آموزش آنلاین زبان انگلیسیآموزش زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، از رویا تا واقعیت

آموزش آنلاین زبان انگلیسی، از رویا تا واقعیت

آموزش آنلاین زبان انگلیسی- کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷آدرس آموزشگاه  PLI : تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمال شرق میدان، پلاک ۱۱، طبقه  ۲ –  شماره تماس آموزشگاه  : ۰۲۱۸۸۰۳۲۰۱۱

 آموزش آنلاین زبان انگلیسی استاد سازمند آکام آتا
آموزش آنلاین زبان انگلیسی – استاد سازمند

 

وقتی انسان برای اولین بار پای را از محدوده خود فراتر گذاشت، دانست که او و قوم وی تنها انسان های روی کره خاکی نیستند. و انسان های دیگری نیز در همین کره خاکی وجود دارند، یک نکته دیگری را نیز به سرعت کشف کرد. زبانی که آن ها با آن ارتباط میگیرند بسیار متفاوت از چیزی است که خود او صحبت می کند. هر چه انسان بیشتر به اطراف خود سفر کرد و انسان های بیشتری دید، کاملا مطمئن شد که در هر منطقه ی جغرافیایی انسان ها زبان مربوط به خود را دارد. کم کم با گسترش روابط و نیاز به برقراری ارتباط بین مناطق مختلف، احساس شد که یک زبان به عنوان زبان عمومی باید بین آن ها ایجاد شود. طی سال های مختلف و طی فراز و نشیب های بسیار امروزه زبان انگلیسی نقش این عنوان زبان را برعهده گرفته است. از این رو لازم به گفتن نیست که دانستن این زبان برای هر انسانی می تواند پل ارتباطی او در دنیای خارج از اطراف خود باشد و اگر نتواند با این زبان صحبت کند و منظور طرف مقابل را بفهمد به معنی واقعی در دنیای بیرون کر و لالی بیش محسوب نمی شود. از این رو آموزش زبان انگلیسی برای مردمان غیر انگلیسی یک ضرورت محسوب می شود. این اهمیت بالا در ایران نیز به خوبی احساس می شود و از این رو بسیاری از کودک تا بزرگسال به دنبال یادگیری این زبان می باشند. اما هرچه تعداد مخاطبان و سعی و تلاش آنها بیشتر میشود، تعداد آموزش های زبان انگلیسی نیز افزایش می یابد و این خود باعث سردرگمی آن ها می شود. یکی از انواع بارز این آموزش، آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد. در ادامه قصد داریم با این نوع آموزشی بیشتر آشنا شویم. ولی در همین ابتدای مقاله می توان گفت که آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند جای بسیاری از آموزش های حضوری را به خوبی پر کند. اما چگونه؟ در ادامه با ما باشید تا به این مهم برسیم.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و شنیدن مستمر

زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگر برای برقراری ارتباط بنیاد نهاده شده است. از این رو بهترین راه آموزش آن در میان یک ارتباط می باشد. در اصل برای آموزش یک زبان باید مانند یک کودک عمل کرد. یک کودک ابتدا می شنود، سپس سعی می کند حرف بزند و کم کم با استفاده از مدرسه شروع به نوشتن و خواندن می کند. بنابراین در ابتدای کار گرفتن کتاب در دست و یادگیری قواعد نوشتاری و خوانشی به نظر چندان کار عقلانی محسوب نمی شود. بنابراین اولین راهی که برای آموزش زبان انگلیسی باید از آن عبور کرد، خوب و مدام شنیدن است. هر کلاس حضوری بالاخره یک زمان محدود دارد، به طور مثال هر روز یک تا دو ساعت. این کلاس هرچقدر هم پربار باشد نهایتا می تواند گوش شما را برای دو ساعت در اختیار بگیرد. اما آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک مزیت بزرگ نسبت به این اتفاق دارد. شما در هر جایی که مشغول استفاده از آموزش آنلاین زبان انگلیسی هستید در حقیقت مشغول شنیدن یک زبان می باشید. تا اینجای کار درست مانند کلاس حضوری می باشد. اما تفاوت اصلی اینجاست که بعد از کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی شما لزوما قرار نیست به فارسی صحبت کنید، می توانید به راحتی با یک جست و جوی ساده و پیدا کردن یک صدای انگلیسی مرتبط با درس یا غیر مرتبط با آن، گوش خود را رها نکنید و بگذارید این شنیدن را تمرین کند. اما بعد از کلاس حضوری شما به ناچار وارد جامعه می شوید و مجبورید فارسی صحبت کنید و فارسی بشنوید.

 

با آموزش آنلاین زبان انگلیسی هیچگاه نمی ترسید

یکی از بزرگترین معضلاتی که همیشه کلاس های زبان دارند این است که فرد به دلیل نداشتن لهجه درست و خجالت از لهجه خود معمولا سعی می کند صحبت نکند یا خیلی کم و با استرس صحبت کند. اما در یک  آموزش آنلاین زبان انگلیسی افراد به شکل مجازی در کلاس حضور دارند و کمتر این استرس بر فردی وارد می شود. زیرا شما را کسی نمی بیند و کسی نیز فرصت این را ندارد که شما را مورد مسخره واقع کند. البته در بسیاری از آموزش آنلاین زبان انگلیسی کلاس به شکل فردی اجرا می شود و کسی دیگر حضور ندارد و فرد می تواند آزادی بیشتری داشته باشد.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

بجز این موارد گفته یک ویژگی جذاب دیگر که آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارد این است که شما هرجا که باشید می توانید این آموزش را در اختیار داشته باشید. گاهی پیش آمده است که به خاطر مسافرت یا هر اتفاق دیگر شما از رفتن به کلاس محروم شده باشید. اما شما هر وقت که بخواهید و در هر جایی که باشید می توانید اموزش خود را ادامه دهید و از آن لذت ببرید.

در بسیاری از موارد آموزش آنلاین زبان انگلیسی این امکان نیز به خوبی وجود دارد که شما می توانید آموزش را از ابتدا مشاهده کنید و مدام آن را تکرار کنید و تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود. این ویژگی به واقع در هیچ نوع کلاس دیگر دیده نمی شود. این را فراموش نکنید امروزه همه دنیا در صدد حذف کتاب درسی از سیستم آموزشی خود هستند بنابراین شما نیز کمی جرات داشته باشید. به خود اعتماد کنید و مانند یک کودک تازه متولد شده خوب بشنوید و این شنیدن را تا حد امکان بیشتر و بیشتر کنید و کم کم سعی کنید صحبت  کنید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی می تواند این فرصت را در اختیار شما بگذارد.

 

لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مدرس ارشد زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
مشاور عالی بازاریابی بین الملل و مشاور مدیریت کسب و کار
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار، مشاوره فروش و بازاریابی – مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

زبان انگلیسی برای مدیران، زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی، زبان انگلیسی کسب و کار Business English، مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل به زبان انگلیسی (Commercial Correspondence) – (Commercial Negotiation)

[dt_gap height=”30″]

  آموزش آنلاین زبان انگلیسی – آموزش آنلاین زبان انگلیسی

   

  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا