است با شما همکاری کنند یاد می دهد. یک ارائه ی قوی که بتواند فعالیت یک استارتاپ و جزئیات آن را به خوبی بیان کند، کمک می کند تا در جذب نیروی انسانی و سرمایه گذار برای پیشرفت کار استارتاپ گام برداشته شود.

یافتن یک مسیر خوب برای جذب سرمایه

مشاوره استارتاپ گاه برای جذب سرمایه صورت می گیرد. بسیاری از صاحبان استارتاپ ها، به دنبال جذب سریع سرمایه هستند تا به توسعه و گسترش سریع کار خود بپردازند. در نتیجه یک مشاور استارتاپ کمک می کند تا  برای پیدا کردن یک سرمایه گذار و قانع کردن او و برقراری توافق  با او به سوالاتی که در این زمینه وجود دارد پاسخ مناسبی داده شود. مشاوره استارتاپ برای تحلیل و یافتن مناسب ترین راهکار برای ورود به جامعه ی هدف و ارائه ی محصول یا خدمت به مخاطبان یکی از مسائل بسیار مهم برای استارتاپ ها است. این کار نیاز به تحلیلی تخصصی دارد زیرا باید با استراتژی و به طور اصولی پیش رفت. مشاوره استارتاپ بسیار کاربردی و راه گشا است و کمک زیادی به صاحبان کم تجربه ی استارتاپ ها می کند. گاه صاحبان استارتاپ های نوپا به دلیل کم تجربگی نمی دانند جریان درآمدی شان چگونه باید باشد و در پیدا کردن شیوه ای مناسب برای کسب درآمد خوب ناتوان هستند. در نتیجه برای یافتن بهترین جریان درآمدی باید با حوزه های مختلف تجارت الکترونیک و همچنین کسب و کار آنلاین آشنا بود و به کمک مشاوره استارتاپ این امر ممکن می شود. از کارهایی که برای داشتن یک استارتاپ موفق باید انجام داد، داشتن برنامه ی بازاریابی قوی است. طبق راهنمایی های مشاور استارتاپ برنامه ی بازاریابی قوی صرفا پرداختن به چگونگی فروش محصول نیست؛ بلکه برنامه ی بازاریابی برای یک کسب و کار نوپا، شامل راهکارهای ورود به بازار، برنامه ی معرفی محصول، یافتن صحیح مخاطبین هدف، انتخاب رسانه ی مناسب، انتخاب پیام مناسب و مسائلی از این دست می باشد. در یک مشاوره استارتاپ موثر، یک برنامه ی بازاریابی اصولی نیز تدوین می شود.

ارزش گذاری استارت آپ

در بازار رقابتی امروز معمولا استارتاپ ها مسیر رشد یکسانی را می پیمایند. اما اگر بتوانند با کمک یک مشاور استارتاپ با تکنیک های رشد به خوبی آشنا شوند و در مسیر توسعه ی خود از مشاوره استارتاپ بهره بگیرند، می توانند به سرعت درآمد زایی کنند و به توسعه خوبی دست پیدا کنند. یکی از مسائل مهمی که مورد توجه صاحبان استارتاپ ها است، پیدا کردن مشتریان جدید در بازار و کسب سهم بیشتری از بازار می باشد. وقتی استارتاپ ها وقت لازم برای توجه به این مسائل را نداشته باشند نیاز به مشاور استارتاپ پیش می آید. یک مشاور استارتاپ خوب می تواند در این حوزه راهکارهای خوبی ارائه دهد. این کار را با مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ به انجام می رساند. صاحبان استارت آپ ها برای بررسی و نظارت بر اینکه تا چه حد پیشرفت کرده اند و چگونه می توانند پیشنهاد سرمایه گذار را با عدد مناسبی پاسخ دهند، نیاز دارند تا با یک مشاوره استارتاپ به بررسی دقیق و تخصصی کارها بپردازند. همواره افراد حرفه ای پیش از شروع هر کاری به انجام مشاوره روی می آورند و مشورت می گیرند تا با استفاده از دانش و تجربه ی افراد حرفه ای، بتوانند در پیشبرد کار خود موفق تر عمل کنند. یک مشاور استارتاپ برای ارائه ی  مشاوره به کسب و کارهای نوپا، در یافتن راهکارهای موثر به صاحبان کسب و کارهای نوپا کمک می کند. به این ترتیب آنها می توانند مشکلات اصلی کار خود را یافته تا از بین انتخاب هایی که در زمینه های مختلف دارند بهترین آنها را برگزینند. در جواب این سوال که در چه زمانی استارتاپ ‌ها نیاز به مشاوره دارند، باید گفت از آنجایی که استارتاپ ‌­ها کسب و کارهایی هستند که باید دائما در حال تحقیق و به روز رسانی باشند، در نتیجه همیشه نیاز به مشاوره استارتاپ برای آنها مطرح می شود. در واقع صاحبان استارتاپ ‌­ها در کار خود با چالش­‌ های مختلفی رو به رو می شوند که به منظور حفظ برتری خود و باقی ماندن در دور رقابت باید همواره آماده و آگاه باشند، تا توانایی مقابله با هر چالشی را داشته باشند.

چه زمانی نیاز به حضور یک مشاور استارتاپ است؟

کمک گرفتن از یک مشاور استارتاپ در فرآیند مشاوره استارتاپ و یا مشاوره کسب و کار باعث می شود تا صاحبان کسب و کار بتوانند با هر چالشی در زمینه ی استارتاپ خود مقابله کنند، و در یافتن بهترین راهکار موثر درست عمل کنند. یک مشاور استارتاپ شما را در به کار بردن استراتژی کارآمدی برای کسب و کار استارتاپی تان توانمند می ‌­کند و به شما کمک می­‌ کند تا نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسید تا از بین گزینه ­‌های موجود همیشه بهترین و درست ترین را انتخاب کنید. امروزه برای اینکه یک کسب و کار و یا استارتاپ موفق داشته باشید لازم است که از تجربه و اطلاعات افراد کارشناس و متخصص تحت عنوان مشاوره استارتاپ استفاده کنید. یک مشاور استارتاپ با ارائه ی راهنمایی تخصصی، صاحبان کسب و کارها را قادر می ‌سازد تا بتوانند اهدافی را که برای کسب و کار خود در نظر گرفته ‌اند به عمل درآورند. در هر صورت انجام عمل مشاوره استارتاپ ایده ی خوبی است که اثر مثبتی بر پیشرفت کسب و کار دارد. یک تیم کاری ممکن است در ویژگی های مختلفی مهارت و توانایی داشته باشد اما به هر حال ضعف هایی هم دارد. در نتیجه در زمینه هایی که تجربه ی کافی ندارند با استفاده از مشاوره کمبودهای خود را جبران می کنند. شرایط خاص هر کسب و کاری ایجاب می کند تا از مشاوران ویژه ای برای کارهای خود و پیشبرد اهدافش کمک بگیرد.

 شروع کسب و کارهای نوپا

اگر قصد شما راه اندازی یک استارتاپ و یا یک کسب و کار نوپا است، و تصمیم دارید تا به توسعه ی کسب و کار خود بپردازید، باید از مشاوره استارتاپ استفاده کنید تا اگر در کار خود به مشکلی برخورده اید با یک راهکار تازه به حل آن بپردازید. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ گاه  گزینه هایی است که پیش روی شماست. گاه صاحبان کسب و کار در اجرای برنامه ­‌های استارتاپ خود با چالش ­‌هایی روبرو می­‌ شوند که برای حل آنها دانش و تجربه ی کافی را ندارند. در این مواقع با استفاده از یک مشاور استارتاپ آماده می شوند تا به مقابله با آن ها بپردازند. گاهی نیز صاحبان کسب و کارها در اجرای برنامه­‌ هایی که در جهت رسیدن به اهداف کاری ریخته اند، دچار مشکل شده و نتیجه ی مطلوبی از آنها نمی گیرند. در نتیجه اگر نیاز به استراتژی بلندمدت و کارآمد وجود داشته باشد، باید به کمک مشاوره استارتاپ این برنامه ‌­ها را تنظیم نمود. در اینجا یک تعریف خلاصه برای شما ارائه می دهیم. مشاور استارتاپ شخصی است که به صورت کوتاه مدت به یک استارتاپ معرفی می ‌شود تا بتواند جنبه ی خاصی از شرکت را به جلو حرکت دهد. با این تعریف این مشاور بخشی از تیم کسب و کار نیست، بلکه یک نیروی موقت بیرونی است که به علت تخصصی که دارد در این مرحله از کار حضورش با ارزش است. اما مفهوم دوم که تعریف می کنیم پیمانکار است که فردی است که در یک نقش خاص، جزئی از تیم کاری می ‌شود. این افراد معمولا بیشتر از یک مشاور استارتاپ درگیر کار شده و در کار روزانه ی یک استارتاپ شرکت می کنند. اما مفهوم سوم یا مربی شخصی است که به راهنمایی اعضای تیم کاری می‌ پردازد. این افراد عموما نسبت به مشاور یا پیمانکار وقت کمتری برای کار می گذارند و از تخصص و دانش خود در اختیار تیم کاری قرار می دهند.

مربی کارآفرینی

حضور یک مربی کارآفرینی یا منتور استارتاپ در کسب و کارهای امروزی اهمیت زیادی دارد. مشاور استارتاپ فقط به دلیل انتقال دانش و آگاهی و مهارت به افراد مختلفی که خواهان شروع کار جدیدی هستند مفید نیست، بلکه داشتن یک منتور خوب و با تجربه در یک کسب و کار به عنوان مزیتی محسوب می شود که کمک می کند تمام افراد مشغول در یک کسب و کار به آموختن مهارت بپردازند. پیش از اینکه منتورها پذیرفته و شناخته شوند، گروهی از مشاوران این ظیفه را انجام می دادند و کار منتورها را به شیوه های خود انجام می دادند. اما منتور استارتاپ شخصی است که در صفر تا صد راه اندازی استارت آپ به دیگران کمک می کند و با دانش و تخصص خود به کسب مهارت و تجربه در افراد مختلف منجر می شود. به این ترتیب منتور استارتاپ راهکارهای درست و عملی را در اختیار مدیریت کار و اعضای تیم استارتاپی او قرار می دهد. با دریافت راهنمایی های درست و اصولی از یک منتور، شما می توانید گامی در جهت پیشرفت و توسعه ی استارتاپ خود بردارید. هر کارآفرینی به یک مشاور و راهنمای باتجربه نیاز دارد تا بتواند با کمک او به منبع ارزشمندی از توصیه ها دست پیدا کرده و در ایجاد پایه های محکم برای کسب و کار خود اقدام نماید. شروع یک کسب و کار همواره دشوار است، اما با داشتن مشاور و کمک دیگر به دشواری زمانی که آن را به تنهایی انجام می دهید نخواهد بود. برای ایجاد یک استارتاپ موفق و توسعه و پیشرفت آن به داشتن تعهد، مهارت و نوآوری نیاز است. در این مسیر می توان با کمک های منتور به اهداف خود دست پیدا کرد. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین آموزش راه اندازی استارتاپ

مشاور استارتاپ

یک منتور استارتاپ یا مشاور استارتاپ خوب می تواند برای هدایت کارآفرینان نوپای استارتاپ ها در جهت هدایت آنها در مسیر رشد یک ضرورت به حساب بیاید. یک منتورهمچون یک مربی کارآفرینی اهداف شغلی را شناسایی کرده و  با مطرح کردن و تشریح ایده های مناسب در زمینه ی کاری مورد نظر شما شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می کند. اما چگونه می توان یک منتور استارتاپ جهت دریافت راهنمایی برای صفر تا صد راه اندازی استارت آپ پیدا کرد. مشاور استارتاپ یا منتورها شخصیت های معتبری هستند که برای کارآفرینی و سرمایه گذاری در زمینه ی صنعتی خاص دارای تجربه های عملی مفیدی هستند. این مشاوران به افراد متقاضی راهنمایی کمک می کنند تا با شناخت توانایی های بالقوه ی خود بتوانند ایده های خود را در زمینه ی کارهای مختلف عملی کنند. منتورها دانش، مهارت و تجربیات خود را برای کمک به کارآفرینان، با آنها به اشتراک می گذارند. به این ترتیب به آنها کمک می کنند تا برای بقا و رسیدن به اهداف خود مسیر درستی را در پیش بگیرند.آنها به صاحبان استارتاپ ها در مورد چگونگی درک و استفاده از توانایی های خود برای سرمایه گذاری در بازارهای هدف خود توصیه های کاربردی مفیدی ارائه می ‌کنند.

صفر تا صد راه اندازی استارت آپ

یک منتور استارتاپ بر اساس تجربیات خود درباره صنعت کاملا آگاه است. و این در حالی است که کارآفرینان نوپا و تازه کار با کمبود تجربه و دانش مواجه هستند و به همین دلیل به یک مربی کارآفرینی نیاز دارند. کمک یک مشاور استارتاپ در مورد کسب و کار موارد زیادی را به مراجعین خود آموزش می دهد. یک منتور می ‌تواند این کمبود دانش و تجربه در کارآفرینان نوپا را جبران نموده و مسائلی پیرامون صفر تا صد راه اندازی استارت آپ را ارائه نماید. آنها کمک می‌ کنند تا بازار بهتر شناخته شود و نحوه ی برخورد با چالش های پیش رو مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است به دنبال یک منتور باشید که در زمینه ی فعالیت شما کار کرده باشد و این یعنی او همان فردی است که به تازگی مسیر شما را پیموده است. در نتیجه می تواند در بسیاری موارد به درستی به شما کمک نماید و با راهنمایی های حرفه ای خود باعث شود تا چالش های استارتاپ خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. یک منتور استارتاپ با خلاقیت خود در حل مسائل در کنار شماست. در اقع این همان چیزی است که باعث می شود یک منتور استارتاپی عالی عمل کند. آنها می‌ دانند چگونه با استفاده از راه حل های خلاقانه و کارآمد برای رفع و پشت سر گذاشتن مشکلات پیش آمده حرکت کنند. یک منتور هوشمند به شما امکان می ‌دهد زوایای مختلف حل مشکلات را بسته به شرایط استارتاپ ببینید. آینده نگری در آنها یک خصوصیت مهم است که باعث می شود تا آنها توانایی پیش بینی روندهای کسب و کار و تغییر جهت بازار را داشته باشند. پس این منتورها برای ارائه ی مشاوره درباره ی راه های کسب سودآوری و موفقیت در موقعیت های مختلف در بازار فعالیت می کنند.

مشاوره استارتاپ

مشاوره استارتاپ به تشریح مهم‌ ترین تفاوت استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک می پردازد. این تفاوت عمده در هدف آنها قرار دارد. هدف از ایجاد یک کسب و کار کوچک این است که بتوان با سرمایه ی اندکی کار و درآمدی مطمئن ایجاد کرد. ایجاد و شروع کار یک کارگاه تولیدی می ‌تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک تلقی شود. اما هدف از ایجاد یک استارتاپ، تولید راه‌ حل برای یک مشکل یا نیاز است. مشاور استارتاپ بیان می کند که اگر استارتاپ‌ ها به نتیجه برسند معمولا به درآمد هم خواهند رسید. اما برای رسیدن استارتاپ ها به سود باید کمی صبر داشت. زیرا استارتاپ ‌ها به دنبال تحولی هستند که با صرف زمان به دست می آید. استارتاپ ها به دنبال این هستند که با ارائه ی محصولات و خدماتی خاص، تغییرات بزرگی در بازار ایجاد کنند. خیلی از استارتاپ‌ های کوچک قبل از آن که درآمدی داشته باشند توسط شرکت ‌هایی مثل گوگل خریداری می ‌شوند. مشاوره استارتاپ با ارائه ی تعاریف پایه ای و لازم به ما کمک می کند تا تصمیمات لازم را اتخاذ نماییم. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ یا مشاور استارتاپ در یک تعریف بسیار ساده از استارتاپ آن را یک کسب و کار مبتنی بر فناوری های نوین معرفی می نماید. البته که هر کسب و کار مبتنی بر پایه ی فناوری لزوما استارتاپ نیست؛ اما تمام استارتاپ ‌ها لزوما از وب، موبایل، اینترنت و تکنولوژی های جدید استفاده می ‌کنند تا بتوانند به رشد بالایی برسند و تعداد کاربران و مشتری های بیشتری داشته باشند.

مشاور استارتاپ برای آموزش راه اندازی استارتاپ

اهداف کسب و کارهای کوچک به این ترتیب است که این کسب و کارها سعی می ‌کنند از ریسک دوری کنند و کارِی را انجام دهند که پیش از امتحان خود را پس داده باشد. اما در ذات استارتاپ‌ ها ریسک وجود دارد و راه اندازی یک استارتاپ ریسک بالایی دارد. مشاوره استارتاپ این ریسک پذیری را تعریف می کند. ارائه ی یک محصول یا خدمتی نوآورانه احتیاج به انگیزه برای خطر کردن دارد. زیرا به هر حال شکست هم یه سوی ماجرا است و ممکن است نتوانید این محصول را بسازید یا آن را تجاری کنید. و یا نتوانید برای این محصول یا خدمت، مشتری پیدا کنید. به این ترتیب به آن موفقیت مالی که توقع دارید نخواهید رسید. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ به رسیدن به موفقیت مالی منجر می شود. استارتاپ ها به رونق اقتصادی هر کشوری کمک می ‌کنند. شرکت های نوپا با کمک مشاور استارتاپ با وجود تمام سختی ها و چالش هایی که صاحبان کار با آن ها روبرو می‌ شوند، به مزایای بسیاری نیز دست یافته و برای اقتصاد یک کشور پیشرفت هایی را به همراه دارند. گسترش فرهنگ کار تیمی یکی از نکات مثبتی است که استارتاپ ها در خود دارند. مشاور استارتاپ خاطر نشان می کند که وجود تیم هایی که در راستای یک هدف مشترک کاری حرکت می کنند، و از فضای کار تیمی بهره می‌ برند، فضای دوستانه و مثبتی است. مشاوره استارتاپ به بیان اثرات مثبت وجود فضای کار گروهی در استارتاپ ها می پردازد و سبب می شود تا دیگر کسب و کارها نیز، به اثرات مثبت توسعه ی روحیه ی کار تیمی و اثرات مثبت آن پی ببرند.

نوآوری در کارآفرینی

نوآوری در کارآفرینی یک اصل برجسته و مهم است که در ایجاد استارتاپ ها به آن بسیار توجه می شود. هرچند که نوآوری و خلاقیت ضرورتی بزرگ برای همه ی کسب و کارها است اما، استارتاپ ها به طور خاص و ویژه از نوآوری بهره برده و از فناوری استفاده ی ویژه ای می کنند. مشاوره استارتاپ برای ایجاد اشتغال صورت می گیرد. به کمک مشاور استارتاپ شرکت های نوپا می توانند به رشد سریع دست یابند. بنابراین رشد استارتاپ ها به افزایش اشتغال منجر می شود. اسنپ، دیجی کالا و غیره از نمونه شرکت های نوپای موفقی هستند که زمینه ی استخدام و اشتغال به کار را برای بسیاری از افراد در سراسر کشور فراهم آورده اند. یکی دیگر از مزایای استارتاپ ها سهولت در راه اندازی آنها می باشد. زیرا معمولا استارتاپ ها برای شروع به فعالیت خود نیاز به سرمایه های سنگین ندارند. مشاوره استارتاپ با شرح اهمیت این ویژگی این ویژگی به راه اندازی شرکت های نوپا به بودجه ی کم کمک می نماید. قسمت عمده ی استارتاپ ها مبتنی بر فناوری های نوین شکل گرفته اند و همین امر باعث شده است که مصرف انرژی به میزان بالایی در آنها کاهش یابد. در نتیجه می توان گفت که استارتاپ ها به حفاظت از محیط زیست کمک بسیاری می‌ کنند. مشاور استارتاپ به حل مشکلات رایج در این گونه کارها کمک می کند. استارتاپ بر اساس یک ایده ی نوآورانه ایجاد می‌ شود. در نتیجه طبیعی است که ممکن است در ابتدای کار مشکلاتی وجود داشته باشد. به خصوص که این نوع فعالیت پیش از این سابقه ی اجرایی چندانی نداشته باشد و مشابه نداشته باشد. به این ترتیب مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ برای کسب و کارهایی که پیش از این نمونه های چندانی برایش وجود نداشته اند، بسیار کمک کننده می شود.

خودباوری و نوآوری

مشاوره استارتاپ به افراد کمک می کند تا متکی به توانایی های خود باشند. هنگامی که افراد با تلاش و پشتکار خود به راه اندازی کسب و کاری می پردازند، در نتیجه با کسب درآمدی که متکی به خودشان است، اعتماد به نفس و خودباوری بیشتری پیدا می کنند. مشاور استارتاپ این خودباوری را در وهله ی اول در آنها بیدار می کند. بنابراین به این ترتیب دیگر افراد منتظر استخدام شدن توسط دیگران و دولت نیستند و با اتکا به خود برای خود کسب و کاری فراهم می کنند. آنها برای پیش برد اهداف خود با ریسک پذیری و نوآوری و اجرای ایده های جدید سعی می کنند تا استارتاپ خود را به سودآوری و بهره وری برسانند. مشاور استارتاپ با کمک به خود باوری و اجرا کردن ایده های نوآورانه به افراد صاحب ایده کمک می کند تا در مسیر موفقیت گام برداشته و پیشرفت نمایند. مشاوره رایگان استارتاپ مشاوره آنلاین و آموزش راه اندازی استارتاپ به ایجاد خود باوری در افراد کارآفرین کمک می کند و آنها را در پیمودن مسیر موفقیت یاری می رساند.

مشاوره استارتاپ
5/5 - (1 امتیاز)