مشاور کسب و کار راه اندازی کسب و کار

مشاوره مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها

اگر بگوییم امروز سخت ترین کار راه اندازی یک استارت آپ ایده آل با درآمد بالا و زود بازده بدون مشاور مدیریت کسب و کار است دروغ نگفته ایم! مشاوره مدیریت به زبان انگلیسی Management Consulting و به مشاور مدیریت به انگلیسی Management Consultant می گویند. مشاور مدیریت یک تیم یا شرکت یا یک فرد است و مشاوره مدیریت یک فیلد کاری و تخصص است. بهترین مشاور کسب و کار در تهران از طریق شرکت های مشاوره کسب و کار و یا سایت مشاوره کسب و کار فعایت می نماید. یک سایت مشاوره کسب و کار می تواند مشاوره به صورت آنلاین ارائه نماید. بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز می تواند به صورت حضوری و نیز آنلاین فعالیت کند.

 

مشاور بازاریابی شرکت مشاور آکام آتا مارکتینگ Marketing Consultant Iran

مشاوره مدیریت – شما می توانید از صفحه معرفی اعضای هئیت مدیره شرکت آکام آتا با مدیران مجموعه آشنا شوید.

مشاوره مدیریت در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

 

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی بین الملل و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 

مشاوره مدیریت در شرکت ها

مشاوره مدیریت کسب و کار شرکت مشاور آکام آتا شرکت آکام
مشاوره مدیریت کسب و کار – شرکت مشاور آکام آتا

مشاوره مدیریت چیست – حوزه های مشاوره مدیریت – رزومه شرکت مشاوره مدیریت – شرکت مشاوره مدیریت – بهترین شرکت های مشاوره مدیریت ایران – انواع مشاوره مدیریت – گروه شاوره مدیریت – مشاوره مدیریت

چگونه مشاور مدیریت شوم؟

مشاور مدیریت و کار در شرکت های مشاوره کسب و کار کار راحتی نیست. تبدیل شدن به بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز کار ساده ای نیست. مسئولیت مشاور در شرکت های مشاوره کسب و کار خیلی بیشتر از کسی است که توصیه‌ های او را انجام می‌ دهد؛ به ویژه اینکه نتیجه برعکس آنچه انتظار می‌رفت، دربیاید. در این صورت، همه چیز سر مشاور خراب می‌شود. تمامی مدیران بالارده و میانی انگشت اتهام را به سمت او می‌گیرند که آن‌ها توصیه‌های گفته شده را انجام دادند؛ اما چرا برخلاف حرفش درآمد. برای همین کسی که مشاور مدیریت شرکت می‌ شود، چه در فعالیت حضوری در شرکت های مشاوره کسب و کار و چه در فعالیت آنلاین از طریق سایت مشاوره کسب و کار باید خیلی حساب شده قدم بردارد. این مشاوران از طریق سایت مشاوره کسب و کار نیز می توانند فعالیت کنند.

مشاوره مدیریت دادن یک شغل است و به کسی که در این حوزه تخصص دارد مشاور مدیریت می گویند که می تواند درشرکت های مشاوره کسب و کار فعالیت نماید. مشاور مدیریت شغلی است که از گذشته ابهت خاصی داشته و دارد. امروزه این مشاوران بیشتر از طریق کار در شرکت های مشاوره کسب و کار و یا فعالیت در سایت مشاوره کسب و کار فعالیت می کنند. هرکسی که وارد این شغل می‌ شود، باید نسبت به حوزه تخصصی خودش، تجربه و دانش بالایی داشته باشد. کسی که می خواهد بهترین مشاور کسب و کار در تهران شود باید به اصطلاح موهایش در این راه سفید کند. نگاه به فضای مجازی امروزی نکنید. در چنین فضاهایی همه منتور و مشاور شده‌اند و ادعا دارند که یک سایت مشاوره کسب و کار دارند و یا بهترین مشاور کسب و کار در تهران هستند. افرادی که با خواندن چند کتاب مدیریتی و جملاتی از بزرگان خود را مشاور این حوزه می‌نامند و ادعا دارند که در شرکت های مشاوره کسب و کار و یا سایت مشاوره کسب و کار فعالیت می نمایند. در صورتی که در بسیاری از سازمان‌های بزرگ به ویژه دولتی از افراد بازنشسته یا با تجربه که قبلا خودشان در شرکت های دیگر مدیر بوده اند برای پست مشاور مدیریت استفاده می‌کنند. سوابق کاری قبلی مدیریتی برای مشاور مدیریت شدن بسیار مهم است. بهترین مشاور کسب و کار در تهران حتما از سابقه ی خوبی برخوردار است تا بتواند درشرکت های مشاوره کسب و کار خوشنام فعالیت داشته باشد.

افراد کم تجربه و تازه فارغ التحصیلان راه بسیار طولانی و سخت دارند که مدیران یک شرکت را متقاعد کنند که توانایی مشاور مدیریت شدن در یک شرکت و کار در شرکت های مشاوره کسب و کار را دارند. اگر قبلا سالها کارشناس و مدیر شرکت های مختلف بوده اید می توانید به مشاور مدیریت شدن فکر کنید و حتی با تلاش خود تبدیل به بهترین مشاور کسب و کار در تهران شوید. یک مدیر عامل و یا تیم مدیریتی یک شرکت در انتخاب مشاور مدیریت شرکت خود بسیار دقت می کنند. به هرحال برای کسی که قصد مشاور مدیریت شدن را دارد، باید اصولی را بداند و رعایت کند. البته همه قصد مشاور مدیریت شدن به عنوان شغل را ندارند، بلکه خود آن‌ها مدیر مجموعه‌ای بوده و برای هدایت تیم خود، به دنبال اصول یادگیری اصول مشاوره هستند. آنها می توانند از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار نیز این آگاهی را کسب نمایند.

 

کارهایی که در حیطه مشاوره مدیریت است

مشاوره مدیریت با ارائه راه کارهای تخصصی برای حل مشکلات و ترغیب رشد، با حرفه های مختلف کار می کنند تا عملکرد خود را نیز بهبود بخشند. آنها با مشاغل در طیف وسیعی از بخشهای مختلف، از جمله استراتژی تجارت ، امور مالی، منابع انسانی و بازاریابی و فروش همکاری می کنند. در اصطلاحات مدیریتی، نقش مشاوره مدیریت این است که به مشتری خود ممیزی رویه های جاری، توصیه های آنها را برای بهبود و یک برنامه عملی برای اجرای ارائه دهد. آنها قادر هستند تا از طریق یک پست مشورتی وارد شوند تا به مدیریت ارشد آن سازمان در مورد یک پروژه خاص یا به طور گسترده تر در مورد ساختار و عملکرد یک بنگاه مشاوره دهند.

مشاوره مدیریت و بهترین مشاور کسب و کار در تهران اغلب برای پر کردن شکاف مهارتهایی که یک کسب و کار دارد و به عنوان تکمیل کننده فعالیت می کند. احتمالاً یک مشاور در یک حوزه خاص تخصص دارد که ممکن است درون آن کسب و کار وجود نداشته باشد. مشاوره در مورد آنچه ارائه می دهد متفاوت است، بنگاه های بزرگتر راه حل های انتهایی را ارائه می دهند در حالی که دیگران ممکن است تخصص خود را بر یک حوزه خاص متمرکز کنند. شرکت های مشاوره کسب و کار و سایت مشاوره کسب و کار می تواند در حوزه های مختلفی کار کند.شاور

ه مد

پروژه مشاوره مدیریت چگونه کار می کند؟

از آنجایی که معمولاً مشاوره مدیریت در مورد یک موضوع و حوزه تخصص خاص انجام می شود، یک مشاور تمایل به تجزیه و تحلیل داده های زیادی دارد. پیاده سازی یک پروژه غالبا شامل مواردی از قبیل تعریف، مشکل، رویکرد، جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها، مشاوره و اجرا. بهترین مشاور کسب و کار در تهران به هنگام کار با سایت مشاوره کسب و کار و یا در شرکت های مشاوره کسب و کار باید به تمام این مراحل مسلط باشد.

 

چگونه می توانم یک مشاوره مدیریتی دریافت کنیم؟


 شرکت های مشاوره کسب و کار غالباً خارج از برنامه های استخدامی اقدام به جذب مشاور می کنند، بنابراین انجام تحقیقات در مورد نوع بنگاهی که به آن علاقه مند هستید، اولین قدم عالی است. چنانچه به نحوه کار یک تجاری و استراتژی، ساختار، مدیریت و عملیات آن علاقه دارید، حرفه مشاوره مدیریت ممکن است برای شما مناسب باشد و بتوانید با تلاش و پشتکار به بهترین مشاور کسب و کار در تهران تبدیل شوید. شما حتی می توانید از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار فعالیت خود را آغاز کنید. مشاوران مدیریت با حل مشکلات و یافتن راههای جدید و بهتر انجام امور به کسب و کار ها کمک می کنند تا عملکرد خود را بهبود بخشند و رشد کنند. در دنیا، این فقط در بخش خصوصی نیست بلکه بسیاری از شرکت ها با سازمان های بخش دولتی همکاری می کنند تا به توسعه خدمات خود کمک کنند و در صورت لزوم، هزینه ها را کاهش داده و پس انداز کنند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران از طریق شرکت های مشاوره کسب و کار به خوبی به کسب و کارها کمک می کند. مشاور مدیریت چیست – حوزه های مشاوره مدیریت – رزومه شرکت مشاوره مدیریت – شرکت مشاوره مدیریت – بهترین شرکت های مشاوره مدیریت ایران – انواع مشاوره مدیریت – گروه مشاوره مدیریت – مشاوره مدیریت

مشاور مدیریت کیست؟

اولین چیزی که باید بدانید، تعریف مشاور مدیریت است. اینکه مشاور مدیریت کیست؟ شرکت های مشاوره کسب و کار چه کاری انجام می دهند؟ مشاوره کسی است که روش‌های حل مشکل یا همان راهکارهای سازمانی را جلوی مدیران می‌گذارد. این مدیر می‌تواند عالی رتبه یا میانی باشد. در واقع مشاورمدیریت زمانی کار خود را آغاز می‌کند که مشکل عمیقی در سازمان یا شرکت وجود داشته و تصمیم‌ گیری را برای مدیران سخت کرده است.

مشاوره مدیریت چیزی بیشتر از توصیه است

با تعریف بالا شاید خیلی از افراد و تازه فارغ التحصیلان فکر کنند که تخصص اصلی مشاور مدیریت، توصیه کردن است. و بهترین مشاور کسب و کار در تهران همین که یک جلسه از تمامی اعضای شرکت تشکیل دهد و چند توصیه جهت بهبود بیان کند، کافی است. این کار یک مشاور مدیریت نیست. چنین مواردی را هم می‌ توان از یک فرد باتجربه پرسید و یا از یک سایت مشاوره کسب و کار کسب اطلاع کرد. مشاور مدیریت شرکت کسی است که در تمامی فرآیندها از جمله حل مشکل، تدوین استراتژی، تشکیل جلسات، خریدوفروش، بازاریابی و غیره شرکت دارد. او فقط توصیه نمی‌کند بلکه گاهی خودش باید سررشته بسیاری از کارها در دست بگیرد.
در واقع کسی که قصد ورود به حوزه مشاور مدیریت شرکت ها و سازمان ها شدن را دارد، فکر توصیه کردن را باید از سر خود بیرون کند. بیان نکات اولین بخش ورود به این کار است. وظایفی وجود دارد که مشاور همه آن‌ها را به خوبی دانسته و مسلط باشد تا بتواند در شرکت های مشاوره کسب و کار فعالیت خوبی داشته باشد.

مشاوره مدیریت کسب و کار شرکت آکام آتا

چرا باید به دنبال مشاور مدیریت باشید؟

منبع درآمد بالا یک مشاور مدیریت و بهترین مشاور کسب و کار در تهران که حاصل سالها تلاش و تجربه و تحصیل و اعتبار است اولین عاملی است که جوانان را به سمت چنین رشته‌ای می‌ کشاند. چیزی شبیه به رشته‌های پزشکی، حقوق، روانشناسی و مهندسی کامپیوتر در ایران که بیشترین انتخاب را در هنگام ورود به دانشگاه دارند. به هرحال درآمد می‌تواند انگیزه خوبی باشد؛ اما به شرطی است که بتوانید وظیفه خود را در شرکت های مشاوره کسب و کار به درستی انجام دهید.

در واقع وظیفه اصلی یک مشاورمدیریت شرکت یا سازمان و بهترین مشاور کسب و کار در تهران در شرکت های مشاوره کسب و کار این است که بتواند با ارائه راهکارهایی، نیازهای مشتریان کسب‌وکاری را برطرف کند. به این صورت شرکت به سوددهی خواهد رسید. پس شناخت کسب‌وکار و مشتریان آن اولین قدمی است که باید یک مشاور مدیریت به درستی انجام شود.

دانشجویانی که در رشته‌های MBA، مدیریت و صنایع تحصیل می‌کنند، به دنبال دو هدف در آینده شغلی خود هستند؛ ایجاد بیزینسی یا درصدد گرفتن پست مدیریت و سمت مشاور مدیریت در یک سازمان بزرگ. البته درصد گروه دوم به هرحال بیشتر است. برای اینکه در یک سازمان، بنیانگذار یک نفر است؛ اما برای بخش‌های مربوطه نیاز به مشاور مدیریت و مشاوره تخصصی دارد.

به هر حال اینکه شما به دنبال شغل مشاوره مدیریت و تبدیل شدن به بهترین مشاور کسب و کار در تهران باشید، و یا بخواهید از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار و یا شرکت های مشاوره کسب و کار فعالیت کنید، چند دلیل می‌تواند داشته باشد:

 • درآمد مشاور مدیریت مناسب خیلی بیشتر از بقیه پست‌ها است؛
 • مشاور مدیریت شرکت ها هر روز در حال یادگیری هستید؛
 • دایره ارتباطی مشاور مدیریت با آشنا شدن با دیگر متخصصان گسترش پیدا می‌کند؛
 • مشاور مدیریت هر روز با چالش جدیدی روبرو هستید که این می‌تواند لذت بخش باشد.

 

همچنین شما مشاور مدیریت می‌شوید تا با کار در شرکت های مشاوره کسب و کار و یا یک سایت مشاوره کسب و کار بتوانید:

 • بتوانید سیستم جدیدی را در شرکت به طور مناسب پیاده سازی کنید؛
 • راهکار مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات ارائه دهید؛
 • مسائل و مشکلات شرکت را درک و برای حل آن‌ها روش مناسبی پیدا کنید؛
 • تغییراتی را در جهت بهبود شرکت دنبال کنید؛

راهنمای مشاوره مدیریت

شاید درباره یک مشاوره مدیریت و یا داشتن یک سایت مشاوره کسب و کار شنیده باشید و حتی ممکن است با این عنوان فردی در بین دوستان خود داشته باشید که در شرکت های مشاوره کسب و کار مشغول به فعالیت باشد. ولی، خوب، آنها واقعاً در طول روز چه کاری انجام می دهند؟ چگونه بهترین مشاور کسب و کار در تهران نقش خود را شروع کرد؟ و از همه مهمتر، آیا شغلی مانند آن می تواند مناسب شما باشد؟ مشاوره مدیریت پس از فارغ التحصیلی دانشگاه مقصدی محبوب برای دانشجویان است. با حقوق خوب، آموزش های تخصصی و فرصت هایی که به سرعت باعث پیشرفت می شود. پس می توان به راحتی دلیل آن را درک کرد. سایت مشاوره کسب و کار نیز امکانی است که آنها می توانند کار خود را از آنجا شروع کنند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز روزی به عنوان یک مشاور ساده کار خود را شروع کرده است.

مشاوران مدیریت کارشناسانی هستند که برای حل مشکلات پیچیده، تبیین راهبردهای های ارزشمند و بهبود سلامت مالی و عملیاتی سازمان و مشتریان خود آموزش دیده اند. بیشتر مشاوران مدیریت به مشتریان خود در حل مسئله ای خاص یاری می رسانند. این برخلاف مشاوران استراتژی است که برای بهبود شکایات مزمن و مشکلات دائمی استراتژی های بلند مدت خدماتی ارائه می‌کنند. بیشتر شرکت ها مشاوره مدیریت را برای بینش صنعت، توانایی حل مسئله و عینیت منطقی استخدام می کنند. ابزار های در دسترس مشاوران مدیریت شامل تحقیقات، تجزیه و تحلیل داده های داخلی، مصاحبه با افراد و تهیه و ارائه گزارش می باشد. مشاوران مدیریت در دنیا اغلب حداقل ساعت های بسیاری را در طول هفته کار می کنند و وقت خود را صرف توسعه روابط تجاری مفید با مشتری و سایر متخصصان می کنند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز زمان بسیاری را صرف کسب تجربه می کند و با داشتن یک سایت مشاوره کسب و کار فعال، ارتباطات قوی برقرار می کند.

 

مشاور مدیریت چه کاری انجام می‌دهد؟

وقتی شما مشاور مدیریت سازمانی یا حتی کسب‌ و کار خود از طریق ایجاد یک سایت مشاوره کسب و کار می‌ شوید، ممکن است که تک نفر نباشید. در بیشتر سازمان‌ های بزرگ اتاق فکری وجود دارد که میز کار مشاوران در آنجا است. حالا اینکه چه تعداد باشد، به نوع سازمان و دیگر عوامل بستگی دارد. نکته مهم اینکه همه آن‌ها باید یک هدف را دنبال کنند: کمک به شرکت برای رشد و رسیدن به سوددهی. شرکت های مشاوره کسب و کار و بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز این هدف مهم را در نظر می گیرند.

مسلماً برای انجام این کار شما باید اول از همه با خود کسب‌ و کار آشنا شوید؛ صفر تا صد. از شناخت اصلی، هدف، بازار، رقبا، محصولات و از همه مهم‌تر نیازهای کاربران را بدانید. مشاور کسی است که در تدوین استراتژی‌ها بیشتر درصد مشارکت را دارد. زمانی می‌تواند این هدف خود را دنبال کند که به خوبی مشتریان و نیازهای آن‌ها را تحلیل کرده باشد؛ حتی بیشتر از مدیر بازاریابی. کار یا همان وظایف شما که در ادامه می‌نویسیم، گرو همین مسئله است.

 

مشاوره مدیریت کسب و کار شرکت مشاور آکام آتا
مشاوره مدیریت کسب و کار – شرکت مشاور آکام آتا

شما یعنی مشاور مدیریت چه وظایفی بر عهده دارید؟

در بالا هم نوشتیم، در شرکت های مشاوره کسب و کار مشاوره مدیریت فقط توصیه کننده نیست. برخی فکر می‌کنند که این حوزه فعالیت اجرایی ندارد، در صورتی که تعداد عملیاتی که او باید انجام بدهد، نسبت به بقیه تیم‌ها بسیار بیشتر است. بهترین مشاور کسب و کار در تهران باید با همه اتفاقات و وظایف افراد سازمان آشنا باشد و بتواند از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار نیز فعالیت نماید.

مشاورمدیریت یک فرد پشت میزنشین نباید باشد.

بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز این گونه نیست.

 

 

برای تبدیل شدن به بهترین مشاور کسب و کار در تهران باید این موارد را در نظر داشته باشید. در یک سازمان، شمای مشاورمدیریت وظایف زیر را بر عهده خواهید داشت:

 

 • شناخت کامل کسب‌ و کار یا سازمان و مشتریان و همچنین رقبای آن‌ها
 • جمع‌آوری اطلاعات و سازماندهی آن‌ها برای برطرف کردن مشکل یا برآورده کردن نیاز
 • جلسه با تک‌ تک افراد سازمان و بررسی بخش‌های مختلف برای تدوین استراتژی آن‌ها
 • جمع‌آوری و تحلیل اطلاعات مالی شامل درآمد، هزینه، دارایی، بدهی و غیره
 • افزایش دانش و مطالعه در خصوص کسب‌ وکار
 • ارائه راه‌حل‌هایی به منظور خارج شدن شرکت از بحران نیز یکی از کارهایی است که بهترین مشاور کسب و کار در تهران باید انجام دهد.
 • بررسی نقاط قوت و ضعف شرکت و تدوین استراتژی برای بهبود و تقویت آن‌ها
 • پیشنهاد سیستم یا روش‌هایی به منظور بهینه سازی ساختار داخلی شرکت
 • مشورت با مدیران ارشد و میانی برای کمک به آن‌ها
 • ارائه گزارش از عملکردهای سازمان و پیشنهاد روش‌هایی برای بهبود آن‌ها به صورت مکتوب و شفاهی
 • بررسی نیازهای شرکت و مشتریان و ارائه راهکارهای برای برآورده کردن آن‌ها
 • تجزیه و تحلیل داده‌های بازار و رقبا
 • بیان ایده‌های کسب‌وکار و فعالیت به منظور تدوین کمپین تبلیغاتی
 • رصد کردن تمامی فعالیت‌های شرکت و ارائه گزارش از عملکرد آن‌ها
 • ارائه برنامه‌هایی برای برخورد مؤثر با مشتری

آیا مشاور مدیریت کار بازاریابی هم می‌کند؟

اینکه بازاریابی چیست و بازاریابی چه فعالیتی انجام می‌دهد، نیاز به نوشتن مقاله‌ای جداگانه دارد؛ اما باید گفت که بازاریابی با مشاور مدیریت متفاوت است. بازاریابی شخصی است که وظیفه معرفی محصول یا خدمات شرکت را بر عهده دارد. وظیفه او فقط در این حوزه می‌چرخد؛ اما مشاور و بهترین مشاور کسب و کار در تهران کسی است که بر این روندها نظارت داشته و توصیه‌ها و برنامه‌هایی برای بهبود عملکرد بازاریاب ارائه می‌دهد. این توصیه ها از طریق سایت مشاوره کسب و کار نیز ارائه می شوند.

 

مشاوره مدیریت کسب و کار شرکت مشاور آکام آتا
مشاوره مدیریت کسب و کار – شرکت مشاور آکام آتا

یک مشاور مدیریت چه دانشی باید بدانید؟

یک مشاور به عنوان بهترین مشاور کسب و کار در تهران باید چندین دانش و توانایی را در کنار هم داشته باشد. مسلماً اول از همه شما که قصد ورود به این حوزه را دارید، باید بتوانید اطلاعات لازم را به خوبی جمع‌آوری و تحلیل کنید. سپس آن‌ها در قالب یک برنامه توصیه‌ای به اعضای تیم بدهید. مشکل از همین‌جا شروع می‌شود. بسیاری از افراد سازمان در برابر هرگونه و تغییرات ناشی از آن مقاومت می‌کنند. ممکن است که این فکر در آن‌ها به وجود بیاید که کارشان تا اینجا بد بوده و اعتماد به نفسشان را پایین بیاورد.

با اینکه هدف مشاور مدیریت شرکت یا سازمان در نهایت به تأمین خواسته‌های مشتریان می‌ رسد، اما قبل از آن باید اعضای تیم را در راستای هرگونه تغییر مجاب کند. برای همین مشاور باید بتواند تا بیان صحبت و مذاکره با خود اعضای شرکت و گوش کردن به مشکلات آن‌ها، بهترین شیوه را انتخاب کند. فن بیان و خوب شنیدن اولین مهارتی است که مشاور باید داشته باشد. برای بهترین مشاور کسب و کار در تهران نیز این ویژگی بسیار مهم است.

 

توانایی که شمای مشاور مدیریت شرکت برای ورود به این حوزه باید داشته باشید، شامل:

 • توانایی برقراری ارتباط مؤثر و خوب را با مشتریان و از همه کارمندان و مدیران داشته باشید. این ارتباط نه باید خیلی دوستانه و نه خیلی با تحکم باشد. شما باید به صورتی رفتار کنید که آن‌ها شما را امین خود بدانند. کسی که به دنبال پیشرفت یا تأمین خواسته‌های شما است.
 • بتوانید تکنیک‌های پرسشگری و مصاحبه را به خوبی اجرا تا به نیازهای واقعی دست پیدا کنید. قدم اول برای مشاور آشنایی با کسب‌ و کار و مشتریان است. یک مشاور برای رسیدن به جایگاه بهترین مشاور کسب و کار در تهران باید بسیار تلاش کند.
 • باید شنونده خوب و صبر و حوصله بالایی داشته باشید. شنونده خوب بودن فقط برای مشتریان نیست، بلکه اول از همه خواسته‌ها و مشکلات شرکت و اعضای تیم را بشنوید. همچنین در دریافت مشکلات باید صبور باشید. خیلی از کارمندان و افراد تمایل دارند تا برای خواسته‌های خود داستان‌سرایی کنند. قطع حرف آن‌ها می‌تواند به منزله نوعی توهین و مخدوش شدن اعتبار شما تلقی شود.
 • اطلاعات خود را کامل کنید. باید با تمامی بخش‌های شرکت ارتباط مؤثر داشته تا بتوانید خواسته و مشکلات آن‌ها را به خوبی دریافت کنید. همچنین هرچه اطلاعات و دانش تکمیل‌تر باشد، بهتر می‌توانید برنامه‌ای متناسب با اهداف شرکت تنظیم کنید. بهترین مشاور کسب و کار در تهران به اطلاعات زیادی نیاز دارد.
 • قدرت بیان قوی داشته باشید. باید بتوانید با استفاده از کلمات، انگیزه مناسب را در جهت تغییر به وجود بیاورید.
 • توانایی برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی را داشته باشید. این برنامه‌ریزی نیاز به داشتن اطلاعات کامل از اهداف شرکت را دارد.
 • توانایی کار با نرم‌افزارهای کامپیوتری مورد نیاز را داشته باشید. باید بتوانید با ساختن اسلایدهای مناسب اعضای تیم به ویژه مدیران را مجاب به گوش کردن و تغییر کنید.
 • باید بتوانید به خوبی اطلاعات را تحلیل کنید. دانش ریاضی به ویژه آمار در اینجا خیلی مهم است.
 • توانایی حل مسئله داشته باشید. هرچه این توانایی قوی‌تر باشد، بهتر می‌توانید با چالش‌ها و مشکلات شرکت روبرو شده و برای بهبود آن‌ها، راهکارهای مناسب‌تری بدهید.
 • اعتماد به نفس لازمه قوی پیش رفتن کار شما است. شما نه تنها باید خودتان اعتماد به نفس در انجام وظایف داشته باشید، بلکه باید این حس را در خود افراد ایجاد کنید.
 • مدیریت زمان خیلی مهم است. تمامی برنامه‌ریزی شما باید به صورتی پیش برود که در زمان تعیین شده، همه چیز به خوبی انجام شود.
 • ایده پرداز باشید. البته ایده داشتن به منظور گفتن روش‌های جدید نیست، بلکه باید بتوانید با بهترین تکنیک، حتی موارد قدیمی، مشکلات شرکت را به بهترین شکل ممکن حل کنید. ایده پردازی برای بهترین مشاور کسب و کار در تهران بسیار مهم است.
 • استراتژی انواع بازاریابی را به خوبی بدانید و آن‌ها را با کمک تیم اجرایی پیاده سازی کنید.
 • باید توانایی ارزیابی از کارها و پیش رفتن آن‌ها مطابق با نیاز مشتریان را داشته باشید. به عبارتی، با انواع تست‌های ممکن آشنا شوید.
 • قیمت‌گذاری مسئله مهمی برای شرکت‌های عرضه کننده خدمات و محصولات است. توانایی قیمت‌گذاری نیاز به شناخت کامل از بازار را دارد.
 • توانایی متقاعد کردن را داشته باشید. اینکه بتوانید مدیران شرکت را مجاب کنید تا بر اساس برنامه شما پیش بروند. به هر حال این نیازمند فن بیان قوی است.
 • انعطاف‌پذیر باشید. تحکم سرسخت روی مسئله‌ای می‌تواند باعث نابودی و دور شدن افراد از شما شود. به هرحال باید شرایط هرگونه پیشنهاد را هم در نظر بگیرید.

 

یعنی برای مشاوره مدیریت دادن یا انجام فعالیت مشاوره از طریق سایت مشاوره کسب و کار کسی از شما مدرک تحصیلی نمی‌خواهد؛ اما به آن صورت هم نیست که شما با مدرک غیرمرتبط بتوانید در این حوزه قوی کار کنید. کسی که قصد مشاوره در یک حوزه خاصی را دارد، باید تحصیلات مرتبط با آن هم داشته باشد. علاوه بر این دانش‌های مدیریتی را بداند. افرادی که در رشته‌های MBA یا انواع مدیریت دیگر و همچنین رشته‌هایی مهندسی مانند صنایع تحصیل می‌کنند، ممکن است بهتر از بقیه قادر به برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی کنند.

یک مشاور مدیریت علاوه بر این باید دانش اقتصاد، روانشناسی، حسابداری و بازاریابی داشته باشد. البته تأکید می‌کنم که لازم نیست، مشاور در این حوزه‌ها متخصص بوده و کار اجرایی انجام دهد؛ اما باید بتواند برای سیستم تحلیل خود، با چنین مواردی به خوبی آشنا باشد. مسلماً هرچه تجربه او بیشتر شود، بهتر می‌تواند در این حوزه کار کند. حتی می تواند از طریق یک سایت مشاوره کسب و کار نیز فعالیت کند. شرکت های مشاوره کسب و کار نیز فرصت کاری دیگری است.

البته فقط دانش فنی مهم نیست، بلکه باید ویژگی‌های اخلاقی هم شمای مشاور مدیریت داشته باشید:

 • صبور بودن مشاور مدیریت؛
 • مؤدب بودن مشاور مدیریت در برابر مدیران؛
 • آرام بودن مشاور مدیریت به ویژه در صحبت با کارمندان؛
 • مرتب بودن و داشتن فایل هایی برای مستند کردن تمامی اطلاعات توسط مشاور مدیریت؛
مشاوره مدیریت مشاور کسب و کار شرکت مشاوره آکام آتا
مشاور مدیریت کسب و کار – شرکت آکام آتا

چگونه مشاور مدیریت شویم؟

حالا به سراغ اصل مطلب می‌رویم. اینکه چه روش‌هایی را باید برای مشاور مدیریت شدن سپری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که توقع همیشه از یک مشاورمدیریت شرکت بالا است. در نگاه اولین مشاور مدیریت کسی است که خود باید تجربه بالایی در آن حوزه داشته باشد. با چالش‌های آن آشنا بوده و در واقع خاک خورده روزگار باشد.

 

۱- همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، مشاور مدیریت بهتر است در رشته‌های مرتبط مانند MBA تحصیل کند. تحصیل در این رشته‌ها به شما در برنامه‌ریزی و دیگر موارد مورد نیاز کمک زیادی خواهد کرد. پس در قدم اول باید دانش خود را افزایش دهید و مدارک لازم مدیریتی را کسب کنید. بهتر است که این تجربه به صورت آکادمیک از خود دانشگاه شروع شود.

۲- در گروه‌ها و انجمن‌های مرتبط مشاوره مدیریت از همان دانشجویی عضو شوید. شرکت در چنین انجمن‌هایی علاوه بر آموزش و کسب تجربه، باعث می‌شود تا شما با افراد حوزه کاری به ویژه استادان آشنا شده و دایره کاری خود را افزایش دهید.  فعالیت در یک سایت مشاوره کسب و کار نیز تجربه ی خوبی است

۳- فکر نکنید که تحصیلات را تمام کرده‌اید، مشاور مدیریت کسب و کار شده‌اید. عاملی که باعث مشاوره شدن شما می‌شود، تجربه است. هرچقدر هم که دانش داشته باشید، نبود تجربه و مواجه شدن با چالش‌ها می‌تواند شما را گاهی تا مرز سقوط پیش ببرد.

شرکت در دوره‌های کارآموزی بهترین شیوه برای قوی‌تر شدن در حوزه مشاوره مدیریت است. شاید حدود ده سال طول بکشد تا شما به یک مشاور مدیریت تبدیل شوید؛ اما خوب شروع کردن در این حوزه خیلی مهم‌تر از شروع سریع و بدون برنامه است. مشاوره مدیریت چیست – حوزه های مشاوره مدیریت – رزومه شرکت مشاوره مدیریت – شرکت مشاوره مدیریت – بهترین شرکت های مشاوره مدیریت ایران – انواع مشاوره مدیریت – گروه مشاوره مدیریت – مشاوره مدیریت

چگونه با کمک از مشاور کسب و کار، شغل جدیدی را راه اندازی کنیم؟

در مشاوره کسب و کار می­توان ده مرحله برای راه اندازی موفقیت آمیز کار جدید در نظر گرفت. در هر مرحله یک قدم بردارید، تا در مسیر خود مالک یک کسب و کار کوچک موفق شوید. همواره سایت مشاوره کسب و کار نیز یکی از امکانات خوب است.

۱- تحقیقات خود را انجام دهید برای مشاوره مدیریت

به احتمال زیاد یک ایده تجاری در ذهن شما وجود داشته و حالا تصمیم به راه اندازی و تبدیل  آن به واقعیت گرفته اید. برای آنکه بدانید ایده شما موفقیت خواهد داشت، قبل از هرگونه اقدام، توصیه می شود از طریق مشاوره کسب و کار چه به صورت حضوری و چه استفاده از خدمات سایت مشاوره کسب و کار ، ایده تجاری خود را راستی آزمایی کنید. یک تجارت کوچک وقتی موفق خواهد بود که بتواند یک مشکل را حل کند، یک نیاز را برآورده سازد یا چیزی را که بازار می­خواهد ارائه دهد. با استفاده از خدمات یک سایت مشاوره کسب و کار کوچک نیز در شرکت های مشاوره کسب و کار می توان راهنمایی های لازم را دریافت کرد.

۲- برنامه ریزی کنید با کمک مشاوره مدیریت برای مشاوره مدیریت

شما نیاز به یک برنامه ریزی دارید تا ایده تجاری خود را به واقعیت تبدیل نمایید. این برنامه ای است که با نظر مشاوره کسب و کار، راهنمایی حرفه شما را از مرحله شروع تا ایجاد و در نهایت رشد تجارت، برعهده دارد و برای راه اندازی همه مشاغل جدید یک امر ضروری است.

۳-  امور مالی خود را برنامه ریزی کنید با کمک مشاوره مدیریت

شروع یک کسب و کار کوچک پول زیادی نمی­خواهد، اما قبل از سوددهی، مقداری برای سرمایه گذاری اولیه و مقداری برای پرداخت هزینه های جاری لازم است. در یک صفحه اکسل هزینه های شروع کار را برای کسب و کار خود با هم جمع کنید که شامل مواردی از جمله جوازها و مجوزها، تجهیزات، هزینه های قانونی، بیمه، برندسازی، تحقیقات بازار، فراگیر کردن علائم تجاری در اینترنت، جشن بزرگ افتتاح و اجاره ملک می­باشد. مطابق با آنچه مشاوره کسب و کار پیش بینی می­کند شما باید بتوانید حداقل ۱۲ ماه کار خود را سر پا نگهدارید تا به مرحله سود دهی برسد البته ممکن است خیلی زودتر یا دیرتر به سود برسید. در این حوزه نیز با مشاوران کسب و کار و متخصصین این حوزه مانند یک سایت مشاوره کسب و کار حتما مشورت نمایید.

۴-  یک ساختار تجاری را انتخاب کنید با کمک مشاوره مدیریت

کسب و کار کوچک شما می­تواند یک شرکت خصوصی، فروشگاه و یا یک شرکت خدماتی باشد. نهاد تجاری که شما انتخاب می­کنید، را توصیه می شود با یک مشاور مدیریت کسب و کار مشورت نمایید و یا با چند مشاور کسب و کار مشورت نمایید. از متخصصین حوزه کاری خود کمک بخواهید تا در تصمیم گیری در کنار شما باشد. مشورت کردن با کارشناسان حوزه کاری شما احتمال شکست شما را کم کرده و به موفقیت نزدیک می شوید. حتی سایت مشاوره کسب و کار نیز خود یک نوع کسب و کار است.

 

طبق مشاوره کسب و کار، مراحل بعدی راه اندازی حرفه جدید کدامند؟

۵- نام کسب و کار خود را انتخاب و ثبت کنید با کمک مشاور مدیریت

نام کسب و کار شما نقش مهمی برای جنبه­ های مختلف حرفه شما بازی می­کند، بنابراین باید نام مناسبی را انتخاب کنید. طبق مشاوره کسب و کار، وقتی گزینه های خود را جستجو می­کنید تا نام کسب و کار خود را انتخاب کنید، مطمئن شوید که تمام پتانسیل کار شما را در برمی­گیرد.

۶- دریافت جواز کسب و مجوزها با مشورت مشاور مدیریت

وقتی می­خواهید کار خود را شروع کنید دریافت پروانه کسب و مجوزها بخشی از روند کار است. بسته به نوع حرفه ای که می­خواهید شروع ­کنید و یا اینکه در چه ناحیه ای قرار دارید، انواع جوازهای کسب ممکن است برای شما نیاز باشد. شما باید درمورد فرآیند دریافت جوازهای مربوط به تجارت خود از مشاوره کسب و کار راهنمایی بگیرید.

۷- سیستم حسابداری خود را انتخاب کنید با کمک یک مشاور مدیریت مالی و حسابداری

وجود سیستمها در راه اندازی کسب و کارهای کوچک مؤثر است. سیستم حسابداری یکی از سیستم هایی است که برای اداره یک کسب و کار کوچک، بسیار مهم است.

۸- موقعیت مکانی کسب و کار خود را انتخاب کنید با مشاور این حوزه مشورت نمایید

انتخاب محل کار برای راه‌ اندازی کسب و کار ها اهمیت دارد، خواه کار شما به صورت دفتری، اداری، خصوصی یا مغازه خرده فروشی باشد.

۹- تیم خود را آماده کنید از مشاور مدیریت کمک بخواهید

اگر شما نیاز دارید کارمندانی استخدام کنید، اکنون زمان شروع روند استخدام است. از مشاوره کسب و کار برای استخدام اولین کارمند خود که برای صاحبان مشاغل کوچک مفید است، راهنمایی بگیرید. برای پر کردن مسئولیت های شغلی با اشخاص متناسب، وقت بگذارید.

۱۰-  کسب و کار کوچک خود را ارتقا دهید می توانید یک مشاور مدیریت استخدام نمایید.

پس از راه اندازی کارتان، باید جذب ارباب رجوع و مشتری را شروع کنید. اینکار را از اصول اولیه با نوشتن پروپوزال منحصر به فرد و ایجاد یک برنامه بازاریابی شروع کنید. سپس با مشاوره کسب و کار و الهام از نوآوری های بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک می­توانید تصمیم گیری کنید که چگونه شغل خود را به گونه ای مؤثر ارتقا بخشید.

 

بهترین مشاوره مدیریت کسب و کار

با توجه به بازار موجود و شرایط فعلی راه اندازی یک استارت آپ حرفه ای واقعا نیاز به داشتن تجربه چندین و چند ساله است تا بتوان در سریع ترین زمان بدون تکرار اشتباهات معمول آن را به هدف نهایی رساند. لذا اگر بخواهیم یک تنه وارد این دنیای بزرگ بی رحم بازار شویم مطمئنا شکست خیلی نزدیک تر است به ما تا زمانی که از مشاور مدیریت برای استارت آپ ها استفاده کنیم. هر مشاور مدیریتی ممکن است تخصصی داشته باشد.

شاید در اولین روز شروع کارتان فکر کنید که شما تمام نکات ریز و درشت بازار کسب و کار خود را میدانید و نیازی به راهنمایی یا مشاور مدیریت کسب و کار برای استارت آپ خود ندارید. اما بگذارید رک بگویم، در این بازار جایی برای تجربه های شخصی یک نفر نیست و شما حتما نیاز به دریافت مشاوره حتی کوچکترین مشاوره و سایت مشاوره کسب و کار را خواهید داشت. بگذارید با یک سوال بحث را ادامه دهیم،

بنظر شما تفاوت بین آدم باهوش با خلاق چیست ؟!

یک مشاور مدیریت باهوش سعی می کند کاری که به او ارائه شده است دقیقا مطابق دستورالعمل در سریعترین زمان ممکن انجام دهد و اکثر اوقات نیز به خوبی کار خود را انجام میدهد. اما یک مشاور مدیریت خلاق کسی است که همان کار را با استفاده از امکانات موجود و با پریدن از روی برخی از دستورالعمل ها انجام میدهد و بجای اینکه یک مسیر را پیاده طی کند در آن مسیر پرواز میکند. ساده تر بگویم مشاور مدیریت خلاق چرخ را از اول نمی سازد و با امکانات و مشاورینی که دارد سعی میکند از همان چرخ از قبل ساخته شده استفاده کند و مسیری که مشاور مدیریت باهوش می رود را دیگر نخواهد رفت. حال شما به دنبال چه نوع مشاور مدیریتی هستید. سایت مشاوره کسب و کار گزینه های مختلفی را برای شما فراهم می کند.

چرا باید برای کسب و کار خود مشاور مدیریت داشت

شما اگر بدون مشاور مدیریت کسب و کار وارد بازار امروزی شوید باید همه موارد پیش رو را از اول تجربه کنید و هر بار برای هر مشکل جدید یک چرخ جدید بسازید! اما اگر از مشاور مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها استفاده کنید برای هر مشکل یک چرخ از پیش ساخته شده خواهید داشت یا شاید دو چرخ تا در آینده به یک مشکل دیگر که ممکن بود برای شما پیش بیایید برخورد نداشته باشید و از روی آن بپرید. لذا به جرات می توان گفت با کمک یک مشاور مدیریت می توانید با سرعت جت این مسیر را طی کنید و به هدف نهای خود برسید! در ادامه برای انتخاب بهترین مشاور مدیریت کسب و کار با ما باشید…. سایت مشاوره کسب و کار خدمات متنوعی ارائه می دهد.

بهترین مشاور مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها

حال که با اهمیت موضوع مشاوره مدیریت کسب و کار آشنا شدیم باید بدانیم که چطور می توانیم یک مشاور مدیریت کسب و کار خوب پیدا کنیم و از تجربیات آن استفاده ببریم. در صورتی که استارت آپ شما بین المللی است مشاورمدیریتی انتخاب کنید که بتواند در مذاکرات تجاری بین الملل نیز به شما کمک نماید.

 

مشاوره مدیریت مشاور کسب و کار شرکت مشاوره آکام آتا
مشاوره مدیریت کسب و کار – شرکت مشاوره آکام آتا


معیار های انتخاب مشاور مدیریت برای شرکت

سایت مشاوره کسب و کار سایت مشاوره کسب و کار

۱- تجربه و سابقه کاری مرتبط و استارت آپی مشاوره مدیریت

مسلما یکی از مهم ترین فاکتور های یک مشاور مدیریت خوب تجربه و سابقه کاری او است، پس مد نظر داشته باشید که شخصی که به عنوان مشاور خود انتخاب میکنید قبلا تجربه و سابقه کار موفقی داشته باشد یعنی حداقل چند بار کسب و کار استارت آپی را به موفقیت و یا نزدیکی آن رسانده باشد و یا یک سایت مشاوره کسب و کار را اداره کرده باشد.

هرچند حتی اگر آن مشاور مدیریت در این مسیر شکست خورده باشد نیز با اینحال می تواند برای ما مفید باشد، زیرا با شکستی که خورده است تجربه مقابله با آن شکست را اینک دارد و می تواند از پیش آمدن آن مشکل در استارت آپ شما جلو گیری کند.

 

۲- آشنایی مشاور مدیریت با آن صنعت و کسب و کار

یکی دیگر از فاکتور های انتخاب یک مشاوره مدیریت کسب و کار حرفه ای آشنایی او با موضوع کسب و کار شما است، اگر مشاور مدیریتی که انتخاب میکنید به هیچ عنوان با کسب و کار شما آشنا نباشد حال هرچقدر که میخواهد با فروش و بازار آشنا باشد با این حال نمی تواند برنامه ریزی ای مخصوص کسب و کار شما انجام دهد و نصف وقت آن مشاور مدیریت برای درک و یادگیری کار شما ممکن است سپری شود و سپس بتواند بهترین ایده را به شما بدهد. در استفاده از خدمات یک سایت مشاوره کسب و کار باید به تجربه ی مشاوران توجه نمایید.

 

۳- تحصیلات آکادمیک، تخصص و آینده نگری مشاور کسب و کار

فاکتور بعدی تسلط مشاوره مدیریت کسب و کار برای استارت آپ ها در موضوع مشخص کردن استراتژی کار و آینده نگری او است، مشاور مدیریت شرکت شما باید بتواند برنامه یکساله یا ۶ ماهه شما را در ماه اول برای شما بچیند و تمام کارها و مراحل انجام آنها را از قبل برای شما برنامه ریزی کند تا بتوانید بهترین مشاوره مدیریت را داشته باشد.

 

۴- قدرت برنامه ریزی، تدوین و مدیریت طرح کسب و کار و برنامه بازاریابی مشاور – مشاوره مدیریت

برای مثال اگر کسب و کار شما بصورت آنلاین است و می خواهید از یک سایت مشاوره کسب و کار استفاده کنید و یا به هرحال می توانید از دنیای اینترنت برای خود مشتری جذب کنید اولین کاری که مشاور مدیریت شما باید انجام دهد استخراج تمام مناسبت های مختلف در سال جاری است و چیدن برنامه فروش، کمپین های بازاریابی، تبلیغاتی و تخفیف های مناسبتی است تا شما برای تک تک موقعیت های فروشی که وجود دارد آماده باشید و بهترین فروش را داشته باشید.

و یا مثال دیگری که بخواهم بزنم این است که فردی که قرار است مشاور مدیریت شرکت شما باشد باید قدرت برنامه ریزی و ساخت کمپین های مختلف را داشته باشد، بدین صورت که او حتما باید بتواند یکسری مسابقات یا راهکار های مختلف برای به حرکت درآوردن مشتریان شما و برقراری ارتباط بیشتر با آنها داشته باشد. امروزه هرچقدر که بتوانید به مشتری تان نزدیک تر شوید می توانید اعتماد بیشتری بدست آورید و مسلما فروش بیشتر.

 

۵- قدرت اجرایی و مدیریتی بالای مشاور – خدمات مشاوره مدیریت

یک مشاور مدیریت قبل از هر چیز باید قدرت و توانایی ها و حتی سوابق مدیریتی داشته باشد. پس حتما در انتخاب مشاور مدیریت برای استارت آپ ها باید حساسیت بالایی داشته باشید زیرا که آینده کسب و کار شما را می تواند همین مشاور مدیریت شرکت شما مشخص کند. پیشنهاد ما به شما این است که حتما برای مواردی همچون استفاده درست از اینستاگرام، وب سایت و درکل برای بخش بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) خود از مشاورین خبره مدیریت استفاده کنید.

 

ارائه خدمات مشاوره مشاوره مدیریت و کسب و کار در تهران و گیلان شامل:

 • مشاوره مدیریت  فروش و بازاریابی
 • مشاوره مدیریت منابع انسانی
 • مشاوره مدیریت بازاریابی بین الملل
 • مشاوره مدیریت بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)
 • مشاوره مدیریت توسعه کسب و کار
 • مشاوره مدیریت برند و برندسازی
 • مشاوره مدیریت مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل
 • مشاوره مدیریت تجارت بین الملل
 • مشاوره مدیریت بازرگانی
 • مشاوره مدیریت مالی و حسابداری
 • مشاوره مدیریت صادرات واردات

مشاوره مدیریت چیست – حوزه های مشاوره مدیریت – رزومه شرکت مشاوره مدیریت – شرکت مشاوره مدیریت – بهترین شرکت های مشاوره مدیریت ایران – انواع مشاوره مدیریت – گروه مشاوره مدیریت – مشاوره مدیریت

 

برای دریافت یک ساعت مشاوره از تیم با سابقه ما می توانید از صفحه تماس با ما، با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت نموده و یا از طرق ایمیل و شماره تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

 

[dt_gap height=”30″]

بهترین مشاور کسب و کار در تهران

بهترین مشاور کسب و کار در تهران کیست و چرا برای هر کسب و کاری ضروری است؟ شرکت های مشاوره کسب و کار با انجام یاری رسانی حرفه ای اطلاعات لازم را مانند افرادی که صاحب تخصص و دانش در زمینه ی خاصی هستند در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهند. همه می دانیم که اطلاعات و کسب مشاوره در همه ی زمینه ها می تواند کارساز و کارگشا باشد. سایت مشاوره کسب و کار و شرکت های مشاوره کسب و کار می توانند در مسائل پزشکی، درمانی، تحصیلی، علمی، خانوادگی، حقوقی، کسب و کار و غیره به ارائه ی خدمات مشاوره بپردازد و در حل مشکلات مختلف به افراد کمک نماید. شرکت های مشاوره کسب و کار یکی از انواع خدمات مشاوره را ارائه می دهند و یکی از راه های کسب راهنمایی و دریافت اطلاعات محسوب می شوند. پس اگر نیاز دارید تا برای شروع یک کسب و کار یا استارت آپ به راهنمایی هایی دست پیدا کنید، بهتر است  از بهترین مشاور کسب و کار در تهران و افراد صاحب صلاحیت و صاحب تخصص، مشاوره و راهنمایی بگیرید. برای این کار می توانید از سایت مشاوره کسب و کار نیز استفاده نمایید. همیشه شروع هر کاری می تواند بسیار سخت و همراه با استرس باشد. راه اندازی و شروع یک کسب و کار، یکی از چالش هایی است که امروزه در پیش روی افراد جوان قرار دارد. داشتن یک کسب و کار موفق و درآمد زا، برای هر کسی یک آرزو و اتفاق خوشایند است. اما به هر حال تنها با داشتن یک آرزو نمی توان به موفقیت دست یافت. برای راه اندازی یک استارت آپ یا کسب و کار جدید، باید سخت کار کرد. زیرا در شروع کسب و کار، یک اشتباه کوچک نیز می تواند سرمایه ای را که شاید به سختی تهیه شده باشد به باد داده و تمام زحمات را هدر دهد. همه ی کسب و کارها ممکن است در آغاز کار و یا در ادامه ی راه، به مشکلاتی برخورد کنند که برای رفع آن نیاز به دریافت  مشاوره و راهنمایی دارند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران و استفاده از خدمات شرکت های مشاوره کسب و کار باعث می شود تا بهره وری و موفقیت در کسب و کارها افزایش یابد. بهترین مشاور کسب و کار در تهران می تواند بهترین مشاوره را ارائه دهد.

شرکت های مشاوره کسب و کار

دریافت خدمات مشاوره ای از بهترین مشاور کسب و کار در تهران در شروع کار باعث می شود تا صاحبان کسب و کار مسیر پیش روی خود را روشن و قابل پیش بینی ببینند. به این ترتیب هنگامی که آنها در مسیر پیش روی خود در معرض مشکلات قرار گرفتند، می توانند با استفاده از خدمات شرکت های مشاوره کسب و کار بهترین تصمیم ها را بگیرند. در بازار رقابتی امروز دیگر استفاده از مشاور اجتناب ناپذیر است و افراد دیگر نمی توانند در تمام زمینه ها صاحب آگاهی کافی و تخصص باشند. در نتیجه از آنجا که شرایط زندگی در عصر حاضر به گونه ای است که همه چیز تخصصی شده و در همه ی زمینه های زندگی به تخصص و مهارت نیاز است، دریافت مشاوره از شرکت های مشاوره کسب و کار و یا سایت مشاوره کسب و کار یک راهکار عالی است. برای رسیدن به موفقیت باید با حفظ آرامش به پیشگیری از اشتباهات احتمالی پرداخت و بهترین راه برای این کار دریافت مشاوره از بهترین مشاور کسب و کار در تهران است. هر کسب و کاری از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در نتیجه مدیران هر کسب و کاری، برای رسیدن به موفقیت و گسترش در کسب و کار باید بتوانند در همه ی بخش ها از افراد درست استفاده کنند. شرکت های مشاوره کسب و کار می توانند سهم زیادی از مشکلات و موانع کاری را از میان بردارند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران از مشکلات جلوگیری می کند. در آغاز کسب و کار و شروع به فعالیت، هر کسب و کاری ممکن است با موانعی برخورد نماید که باعث شود سرعت پیشرفت کار کند شود. درست در اینجاست که سایت مشاوره کسب و کار می تواند کمک کند و به عنوان یک راهنما، راه گشا و نجات دهنده عمل نماید.  بهترین مشاور کسب و کار در تهران می تواند مسیر پیشرفت کسب و کارتان را برایتان هموار نماید.

چرا کسب و کار شما به مشاور نیاز دارد؟

استفاده از بهترین مشاور کسب و کار در تهران و دریافت مشاوره کسب و کار می تواند مسیر پیشرفت را برای شما هموار کند. شرکت های مشاوره کسب و کار با کمک مشاورانی که در این زمینه تجربه دارند، می توانند مسیر را به درستی شناسایی کنند. کسب موفقیت در فضای کنونی کسب و کار، نیاز به کمک مشاور کسب و کار دارد و اگر می خواهید به موفقیت برسید، باید از سایت مشاوره کسب و کار یا شرکت های مشاوره کسب و کار کمک بگیرید. امروزه سرعت رشد فناوری بسیار زیاد است و اگر صاحبان کسب و کار نتوانند خود را با این سرعت تطبیق دهند، نمی توانند در بازار کار پیشرفت چندانی را تجربه کنند. اما یک مشاور با تجربه در این زمینه می تواند به صاحبان کسب و کارها و به ویژه کسب و کارهای نوپا، کمک های اصولی برساند. شرکت های مشاوره کسب و کار و بهترین مشاور کسب و کار در تهران با ارائه ی راهکارهای مفید و ارائه ی مشاوره می تواند یک کسب و کار را با پیشرفت تکنولوژی همگام سازد. البته باید گفت که صاحبان کسب و کارها می توانند بدون استفاده از راهنما و مشاور کسب و کار نیز به موفقیت دست یابند اما این کار ریسک بسیار بالایی را متوجه کسب و کارها خواهد کرد. اما استفاده از شرکت های مشاوره کسب و کار باعث می شود تا اطلاعات لازم و آمادگی های ضروری در اختیار صاحبان کسب و کار قرار گیرد و به این ترتیب می توانید موفقیت بیشتری کسب نموده و نتایج بهتری به دست آورید. کارشناسان و متخصصین مشاور کسب و کار در سایت مشاوره کسب و کار ، با استفاده از دانش و اطلاعاتی که از کسب و کارها و بازار دارند و به کمک تجربیاتی که با سال ها کار در زمینه های مختلف کسب کرده اند، قطعا می توانند مشاورانی خوب و ماهر برای کسب و کار ها باشند. این مشاوران می دانند که چه استراتژی هایی می تواند سهم بازار را به نفع کسب و کار شما افزایش دهد. بهترین مشاور کسب و کار در تهران به این ترتیب راهنمایی های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین مشاور کسب و کار در تهران

وقتی تصمیم می گیریم تا کار تازه ای را شروع کنیم یا در مسیر قبلی خود راه تازه ای را بپیماییم باید از امکانات موجود استفاده کنیم و راه پیش روی خود را بشناسیم. شرکت های مشاوره کسب و کار با استفاده از بهترین مشاور کسب و کار در تهران در زمینه ی کسب و کار با استفاده از روش ‌های مختلف اطلاعات لازم برای پیشرفت در مسیر را در اختیار ما قرار می دهند. زیرا برای کسب اطلاعات یا باید شخصا به تحقیق و مطالعه بپردازیم و یا باید از یک راهنما و مشاور استفاده کنیم. شرکت های مشاوره کسب و کار همان راهنمایی هستند که راهنمایی و مشورت لازم را به کسب و کارها ارائه می دهند. سایت مشاوره کسب و کار با فعالیت در زمینه های مختلف کاری می تواند به صورت حضوری یا آنلاین این امکان را فراهم کند تا افراد خود را برای ایجاد تغییرات لازم در مسیر حرفه ای خود آماده نمایند. شرکت های مشاوره کسب و کار برای آغاز یک کسب و کار به مراجعین خود مشورت داده تا افق دید روشنی را از مسیر پیش رو به آنان ارائه دهند. مشاور کسب و کار از طریق سایت مشاوره کسب و کار در زمینه‌ های گوناگونی مانند مدیریت کسب و کار، حسابداری و موضوعات مالی، قوانین مربوط به هر زمینه شغلی، منابع و نیروی انسانی، بازاریابی و امور مهندسی و نحوه توسعه و پیشرفت کسب و کار به صاحبان کسب و کار و مشاغل مشاوره می ‌دهد. به این ترتیب با بهره بردن از تخصص و تجربه ی یک مشاور در زمینه ی کسب و کار می ‌توان به نحوی عمل کرد که در وقت و هزینه ‌های مربوط به راه ‌اندازی و شروع یا ادامه ی مسیر در سبکی جدید، صرفه‌ جویی نموده و به شکلی اصولی به پیشرفت در کسب و کار رسید.

شرکت های مشاوره کسب و کار

بهترین مشاور کسب و کار در تهران با استفاده از مشاوران خبره ی کسب و کار به کسب و کارها به طور موقت و یا طولانی مدت مشاوره می دهند. یک سایت مشاوره کسب و کار با کمک مشاوران کسب و کاری که در موضوعات مختلف و تجارت ها و کسب و کارهای متفاوت دارای تجربه هستند، به ارائه ی پیشنهاد و راه‌ حل های حرفه ای می پردازد. به این ترتیب به صاحبان کسب و کار کمک می کنند تا به طور پیوسته بر ارزش جایگاه اقتصادی و تجاری کسب و کار خود بیفزایند. پس اگر به عنوان صاحب یک کسب و کار می ‌خواهید به دانش و تجربه ی مدیریتی خود بیفزایید و راهبردها و تکنیک‌ های کاربردی بیشتری در این زمینه یاد بگیرید، با استفاده از مشاورانی در زمینه‌ های مختلف سرمایه‌ گذاری و بازار و توسعه ی کسب و کار می توانید به کسب و کار خود رونق ببخشید. در تمامی این موارد می‌ توانید از مشاوران کسب و کار و  شرکت های مشاوره کسب و کار و خدمات سایت مشاوره کسب و کار کمک بگیرید. در هر کسب و کاری فرآیندهایی وجود دارد که می ‌توان با روش ‌ها و راهکارهای جدید، فرآیند کسب و کار را در جهت کسب نتایج بهتر هدایت کرد. در نتیجه همواره یک مشاور کسب و کار می ‌تواند با ارائه ی راهکارهای مناسب مفید و موثر باشد.

شرکت های مشاوره کسب و کار

برداشتن گام‌ های بزرگ در کسب و کار نیاز به مشاور کسب و کار دارد. شرکت های مشاوره کسب و کار با استفاده از بهترین مشاور کسب و کار در تهران این امکان را برای صاحبان کار فراهم می کنند. برای برداشتن گام ‌های بزرگ باید در هنگام انتخاب هدف و مسیر هوشمندانه عمل کرده و گاه می توان از سایت مشاوره کسب و کار نیز کمک گرفت. شرکت های مشاوره کسب و کار گروهی از افراد برگزیده را انتخاب می کنند تا به این ترتیب، برای یاری دادن به کسب و کارها تخصص کافی در اختیار داشته باشند. برای تحلیل وقایع یک کسب و کار هیچ کس به اندازه ی بهترین مشاور کسب و کار در تهران که از بیرون به قضایای داخلی یک تجارت نگاه می کند نمی تواند مفید و موثر باشد. شرکت های مشاوره کسب و کار از هر مشاور کسب و کار زبده ای کمک می گیرد تا مشاوره ی لازم را ارائه نماید. با نگاهی تئوریک به مفهوم مشاوره ی کسب و کار می توان گفت زمانی که هر فرد کسب و کار خود را آغاز می ‌کند و سعی در تداوم فعالیت های خود در آن حوزه ی کاری دارد، احتمال بالایی وجود دارد که به نقطه ای برسد که به دلیل مواجهه با موانع و مشکلات و یا سردر گمی هایی، نیاز به شرکت های مشاوره کسب و کار پیدا کند. در هنگام بروز این مشکلات روند پیشرفت کسب و کار کند می شود و یا ممکن است به طور کامل متوقف گردد. در نتیجه در اینجاست که مشورت گرفتن از یک مشاور حرفه‌ ای و و یا استفاده از خدمات یک سایت مشاوره کسب و کار می‌ تواند راه گشا باشد.

مزایای سایت مشاوره کسب و کار چیست؟

می استفاده از خدمات سایت مشاوره کسب و کار می تواند مزایای زیادی برای یک کسب و کار داشته باشد. شرکت های مشاوره کسب و کار که از طریق سایت مشاوره کسب و کار خدمات خود را ارائه می دهند، می توانند مشتری های گسترده تری داشته باشند. زیرا در این حالت دیگر محدودیت جغرافیایی برای آنها مشکل و مانعی به شمار نمی آید. یکی از مهم ترین مزایای بهره گیری از مشاور کسب و کار برخوردار شدن از یک دیدگاه بیرونی است. یشتر مشاوران کسب و کار دیدگاه و ذهن تازه ای دارند و می توانند با تجربه ی خود چیزهایی را ببینند که صاحبان مشاغل به دلیل درگیری بیش از حد با کار نمی توانند ببینند. بهترین مشاور کسب و کار در تهران می تواند نقاط قوت و ضعف کسب و کارها را مشخص کند. آن ها با شیوه ای که برای تحقیق در مورد مشتری ها دارند می توانند یک برنامه ی بازاریابی هدفمند برای افزایش فروش طراحی نمایند. شرکت های مشاوره کسب و کار کمک می کنند تا یک کسب و کار از همه ی امکانات بالقوه ای که دارد برای کسب و کار استفاده کرده و اهداف خود را تبدیل به واقعیت نماید. سایت مشاوره کسب و کار امکانی است که با ارائه ی خدمات به صورت آنلاین طیف گسترده تری را مورد پوشش قرار می دهد.

  هزینه های مشاوره

  • یک ساعت مشاوره تلفنی ۲۵۰٫۰۰۰ تومان
  • نیم ساعت مشاوره تلفنی ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
  دکمه بازگشت به بالا