کارآفرینی

کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون

آشنایی با کارآفرینی

 در این روزهای گرانی و بیکاری، احتمالا نام کارآفرینی و مشاغل آنلاین را زیاد شنیده اید. در این دوره از زندگی بشر که هر شخص درجات بالایی از مدارک مختلف تحصیلی را در خانه دارد و بدون استفاده مانده اند، به دلیل نبودن کار و زیاد شدن متقاضیان جویای کار، رویا هایی که هر پسر و دختر جوانی از کودکی برای شغل خود و مقام خود در اجتماع داشته است به بن بست رسیده اند. افراد موفقی که در کشور خود یا روی کره ی زمین مشاهده می کنید، شاید هزاران راه را امتحان کرده اند تا به جایگاهی که اکنون دارند رسیده اند، شاید یک سرمایه ی بزرگ از پیش داشته اند یا شاید بدون سرمایه و از صفر شروع کرده اند؛ اما در این زمان از زندگی بشر و در دوره ای که نوسانات زیاد مالی وجود دارد، شروع کردن از صفر و یا حتی سرمایه گذاری های کلان، ریسک بزرگی برای هر فرد یا تیمی از جوانان به دنبال کار است. کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون موضوع مقاله ی ماست.

کارآفرینی که همان سرمایه گذاری روی رویای کودکانه خود است، در چند سال اخیر تغییرات بزرگی کرده است. یکی از راه های شروع کسب و کار جدید و خلق ایده های ذهنی و قلبی خود، همکاری معلم ها و استادان با دانشجویان و هنرجویان خود است.

کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون

از چندی پیش، در مدارس و دانشگاه ها یا حتی آموزشگاه های آزاد، مدرس ها و استادان گرد هم آمدند و در پی راهی نو رفتند. این افراد گروه هایی از جوانان و نوجوانان را تشکیل دارند تا در زمینه های مختلف تحصیلی و شغلی، خلاقیت های ذهنی آنها را شکوفا کنند تا هیچ ایده ای پنهان نماند و در ذهن بشر خاک نخورد. جوانان و نوجوانان، برای حرکت کردن به سمت رویا های خود و نشان دادن استعداد ذاتی که از کودکی همراه خود دارند، به یک نیرو محرکه و پشتوانه مالی نیاز دارند که استاد ها و معلم هایشان، این دلگرمی را به آنها دادند که از شروع کار تا نقطه پایان همراه آنها خواهند ماند.در این سال ها، تیم های مختلفی از جوانان مشاهده می شوند که در هر گروه از این تیزهوشان، کشفیات و اختراعات جدیدی خلق می شوند و به جهان هدیه داده می شوند تا آیندگان از آنها بهره ببرند و برای این افراد هوشمند با استعداد و بدون کار، یک کارآفرینی بزرگ شود و از این طریق کسب درآمد کنند. همان طور که از کودکی به ما آموخته اند، کار های گروهی و همفکری های چند نفره، نتایج بهتر و کاربردی تر خواهند داشت. پس اگر شما نیز یک فرد بدون شغل و بدون سرمایه هستید و قصد دارید یک شغل جدید و پردرآمد پیدا کنید، با گروهی از دوستان خود دور هم جمع شوید و به خلق یک فکر بزرگ مشترک، بپردازید.

کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون
[dt_vc_list style=”2″ dividers=”false”]

کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون

 

برای شروع هر کاری، باید با برنامه ریزی و حساسیت فراوان قدم برداشت. قبل از شروع یک فن، باید توجه کرد که :

  1. از چه درجه هوشی و فیزیکی برخوردار هستید و چقدر در زمینه های علمی و عملی استعداد دارید.
  2. مدرک تحصیلی شما چیست و در چه مرتبه ای است.
  3. سرمایه شما چقدر است.
  4. یک نفر هستید یا یک تیم.
  5. برای چه مدت زمانی و چه مقدار سرمایه ای می توانید درصد خطا داشته باشید.
  6. چه شغل هایی در شهر یا کشور شما وجود ندارند تا شما اولین نماینده آن باشید.
  7. و …
[/dt_vc_list]

اگر استعداد، هوش، تیم و مدرک تحصیلی ندارید، اصلا نگران نباشید. کافی است کمی سرمایه و یک کامپیوتر داشته باشید. فرض کنید قصد کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون را دارید و در حال حاضر نمی توانید با این سرمایه یک فروشگاه یا کارخانه را تاسیس کنید؛ پس می توانید به ساخت یک فروشگاه مجازی بپردازید.

برای ۳۰۰میلیون خود برنامه ریزی کنید. در ابتدا با کمک طراح سایت، بخواهید که سایت اینترنتی ایجاد و طراحی کنید. پس از آن در هر زمینه ای که علاقمند هستید مثل پوشاک، لوازم تحریر، تجهیزات الکترونیکی و مهندسی، تدریس و آموزش، پزشک آنلاین یا لوازم پزشکی، کار های خانگی و …، سرمایه گذاری کنید و محصولات خود را به صورت فروش غیرحضوری، به مردم شهر و کشور خود یا حتی با صادر کردن به دیگر کشور ها، ارائه دهید. مشاغل آنلاین، در حال حاضر بیشترین درآمد را برای جوانان دارند و طرفداران زیادی بدون محدودیت سنی میان خانم ها و آقایان شامل می شوند.

انسان در هر لحظه برای پیشرفت زندگی خود و خانواده اش تلاش می کند؛ از این رو مطابق با مد روز پیش میرود و زندگی او هوشمند و ماشینی شده است پس برای یک خرید لوازم ضروری زندگی یا حتی دیدن یک دوست، به راحتی و بدون مشکل وارد صفحات مجازی و سایت های اینترنتی می شود و با یک کلیک ساده ارتباطات گسترده ای برقرار می کند.

کارآفرینی در فضای مجازی

 

سایت فروشگاهی یا همان دیجیتال مارکتینگ، فروشگاه های کوچک و بزرگی هستند که می توانید خالق آنها باشید یا از آنها خرید کنید. برای کارآفرینی با ۳۰۰ میلیون، می توانید در منزل خود بنشینید و از ترافیک و هوای آلوده به دور باشید و به راحتی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و به فروش غیرحضوری کالا های خود بپردازید و روز به روز کیف پول خود را سنگین تر کنید. کارآفرینی در فضای مجازی، برای تمام سنین با هر استعداد و هنری مناسب است و نیاز به مدرک تحصیلی ندارد پس هر فرد به راحتی می تواند با داشتن یک سایت طراحی شده، شروع به کسب درآمد کند و شغلی را ایجاد کند که نه تنها برای او سود دارد، بلکه یک زنجیره شغلی را ایجاد می کند تا چندین خانواده بتوانند از این راه، درآمد خود را به دست آورند و زندگی جدیدی بسازند.

با ۳۰۰ میلیون چیکار کنم – سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون تومان – بهترین کار با ۵۰۰ میلیون تومان – خط تولید با ۲۰۰ میلیون – با ۱۵۰ میلیون چه کاری راه بندازم – با چهارصد میلیون چیکار کنم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا