فروش محصولات خود را به ما بسپارید

تولید از شما فروش از ما شرکت مشاور آکام آتا مشاوره فروش تولیدی ها

تولید کننده هستید؟ محصولی تولید می کنید که امکان و توان فروش آن را ندارید و یا فروش شما بسیار کم است ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید محصولات تولید شده خود را بفروشید. تولید از شما فروش از ما یا محصول از شما، فروش از ما. دقت نمایید و توجه نمایید اگر به کل محصولی تولید نموده اید که متقاضی ندارد و یا تقاضا برای آن خدمات یا کالا و یا محصول کم است مشکل از شروع اولیه شماست. مشکل از کسب و کار شماست و نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید تولید را بر اساس نیاز بازار انجام دهید و دقت نمایید تولید بدون داشتن کاتالوگ و بروشور و پیج و وبسایت و شبکه های اجتماعی و ابزار های معرفی محصول حتی با حضور بازاریاب و فروشنده حضوری نیز با مشکل روبرو می شود. جهت بررس محصول خود کاتالوگ، بروشور و یا وبسایت خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از مطالعه اولیه پیشنهاد ارائه خدمات را به شما بدهیم. اگر هیچ کدام از آنها را ندارید باز ما در کنار شما هستیم و شرایط را برای فروش محصولات شما فراهم می نماییم.

شرکت آکام آتا (سهامی خاص) یک شرکت رسمی مشاوره توسعه کسب و کار و مشاوره مدیریت و مرکز مشاوره کارآفرینی با مجوز مشاوره تجاری است. شرکت های مشاور کسب و کار مجوز رسمی دارند که خدمات مشاوره بفروشند و در قبال ارائه خدمات مشاوره وجه دریافت کنند. توجه نمایید هر شرکتی مجوز رسمی ارائه خدمات مشاوره را ندارد.

فروش محصولات خود را به ما بسپارید

می خوام فقط فروش داشته باشم.

فقط و فقط فروش می خوام – مشاوره نمی خوام – به متخصص هم پول نمی دهم – همه چی رو بلدم نیازی به مشاوره ندارم.

همه می خواهند بفروشند فقط شما نیستید که می خواهید بفروشید. این طرز تفکر یعنی ” گدایی دریافت خدمات رایگان از متخصصین “

اگر اینطور فکر می کنید برای شما کاری نمی توانیم بکنیم هیچ کس محصول شما را رایگان نمی فروشد.

فرم درخواست مشاوره فروش

فروش محصولات خود را به ما بسپارید

فروش محصولات خود را به ما بسپارید البته اگر فروش اصولی از طریق بازاریابی داخلی و بازاریابی بین الملل و برندسازی یا خلق برند و فروش اصولی و علمی هستید.

فروش محصولات از چه طرقی است؟

فروش محصولات خانگی می‌تواند از طریق چندین روش مختلف صورت بگیرد. در زیر، چند روش اصلی برای فروش محصولات خانگی را بررسی می‌کنم:

فروش آنلاین:

  • ایجاد وب‌سایت فروشگاهی: شما می‌توانید یک وب‌سایت فروشگاهی برای محصولات خود ایجاد کنید و محصولات خود را از طریق این وب‌سایت به مشتریان عرضه کنید.
  • فروش در بازارهای آنلاین: استفاده از بازارهای آنلاین مثل Amazon، eBay، Etsy و غیره برای فروش محصولات خود می‌تواند یک راه سریع و موثر برای دسترسی به مشتریان باشد.
  • استفاده از رسانه‌های اجتماعی: با استفاده از پلتفرم‌های اجتماعی مانند Instagram، Facebook، Pinterest و Twitter می‌توانید محصولات خود را به مشتریان نشان دهید و فروش آنلاین انجام دهید.

فروش در بازارها و نمایشگاه‌ها:

  • شرکت در بازارها و نمایشگاه‌های محلی و منطقه‌ای: شرکت در این رویدادها به شما امکان می‌دهد تا محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان نشان دهید و فروش کنید.
  • فروش در فروشگاه‌های محلی: برخی از فروشگاه‌های محلی ممکن است به شما اجازه دهند که محصولات خود را در فضای فروشگاه خود عرضه کنید، که این می‌تواند به افزایش دسترسی به مشتریان کمک کند.

فروش مستقیم:

  • فروش مستقیم به مشتریان: می‌توانید محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان فروش دهید، مانند فروش در مکان‌های عمومی، مراسم و رویدادها و یا از طریق مراجعه به منازل مشتریان.
    استفاده از تکنیک‌های فروش مستقیم مانند فروش از طریق جلسات مراجعه به خانه و فروش از طریق شبکه‌های مستقل مانند MLM (Multi-Level Marketing) که البته به هیچ عنوان توصیه نمی شود و برای اینکار باید مجوز قانونی داشته باشید و حتما با وکیل حوزه کسب و کار مشورت نمایید. ذکر این شیوه فقط به عنوان یکی از روش های فروش در دنیا است نه استفاده از آن که توصیه نمی شود.

فروش به عمده:

  • فروش به فروشگاه‌ها و خرده فروشان: شما می‌توانید محصولات خود را به فروشگاه‌ها و خرده‌فروشان عمده‌فروشی که در صنعت مرتبط با محصولات شما فعالیت می‌کنند عرضه کنید.

با توجه به نوع محصولاتی که شما تولید می‌کنید و نوع بازاری که قصد دارید به آن وارد شوید، می‌توانید یک یا چندین روش برای فروش محصولات خود انتخاب کنید.

شرکت آکام آتا مشاور فروش محصولات شما

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر مقالات و مطالب زیر را در وبسایت ما و یا سایر سایت ای تخصصی فروش مطالعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)