آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد

فقط تا پایان اردیبهشت ماه | تعیین سطح رایگان | جلسات آنلاین و تلفنی و حضوری (ظرفیت بسیار محدود)

جلسات حضوری در تهران، میدان شیخ بهایی (ونک، تهران)، آموزشگاه

بهار، فصلی است که می‌آموزد تغییر زیبا است.  بهار ۱۴۰۳ مبارک – تغییر نکنی، تعویض می شی!

شرط پذیرش در دوره، – قبولی در آزمون تلفنی تعیین سطح زبان انگلیسی می باشد. گزینش توسط استاد سازمند انجام می گیرد.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد

زبان انگلیسی تجاری، کسب و کار و بیزینس، آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجارت، بازرگانی، مکالمه

 • آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد – کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷
 • آدرس آموزشگاه  PLI : تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمال شرق میدان، پلاک ۱۱، طبقه  ۲ –  شماره تماس آموزشگاه  : ۰۲۱۸۸۰۳۱۹۳۶
 • هزینه آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد حضوری استاد سازمند، جلسه ای ۵۵۰ هزار تومان می باشد.
 • ثبت نام دوره ۱۰ جلسه ای غیر حضوری ۱٫۵ میلیون تومان می باشد – فقط در صورت قبولی در تعیین سطح (با تخفیف ٪۷۰)
 • مدت زمان هر جلسه یک ساعت ( ۶۰ دقیقه ) می باشد.
 • شما باید دارای سطح دانش زبان انگلیسی متوسط به بالا باشید تا بتوانید در این دوره شرکت کنید.
 • هزینه خدمات مشاوره، پرسش و پاسخ، و همچنین تست تعیین سطح زبان انگلیسی توسط استاد سازمند ۹۰ هزار تومان می باشد.
 • جلسات آموزشی از طریق تماس تلفنی و یا اپلیکیشن های تماس تصویری برگزار می شود.
 • تست تعیین سطح مکالمه زبان انگلیسی تجاری با لهجه بریتیش و امریکن توسط استاد سازمند بصورت مکالمه تلفنی (حداکثر ۱۵ دقیقه) انجام می شود.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد – برای مطالعه در مورد زبان انگلیسی تجارت (تجاری) می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید. زبان انگلیسی تجارت زبانی است که برای بازرگانی خارجی به شما کمک می کند.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد (تجارت)

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی

مشاور در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

نویسنده مقاله

دکتر یاشا سازمند
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
دکترای مدیریت کسب و کار DBA کارشناس ارشد مدیریت MBA از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
مشاور عالی بازاریابی بین الملل و مدیریت کسب و کار
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 7 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

دوره ویژه مدیران عالی رتبه شامل ۱۰ جلسه  (جلسه ای ۸۰۰ هزار تومان)  |   شهریه کل دوره ۵.۵ میلیون تومان   |   مدرس: دکتر سازمند
در این دوره زبان انگلیسی برای کسب و کار بین المللی، تجارت بین الملل، بازرگانی و مدیریت کسب و کار آموزش داده می شود. زبان دوره، زبان انگلیسی است.
تهران | آموزشگاه زبان PLI – لطفا برای اطلاع از سایر دوره ها و شهریه دوره های سایر مدرسان با آموزشگاه زبان PLI تماس حاصل فرمایید.

جلسات آآموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد غیر حضوری | تلفنی و یا آنلاین

آموزش زبان انگلیسی تجاری تجارت یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت آموزشگاه زبان PLI شرکت آکام آتا

آموزش زبان انگلیسی تجاری، زبان انگلیسی تجارت

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری ، آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل

بان انگلیسی تجاری در بساری از کشور ها برای مدیران شرکت های بین المللی اهمیت پیدا کرده است.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری ،آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل ، تجارت و بازرگانی با همکاری آموزشگاه زبان PLI

 

۱- دوره های آموزشی زبان انگلیسی تجارت توسط چه اساتیدی برگزار می شود؟

این دوره ها توسط مدرسان ارشد زبان انگلیسی که در کنار مدرس زبان بودن حتما حداقل تحصیلات دانشگاهی کارشناسی ارشد مدیریت، و تجربه کاری در صنعت، تسلط کامل به مفاهیم علم مدیریت، بازرگانی، بازاریابی (مارکتینگ)، فروش و دیجیتال مارکتینگ داشته باشند برگزار می گردد.

۲- آیا دوره کوتاه مدت آموزشی زبان انگلیسی تجارت هم برگزار می شود؟

بله، کارگاه ها و کلاس های آموزشی، – مهارت محور و کاربردی و حداکثر دو ماهه می باشد.

۳- در دوره های آموزشی زبان انگلیسی تجارت چه چیزی یاد میگیرم؟

شما در این کارگاه های آموزشی مفاهیم کسب و کار و تجارت را به زبان انگلیسی یاد می گیرید. زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English چیزی است که در این دوره ها می آموزید.

 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری
 • آموزش مکالمه تجاری به زبان انگلیسی
 • آموزش انگلیسی تجارت
 • آموزش زبان انگلیسی برای تجارت
 • دوره های زبان بازرگانی
 • آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی

لطفا جهت اطلاع از سایر دوره های آموزشی با آموزشگاه زبان تماس حاصل فرمایید.

بازرگانی شرکت آکام آتا آموزشگاه زبان PLI آموزش انگلیسی تجارت آموزش زبان انگلیسی تجاری

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی

استاد خصوصی زبان انگلیسی تجاری (تجارت)

زبان انگلیسی تجاری برای مدیران ارشد، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره – آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل

زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی لازم برای مدیران ارشد، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره بین الملل که مدیران عالی سازمان ها و شرکت های بین المللی هستند با آموزش زبان انگلیسی عمومی متفاوت است. به دلیل اینکه مدیران ارشد نیازهای متفاوتی دارند. بیشتر مدیران نیاز به زبان انگلیسی تجاری (تجارت) و آشنایی و یا تسلط به اصطلاحات زبان انگلیسی تجارت هستند. علاوه بر آن مدیران ارشد، زمان محدودی برای یادگیری زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English دارند. و در برخی از موارد ترجیح می دهند از شرکت در کلاس های عمومی که آنها رو محبور به رفت و آمد و صرف بیشتر زمان بکند خودداری کنند.

برای مثال برای اخذ نمایندگی انحصاری از یک برند خارجی و یا صادرات و واردات نیاز به مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل و تسلط بر زبان انگلیسی تجاری و یا احتمالا زبان خارجی دیگر است.

زبان انگلیسی تجاری تجارت یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت آموزشگاه زبان PLI شرکت آکام آتا

آموزش زبان انگلیسی تجاری

مدیران و زبان خارجی برای تجارت بین الملل – آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری

 

یک مدیر موفق کسی است که بتواند در قدم اول، به خوبی ارتباط برقرار کند. حالا این ارتباط می‌تواند با کارمندان بخش خود یا حتی در جلسات مذاکره تجاری باشد. برای همین است که مدیران چه میانی و چه ارشد سعی می‌کنند تا با گذراندن دوره‌های مذاکره و فن بیان و زبان بدن خود را برای صحبت کردن و برقراری ارتباط آماده کنند. مسئله مهم‌تر، این است که مدیران مانند گذشته فقط دیگر در چهارچوب شرکت خود و با تعدادی مشتریان فعالیت نمی‌کنند. بلکه امروزه خیلی از شرکت‌ها به دنبال عرضه خدمات و محصولات خود و به وجود آوردن ارتباطی با دیگر کشورها برای مذاکره یا صحبت هستند. در اینجا مسلماً مهم‌تر از دانستن فن مذاکره، آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری و یا تسلط به زبان خارجی آن کشور بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد.

بنا به تجربه شخصی بنده، برخی از مدیران بین الملل شرکت های خارجی در کشور مالزی تا حدودی زبان فارسی یاد گرفته اند و یا چند جمله یا چند کلمه ای متوجه می شوند. مهم ارتباطی است که برای تجارت بین الملل یک مدیر نیاز دارد با همتای خارجی خود داشته باشد. امروزه اینکه مدیر بتواند خودش با استفاده از زبان انگلیسی تجاری و یا زبان خارجی دیگر منظور خود را به درستی و بدون هیچ اشتباهی بیان کند مهم شده است. برای همین است که دوره زبان انگلیسی تجاری و آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل برای مدیران دارای اهمیت خاصی در اکثر کشورها شده است.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت کسب و کار برای مدیران آکام آتا

آموزش زبان انگلیسی تجاری

زبان انگلیسی تجاری، تجارت و کسب و کار

چرا دوره زبان انگلیسی تجاری (تجارت) برای مدیران

این روزها دیگر بیشتر مردم و افرادی که در شرکت‌های تجاری فعالیت می‌کنند، زبان انگلیسی تجارت را تا حدودی می‌دانند؛ اما دانستن داریم تا دانستن. شما ممکن است که زبانتان خوب باشد و بتوانید به راحتی با یک نفر در آن سر دنیا سر موضوع ساده‌ای صحبت کنید یا کتاب‌ها و فیلم‌های زبان اصلی را بخوانید و ببینید؛ اما قضیه برای یک شخص با جایگاه بالا مانند مدیر کاملاً متفاوت است.

اجازه بدهید که به این صورت توضیح بدهم. وقتی شما خود را در جایگاه مدیر فلان شرکت معروف معرفی می‌کنید، حالا فرقی ندارد که سطح مدیریتی شما کجا است، توقع از شما در مذاکره چند برابر بیشتر است. شما به عنوان مدیر باید بتوانید به خوبی با دیگران صحبت کنید. این صحبت کردن نه تنها در نوع رفتار شما بلکه در کلماتتان هم باید باشد. برای همین مدیر باید ادبیات قوی داشته باشد. کلمات را بشناسد و بداند که هر کلمه را در چه جایگاهی به کار ببرد.

ارتباطات بین الملل تجاری (تجارت بین الملل)

حالا این را بگذارید کنار یک مدیر که قصد ارتباط برقرار کردن با یک همتای خود در کشور دیگری را داشته باشد. مسلماً زبان استفاده شده در اینجا زبان انگلیسی تجاری یا زبان خارجی دیگری است. البته تجربه کاری بین الملل به بنده نشان داده مدیران برخی شرکت های خارجی تا حدودی زبان فارسی را نیز آموخته اند تا بهتر بتوانند با همتای فارسی زبان خود ارتباط برقرار کنند. هر مدیری می تواند برای حل این مسئله در دوره‌های زبان انگلیسی تجاری (تجارت)، آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری یا زبان خارجی دیگری برای مدیران شرکت می‌ کنند تا بتواند به راحتی و بدون نیاز به مترجم مکاتبات تجاری و اداری خود را انجام دهد؛ اما فقط دانستن زبان کفایت می‌کند؟ مسلماً جواب خیر است.

شما وقتی به عنوان مدیر با استفاده از آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل زبان انگلیسی تجاری (تجارت) و بازرگانی خود را قوی می‌کنید، باید این نکته را بدانید که نوع صحبت کردن و به کار بردن کلمات در انگلیسی همان‌قدر اهمیت دارد که در فارسی و ارتباط با دیگر شرکت‌ها و کارمندان خود به کار می‌برید. طرف گفت‌وگوی شما از اصطلاحات ساده «سلام، چطوری» استفاده نمی‌کند، بلکه آن‌ها سریع به سراغ اصل مطلب می‌روند. اصل مطلبی که پر از اصطلاحات تخصصی بازرگانی و بازاریابی است.

خیلی از مطلب اصلی دور نشویم. هر مدیری در هر شاخه و سطحی، مخصوصا در شرکت های بین المللی نیاز است که امروزه بتواند با افراد فراتر از مرز کشور خود ارتباطاتی برقرار کند. البته این مسئله برای مدیران فروش و بازاریابی بین‌الملل بیشتر از همه مورد توجه باید قرار بگیرد. به هرحال آن‌ها با شرکت‌های خارجی به صورت مستقیم صحبت می‌کنند. برای برقراری این ارتباط دانستن زبان انگلیسی، و یا زبان خارجی دیگر بنا به نیاز، آن هم در سطح بسیار بالا و دانستن اصطلاحات تخصصی و به کار بردن درست آن‌ها اهمیت زیادی دارد. دوره زبان انگلیسی برای مدیران چیزی است که این نیاز را برای مدیران رفع می‌کند.

کتاب های زبان انگلیسی تجارت (زبان تجاری)

کتاب هایی که در آموزشگاه های داخل و خارج کشور برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری  یا تجارت (Business English ) یا همان زبان انگلیسی تجارت تدریس می شود. معمولا مجموعه کتاب های مارکت لیدر ( Market Leader ) و یا مجموعه کتاب های بیزینس ریزالت (Business Result) از کتابهایی هستند که در آموزشگاه های زبان داخل و خارج از کشور تدریس می شوند. و از نظر بنده بهترین مجموعه کتاب ها هستند.

کتاب های زبان انگلیسی تجاری تجارت برای مدیران آکام آتا بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت

کتاب های زبان انگلیسی تجاری، تجارت و بازرگانی -مجموعه کتاب هاب مارکت لیدر و بیزینس ریزالت – آموزش زبان انگلیسی تجاری

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت کدام است؟

بهترین کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری چیست؟ این سوالی است که بیشتر زبان آموزان از من می پرسیدند. ولیکن کارشناسان این حوزه با قاطعیت نمی توانند بگویند کدام کتاب بهترین است. کتاب های خوب بسیار هستند. و اینکه معمولا کتاب هاب آموزشی زبان انگلیسی مخصوصا کتاب های آموزش زبان انگلیسی تجارت یک سری کتاب ها هستند و یک کتاب به تنهایی نیست. نمی توان گفت بهترین ولی در تصویر بالا محبوب ترین کتاب های زبان انگلیسی تجارت دنیا را می بینید.

کتاب های زیادی برای زبان انگلیسی تجاری Business English تدریس می شود و هر آموزشگاه با آموزشگاه دیگر و هر کشور با کشور دیگر ممکن است متفاوت باشد. تجربه شخصی من دو مجموعه کتاب های مارکت لیدر و بیزنس ریزالت است که در سطوح زبانی مختلف آموزش داده می شود.  مجموعه کتابهای مارکت لیدر برای انتشارات پیرسون، (Pearson) و مجموعه کتاب های بیزنس ریزالت برای انتشارات دانشگاه آکسفورد Oxford University Press و هر دو مجموعه کتاب های بسیار خوب برای تدریس و دوره های زبان انگلیسی تجاری و کسب و کار است. با کمی جستجو در اینترنت می بینید هیچ کارشناسی به طور قطع نگفته است که کدام کتاب ها بهتر است.

از نظر شخصی بنده کتاب های مارکت لیدر بهترین کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری است. تجربه شخصی بنده در آموزشگاه های داخل و خارج کشور که افتخار تدریس زبان انگلیسی در آنها را داشتم این بوده که کتاب های مارکت لیدر Market Leader نسبت به مجموعه کتاب های بیزنس ریزالت  Business Result طرفداران بیشتری دارد. به همین دلیل در آموزشگاه زبان قبلی در تهران کتاب های مارکت لیدر Market Leader را تدریس می کردم که البته مورد تایید و منتخب مدیریت آموزشگاه زبان نیز بود.

بهترین دیکشنری برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری

بهترین دیکشنری برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری کدام دیکشنری است؟ این سوال پر تکرار دیگری است که مدیران، همکاران و زبان آموزان گذشته بنده هنوز از من می پرسند. در تصویر زیر تعدادی از دیکشنری های زبان انگلیسی را می بینید. به نظر بنده این سه دیکشنری از محبوب ترین دیکشنری های موجود در دنیا هستند. دیکشنری زبان انگلیسی تجارت لانگمن Longman Business English Dictionary  را همیشه نسبت به دیکشنری زبان انگلیسی تجارت آکسفورد Oxford Business English Dictionary و دیکشنری زبان انگلیسی تجارت کمبریج Cambridge Business English Dictionary ترجیح داده ام و معرفی کرده ام.

دیکشنری کسب و کار زبان انگلیسی تجاری تجارت برای مدیران آکام آتا بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت

آموزش زبان انگلیسی تجاری، تجارت

دیکشنری انگلیسی به فارسی

دیکشنری انگلیسی به فارسی را بنده خودم به عنوان شخصی که سالها به زبان انگلیسی تدریس، تحصیل و کار کرده ام گاهی استفاده می کنم ولیکن بسیار محدود. برای همکاران و زبان آموزانی که به دنبال یادگیری و آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری یا تجارت هستند یعنی به سطح مطلوبی از تسلط به زبان انگلیسی عمومی رسیده اند استفاده مکرر از دیکشنری انگلیسی به فارسی را توصیه نمی کنم. سعی کنید استفاده از دیکشنری انگلیسی به فارسی را محدود نمایید و از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده نمایید. تجربه نشان داده است زبان آموزانی که از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده می کنند سرعت یادگیری زبان آنها جندین برابر می شود.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد – زبان انگلیسی تجاری یا زبان انگلیسی تجارت، کدام درست است؟

زبان انگلیسی تجاری همان زبان انگلیسی تجارت یا زبان انگلیسی کسب و کار Business English است. از لحاظ محتوای آموزشی تمام آموزشگاه های زبان انگلیسی که بنده تدریس کرده ام دوره زبان انگلیسی تجارت یا دوره زبان انگلیسی تجاری یکی بوده است.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مدیران ارشد

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری را کجا یاد بگیرم؟ چه کسی بهتر می تواند مکالمه انگلیسی برای تجارت (مکالمه زبان انگلیسی تجاری) را تدریس کند؟ چه آموزشگاه زبانی را برای یادگیری کالمه انگلیسی برای تجارت انتخاب کنم؟ سوالات متداولی که مدیران همکار و زبان آموزان اسبق بنده از من می پرسند. در جواب باید بگویم، به نظر شخصی بنده مکالمه انگلیسی برای تجارت و مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی را مدرسی می تواند بهتر تدریس کند که تجارت را بشناسد. اگر آن مدرس در دنیای حقیقی مکالمه انگلیسی تجاری انجام داده باشد. یا فارغ تحصیل رشته های مدیریتی مانند کارشناس ارشد اجرایی کسب و کار MBA ،DBA ویا PhD در حوزه های مدیریتی باشد مسلما با زبان انگلیسی تجاری و کلمات تخصصی آزبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English آشنایی بیشتری دارد.

بنده به عنوان کارشناس ارشد مدیریت و شخصی که دوره مدرسی زبان انگلیسی را گذرانده ام و سالها زبان انگلیسی را به صورت خصوصی و یا در آموزشگاه های زبان داخل و خارج کشور تدریس کرده ام. علاقه و تخصص شخصی خودم تدریس زبان انگلیسی تجاری و مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی بوده است و کارشناسی ارشد مدیریت MBA را به زبان انگلیسی خوانده ام. می دانم بسیاری از اصطلاحات زبان انگلیسی تجاری را حتی یک انگلیسی زبان که زبان مادی او انگلیسی است نمی داند. می دانم زبان انگلیسی تجاری یک تخصص است و با زبان عمومی بسیا تفاوت دارد. هر مدرسی نمی تواند مکالمه زبان انگلیسی برای تجارت و زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران را تدریس کند.

وقتی با برخی دوستان استرالیایی و انگلیسی زبان درباره مدیریت و اقتصاد و اصطلاحات بازرگانی به زبان انگلیسی صحبت می کردم متوجه می شدم که هیچ تخصصی ندارند چون تحصیلات دانشگاهی مدیریتی نداشتند. از آنجا متوجه شدم آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی کار یک مدرس زبان عمومی نیست و تخصص می خواهد – البته این نظر شخصی بنده است. در آموزشگاه های زبانی که زبان انگلیسی تجاری تدریس کردم. تدریس زبان انگلیسی تجارت (تجاری) و مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی را به عهده متخصصین این حوزه می سپردند و خوشبختانه بنده به دلیل سوابق کاری بین الملل و تحصیلات مرتبط یکی از آن مدرسان زبان انگلیسی تجارت (تجاری) بودم.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجاری زبان انگلیسی تجارت شرکت آکام آتا

آموزش زبان انگلیسی تجاری – زبان انگلیسی تجارت

معمولا دلایل شرکت در دوره زبان انگلیسی تجاری (تجارت) برای مدیران در سراسر دنیا شامل موارد زیر است:

 • برقراری ارتباط مستقیم با همتای خارجی بدون نیاز به مترجم زبان انگلیسی تجاری
 • برقراری مکاتبات زبان انگلیسی تجاری به صورت نوشتاری و صحبت کردن
 • افزایش اعتماد به نفس مدیر بین الملل مسلط به زبان انگلیسی تجاری
 • ارتقا شغلی پرسنل شرکت بین الملل که زبان انگلیسی تجاری می دانند
 • نیاز اصلی مدیر برای دانستن زبان و دیدن آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری در ابتدای استخدام
 • ارتقا ارتباط با کارمندان و همکاران با آشنایی یا تسلط به زبان انگلیسی تجاری
 • پیشرفت مکالمات تلفنی با همتای خارجی با زبان انگلیسی تجارت
 • ارائه کنفرانس و جلب توجه همکاران و مشتریان خارجی بیشتر با تسلط به زبان انگلیسی تجاری
 • جذب اعتماد همتای خارجی و مکالمه به زبان انگلیسی تجارت
 • ارسال نامه یا ایمیل تجاری بدون نیاز به نویسنده یا مترجم زبان انگلیسی تجاری و به صورت کاملاً شخصی و محرمانه
 • چگونگی نوشتن نامه یا مکاتبات تجاری با تسلط بر زبان انگلیسی تجاری

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت in Iran Business English

آموزش زبان انگلیسی تجاری تجارت

مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل – صادرات و واردات زبان انگلیسی تجارت

در واقع هدف این است که مدیر بعد از اتمام دوره زبان انگلیسی تجاری برای مدیران بتواند به راحتی و بدون نیاز به مترجم با همتای خارجی خود ارتباط برقرار کند. به هرحال، بسیاری از مسائل و مکاتبات باید محرمانه بماند، از این رو چه بهتر که خود مدیر دست به کار شود و با تقویت زبان انگلیسی تجاری خود، چنین مکاتبه‌ای را از همان اول برقرار کند.

آموزش مکالمه آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد بین الملل چه اهمیتی دارد؟

چرا یک کارفرما باید بر تسلط کارمندش بر زبان انگلیسی تجاری تاکید کند؟ شما کارمند هستید یا شخصی که در حال بررسی فرم‌های استخدام و گزینه‌های شغلی است؟ آیا زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران نیاز است؟

 

۱. شما را برای استخدام‌ کننده‌ها خواستنی‌ تر می‌کند – آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری

تسلط به زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان یعنی امکان شرکت در جلسات، رفتن به مسافرت های کاری، استفاده حرفه ای از کامپیوتر، شرکت در دوره های آموزشی با زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان و به شکل خلاصه رزومه‌ای قوی برای کارفرما. این توانایی یعنی زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English شما را به کارمندی تبدیل می‌کند که هیچ کارفرمای تمایل به از دست دادنش ندارد و به دنبال جذب اوست.

 

۲. زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان ویزای ورود به دنیای فردا است

امروز حدودا به ۶۰۰۰ زبان انگلیسی در دنیا صحبت می‌شود. پیش‌بینی شده که تا پایان قرن حاضر تعداد کمی از آنها باقی خواهد ماند. محیط‌های کاری هم از این تغییر زبانی در امان نیستند. زبان انگلیسی برای کارمندان به زبان رسمی محیط کار تبدیل شده و هر روز تعداد کارفرماهایی که متقاضی کارمندان دوزبانه هستند بیشتر می‌شود. شما با یادگیری زبان انگلیسی انتخاب‌های کاری خود را افزایش می‌دهید. همچنین با فهمیدن این واقعیت از دنیای زبان‌ها، معیاری برای سنجش و مقایسه جایگاه‌های شغلی دارید.

۳. قفل دنیای اطلاعات علمی دنیا با این کلید باز می‌شود

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان راه دسترسی به اطلاعات جدید را هموار می‌کند. دنیای علم و روابط تجاری با یک ابزار ساخته شده: زبان. کشفیات علمی و باید و نبایدهای دنیای تجارت از طریق کلمات به اشتراک گذاشته می‌شوند و انگلیسی راه ورود بی‌چون و چرای گفتمان‌های علمی است. زبان انگلیسی برای کارمندان فرصتی است تا سهم خود را از تحقیقات، مستندها و مقاله ها بردارید.

۴. شما انتخاب می‌شوید!

هم اکنون که شما این نوشته را می‌خوانید، کنفرانس‌های بین‌المللی زیادی در حال اتفاق افتادن است. اگر کارفرمای شما به دنبال حضور در دنیای بین‌الملی حرفه خود باشد – تاکید بر آموزش زبان انگلیسی برای کارمندان یک نشانه امیدوارکننده است – همایش‌های مختلفی را دنبال می کند. شرکت‌های فعال همیشه سهمی در کنفرانس ها دارند. در این شرایط کارفرمای شما به چه چیزی نیاز دارد؟ کارمندی که قادر باشد کارش را به زبان انگلیسی ارائه دهد. وقتی که زمانش برسد، و اگر شما این توانایی را داشته باشید، شخصی خواهید بود که با خیال راحت می‌گوید: ‌هی! من را انتخاب کن!

۵- یافته‌های علمی به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند

شما یا سازنده تکنولوژی‌های جدید و پژوهشگر هستید، یا از ساخته‌ها و یافته‌های آنها استفاده می‌کنید. زبان انگلیسی برای کارمندان فرصت تولید و مصرف با کیفیت بالا رو فراهم می‌کند. انگلیسی همانطور که زبان علم و تجارت هست (مورد شماره ۳) زبان تحقیقات هم هست. اگه تصمیم بگیرید تنها به منابع ترجمه شده تکیه کنید، با این کار نزدیک پنجاه درصد محتوا را از دست می‌دهید. این اتفاق یعنی نتیجه‌ی کار شما، از زمان و انرژی‌ای که صرف کرده‌اید بسیار کمتر خواهد بود. آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری برای کارمندانی مطمئن است خروجی کارش دقیق، باارزش و صحیح است.

۶- زبان رسمی ۱۰۱ کشور است

زبان انگلیسی برای کارمندان، زبان ۱۰۱ کشور دنیاست که یا امروز مخاطب آنها هستند یا در آینده مشتری یا مراجع شرکتشون خواهند بود. پروازهای هواپیماها را چک کنید. سایت‌های چند زبانه، کنفرانس‌های آنلاین و حمل و نقل سریع باعث شدند هیچ کشوری از مکانی که شما هستید دور نباشد. صندوق ایمیل شما ممکن است همین فردا پیامی از یک مشتری غیرایرانی داشته باشد. قدرت درک مطلب و پاسخ دادن به این پیام‌ها کمکی است که زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان انجام می‌دهد.

۷- کارمندی چندکاره هستید

زبان انگلیسی برای کارمندان علاوه بر همه امتیازهایی که تا حالا گفته شد، یک امتیاز مهم دیگر هم دارد. یافته‌ها نشان داده که تسلط به یک زبان بیگانه، افراد را از یک انجام‌دهنده تک بعدی به اشخاصی تبدیل می‌کند که توانایی انجام چند کار همزمان دارند. یعنی آشنایی یا تسلط به زبان انگلیسی در واقع یک موتور انرژی اضافه در اختیار شما قرار می‌دهد. انتقال مطالب و انجام دادن کارها در بسیاری از شرایط به زبان انگلیسی تجاری زمان کمتری می‌گیرد و کمک می‌کند تا انرژی خود را برای امور مهم‌تر ذخیره کنید.

۸- بازاریابی بین الملل بهتر انجام می‌دهید

گفته شده که زبان‌ها، مسیر ورود به فرهنگ‌ها هستند. اما چرا این موضوع برای یه کارمند اهمیت دارد؟ زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان این امکان رو ایجاد می‌کند که خدمات خود را مناسب مشتری‌ها انجام بدهند. دلیل اینکه بعضی زبان‌ها بیشتر از باقی زبان‌ها عمر می‌کنند (مورد شماره ۶) این است که قابلیت پردازش دارند. زبان انگلیسی برای کارمندام، یعنی شما با تسلط بر این زبان می‌توانید مراجعی که با زبان انگلیسی صحبت می‌کند را بشناسید، درک کنید، تحلیل کنید و نتیجه بگیرید که با چه شیوه‌ای می‌توانید او را دوباره در شرکت خود ببینید.

۹. امروزه زبان انگلیسی برای کارمندان به راحتی در دسترس است

یاد گرفتن زبان انگلیسی تجاری برای کارمندان هیچوقت آسان‌تر و ساده‌تر از امروز نبوده. نیازی نیست به کلاس‌های زبان برید، ساعت‌های طولانی در آموزشگاه بگذرانید یا هزینه زیادی صرف معلم خصوصی کنید. برنامه‌های آموزش زبان زیادی هستند که به شما امکان یاد گرفتن و تمرین و تکرار زبان انگلیسی در خانه یا ماشین را می‌دهند. شما می‌توانید این برنامه‌ها را بر گوشی خود نصب کنید و زمانی که در رفت و آمد به محل کار می‌گذرد را به مرور آموخته‌ها بگذرانید. این کار یک نرمش فکری صبحگاهی هست که شما را برای چالش‌های پیشرو آماده می‌کند. زبان انگلیسی برای کارمندان، می‌تواند یک موسیقی با سبک مورد علاقه شما باشد که خستگی یک روز کاری را از فکر و جسمتان بیرون می‌برد و انگیزه شروع یک روز دیگر را در قلب شما زنده می‌کند.

چه دوره‌هایی در آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد برگزار می‌شود؟

در بیشتر کشور ها دوره زبان انگلیسی تجاری برای مدیران با آنچه شما فکر می‌کنید، متفاوت است. در این دوره زبان انگلیسی از صفر آموزش داده نمی‌شود. به هرحال یک مدیر باید از قبل پایه‌های انگلیسی را بداند. حداقل سطح مورد نیاز برای مدیر، Pre-Intermediate است. مدیر شرکت بعد از گذراندن کامل و با موفقیت‌آمیز دوره زبان انگلیسی تجاری برای مدیران به راحتی می‌تواند در موارد زیر مکاتبه و صحبت کند. زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران در دوره های ویژه ای برگزار می شود.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت برای مدیران آکام آتا

زبان انگلیسی تجاری – تجارت برای مدیران – آموزش زبان انگلیسی تجاری

اهداف دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری برای مدیران – زبان انگلیسی تجارت

 • شرکت در جلسات اداری
 • مکالمات تجاری
 • مکاتبات اداری
 • ارائه کنفرانس و سخنرانی طولانی مدت در سمینارها
 • انجام پروژه‌های مدیریتی
 • انجام فروش و بازاریابی بین الملل
 • عرضه خدمات مناسب به مشتریان بین الملل
 • رهبری و مدیریت یک تیم فروش خارجی
 • ارسال پیام‌های بازرگانی به همتایان خارجی
 • برگزاری جلسات به صورت آنلاین

مدیران شرکت در هر دوره، بیشتر اصطلاحات تخصصی زبان انگلیسی تجاری را یاد می‌گیرند.

یادگیری اصطلاحات تخصصی زبان تجاری و مدیریت

همانطور هم که در بالا نوشتیم، در دوره هایی که در اکثر کشور ها برکزار می شود، مهم‌ترین مسئله برای جلسات تخصصی مانند فروش، یادگیری اصطلاحات تخصصی است. در واقع یکی از اهداف مهم شرکت در دوره زبان انگلیسی تجاری برای مدیران میانی و ارشد، چگونگی نوشتن انواع نامه و صحبت کردن تجاری است.

به هر حال در سیستم بازرگانی، هر چیزی ساختار مخصوص به خود را دارد. اینکه شما چگونه یک نامه را شروع کرده و به پایان برسانید، جمله بندی شما چگونه باشد، چگونه صحبت خود را آغاز کنید، چه اصطلاحات تخصصی را به کار ببرید، همه این‌ها شامل نکاتی است که باید به خوبی آن‌ها را بدانید. در این دوره ها کاملاً این اصطلاحات به خوبی به شما آموزش داده می‌شود. اصطلاحات تجاری به انگلیسی که برای هر مدیر به ویژه مدیران فروش و بازاریابی بین الملل احتمالا لازم و ضروری است.

در دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری برای مدیران چه چیزی به شما یاد داده می‌شود؟

در این دوره ها تمام چیزهایی که یک مدیر برای برقراری ارتباط با همتای خارجی نیاز دارد، به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

 • چگونه نامه بنویسید
 • چگونه ارتباط کلامی را آغاز کنید
 • از چه اصطلاحاتی تخصصی برای افزایش فروش استفاده کنید
 • از چه اصطلاحاتی برای جلب توجه همتای خود استفاده کنید
 • چگونه در جلسات اداری بتوانید موضوع با به سمت خود بچرخانید.

در کل دوره تمامی موارد به صورت تئوری و عملی آموزش داده می‌شود؛ یعنی زبان آموز به صورت عملی همراه با مدرس شرکت می‌کند، به طوری که این فرض برای او به وجود می‌آید که در یک جلسه کاری واقعی است. زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English به عنوان زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران در این دوره ها آموزش داده می شود.

این دوره آموزشی برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره با اینکه به اسم زبان انگلیسی تجاری، زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English  گفته می شود و زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران است؛ اما واقعاً فقط برای مدیران نیست. وقتی که اسم مدیر می‌آید، شخصی که در یک شرکت بزرگ با کت و شلوار و کروات کار می‌کند، در ذهن تصور می شود و او فقط مجاز است که در این دوره‌ها شرکت کند. به هیچ وجه چنین تصوری وجود ندارد. این دوره ها برای کارشناسان فروش و بازاریابی بین الملل و کلیه کارمندان دانشجویان، و علاقه مندان می تواند مفید باشد. در ابتدای این دوره ها از شما آزمونی گرفته می شود که سطح زبان شما تعیین شود و مدرس مطمئن شود شما حداقل پایه زبانی را دارید.

دوره زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی تجاری، تجارت و بازرگانی مناسب افراد زیر است:

 • آموزش برای مدیران ارشد و میانی شرکت‌های بازرگانی
 • آموزش برای مدیر فروش شرکت‌های بازرگانی
 • آموزش برای مدیر مراکز آموزشی بین المللی
 • آموزش برای فعالان اقتصادی بین‌المللی یا همان تجار
 • آموزش برای برای دانشجویان رشته‌های مدیریت به ویژه بازرگانی بین الملل

شاید بعضی از آموزش‌ها مناسب یک نفر نباشد؛ اما در نهایت اکثریت افراد آموزش دیده به راحتی می‌توانند در برقراری ارتباط گلیم خود را از آب بیرون بکشند.

زبان انگلیسی تجاری تجارت و بازرگانی شرکت آکام آتا بازاریابیBusiness English Iran AKAM ATA

آموزش زبان انگلیسی تجاری، تجارت و بازرگانی

موضوعات آموزشی دوره زبان انگلیسی تجاری (تجارت)

موضوعات آموزشی دوره زبان انگلیسی تجاری شامل ۴ بخش Writing، Reading، Speaking و Listening است. در بخش Writing که بخش خیلی مهم هم است، شما کاملاً یاد خواهید گرفت که چگونه یک نامه تجاری را بنویسید. شروع، بدنه و پایان یک نامه تجاری با آنچه شما برای دوست خود می‌نویسید، کاملاً متفاوت است. آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل با اهداف متفاوتی برگزار می شود.

در آموزش زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران یاد می گیرید که چه اصطلاحاتی را باید به کار ببرید؛ اصطلاحاتی که بین‌المللی هستند و هر مدیر بین الملل در هرجایی از دنیا باید کاملاً با آن‌ها آشنا باشد.

 • جملات باید چگونه باشد، چند کاراکتر داشته باشد و در حالت کلی خود متن چه اندازه باشد.
 • نوع فعل‌هایی که در زبان انگلیسی تجاری به کار می‌برید، چگونه باشد.
 • امضای نامه چگونه باید زده شود.
 • قالب نامه و متن چگونه باشد. لوگو، آدرس و ساختار رنگی نامه چگونه باشد.
 • اگر نامه ایمیل می‌شود، در موضوع چه چیزی نوشته شود. در خود متن ایمیل چه چیزی بنویسید که هم مؤدبانه و هم رسمی باشد.

در بخش Reading، نیاز به دانش زبان انگلیسی تجاری برای مدیران بین الملل خود را نشان می‌دهد. در دوره ی آموزش زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران به شما یاد داده می‌شود که چگونه یک نامه را به صورت کامل و سریع بخوانید. در هر جلسه انواع نامه‌ها به صورت کامل از اول تا آخر تمرین می‌شود تا توانایی خواندن انواع متن و نامه بهبود پیدا می‌کند.این مسئله برای خواندن دقیق قراردادها بیشتر از همه‌چیز اهمیت دارد. در بسیاری از مکالمات، طرف از اصطلاحات تخصصی و کوتاه شده استفاده می‌کند و آشنا نبودن شما با زبان انگلیسی تجاری می‌تواند باعث دردسرتان شود.

در بخش Speaking، بیشتر از تند و با اعتماد به نفس صحبت کردن، استفاده درست از کلمات صحیح اهمیت دارد. هیچ‌کسی در جلسه حضوری یا تلفنی توقع این را ندارد که شما خیلی تند صحبت کنید، بلکه مهم این است که بتوانید منظور خود را به درستی و دقیق با ساده‌ترین کلمات برسانید. هدف زبان انگلیسی تجاری برقراری یک ارتباط تجاری است.

 • از چه اصطلاحاتی برای بیان منظور خود استفاده کنید.
 • تفاوت هر کلمه و معنای دقیق آن‌ها آموزش داده می‌شود.
 • چگونه جملات را به کار ببرید. توقف هر جمله کجا باشد و در کجا صدا را بلند و در کجا صدا را کوتاه کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری / زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English

در واقع چیزی که شما در دوره آموزشی زبان انگلیسی تجاری، تجارت و بازرگانی برای مدیران یاد می‌گیرید،زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English است. زبان انگلیسی کسب‌ وکار یا انگلیسی تجاری و بازرگانی که در آن اصطلاحات رایج هرکدام به شما به صورت کامل از ابتدا به همراه تمرین‌های عملی آموزش داده می‌شود. در بخش Listening تمرین‌های شنیداری برای تقویت این شنیداری زبان انگلیسی تجاری با شما کار می‌شود. شما به عنوان یک مدیر آن هم بخش فروش بین الملل باید بتوانید به خوبی متوجه گفته‌های فرد شوید. پس باید زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران را بیاموزید. شخص مورد طرف شما ممکن است که خیلی تند و با لهجه خاص صحبت کند. شما باید بتوانید به خوبی متوجه منظور شوید و حتی اگر سخت بود، از او مؤدبانه و با به کار بردن عبارت‌هایی تقاضا کنید که خیلی آرام صحبت کند.

 • تمرین‌های شنیداری در تمام طول دوره برای بهبود مهارت مکالمه و شنیداری زبان انگلیسی تجاری انجام می‌شود.
 • کلمات تخصصی با گویش و لهجه‌های مختلف شنیده می‌شود تا بتوانید بیشترین بازده را در هر جلسه یادگیری زبان انگلیسی تجاری داشته باشید.
 • از آخرین متدهای به روز برای تقویت Listening استفاده می‌شود.

چگونگی برگزاری دوره زبان انگلیسی تجاری برای مدیران

از آنجا که بیشتر مدیران در طول هفته وقت آزادی برای کلاس های و دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری ، تجارت و بازرگانی ندارند، از این رو در اکثر کشور های دنیا  با هماهنگی اولیه و توافق برگزاری دوره‌های زبان انگلیسی تجاری برای مدیران و آموزش زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران در آخر هفته یا ساعت‌های غیر کاری و اداری تشکیل شود. هدف این است که مدیران بین الملل بدون هیچ دغدغه‌ای در کلاس‌های خصوصی و در محل کار زبان انگلیسی تجاری را یاد بگیرند.

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تجاری تجارت و بازرگانی شرکت آکام آتا Business English AKAM ATA Iran

آموزش زبان انگلیسی تجاری، تجارت و بازرگانی

تعدادی از کلمات و جملات پر کاربرد در آموزش زبان انگلیسی تجاری زبان انگلیسی تجارت

یادگیری وآموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری ، تجارت و بازرگانی در بسیاری از کشور ها اهمیت پیدا کرده است. در زیر برخی از کلمات، عبارات و جملات پر کاربرد انگلیسی در تجارت را معرفی می کنیم.

 • مدیریت به انگلیسی Management
 • هیئت مدیره به انگلیسی Board of Directors (B of D)
 • رئیس هیئت مدیره به انگلیسی Chairman یا Chairman of the Board
 • عضو هیئت مدیره به انگلیسی Member of the Board of Directors
 • همانطور که می دانید شرکت با هیئت مدیره اداره می شود و هیئت مدیره، مدیر عامل را انتخاب می کند که اغلب با رای گیری انتخاب می شوند.
 • مدیر عامل یا مدیر ارشد اجرایی به انگلیسی CEO مخفف Chief Executive Officer یا Managing Director
  مدیر عامل بالاترین مقام را در اداره شرکت دارد در واقع بالاترین سمت اجرایی یک شرکت است.
 • مدیریت بازاریابی بین الملل به انگلیسی International Marketing management
 • بازاریابی بین الملل به انگلیسی International Marketing
 • بازاریابی بین الملل به مجموعه فعالیت های بازاریابی در چندین کشور و بازار هدف و در واقع بیش از یک کشور می گویند.
 • بازاریابی جهانی به انگلیسی Global Marketing
  بازاریابی جهانی به مجموعه فعالیت های بازاریابی در چندین قاره و در بر گیرنده کل دنیا می گویند.
 • مدیر ارشد به زبان انگلیسی Director  یا  Senior Manager  یا Head of Department
 • مدیر به انگلیسی Manager
 • مدیر منابع انسانی به انگلیسی Human Resources Manager یا HR Manager
 • مدیر سرمایه های انسانی به انگلیسی Human Capital Manager
 • سرپرست یا لیدر تیم به انگلیسی Supervisor یا  Team Leader
 • کارشناس ارشد به انگلیسی Senior Expert یا Senior Specialist
 • کارشناس یا متخصص به انگلیسی Expert یا Specialist
 • کارمند دفتری Clerk
 • منشی به انگلیسی Secretary
 • دستیار به انگلیسی Assistant
 • دستیار مدیر Assistant Manager
 • کارمند به انگلیسی Employee
 • کارفرما به انگلیسی Employer
 • مدیریت صادرات به انگلیسی Export Management
 • مدیریت واردات به انگلیسی Import Management
 • مدیریت کسب و کار به انگلیسی Business Management
 • مدیر بازرگانی به انگلیسی Commercial Manager
 • بین الملل International
 • مدیریت اجرایی به انگلیسی Executive Management
 • مدرک زبان انگلیسی تجاری یا تجارت به انگلیسی BEC مخفف Business English Certificate
 • مدیریت ارشد کسب و کار MBA مخفف Master of Business Adminstration
 • مدیریت اجرایی یا EMBA مخفف Executive Master of Business Administration

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار، مشاوره فروش و بازاریابی – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری

انگلیسی به عنوان زبان رایجی که افراد را از کشورهای مختلف و با زبان های مختلف به یکدیگر پیوند می دهد پذیرفته شده است. پس نمی توان اهمیت آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری را  در گشودن راه کسب و کار به سوی تعداد زیادی از بازارهای بالقوه و مشتریان دست کم گرفت. در دوره آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل و آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی به آموزش زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English ، مکالمه ها و مکاتبات بازرگانی مورد نیاز تجار و بازرگانان و زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران پرداخته می شود. در واقع یکی از دوره های دیگر در کنار دوره هایی مانند  آموزش انگلیسی کودکان و کلاس های آمادگی آیلتس، می تواند آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری باشد. شاید گروهی همچنان به اهمیت موضوع و چرایی شرکت در دوره های آموزشی انگلیسی تجاری فکر می کنند. واقعیت این است که شرکت ها گاه ممکن است به دلیل ضعف کارمندان در مورد زبان انگلیسی و یا به خاطر عدم توانایی در برقرای ارتباط مناسب با بخش های بین المللی متحمل ضرر و زیان هایی شوند. راه حل این مشکل می تواند به سادگی و با آموزش  زبان انگلیسی تجاری به کارمندان بخش مربوطه و از طریق یک برنامه ی جامع آموزش زبان انگلیسی استاندارد باشد. همچنین زبان آموزان باید در زبان انگلیسی فنی یا انگلیسی صنعتی با توجه به کاری که می کنند آموزش ببینند. که به این آموزش ها آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی گفته می شود.

آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل

امروزه بسیاری از افراد به دلایل شخصی خود کلاس های آنلاین را ترجیح می دهند. آنها ترجیح می دهند که برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری نیز از این شیوه استفاده کنند. به ویژه برای بسیاری از افرادی با سن بالاتر نشستن در کلاس درس کاری دشوار می باشد. از این گذشته گروه دیگری نیز بسیار پرمشغله هستند و زمانی ثابت برای حضور در کلاس را ندارند. به همین دلیل برنامه ریزی برای شرکت در کلاس زبان برای آنها سخت است. پس انتخاب آنها این است که در محیط خانه یا محل کارشان به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی بپردازند. هر زبان آموزی که در محیط تجاری بین المللی فعالیت می کند، چه یک فرد مبتدی باشد چه در سطح پیشرفته، باید با یادگیری زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English بتواند برای موفقیت در حرفه ی خود، به طور حرفه ای به زبان انگلیسی صحبت نماید. برای مدیران ارشد و مذاکره کنندگان شرکت های بزرگ نیز آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل امری ضروری است. آنها اگر به دنبال این هستند که در زمینه ی انگلیسی تجاری عالی باشند،باید زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران را بیاموزند. برای افرادی که حاضر نیستند در کلاس های حضوری شرکت کنند و برای یادگیری انگلیسی تجاری از خانه خارج  شوند می توان از کلاس های آنلاین استفاده کرد. امروزه دیگر فقط حضور در کلاس درس تنها امکان برای یادگیری انگلیسی تجاری نیست. بلکه می توان زبان انگلیسی تجاری را در هر زمان یا هر مکان یاد گرفت. شما می توانید بر حسب شرایط خود دوره های حضوری و غیر حضوری یا آنلاین را انتخاب کنید. در نتیجه می توانید آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری را در خانه ی خود نیز ادامه دهید.

زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English

هدف از گذراندن این دوره تقویت مهارت مکالمه و آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری می‌ باشد. برای رسیدن به این هدف، توانایی در استفاده از لغات، گرامر، تلفظ صحیح کلمات، مهارت‌ های ارتباط محاوره ‌ای با استفاده از کلمات و اصطلاحات تجاری تقویت می ‌شود. در آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل مهارت ‌هایی آموزش داده ‌می ‌شوند که برای برقراری ارتباط تجاری میان افراد و شرکت های مختلف مورد نیاز هستند. با استفاده از دوره ی زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English شما می ‌توانید برای پیش برد اهداف تجاری خود بدون نیاز به مترجم و در سطح حرفه ‌ای عمل کنید.این دوره شامل مجموعه نکاتی است که برای برقراری ارتباطات تجاری در سطح بین ‌المللی به آن نیاز دارید. زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران نیز امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، برای بسیاری از مشاغل نیاز است. مدیران بسیاری امروزه در بسیاری از مشاغل و در سطوح بین ‌المللی مشغول به کار هستند. بهترین زبان برای برقراری ارتباط در ابعاد بین‌المللی، زبان انگلیسی است پس آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی نیاز بسیاری از شرکت‌ها می باشد. برخی از شرکت های تجاری با فعالیت های گسترده در هنگام جذب نیرو، به میزان تسلط متقاضیان بر زبان ‌های خارجی و به ‌ویژه زبان انگلیسی توجه زیادی نشان می ‌دهند. صحبت به زبان انگلیسی با هدف برقراری ارتباطات تجاری برای گسترده تر کردن دامنه ی فعالیت های تجاری، علاوه بر مهارت‌ های مرسوم در یادگیری زبان برای اهداف روزمره، نیازمند آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری و مهارت‌ های خاص آن می باشد. در این دوره مهارت ‌هایی به شما آموزش داده می ‌شود تا بتوانید فرصت‌ های شغلی بیشتری را برای کسب و کار خود فراهم کنید. دوره آموزش مکالمات تجاری به زبان انگلیسی برای افرادی مناسب است که قصد دارند تجارت خود را در سطوح بین ‌المللی ایجاد کنند و یا گسترش دهند. این افراد که ممکن است مسئول عقد قرارداد با سایر کشورها و یا به طور کلی نماینده ی شرکت خود در کشورهای دیگر به ویژه کشورهای انگلیسی زبان باشند نیاز به آموزش ویژه دارند. افرادی که قصد استخدام در شرکت ‌هایی را دارند که همه یا بخشی از فعالیت‌ های‌ آنها در سطع بین‌ المللی است نیز باید از این آموزش ها بهره مند شوند.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران ارشد

برای استفاده ی درست از چنین دوره ی آموزشی و یادگیری هرچه بهتر نکات تخصصی در مکالمات تجاری، بهتر است از تسلط بر زبان انگلیسی در سطح متوسط به بالا برخوردار باشید. به این ترتیب با آموزش مکالمه زبان انگلیسی تجاری می توانید افراد و سازمان ‌ها را برای سرمایه‌ گذاری در تجارت خود متقاعد کنید و از شیوه ی مناسبی برای مکاتبات تجاری بهره ببرید. و در زمان ارتباط با شرکت های خارجی، اطلاعات مفیدی درمورد کسب و کارتان ارائه دهید. آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل در سال ‌های گذشته به دلایل مختلف سیاسی، علمی، اقتصادی و فرهنگی رونق زیادی داشته است. زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌ المللی مورد پذیرش و استفاده قرار گرفته و مردم از فرهنگ ‌ها و ملیت ‌های متفاوت برای رونق کسب و کار برون مرزی خود از آن استفاده می کنند. به همین دلیل آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. زبان انگلیسی بیزنس یا بیزنس اینگلیش Business English امروزه برای تحصیلات در مقاطع بالای امور تجاری و انجام امور تجاری و مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دانستن زبان انگلیسی یک ضرورت به شمار می‌ آید. زبان انگلیسی مدیریت برای مدیران نیز این گونه است و یک مدیر با دانستن زبان انگلیسی می‌ تواند در تجربیاتی که دیگر مردم دنیا به دست آورده‌ اند سهیم شود و با به روز نگه داشتن کسب و کار خود موفقیت خود را تضمین کنند. زیرا شرکت ‌های بین المللی با استفاده از زبان انگلیسی، محصولات خود را در سطح جهانی به سایر افراد معرفی می نمایند. به این ترتیب می توانند در قابت با رقبای خود موفق عمل کنند و دامنه ی فعالیت های خود را به بیرون از مرزهای کشور خود بکشانند. می‌کنند. برای این منظور باید بتوانند با زبان تخصصی تجارت و بازرگانی حرف بزنید و فعالیت های خود را با زبان ویژه ی کسب و کار خود اجرایی نمایند.

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی

در دهه های اخیر زبان انگلیسی به پرکاربردترین زبان در سطح روابط بین الملل تبدیل شده است. این زبان در دنیای تجارت و بازرگانی نیز در تجارت بین الملل کاربرد دارد. امروزه آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی برای صاحبان کسب و کارها و شرکت‌ های بازرگانی بسیار اهمیت دارد. اهمیت آشنایی با زبان انگلیسی در روابط بازرگانی و تجاری برای مدیران بسیار واضح است. در دنیای امروز تجارت لازم است مهارت ها را به روز رسانی کرده و با تسلط بر مهارت‌ های کلامی و دانستن زبان های خارجی، به برقراری ارتباطی موثرتر برای رسیدن به اهداف کلان شرکت‌ ها و سودآوری بیشتر دست یافت. در برخی از آموزشگاه های زبان انگلیسی، دوره‌هایی با عنوان دوره های انگلیسی تجاری با هدف آشنایی با ادبیات تخصصی تجارت و انجام مکاتبات بازرگانی بین‌المللی برگزار می شود. همچنین برخی از مدرسان به طور خصوصی به منظور رفع نیاز شرکت ‌ها و صاحبان کسب و کارها، چنین دوره های زبانی برگزار می کنند. در این دوره های آموزش به آشنایی با مبانی بازرگانی و تجاری پرداخته می شود و برای رسیدن به این منظور از کتاب های ویژه ای استفاده می گردد. محتوای این کتاب ‌ها درباره ی امور اقتصادی و تجاری هستند. دروس متنوع این کتاب‌ ها کمک می کند تا زبان آموزان در این زمینه با واژگان تخصصی تجارت آشنا شوند و مهارت‌ های ارتباطاتی حوزه‌ ی تجارت را نیز بیاموزند. در آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در دوره ی آموزشی انگلیسی تجاری به یادگیری اصطلاحات و مکالماتی که برای صاحبان تجارت لازم است می پردازد. در یک جلسه ی کاری تجاری میان بازرگانان مختلف صحبت هایی به طور روتین رد و بدل می شود و یا در مکاتبات بازرگانی جملاتی مورد نیاز است که به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

شرکت در دوره ی آموزش انگلیسی تجاری

انگلیسی زبانی است که به عنوان زبانی بین المللی پذیرفته شده است و افرادی را که به زبان های مختلف صحبت می کنند به یکدیگر پیوند می دهد. اهمیت آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در این است که به باز شدن راه کسب و کار و رسیدن به بازارهای بالقوه ی جهانی و مشتریان بیشتر منجر می شود. در دوره آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی به آموزش مکالمه ها و مکاتبات بازرگانی مورد نیاز تجار و بازرگانان پرداخته می شود. برخی از شرکت ها این پتانسیل را دارند که به بازارهای جهانی وارد شوند و پیشرفت و توسعه ی بیشتری را تجربه نمایند. در غیر این صورت حتی ممکن است در دنیای رقابت متحمل ضرر و زیان شوند. این ضرر ممکن است به خاطر عدم شناخت و توانایی کارمندان برای برقراری ارتباط مناسب با شرکت های جهانی باشد. راه حل این مشکل می تواند به سادگی و با آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی به کارمندان باشد. اینکه چرا برای برقرای ارتباط با طرف های خارجی باید انگلیسی تجاری آموزش داده شود دیگر واضح و آشکار است. بازده سرمایه گذاری در یک دوره آموزش انگلیسی تجاری می تواند بسیار بالا باشد. آموزش انگلیسی تجاری به کارمندان و صاحبان مشاغل باعث می شود که کارایی و نحوه ی ارتباطات آنها بسیار افزایش پیدا کند. امروزه حضور در کلاس درس دیگر تنها امکان برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری نیست. بلکه می توانید انگلیسی تجاری را در هر زمان یا هر مکان یاد بگیرید و با شرکت در کلاس های آنلاین زبان به آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی بپردازید. در نتیجه شما می توانید زبان انگلیسی تجاری را در خانه ی خود نیز بیاموزید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار، مشاوره فروش و بازاریابی – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

صادرات و واردات – زبان انگلیسی برای مدیران، زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی، زبان انگلیسی کسب و کار Business English، مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل به زبان انگلیسی (Commercial Correspondence) – (Commercial Negotiation)

کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت – دانلود آموزش مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی – مکالمات بازرگانی به زبان انگلیسی  pdf – زبان تخصصی بازرگانی – دانلود کتاب آموزش بازرگانی – اصطلاحات بازرگانی به زبان انگلیسی – انگلیسی بازرگانی خارجی – دانلود انگلیسی بازرگانی سمینار مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی – آموزش مکالمه انگلیسی برای تجارت – آموزش انگلیسی تجارت – آموزش زبان انگلیسی بازرگانی و تجاری
business English conversation – business English writing – business English course free download – business English book

business english vocabulary – business english communication study material – business english pdf – business english phrasesتدریس خصوصی زبان انگلیسی – تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین – بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی – بهترین تدریس خصوصی زبان تهران – معلم خصوصی زبان انگلیسی – بهترین زبان انگلیسی تجاری – اصطلاحات بازرگانی به زبان انگلیسی

5/5 - (1 امتیاز)