خدمات شرکت آکام آتا

خدمات بازرگانی و مشاوره بازرگانی شرکت آکام آتا

بازرگانی - اجرا، مشاوره

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

حق العمل کاری و نمایندگی تجاری (داخلی و بین المللی) شرکت آکام آتا

حق العمل کاری و نمایندگی تجاری

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

بازاریابی و مشاوره بازاریابی مارکتینگ شرکت آکام آتا

بازاریابی - اجرا، مشاوره

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات عکاسی و فیلم برداری تیزر صنعتی و شرکتی تهیه تدوین ویرایش

عکاسی و فیلم برداری صنعتی

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات بازرگانی بین الملل مشاوره شرکت آکام آتا

بازرگانی بین الملل

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات ترخیص کالا شرکت آکام آتا

ترخیص کالا از گمرک

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات بازاریابی بین الملل مشاوره مارکتینگ شرکت آکام آتا

بازاریابی بین الملل

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

مشاوره خدمات طراحی لوگو ارزان و آرم هویت بصری برند شرکت آکام آتا

طراحی لوگو، آرم، ست اداری

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

مشاوره خدمات دیجیتال مارکتینگ بازاریابی اینترنتی شرکت آکام آتا طراحی سایت

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات مشاوره مدیریت مشاوره کسب و کار شرکت آکام آتا

خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار

جهت مشاهده اطلاعات کلیک کنید

خدمات مشاوره کسب و کار و مدیریت

1: مشاوره مدیریت کسب و کار
مشاوره مدیریت چیزی بیشتر از توصیه است

مشاور مدیریت کار راحتی نیست. مسئولیت مشاور خیلی بیشتر از کسی است که توصیه‌های او را انجام می‌دهد؛ به ویژه اینکه نتیجه برعکس آنچه انتظار می‌رفت، دربیاید. در این صورت، همه چیز سر مشاور خراب می‌شود. تمامی مدیران بالارده و میانی انگشت اتهام را به سمت او می‌گیرند که آن‌ها توصیه‌های گفته شده را انجام دادند؛ اما چرا برخلاف حرفش درآمد. برای همین کسی که مشاور مدیریت شرکت می‌شود، باید خیلی حساب شده قدم بردارد.

مشاوره مدیریت دادن یک شغل است و به کسی که در این حوزه تخصص دارد مشاور مدیریت می گویند. مشاور مدیریت شغلی است که از گذشته ابهت خاصی داشته و دارد. هرکسی که وارد این شغل می‌شود، باید نسبت به حوزه تخصصی خودش، تجربه و دانش بالایی داشته باشد. به اصطلاح موهایش در این راه سفید کند. نگاه به فضای مجازی امروزی نکنید. در چنین فضاهایی همه منتور و مشاور شده‌اند. افرادی که با خواندن چند کتاب مدیریتی و جملاتی از بزرگان خود را مشاور این حوزه می‌نامند.

2: مشاوره بازاریابی و فروش
مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ)، راهی در جهت توسعه صنعتی و تجاری شرکت ها در دنیا

مشاوره بازاریابی، به ایجاد برنامه بازاریابی دقیق، تعیین یک پیام تجاری و شناسایی بازاریابی چند زمینه ای درست برای دریافت پیام خارج از بازار هدف کمک می نماید (خدمات مشاوره بازاریابی و فروش). وقتی یک شرکت به مشاوره بازاریابی به صورت برون سپاری نیاز دارد، اغلب اوقات بین مشاوران بازاریابی خارجی جستجو می نماید.

یک مشاور بازاریابی یک مشاور خارجی است که برای ایجاد و اجرای استراتژی بازاریابی با شرکت ها همکاری می نماید ولی گاها او به صورت بلند مدت با مجموعه همکاری خواهد داشت. بیشتر مشاوران در اجرای استراتژی های بازاریابی نقش مهم دارند و اغلب به مشاهده نتایج کمک و به طور مداوم اقدامات مختلفی را انجام می دهند تا مطمئن شوند شرکت‌ها بهترین نتیجه را از تلاش‌های بازاریابی گرفته اند.

3: مشاوره منابع انسانی
مشاور مدیریت منابع انسانی بهترین راهکار برای افزایش بهره وری سازمان

منابع و سرمایه های انسانی بخش مهمی از منابع و سرمایه های هر سازمان است که بی شک مدیریت آن از مهم ترین دغدغه مدیران سازمان هاست. بیشتر مدیران برای مدیریت بهینه و افزایش بهره وری، ترجیح می دهند تا از مشاور کمک بگیرند. فرقی ندارد که مدیریت سازمانی کوچک را بر عهده دارید یا سازمانی با کارکنان متعدد تحت مدیریت شماست، برای موفقیت و افزایش کارایی سازمان خود، به کمک یک مشاور مدیریت نیاز دارید. مدیریت منابع انسانی پیاده سازی روش های صحیح، موثر و کارآمد در اداره کارکنان و استفاده از ظرفیت و توانایی آنان به نفع سازمان است و یک مشاور سازمان یا شرکت را در تحقق این اهداف یاری می نماید.

4: مشاوره بازاریابی بین الملل

رقابت بین المللی به شدت در حال توسعه و گسترش است و شرکت هایی که به هیچ وجه به فکر رقیب خارجی نبودند و فعالیت خود را محدود به تجارت داخلی می دانستند حالا کالاهای رقیب را در رقابت مستقیم با کالای خودشان مشاهده می کنند.

مشاوره بازاریابی بین الملل بر این باور است که جلوگیری از تجارت بین الملل در زمان طولانی هزینه زندگی داخلی را بالا میبرد و کسب و کار داخلی را بی کفایت می کند. آموزش صحیح و مشاوره اصولی بازاریابی بین الملل به طور هدفمند برای شرکت ها و کسب و کارهای داخلی آنها را برای رقابت و ورود به بازارهای خارجی آماده می کند، و این موجب خواهد شد به اجبار کالاهای داخلی نیز با کیفیت تر از قبل تولید شوند.

5: مشاوره بازاریابی اینترنتی (مشاوره دیجیتال مارکتینگ)

مشاور دیجیتال مارکتینگ فردی یا سازمانی است که مشاوره بازاریابی اینترنتی می دهد و هم چنین برنامه ها و تحقیقات استراتژی بازاریابی اینترنتی یک شرکت را انجام می دهد. به عنوان یک مشاور، هدف اصلی او به حداکثر رساندن میزان پیشبرد و پیشرفت شما است به نحوی که منجر به رشد و درآمد بیشتر برای تجارت شما شود.

حال ممکن است کسب و کار شما آنلاین نباشد و مشاور دیجیتال مارکتینگ به معرفی شما و بیشتر دیده شدن شما و در نهایت خلق برند شما در فضای مجازی کمک کند. مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به برندینگ دیجیتال یا همان خلق برند اینترنتی شما کمک نماید. و یا اینکه ممکن است کسب و کار شما کلا مجازی و آنلاین باشد مانند یک فروشگاه اینترنتی، که در اینصورت مشاور به شما کمک می کند که بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث فروش بیشتر شما هم بشود.

6: مشاوره توسعه کسب و کار
چرا باید به دنبال مشاور مدیریت باشید؟

منبع درآمد بالا یک مشاور مدیریت که حاصل سالها تلاش و تجربه و تحصیل و اعتبار است اولین عاملی است که جوانان را به سمت چنین رشته‌ای می‌کشاند. چیزی شبیه به رشته‌های پزشکی، حقوق، روانشناسی و مهندسی کامپیوتر در ایران که بیشترین انتخاب را در هنگام ورود به دانشگاه دارند. به هرحال درآمد می‌تواند انگیزه خوبی باشد؛ اما به شرطی است که بتوانید وظیفه خود را به درستی انجام دهید.

در واقع وظیفه اصلی یک مشاورمدیریت شرکت یا سازمان این است که بتواند با ارائه راهکارهایی، نیازهای مشتریان کسب‌وکاری را برطرف کند. به این صورت شرکت به سوددهی خواهد رسید. پس شناخت کسب‌وکار و مشتریان آن اولین قدمی است که باید یک مشاور مدیریت به درستی انجام شود.

7: مشاوره برند و برندسازی
مشاور برند و مشاوره برندسازی – همکاری پروژه ای و یا ساعتی با یک مشاور برند یا مشاوران برندسازی با تجربه

برند هر آنچه است که مشتریان شما در مورد شما فکر می کنند. یعنی برداشت و تجربه مشتری از شما که شامل دیده ها، شنیده ها، تجربه شخصی، حس بویایی، حس شنوایی، بینایی و می توان گفت تمام حواس شما در نهایت برداشت شما و تجربه شما از برند است. آنچه مشتریان در مورد شما می گویند نه آنچه شما در مورد خود می گویید.

8: مشاوره تبلیغات و خلق برند

مشاور تبلیغات و برندینگ – شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی در حوزه مشاوره مدیریت فعالیت دارد. بازاریابی یکی از خدمات شرکت می باشد. لطفا در صورت نیاز به استخدام و همکاری پروژه ای و یا ساعتی با یک مشاور و تمایل به استفاده از خدمات شرکت مقاله مشاوره بازاریابی را مطالعه فرمایید.

9: مشاوره برنامه ریزی راهبردی (استراتژیک) کسب و کار
مشاوره مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها

اگر بگوییم امروز سخت ترین کار راه اندازی یک استارت آپ ایده آل با درآمد بالا و زود بازده بدون مشاور مدیریت کسب و کار است دروغ نگفته ایم! مشاوره مدیریت به زبان انگلیسی Management Consulting و به مشاور مدیریت به انگلیسی Management Consultant می گویند. مشاور مدیریت یک تیم یا شرکت یا یک فرد است و مشاوره مدیریت یک فیلد کاری و تخصص است.

10: مشاوره مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل

اگر در حوزه بین الملل به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید و قصد ورود به بازارهای جهانی را دارید. نیاز به بازاریابی بین الملل، مذاکرات تجاری با شرکت های خارجی برای فروش سازمانی B2B و یا جذب مشتری هایی در کشور یا کشور های بازار هدف خود هستید. برای این امر علاوه بر تسلط بر علم بازاریابی بین الملل و مذاکرات تجاری بین الملل نیاز به تسلط به زبان خارجی هستید. امروزه بیشتر شرکت های تجاری بین المللی از زبان انگلیسی برای مکاتبات و مذاکرات تجاری خود استفاده می کنند. آیا به دنبال مترجم شفاهی همزمان یا مترجم همراه شفاهی تجاری و بازرگانی هستید؟

پیشنهاد ما بر این است که به دنبال متخصصی باشید که علاوه بر تسلط شفاهی به زبان انگلسی تحصیل کرده رشته مدیریت و دارای تجربه کاری در حوزه مدیریت کسب و کارهای بین المللی باشد زیرا تسلط به زبان انگلیسی تخصصی مدیریت برای این امر می تواند کمک بسیاری به پیشبرد اهداف شما نماید. ولیکن توجه داشته باشید علاوه بر آن و در موارد کتبی و موارد رسمی حتما از مترجمین رسمی دارالترجمه رسمی کمک بخواهید.

11: مشاوره تجارت بین الملل

بازاریابی بین الملل یا به زبان لاتین International Marketing، علم بهره گیری از اصول بازاریابی است. بازاریابی بین الملل، انجام فعالیت های مربوط به بازاریابی در بیشتر از یک کشور میباشد. البته در اکثر اوقات به بازاریابی بین الملل، بازاریابی جهانی یا به زبان لاتین Global Marketing هم گفته می شود، به این مفهوم است در بازاریابی بین الملل که تلفیق بازاریابی با خواسته های مشتری بین المللی برنامه ریزی میشود و بر اساس نیازهای مردم کشورهای گوناگون طراحی می شود.

12: مشاوره بازرگانی

به دنیای بازرگانی خوش آمدید!

با توجه به فراگیر شدن موضوع بازرگانی حتما میدانید که بازرگانی فقط به خرید و فروش محدود نمی شود و به کلیه اقدامات مرتبط به خرید یا فروش اعم از تامین مواد، عوامل تولید و سایر خدمات مربوط به آن برای به انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی و رساندن کالاهای تهیه شده به دست مصرف کنندگان اطلاق می گردد. بیشتر اعضای شرکت آکام آتا از دانش آموختگان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و بازاریابی می باشند. سوابق کاری در حوزه مدیریت – بازاریابی و بازرگانی به عنوان یک ارزش برای این شرکت فعال در حوزه بازرگانی می باشد.

13: مشاوره مالی و حسابداری

مشاوره مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها

اگر بگوییم امروز سخت ترین کار راه اندازی یک استارت آپ ایده آل با درآمد بالا و زود بازده بدون مشاور مدیریت کسب و کار است دروغ نگفته ایم! مشاوره مدیریت به زبان انگلیسی Management Consulting و به مشاور مدیریت به انگلیسی Management Consultant می گویند. مشاور مدیریت یک تیم یا شرکت یا یک فرد است و مشاوره مدیریت یک فیلد کاری و تخصص است.

14: مشاوره صادرات واردات

شرکت مشاوره کسب و کار بوستون از بهترین شرکت های مشاوره بیزینس دنیا می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)