طراحی سایتمشاوره سئو سایتمشاوره کسب و کار

برآورد قیمت طراحی سایت پزشکی

برآورد قیمت طراحی سایت پزشکی

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات ، می توان گفت راه اندازی یک وب سایت و کسب و کار آنلاین امری ضروری و غیر قابل انکار است. حوزه ی پزشکی و پزشکان نیز از این موضوع مستثنا نیستند. اما سوالی که خیلی از افراد در این حیطه با آن مواجه هستند، این است که قیمت طراحی سایت پزشکی چگونه محاسبه می شود. در ادامه ی این مطلب این موضوع شرح داده می شود.از قسمت های مختلف یک سایت پزشکی می توان به نوبت دهی آنلاین، مشاوره پزشکی ، تشکیل پرونده الکترونیکی ، تازه های پزشکی و غیره … اشاره کرد که تمامی موارد مورد نیاز بر روی قیمت طراحی سایت پزشکی تاثیر گذار است. از دیگر مواردی که بر قیمت طراحی سایت پزشکی و سلامت تاثیر گذار است، تیم طراحی، اختصاصی نوشته شدن و یا استفاده از قالب های آماده، زبان برنامه نویسی، هاست، دامنه، و سایر خدمات ماتتد سیو SEO، بارگذاری محتوا، تولید محتوا، طراحی اختصاصی ظاهر UI و UX سایت توسط طراح تحت وب، بک اند و فراند اند آن سایت است.

 برآورد قیمت طراحی سایت پزشکی طراحی سایت پزشکان سلامت کلینیک درمانگاه
برآورد قیمت طراحی سایت پزشکی

فرم درخواست مشاوره کسب و کار اینترنتی

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

مهمترین ویژگی های یک وب سایت پزشکی

در دنیا مراکز درمانی شامل بیمارستان ها، مطب ها، درمانگاه ها و پزشکان و… نیاز به وب سایت دارند تا بتوانند خدمات و دانش خود را به صورت گسترده معرفی کنند و کابران بتوانند با جستجوی خدمات پزشکی و تخصص آنها این پزشکان و خدمات درمانی مراکز را بیابند. از جمله خدماتی که این وبسایت ها می توانند جهت رضایت کاربران اینترنتی ارائه دهند شامل آدرس مراکز، شماره تماس ، ساعات خدمت رسانی، مشخصات پزشکان حاضر در مرکز و… هستند. قیمت طراحی سایت پزشکی

ویژگی های بیشماری برای یک وبسایت پزشکی با توجه به سلیقه و نیاز پزشکان می توان در نظر گرفت که مهمترین آن ها در ادامه ذکر می شود.

۱- معرفی پزشکان و تخصص آنها – هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

در طراحی وب سایت پزشکی باید قسمتی طراحی شود که به معرفی پزشک ، متخصص یا فوق تخصص، مدارک علمی و دانشگاهی ، ساعت و روز حضور، نوبت آزاد پزشک و… بپردازد. نحوه ی طراحی این قسمت و خواسته ها و نیاز هایی که برای طراحی در نظر گرفته می شود همگی می تواند بر قیمت طراحی سایت تاثیر گذار باشد.

۲– نوبت دهی آنلاین

یکی از بخش های مهم سایت پزشکی سرویس نوبت دهی آنلاین است. که با استفاده از آن بیماران می توانند از ساعات و روز های خالی ویزیت به آسانی مطلع شوند و بدون مراجعه حضوری و مشکلات دیگر به راحتی برای گرفتن نوبت اقدام کنند.

۳- تشکیل پرونده پزشکی هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

می توان برای یک سایت پزشکی بخشی برای ثبت طرح درمان بیماران، سوابق درمانی و… به صورت الکترونیکی در نظر گرفته شود. پزشک بتواند به راحتی به آن دسترسی و تجویز های بهتری داشته باشد.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

۴– مقالات و اخبار پزشکی و سلامت مورد تایید خود پزشک

بخشی در سایت پزشکی باید باشد تا پزشکان و کسانی که آگاهی دارند جدیدترین اخبار مربوط به به علم پزشکی، روش های درمانی و… قرار دهند تا کاربران بتوانند از آن بهره ببرند.

۵- معرفی امکانات هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

بخش دیگری که در یک سایت پزشکی که می توان قرارداد که معرفی امکانات و تجهیزات موجود در مطب و مراکز درمانی و… نمایش دهد و باعث حس اطمینان و رضایت مندی برای بیماران شود.

۶- پرسش و پاسخ

در این بخش کاربران وبسایت پزشکی می توانند پاسخ سوال های عمومی و پرتکرار را مشاهده کنند و اگر سوال خاصی دارند مطرح کنند.

موارد بالا بخشی از ویژگی های یک وب سایت پزشکی است. در طراحی وب سایت پزشکی می توان ویژگی های دیگری در نظر گرفت. تمامی این ویژگی ها برای تعیین  قیمت طراحی سایت پزشکی مهم هستند.

در طراحی یک وب سایت پزشکی باید دقت داشته باشید که مطالب علمی هر روز بروزرسانی می شوند پس باید مدیریت محتوای قوی داشته باشد لذا استفاده از سایت های داینامیک و پویا برای این کار بسیار مناسب است. از طرفی به دلیل این که اکثر کاربران از تلفن همراه استفاده می کنند بنابراین سایت پزشکی طراحی شده باید با موبایل سازگاری داشته باشند، توجه به این نکته بسیار با اهمیت است.همچنین وب سایت پزشکی باید ساده، کاربر پسند باشد و روند خدمت رسانی را تا حد ممکن کوتاه نماید.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت پزشکی:

۱- قالب های آماده یا cms های اختصاصی هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

قیمت طراحی سایت پزشکی با قالب های آماده و cms های از قبل طراحی شده هزینه کمتری در مقابل سایت هایی که از پایه برنامه نویسی می شود دارد. چرا که cms های اختصاصی زمان بیشتری برای طراحی سایت می برند ولی کاملا متناسب با نیاز و سلیقه ی کاربر است.

۲- امکانات طراحی

هر چقدر که یک سایت پزشکی عناصر گرافیکی و امکانات بیشتری داشته باشد ،قیمت طراحی آن نیز افزایش می یابد.

۳- پشتیبانی، هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

معمولا شرکت های طراحی سایت هزینه ای جهت پشتیبانی وب سایت طراحی شده دریافت می کنند. این هزینه با میزان پشتیبانی و رزومه شرکت و… در ارتباط است.

۴- طراحی سایت چند زبانه

یکی از عواملی که بر قیمت طراحی سایت پزشکی تاثیر گذار است تعداد زبان های آن می باشد. سایت های پزشکی که با هدف بین المللی طراحی می شوند باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. انتخاب زبان های دوم و سوم و… به نوع فعالیت سایت بستگی دارد. اما نکته ای که مهم است اضافه کردن چند زبان به سایت سبب افزایش قیمت طراحی سایت پزشکی می شود.

۵- داینامیک یا استاتیک

با توجه به کارایی سایت پزشکی، طراحی آن به صورت داینامیک بهتر است اما هزینه طراحی سایت داینامیک کمی بیشتر از استاتیک است.سایت های استاتیک سایت هایی هستند که از یک صفحه ثابت تشکیل شده اند که قابلیت تغییر نیست و امکانات زیادی ندارد ولی سایت های داینامیک دارای امکانات بسیار زیادی است که امروزه نظر همه را به خود جلب کرده است. سایت های داینامیک دارای قابلیت و کیفیت بالاتری هستند و تقریبا همه قسمت های آن از جمله محتوای نوشتاری، متن و محتوای تصویری آن قابل تغییر و بروز رسانی است. قیمت طراحی سایت پزشکی داینامیک بستگی به کیفیت سایت و رضایت مشتریان دارد.

۶- بهینه سازی یا سئو سایت پزشکی

بهینه سازی یا همان سئو سایت باعث می شود سایت طراحی شده در موتور های جست و جو گر مانند گوگل شناخته شود و جایگاه بالایی به دست آورد. رسیدن به رتبه نخست های گوگل سبب افزایش بازدید ، خدمت رسانی بهتر و… می شود. اما سئو اصولی که توسط متخصصی حرفه ای انجام شود از عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت پزشکی می باشد.

برآورد قیمت طراحی سایت پزشکی یکی از مراحل مهم طراحی به حساب می آید. در این برآورد قیمت، باید توجه زیادی به مراحل طراحی سایت و درخواست و نیازهای سایت شود. هر قابلیتی که در سایت قرار بگیرد مستلزم صرف زمان و هزینه است. در نتیجه برای شروع و راه اندازی سایت پزشکی حتما از افراد متخصص در این حوزه و آگاه مشورت بگیرید تا مناسب ترین قیمت طراحی سایت پزشکی به شما ارائه گردد و شما بتوانید تصمیم درستی از نظر قیمت، کیفیت و.. در این رابطه بگیرید.

عبارت های پر جستجو در حوزه وبسایت های پزشکی و خدمات آنلاین سلامت

[dt_vc_list dividers=”false”]
 • وب سایت پزشکی
 • ساخت وب سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشکی
 • وب سایت پزشکان
 • قیمت طراحی سایت پزشکی
 • اسم سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشکان
 • طراحی وبسایت پزشکان
 • نمونه سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشکی
 • ساخت وب سایت پزشکی
 • قیمت طراحی سایت پزشکی
 • اسم سایت پزشکی
 • طراحی وبسایت پزشکان
 • ساخت سایت نوبت دهی
 • طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی
 • هزینه طراحی سایت پزشکی
 • طراحی سایت کلینیک
 • طراحی سایت درمانگاه
 • طراحی سایت دندانپزشکی
 • طراحی سایت خدمات تویسم سلامت و گردشگری سلامت
 • وبسایت پزشکی
 • نمونه سایت پزشکی
 • طراحی سایت پزشک
[/dt_vc_list]

وبسایت پزشکی و ضرورت آن هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

دنیای بشر در قرن ۲۱ به شدت در حال تغییر است و یکی از جاهایی که به سرعت و سریع دچار تغییر و تحول شده است، کسب و کارهای و نحوه کسب درآمد می باشد. طبق تحقیقات دانشگاه آکسفورد در ۱۰ سال آینده ۶۰ درصد شغل های دنیا از بین می روند و شغل های جدیدی جایگزین آنها می شوند؛ شغل هایی که بیشتر به دنیای تکنولوژی مرتبط می باشند. هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

در دنیای امروز داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری از اهمیت فراوانی برخوردار است چرا که از طریق داشتن یک وب سایت می توان به مشتری های هدفمند بسیاری با کمترین هزینه دسترسی داشت. قیمت طراحی سایت پزشکی

لزوم وبسایت پزشکی

پزشکانی که دارای وب سایت برای کسب و کار خود هستند، به دلیل اینکه بیشتر مردم امروزه برای رفع مشکلات و سوالات خود و یافتن جواب آن از موتورهای جستجو و اینترنت استفاده می کنند، شانس دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن زیادی دارند البته به شرطی که از تکنیک های موثر دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده باشند که در ادامه این مورد را برسی خواهیم کرد.

پزشکانی که از طریق وب سایت با مریضان در تعامل باشند و به سوالات آنها جواب دهند و به آنها مشاوره بدهند، معمولا به مریض این حس را القا می کند که این دکتر بروز است و از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند و بنابراین امکان اینکه به این دکتر مراجعه کند بالا می رود.

نکاتی که در وبسایت پزشکی باید رعایت شود

 • وبسایت پزشکی باید در طیف وسیعی از دستگاه ها به درستی نشان داده شود هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

امروزه مردم از طیف وسیعی از وسایل الکترونیکی مانند موبایل های مختلف، تبلت ها، لپتاپ ها، و کامپیوتر ها استفاده می کنند و از طریق آنها به اینترنت وصل می شوند و در آن به دنبال اهداف خود در اینترنت جستجو می کنند. وبسایت پزشک باید طوری طراحی شود که در طیف وسیعی از دستگاه ها به درستی قابل نمایش باشد. جدیدترین تکنولوژی که برای حل این مشکل ارائه شده است استفاده از « طراحی واکنشگرا » یا « Responsive Design » می باشد که با استفاده از این تکنولوژی وب سایت پزشکی در دستگاه های مختلف به درستی نشان داده می شود.

 • محتوای سایت پزشک باید معتبر و از منابع قابل استناد باشند هزینه قیمت طراحی سایت پزشکی

اهمیت محتوای معتبر در هر سایتی بر کسی پوشیده نیست و سایت پزشکان هم از این مورد مستثنی نیست. اگر در سایت به بیماران اطلاعات درستی داده شود و بیمار احساس کند که جواب مشکل خود را دریافت کرده است در مراحل بعدی هم دوباره به سایت مراجعه خواهد کرد و اگر بیمار جواب سوال خود را دریافت نکند، به سایت های دیگر مراجعه خواهد کرد و احتمال اینکه به وب سایت پزشکی شما دوباره مراجعه کند به شدت کاهش می یابد. قیمت طراحی سایت پزشکی

 • سیاست سایت پزشک باید طوری باشد که مراجعه کنندگان دوباره به سایت برگردند

این مورد با رعایت دو مورد قبلی و دادن گارانتی به مریضان تحقق می یابد. به این صورت که به مریضان این اطمینان را بدهید که اگر مثلا از این شیوه درمان استفاده کنید، قطعا جواب می گیرید و اگر جواب نگرفتید، دکتر حاضر باشد که تمامی هزینه ها را عودت دهد و مسئولیت تصمیم خود را بپذیرد. درواقع پاسخگو بودن پزشک و پیگیری حال بیمار یا فالوآپ کردن تا بهبودی کامل در همه جای دنیا توسط پزشکان مطرح دنیا اجرا میشود. قیمت طراحی وبسایت پزشکی

 • وب سایت پزشکی باید طوری طراحی شود که کار کردن با آن راحت باشد

کار کردن با سایت پزشک باید به گونه ای باشد که کار کردن با آن آسان و راحت باشد؛ از عضویت در سایت گرفته تا رفتن به قسمت های مختلف سایت و تعاملات دیگر و همچنین باید کدهای  مرتبط با Backend سایت به گونه ای باشد که به سرعت به درخواست های سمت سرور و درخواست های کاربران پاسخ دهد.

۵ نکته مهم بازاریابی دیجیتال مخصوص دکترها

بازاریابی دیجیتال برای دکترها می تواند پیچیده، زمان بر و پرهزینه باشد. در اینجا نکاتی برای کمک به دکترهایی که به دنبال حضور پررنگ تر در فضای دیجیتال هستند و می خواهند استراتژی موثرتری در بازاریابی دیجیتال اتخاذ کنند، ارائه شده است. قیمت طراحی سایت پزشکی

 • وب سایت پزشکی خود را در گوگل جستجو کنید

اولین توصیه در این زمینه مربوط به توصیه ای از یک استراتژیست محتوا می باشد. او توصیه می کند قبل از شروع استراتژی ، سایت خود را جستجو کنید تا ببینید که عملکرد شما در جستجوهای آنلاین از دید کاربران اینترنتی و بیماران چگونه است. قیمت طراحی سایت پزشکی

حضور خود در فضاهای آنلاین را برسی کنید و خود را از دریچه چشم کسی ببینید که درباره شما برسی می کند. این کار هنگام ایجاد استراتژی دیجیتال به شما دید خوبی می دهد.

 • با دنبال کنندگان خود در شبکه های اجتماعی مشارکت داشته باشید

بسیاری از دکترها قدرت شبکه های اجتماعی را دست کم می گیرند اما باید به یاد داشته باشید که افراد زیادی از جمله بیماران برای دست یابی به سوالات و نیازهای خود از اینترنت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

شما به عنوان دکتر اگر می خواهید که در بازاریابی دیجیتال موفق باشید باید در شبکه های اجتماعی حضور فعال داشته باشید و مرتبا پست های هدفمندی برای دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی تولید کنید. به سوالات کاربران شبکه های اجتماعی پاسخ دهید و نیازهای آنان را رصد کنید. قیمت طراحی سایت پزشکی

 • وضعیت وبسایت پزشکی خود را مدیریت کنید

مطمئن شوید که وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل ایندکس گذاری شده است و بیماران از طریق جستجو می توانند به سایت و منابع شما دسترسی داشته باشند. موارد دیگری که مرتبط با مدیریت سایت می باشد را به دقت زیر نظر بگیرید و دائما آن ها را برسی کنید. این موارد مربوط به سئو سایت می باشد و در صورتی که از آن اطلاعی ندارید می توانید یک سئوکار استخدام کنید. قیمت طراحی سایت پزشکی چند است؟

 • برای عملکرد پزشکی خود استراتژی بازاریابی را مرور کنید

شما به عنوان پزشک باید نظرات مثبت زیادی داشته باشید تا بیماران با دیدن این نظرات مثبت احساس کنند که شما بهترین گزینه برای آنها می باشید. می توانید از بیمارانی که شما مشکل آنان را حل کرده اید بخواهید تا نظرات خود درباره عملکردتان را ثبت کنند. با این استراتژی بازاریابی شما به کاربران هدف بسیاری دست می یابید و به موفقیت خواهید رسید. قیمت طراحی سایت پزشکی

 • نظرات خود را در رسانه های اجتماعی فراموش نکنید

شما باید از شبکه های اجتماعی برای جلب مخاطب و ایجاد برند خود استفاده کنید و فراموش نکنید که از طریق نظرات مثبت شبکه های اجتماعی می توانید در برند سازی بسیار موفق شوید. مردم با دیدن نظرات مثبت کاربران در شبکه های اجتماعی به این نتیجه می رسند که شما شخص قابل اعتمادی می باشید. البته مسیولیت اصلی پزشک طبابت و درمان است. توصیه می شود از متخصصین و کارشناسان حوزه های دیگر نظیر دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار آنلاین کمک بخواهید.

 

منابع:

 1. https://www.izmoweb.in/article/why-doctors-need-professional-websites-244-en-in.htm
 2. https://www.revlocal.com/blog/digital-marketing/6-digital-marketing-tips-for-doctors
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا