شرکت مشاوره مدیریت استراتژیکشرکت مشاوره مدیریت استراتژیک شرکت آکام آتا

شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک

اگر می خواهید به یک برند داخلی و بین المللی تبدیل شوید با ما در ارتباط باشید.

دیجیتال برندینگ Digital Branding، طراحی سایت Website Design، شبکه های اجتماعی SNS، هویت بصری برند، طراحی لوگو و اوراق اداری، سئو SEO

بازاریابی بین الملل، محلی، محیطی و دیجیتال

فرم درخواست مشاوره حرفه ای

بعد از تکمیل روند همکاران ما در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[quform id=”4″ name=”فرم درخواست مشاوره”]

مدیریت در شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک

تعاریف مختلفی از مدیریت وجود دارد؛ اما اکثر ما با شنیدن نام مدیر، فردی مستبد و بداخلاق که پشت میزی بزرگ و شکیل نشسته است در ذهنمان متصور می‌شود که هیچ کار مهم و خاصی انجام نمی‌دهد و تنها به زیر دستان خود دستور می‌دهد. اما اینگونه نیست؛ تمام مدیران به یک شکل نیستند و باید بدانید مدیریت دارای شیوه‌ها و اشکال متفاوتی است و بسته به اینکه در کدام زمینه فعالیت دارید، باید افراد را مدیریت کنید. از میان تعاریف گوناگون مدیریت می‌توان به این مورد صحیح اشاره کرد« مدیریت یعنی هنر هدایت نیروی مالی و انسانی در جهت اهداف سازمان». اگر قصد دارید تا مدیریت یک مجموعه را بدست بگیرید باید دانش آن را بیاموزید. شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند.

مدیریت استراتژیک چیست؟ – شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک

مدیریت استراتژیک یا مدیریت راهبردی در واقع تصمیمات و تصمیماتی است که در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت شرکت گرفته میشود. در این صورت باید ابتدا برای این نوع مدیریت برنامه ریزی کنید (با در نظر گرفتن محیط های خارجی و داخلی)، استراتژی یا برنامه راهبردی خود را تدوین کنید و آن را اجرا کنید و بعد از آن به کنترل و ارزیابی آن بپردازید. در طول تمام این مراحل شما با مدیریت استراتژیک (راهبردی) خود می‌توانید تمامی امور را بدست بگیرید.

مدیریت استراتژیک مناسب برای دستیابی به اهداف بلند مدت

چگونه مدیریت استراتژیک خود را آغاز کنیم؟

برای اجرای مدیریت استراتژیک که در آن هدف‌های بلند مدت شما تعیین می‌شود؛ شما باید تمام مراحلی که گفته می‌شود به طور دقیق اجرا کنید:

۱- تدوین: شما در این مرحله باید بدانید هدف اصلی شرکت شما چیست و شما در این مجموعه به دنبال رسیدن به چه خواسته‌هایی هستید. بررسی کنید عوامل خارج از مجموعه را که می‌تواند به شما کمک کننده باشد یا می‌تواند برای شما یک تهدید محسوب شود. نقاط ضعف و قوت را در داخل مجموعه خود بشناسید و یک استراتژی مناسب را برای اجرا در مجموعه در نظر بگیرید. آنالیز سوات (SWOT Analysis) یکی از کارهایی است که در مدیریت استراتژیک یا راهبردی انجام می گیرد که این کار می تواند توسط یک شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک انجام شود. آنالیز سوات یعنی بررسی نقاط ضعف Weakness، قوت Strength، تهدیدها Threats و فرصت های Opportunities موجود.

۲- اجرای استراتژی ها: منابع را باید به گونه ای بکار گرفت که تنها در جهت رسیدن به اهداف باشند و همچنین تعیین سیاست های رسیدن به هدف و ایجاد انگیزه در کارکنان خود؛ می‌تواند در اجرای استراتژی شما بسیار موثر باشد.

۳- ارزیابی: به طور روزانه و یا هفتگی باید قدم‌هایی که برای رسیدن به هدف خود برداشته اید بررسی کنید، موفقیت امروز شما نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت فردا نیز باشد و بدانید که شرکت و یا مجموعه ای که بعد از رسیدن به اهداف کوچک خود دچار تکبر شود هیچگاه به هدف های بزرگ دست نخواهد یافت. پس ارزیابی در مدیریت استراتژیک یا مدیریت راهبردی بسیار در رسیدن به اهداف مهم و ضروری است.

مزایای مدیریت استراتژیک:

این نوع مدیریت به سازمان و شرکت شما این امکان را میدهد که به صورت انفعالی برای رسیدن به اهداف عمل نکند. با بررسی هدف های بلند مدت شرکت، شما زودتر به اهداف خود دستیابی پیدا می‌کنید و مرور اهداف اصلی مجموعه برای خود و یا کارکنان باعث ایجاد انگیزه و اعمال خلاقیت در شرکت و مجموعه برای رسیدن به اهداف می‌شود. علاوه بر این موارد از دیگر فواید مدیریت استراتژی می‌تواند به جلوگیری از بروز مشکلات آینده که احتمال بروز آن‌ها است؛ اشاره کرد. مدیریت استراتژیک باید بتواند نظم و و ترتیب مشخصی را بین فعالیت‌های خارجی و داخلی سازمان فراهم آورد.

مدیریت استراتژیک بر پایه ارتباط بین فرایند ها و کارکنان مجموعه

شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک:

این شرکت با هدف ارائه آموزش‌ها و نکات کلیدی و اساسی در مورد نحوه مدیریت استراتژیک به شما در زمینه مدیریت کمک می‌کند. این نحوه مدیریت نیاز به دانش و تجربه فراوان دارد زیرا در این نوع برنامه ریزی و نحوه مدیریت نیاز به ارزیابی و تحلیل زیاد است. شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک می‌تواند به شما در این زمینه و نحوه مدیریت کمک کند و پشتیبان شما در این نحوه مدیریت باشد. باید بدانید اگر این نحوه مدیریت را همه می‌دانستند ودانش آن را داشتند دیگر نیازی به صحبت کردن درباره آن نبود و تنها تعدادی از مدیران نبودند که با این نحوه مدیریت در مدیریت و رسیدن به اهداف خود پیروز می‌شدند؛ بلکه همه مدیران موفق در کار خود بودند. پس از این موضوع می‌توان دریافت که برای رسیدن به اهداف بلند مدت مجموعه باید مدیریت استراتژیک داشت و برای داشتن دانش این مدیریت باید با افراد شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک ، مشورت کرد زیرا که این افراد دارای سابقه و تجربه موفقیت را در این نوع مدیریت دارند و می‌توانند شما را با موانع و راه های موفقیت آشنا کنند.

اطلاعاتی شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک به شما خواهد داد:

برای مدیریت استراتژیک شما علاوه بر نگاه دقیق و کامل به مجموعه خود باید بدانید رقبا شما در کدام رتبه قرار گرفته اند و علاوه بر بررسی رقبا فعلی باید رقبا آتی خود را نیز بشناسید و بدانید که چه نوع استراتژی‌هایی برای کار خود در پیش گرفته اند. نحوه رفتار مشتری‌های شما و کارکنان شما و.. . این موضوعاتی است که شما می‌توانید با مشاوره، شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک به آنها دست‌یابید و به موفقیت در زمینه مدیریت استراتژیک برسید و جزو مدیران باهوش و بزرگ شوید. بدانید که هیچ کس بدون مشورت و استفاده از تجربه موفق دیگران نمی‌تواند به موفقیت دست‌یابد؛ زیرا همه اطلاعات و دانش را در همه زمینه ها ندارد پس برای هر کاری باید مشورت کنید تا موفق شوید.

مدیریت استراتژیک، شیوه مدیریتی مدیران موفق و بزرگ

ارزیابی عملکرد کارکنان در مدیریت استراتژیک

در این نوع مدیریت به دلیل مشخص بودن هدف بلند مدت مجموعه، رفتار و عملکرد تمام کارکنان باید زیر نظر گرفته شود و متناسب با جایگاه و موقعیت آن ها بعد از هر عملکردی پاداش و یا تنبیه در نظر گرفته شود. این نوع شیوه مدیریت بر پایه ایجاد انگیزه در افراد برای رسیدن به اهداف بلند مدت است؛ پس باید بتوانید در ارتباط بین فرایند ها و افراد ایجاد کنید تا بتوانید نتیجه مطلوبی از این شیوه مدیریتی دریافت کنید. در تمامی مراحل میتوانید با شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک در ارتباط باشید و نکات مهم این نوع مدیریت را بیاموزید.

مدیریت راهبردی یا مدیریت استراتژیک Strategic Management – شرکت مشاوره مدیریت استراتژیک – رزومه شرکت مشاوره مدیریت – مشاور استراتژی – شرکت های مشاوره برنامه ریزی استراتژیک – خدمات مشاوره مدیریت – مشاور برنامه ریزی استراتژیک – شرکت مشاوران

به این نوشته امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر