نرخ مشاوره ساعتی

تولید از شما فروش از ما شرکت مشاور آکام آتا مشاوره فروش تولیدی ها

شماره تماس مشاور کسب و کار. نیاز به مشاوره کسب و کار دارم. تلفن مشاور کسب و کار چند است؟ محصولی تولید می کنید که امکان و توان فروش آن را ندارید و یا فروش شما بسیار کم است ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید محصولات تولید شده خود را بفروشید. تولید از شما فروش از ما یا محصول از شما، فروش از ما. دقت نمایید و توجه نمایید اگر به کل محصولی تولید نموده اید که متقاضی ندارد و یا تقاضا برای آن خدمات یا کالا و یا محصول کم است مشکل از شروع اولیه شماست. مشکل از کسب و کار شماست و نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید تولید را بر اساس نیاز بازار انجام دهید و دقت نمایید تولید بدون داشتن کاتالوگ و بروشور و پیج و وبسایت و شبکه های اجتماعی و ابزار های معرفی محصول حتی با حضور بازاریاب و فروشنده حضوری نیز با مشکل روبرو می شود. شماره تلفن مشاور کسب و کار شماره تلفن شرکت مشاور کسب و کار.

شرکت آکام آتا (سهامی خاص) یک شرکت رسمی مشاوره توسعه کسب و کار و مشاوره مدیریت و مرکز مشاوره کارآفرینی با مجوز مشاوره تجاری است. شرکت های مشاور کسب و کار مجوز رسمی دارند که خدمات مشاوره بفروشند و در قبال ارائه خدمات مشاوره وجه دریافت کنند. توجه نمایید هر شرکتی مجوز رسمی ارائه خدمات مشاوره را ندارد.

نرخ مشاوره ساعتی 

پیش از پرداختن به موضوع نحوه محاسبه حقوق مشاور مدیریت، باید تعریفی از این موقعیت شغلی داشته باشیم. مشاور، یک نیروی متخصص در زمینه‌ای مشخص است که برای افراد حقیقی یا حقوقی و برای بهبود شرایط کاری‌شان فعالیت می‌کند. مشاورین فریلنس، در قالب قرارداد شخصی کار می‌کنند. این موضوع برای شرکت‌ها نیز سودمند است، زیرا آن‌ها از دانش یک متخصص بهره‌مند می‌شوند و با فریلنس بودن مشاور، دیگر شرکت وظیفه‌ای برای تامین بسیاری از نیازهای او ندارد. البته به‌ همین دلیل اگر مشاور از روش ساعتی حقوق دریافت کند، حقوق او از یک کارمند ثابت در شرکت بیشتر خواهد شد. 

نرخ مشاوره ساعتی

قیمت گذاری پایین برای کسب‌ تجربه 

 دریافت مبلغ کمتر هنگام شروع کار مشاوره برای جذب مشتریان بیشتر و به دست آوردن رزومه‌ای قوی‌تر، می‌تواند برای شما کارایی بیشتری داشته باشد. حتی ممکن است برای شروع بخواهید در مورد دستمزدی غیرنقدی با مشتری وارد مذاکره شوید. دستمزد غیرنقدی می‌تواند نوشتن یک نقد مثبت از سوی مشتری در وب‌سایت و فضای مجازی باشد. اما نکته تامل برانگیز این است که در طول زمان‌های مشخص بر قیمت‌گذاری خود نظارت کنید، چرا که ممکن است در بازار به عنوان مشاوری ارزان قیمت جا بیفتید.نرخ مشاوره ساعتی

نحوه محاسبه حقوق مشاوره مدیریت بر اساس پروژه 

اگر به‌صورت همزمان در حال مشاوره دادن به چند مشتری هستید، دریافت دستمزد بر اساس پروژه، یکی از مناسب‌ترین شیوه‌ها برای شماست. اگر در کار خود حرفه‌ای شده‌اید و کارها را با سرعت بیشتر انجام می‌دهید، دستمزد ساعتی به ضرر شما تمام خواهد شد. فرمول زیر، فرمولی مناسب برای دریافت حقوق به شیوه پروژه‌ای است: 

ساعت کاری+ 20 درصد زمان بیشتر برای رویداد‌های پیش‌بینی شده× فی ساعت کاری= دستمزد پروژه

ساعات کاری تقریبی + ۲۰ درصد زمان بیشتر برای رویدادهای پیش‌بینی  برای مثال: نوشتن یک مارکتینگ‌پلن برای راه‌اندازی یک نرم‌افزار به ۱5۰ ساعت وقت نیاز دارد. به آن ۲۰ درصد زمان بیشتر، به‌عنوان زمانی برای اتفاقات پیش‌بینی نشده اضافه کنید. در نتیجه ۱8۰ ساعت، زمان انجام کل پروژه است. فرض می‌کنیم، دستمزد ساعتی شما 8۰۰ هزار تومان است. این عدد را در ۱5۰ ضرب کنید. بنابراین برای نوشتن این پلن، حدود 145میلیون تومان دریافت خواهید کرد. 

 

برقرای ارتباط با هزینه مشاوره مدیریت 

 دانستن نحوه محاسبه هزینه مشاوره مدیریت و نرخ مشاوره ساعتی ، نیمی از کار است. اکنون زمان آن رسیده یاد بگیرید چگونه نرخ‌های خود را با وضوح و اطمینان بیان کنید. گفتگو در مورد نرخ‌ها با هر مشتری اتفاق می‌افتد. گاهی اوقات خوشایند است، گاهی اوقات ناخوشایند. در اینجا چند نکته برای تسهیل گفتگو با مشتری و هزینه خدمات مشاوره بیان خواهیم کرد.

به‌ یاد داشته باشید هر مشتری متفاوت است. برخی از مشتریان، مکالمه را با پیشنهاد نرخ استاندارد خود آغاز می‌کنند، در حالی‌ که برخی دیگر از شما می‌پرسند چقدر دستمزد دریافت می‌کنید. حتی برخی ممکن است ندانند از کجا شروع کنند. نیاز هر مشتری متفاوت است. آن‌ها نیازها، فرآیندها و انتظارات متفاوتی دارند. صبور باشید و از آن‌ها انتظار نداشته باشید که دقیقاً از همان ابتدا بدانند چه می‌خواهند. تحقیقات خود را انجام دهید. نرخ‌های خود را با روش‌هایی که در بالا توضیح دادیم، آماده کنید و برای ورود به هر مکالمه‌ای آماده باشید.

 

سخن پایانی

 تعیین هزینه‌های مشاوره و نرخ مشاوره ساعتی ، می‌تواند بهترین و بدترین قسمت کسب‌وکار مشاوره باشد. بهترین قسمت است، زیرا شما می‌توانید ارزش خود را تعیین کنید و بدترین قسمت است، زیرا احتمالاً از صحبت‌ کردن با مشتریان درباره پول متنفر هستید. با این حال تعیین نرخ مشاوره، نیاز به تجربه تخصصی ندارد که باعث بی‌خوابی شما شود؛ زیرا اگر آن را درست انجام دهید، هم برای شما و هم برای مشتری، به تجربه‌ای ارزشمند تبدیل می‌شود.

 

تعرفه خدمات مشاوره مدیریت

5/5 - (1 امتیاز)