نرخ مشاوره ساعتی کسب‌وکار

تولید از شما فروش از ما شرکت مشاور آکام آتا مشاوره فروش تولیدی ها

شماره تماس مشاور کسب و کار. نیاز به مشاوره کسب و کار دارم. تلفن مشاور کسب و کار چند است؟ محصولی تولید می کنید که امکان و توان فروش آن را ندارید و یا فروش شما بسیار کم است ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید محصولات تولید شده خود را بفروشید. تولید از شما فروش از ما یا محصول از شما، فروش از ما. دقت نمایید و توجه نمایید اگر به کل محصولی تولید نموده اید که متقاضی ندارد و یا تقاضا برای آن خدمات یا کالا و یا محصول کم است مشکل از شروع اولیه شماست. مشکل از کسب و کار شماست و نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید تولید را بر اساس نیاز بازار انجام دهید و دقت نمایید تولید بدون داشتن کاتالوگ و بروشور و پیج و وبسایت و شبکه های اجتماعی و ابزار های معرفی محصول حتی با حضور بازاریاب و فروشنده حضوری نیز با مشکل روبرو می شود. شماره تلفن مشاور کسب و کار شماره تلفن شرکت مشاور کسب و کار.

شرکت آکام آتا (سهامی خاص) یک شرکت رسمی مشاوره توسعه کسب و کار و مشاوره مدیریت و مرکز مشاوره کارآفرینی با مجوز مشاوره تجاری است. شرکت های مشاور کسب و کار مجوز رسمی دارند که خدمات مشاوره بفروشند و در قبال ارائه خدمات مشاوره وجه دریافت کنند. توجه نمایید هر شرکتی مجوز رسمی ارائه خدمات مشاوره را ندارد.

نرخ مشاوره ساعتی کسب‌وکار 

گاهی هر چه مدیریت یک کسب و کار برای رشد و توسعه شرکت خود سخت کار کند، باز هم ممکن است زمانی فرا برسد که به کمک بیرونی نیاز باشد. یک مشاور کسب و کار در زمینه‌های مختلف برنامه ریزی، استراتژی و حل مشکلات با مشتریان کار می‌کند. یک مشاور کسب و کار می‌تواند اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را برای کمک به مدیران ارشد در جهت کسب مهارت‌های کاری لازم در صنعت مورد نظر فراهم کند. درباره مشاوران کسب و کار، کارهایی که انجام می‌دهند و تعرفه مشاوره کسب و کار نکات مختلفی وجود دارد. مشاوران کسب و کار به طور کلی افراد حرفه‌ای هستند. بیشتر آنها دارای یک تخصص خاص هستند و در زمینه‌ای به طور ویژه تجربه‌های بیشتری دارند.   

نرخ مشاوره ساعتی کسب‌وکار

لزوم مشاوره کسب‌وکار 

گاهی مدیریت یک کسب و کار قادر به دیدن مشکلات موجود نیستند. پس از کار در یک شرایط ثابت به مدت طولانی، ممکن است بر اثر عادت از برخی از مسائل چشم پوشی کرده و یا به سادگی متوجه وجود آنها نشد. یک مشاور کسب و کار به عنوان یک شخص ثالث نگاهی بی طرف دارد. او می‌تواند با یک دیدگاه بیرونی به شرکت شما، در مورد آنچه اشتباه انجام می‌دهید و یا جایی که می‌توانید پیشرفت داشته باشید، نکات سازنده‌ای ارائه دهد. 

مشاوران کسب و کار با یک نگاه جدید، می‌توانند به سرعت چالش‌هایی را که ممکن است یک شرکت را عقب نگه دارد، تشخیص دهند. این امر می‌تواند منجر به تغییراتی اساسی و ایجاد سود بالایی برای یک شرکت گردد. به عنوان مدیر ارشد، روز کاری شما با انواع وظایف پر شده است؛ و این باعث می‌شود زمان اندکی برای تمرکز بر تغییرات و رشد باقی بماند. وقتی در کنار خود یک مشاور کسب و کار داشته باشید، می‌توانید از منابع زیادی استفاده کنید.نرخ مشاوره ساعتی کسب‌وکار

نرخ مشاوره کسب‌وکار 

افراد مختلف استعدادها و توانایی‌های متفاوتی دارند. هر کس در زمینه‌ای خاص تسلط بیشتری به امور و آمادگی بیشتری برای یادگیری دارد. از آن گذشته این گونه نیست که همه افراد در شروع هر نوع کسب و کاری از همان ابتدا آماده و به تمام مسائل و جزییات مسلط باشند. البته این گفته به آن معنا نیست که به دلیل بی تجربگی باید ایده‌‌های خوب و درخشان خود را فراموش کنیم. فقط باید در ابتدا ویژگی‌های فردی خود را برای شروع کار جدید به خوبی بشناسیم و بر روی توانایی‌های ویژه خود تمرکز کنیم. پیش از آن که تصمیم نهایی را بگیریم و برای عملی کردن ایده‌‌هایمان حرکت خود را آغاز کنیم بهتر است به طور شفاف ببینیم آیا برای تمام کارهایی که در آینده‌ دیر یا زود باید انجام دهیم آماده هستیم یا خیر. به عبارت دیگر هر فردی پیش از شروع هر کاری باید بتواند مسائل خود را مدیریت کند تا در نهایت بتواند کسب و کاری را نیز مدیریت نماید.نرخ مشاوره ساعتی کسب‌وکار 

 

هزینه مشاوره بازاریابی

5/5 - (1 امتیاز)