بازاریابیشرکت مشاور بازاریابی و فروش

شرکت بازاریابی حضوری آکام آتا، مشاوری در سطح بین المللی

شرکت بازاریابی حضوری آکام آتا

بهره گیری از یک شرکت بازاریابی حضوری می تواند بر کسب و کار شما تاثیر مثبتی بگذارد. و همچنین موجب افزایش راندمان آن شود. اگر می خواهید درباره بازاریابی حضوری و دیگر شیوه های بازاریابی بیشتر بدانید: مطالعه این مقاله را تا انتها از دست ندهید.بازاریابی حضوری چیست؟ 

 بازاریابی واژه ای آشنا و بسیار پر تکرار در تمامی کسب و کارها می باشد. همه افراد تقریبا از آن اطلاعاتی جزئی دارند. اما بازاریابی چیزی نیست که فقط در یکسری اطلاعات کلی خلاصه شود. زیرا بازاریابی یک علم است که در برگیرنده ی مفاهیم گسترده و مختلفی می باشد.

بازاریابی دارای انواع مختلفی است. و یا بهتر است بگوییم به شیوه های متعددی انجام می گیرد. یکی از رایج ترین و قدیمی ترین شیوه های بازاریابی، بازاریابی حضوری می باشد.بازاریابی حضوری روشی قدیمی است که برای فروش و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان به کار می رود. این شیوه بازاریابی همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.در بازاریابی حضوری، ارائه و معرفی محصول به صورت مستقیم صورت می گیرد. همین امر موجب شده است  تا این روش یک نوع بازاریابی مستقیم به شمار برود. در این شیوه بازاریابی، یک فرد از اعضای سازمان یا یک گروه که به عنوان تیم بازاریابی شناخته می شوند، اقدام به معرفی محصولات و یا خدمات سازمان خود می کنند. برای این منظور باید از افراد حرفه ای استفاده شود. زیرا که یک بازاریاب حرفه ای که به کار فروش و متقاعد کردن مشتری کاملا مسلط می  باشد، می تواند عمل معرفی محصول و ترغیب مشتری به خرید را به درستی انجام دهد.

به افراد فعال در این حوزه  کارشناسان بازاریابی و یا کارشناسان فروش گفته می شود.این افراد معمولا با تشکیل یک تیم متشکل از افراد با تجربه و متخصص در این حوزه سعی دارند تا فروش شرکت را افزایش دهند.

بازاریابی حضوری چیست؟

بدین جهت انتخاب درست افراد برای این حوزه مهم و قابل توجه است. از این رو می توان برای بالا بردن راندمان سازمان کار فروش و بازاریابی محصولات و خدمات خود را از یک شرکت بازاریابی حضوری خواست.

یک شرکت بازاریابی حضوری معتبر و حرفه ای می تواند: با در اختیار گذاشتن یک تیم فروش حرفه ای در اختیار شما، به راندمان بالاتر سازمانتان کمک کند.
همچنین با دادن خدمات مشاوره ای و بازاریابی و یا ارائه ی آموزش هایی برای پرسنل شما، می تواند سازمانتان را به موفقیت بیشتر نزدیک کند.

 

تاثیر بازاریابی حضوری بر روند فروش

برخی از افراد ممکن است تصور کنند با پدید آمدن شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات، رواج  بازاریابی های آنلاین و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، دیگر نیاز به بازاریابی حضوری ندارند؛ یا این نیاز خیلی کمرنگ شده است. اما باید بگوییم این تصوری کاملا اشتباه است. البته شیوه های نوین بازاریابی در حال حاضر بسیار رواج پیدا کرده است؛ و بر لزوم اجرای آن در سازمان های مختلف تاکید می شود. اما باز هم بازاریابی حضوری، امری ضروری و مهم قلمداد می شود.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

 بازاریابی حضوری بر روند پیشبرد اهداف تجاری هر شرکت و سازمانی بسیار تاثیر گذار است. استفاده از تیم فروش و بازاریابی حرفه ای می تواند فروش شما را به میزان زیادی افزایش دهد. اگر بخواهیم این موضوع را به شکل ساده تری بیان کنیم باید بگوییم: بازاریابی حضوری و بازاریابی آنلاین به نوعی مکمل و تکمیل کننده یکدیگر هستند.

ضرورت بازاریابی حضوری

برای مثال شما صاحب یک فروشگاه بزرگ محصولات دیجیتال هستید: گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت، تجهیزات کامپیوتری و این قبیل محصولات را عرضه می کنید. برای فروش بیشتر، شما یک فروشگاه آنلاین را نیز راه اندازی می کنید. و از طریق سئوی سایت، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی و … سعی می کنید مشتریان بیشتری را به سایت خود جذب کنید.
حال فرض کنید مشتری که به صورت آنلاین جذب کرده اید به فروشگاه شما به طور حضوری مراجعه می کند تا خرید مطمئن تری را انجام دهد. و یا اینکه به صورت تلفنی تمایل دارد از شما مشاوره های لازم را دریافت کند. در این حالت  کارمندان باید به اصول مذاکره، ارائه و بازاریابی محصول به شکل حضوری آشنا باشند. به این صورت می توانند این فرد را به یک مشتری دائمی تبدیل کنند.

شرکت در نمایشگاه ها

همچنین برای فروش بیشتر و معرفی فروشگاه و محصولات خود لازم است که در نمایشگاه های مختلف شرکت کنید. در این نمایشگاه ها نیز، دارا بودن یک تیم فروش حرفه ای که داری ظاهر آراسته و دانش کافی هستند، به سازمان کمک زیادی خواهند کرد. در برخی دیگر از انواع شرکت ها نیز لازم است که بازاریاب به شکل حضوری به مراکز مختلف مراجعه کند و اقدام به ارائه و معرفی محصول کند. این مدل شاید روشی قدیمی باشد، اما در برخی از شرکت ها انجام می گیرد.

پس همان طور که دیدید بازاریابی حضوری به حالت های مختلف می تواند در شرکت ها انجام شود؛ و بر روند فروش سازمان تاثیر بسیار مثبتی بگذارد.
این خدمات  فروش حضوری توسط شرکت بازاریابی حضوری متعددی در سطح کشور انجام می گیرد. شرکت ها و سازمان ها با انتخاب یک شرکت بازاریابی حضوری حرفه ای، می توانند بهترین خدمات بازاریابی را دریافت کنند. با دریافت خدمات از شرکت بازاریابی حضوری حرفه ای می توانند بر میزان فروش خود بیفزایند.

شرکت بازاریابی حضوری آکام آتا

 شرکت بازاریابی حضوری آکام آتا، مجموعه ای حرفه ای  متشکل از افرادی متخصص با دانش و تجربه بالا می باشد. این شرکت خدمات مشاوره ای مختلفی در زمینه فروش و بازاریابی ارائه می دهد. یکی از مهم ترین خدمات شرکت بازاریابی حضوری آکام آتا، ارائه انواع مشاوره بازاریابی می باشد.
زیرا مشاوره های بازاریابی، موارد مختلفی را شامل می شود. انواع خدمات در این حوزه می تواند موارد زیر را شامل شود:

  • مشاوره بازاریابی در سطح بین المللی و ارتباط با شرکت های خارجی
  • مشاوره بازاریابی خیابانی
  • مشاوره بازاریابی مستقیم یا همان حضوری
  • مشاوره بازاریابی خرید و بسته بندی
  • مشاوره بازاریابی علمی
  • مشاوره بازاریابی آنلاین
  • مشاوره بازاریابی از طریق آنالیز داده ها

پس با توجه به تمام موارد گفته شده باید بدانیم که انواع شیوه های بازاریابی و مشاوره های مارکتینگ چیزی جدا از هم نیستند. و می تواند در کنار یکدیگر نیز به کار گرفته شوند.
این هنر یک مشاور مارکتینگ است که با توجه به نوع سازمان ها و استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت سازمان، بهترین شیوه ها بازاریابی را اتخاذ کند و در آن زمینه مشاوره های لازم ارائه دهد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا