کسب و کار

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم

از بیکاری خسته شدم چیکار کنماز بیکاری خسته شدم چیکار کنم

 

این روزها این جمله رو از خیلی ها می شنویم: بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم از بیکاری خسته شدم چیکار کنم. پیدا کردن کار برای افراد بیکار مسئله ای بسیار جدی است. متاسفانه تعداد افرادی که به این معضل دچار هستن کم نیست. افراد زیادی با تحصیلات مختلف و نمرات ممتاز اما ناموفق در یافتن یه حرفه ی خوب! اما چاره ی کار کجاست؟ یک راه حل شاید آموختن مهارت های تازه باشه. یعنی می شه با یادگیری مهارت های جدید  و کسب تجربه هایی متفاوت با رشته ی تحصیلی یا حتی در راستای همون رشته ی تحصیلی شروع کرد؛ و راه تازه ای رو در پیش گرفت. به این ترتیب شاید فقط باید به جای رفتن دوباره و چند باره ی راه های قدیمی یه مسیر تازه رو پیدا کرد و تلاش کرد. اهمیت کار برای افراد بیکار بسیار بالاست. به همین دلیله که مدام تکرار می کنن: از بیکاری خسته شدم چیکار کنم بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم و حرف هایی از این دست.چه کار کنم

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم ؟ بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم ؟ در اینجا باید به کسب و کار های جدید فکر کرد، کارهایی همچون مشاغل خانگی، کسب و کارهای اینترنتی و یا دیجیتال مارکتینگ. شما می تونین به تولید محتوای مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی دیگران بپردازین. این روزها اگه به اطرافمون خوب نگاه کنیم می بینیم کمتر کسی هست که از اینترنت استفاده نکنه. پس برای فراهم کردن کار برای افراد بیکار هم می شه از بستر اینترنت استفاده کرد. شبکه های مجازی و پیام رسان های اینترنتی بسیار همه گیر شدن. وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی  تبدیل به بخشی از زندگی روزمره ی بسیاری از مردم شدن. تا جایی که بعضی از ما دیگه یادمون نمی یاد دنیای بدون اینترنت چطوری بود و زندگی و ارتباطات پیش از اینترنت چطور جریان داشت.  البته این همه گیری استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال برای مدیران کسب و کارها رو می شه یک فرصت عالی دونست. چون با یه نگاه اجمالی می شه متوجه این مطلب شد که دسترسی به مخاطب یا مشتری ها که در واقع همون هدف اصلی کسب و کارهاست هیچ وقت اینقدر راحت نبوده. و از طرفی این مزیت برای مشتری ها هم مزیت بزرگیه. یعنی مصرف کننده ها هم با استفاده از اینترنت دسترسی همیشگی و در هر ساعت از روز به محصولات و خدمات دارن. یکی از کارهایی که در مورد پیدا کردن کار برای افراد بیکار بهش اشاره کردیم که می شه بهش پرداخت دیجیتال مارکتینگه. تبدیل اینترنت به یکی از اجزای جدا نشدنی زندگی مردم باعث شکل گرفتن همچین مفهومی شد.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی

بیکارم پول هم ندارم

در بازار کار امروز صاحبان کسب ‌و کارها با بهره بردن از کانال‌های دیجیتالی مثل موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی، ایمیل و یا وب سایت‌ها می تونن برای ارتباط با  مشتری های فعلی یا احتمالی شون استفاده ‌کنن. در حقیقت دیجیتال مارکتینگ اساسا به معنی استفاده از اینترنت برای پیشبرد و پیشرفت در کار و تجارته. با استفاده از بسترهای مختلفی که اینترنت در اختیار ما قرا می ده می تونیم بازاریابی انجام بدیم و کسب و کارها رو گسترش بدیم. پس یکی از مهارت های جدیدی که می تونیم یاد بگیریم و به کمک اون برای خودمون شغل ثابتی داشته باشیم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتاله. از بیکاری خسته شدم چیکار کنم ؟ بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم ؟ کمی مهارت کار با کامپیوتر، استفاده از اینترنت، استفاده از شبکه های مجازی، ایمیل، تولید محتوای مناسب و نحوه ی کار کردن و بارگزاری مطالب در وب سایت چیزهایی هست که برای دیجیتال مارکتینگ باید یاد بگیریم. بعد می تونیم به طور مستقل یا برای شرکت های مختلف کار کنیم. کارآموزی برای شرکت های فعال در این زمینه گام اولیه ی خوبی برای شروع هست. یکی از شرکت هایی که برای کارآموزی در این زمینه می تونین روش حساب کنین شرکت آکام آتا ست. کار آموزی باید باعث بشه که شما نسبت به گذشته کارهای جدیدی یاد بگیرین و تجربه کسب کنین. به این ترتیب از این سوال ها هم رها می شین که بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم یا از بیکاری خسته شدم چیکار کنم و غیره. پیدا کردن کار برای افراد بیکار همیشه در اولویته.

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم کار لازم دارم

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم ؟ کسب و کارهای اینترنتی پاسخ خوبی برای این سواله. یادگیری مهارت های جدید برای شروع کسب و کارهای جدید لازمه. کسی نمی تونه منکر ارزش تجربه بشه و لزوم تجربه برای رسیدن به موفقیت رو انکار کنه. شما برای کسب تجربه باید کار کنین. کار کردن و رفتن در دل ماجرا همون چیزیه که تجربه ی لازم رو برای شما فراهم می کنه؛ به این ترتیب می تونین متوجه بشین که برای موفقیت بیشتر لازمه که چه مهارت های جدیدی رو کسب کنین. آموزش و یادگیری همواره برای انسان مفیده. چه بسا با یادگیری مهارت های جدید توانایی های جدیدی رو هم در خودتون کشف کنید. پس به جای تلف کردن بیشتر زمان تصمیم بگیرین که چه مسیر تازه ای می تونه شما رو به یه شغل خوب برسونه. از یادگیری نترسین و فرار نکنین بلکه همیشه از اون استقبال کنین. اگه دوست داشتین می تونین از طریق این فرم مسیر تازه ای رو شروع کنین. با کمی گشتن کار برای افراد بیکار پیدا می شه. اون وقت دیگه شاهد این سوال ها که بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم نخواهیم بود. زندگی ما همواره در معرض تغییره. همه چیز ممکنه در هر مرحله ای تغییر کنه و ما باید برای تحول در مسیری کاری خودمون نیز آماده باشیم. همه ی ما باید بر اساس تجربه ها، مهارت ها و انتظارات خودمون به روشی کاملا شخصی برای اهداف شغلی مون برنامه ریزی کنیم. و سعی کنیم همیشه برای به روز کردن خود و یادگیری موارد جدید آماده باشیم.

آموختن مهارت های لازم کاری

از بیکاری خسته شدم چیکار کنم بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم ؟ معضل کار برای افراد بیکار مسئله ی بزرگی است. تو بسیاری کشورها مشکل جوان های فارغ‌ التحصیل شده در رشته های گوناگون، عدم پیدا کردن شغل مناسب است. در پی این معضل بزرگ بیکاری، افسردگی و حتی مشکلات بیشتری بروز پیدا می کنن. از طرف دیگه گاه می شنویم که کارفرماها و کارآفرین ها از عدم وجود نیروی کار متخصص و توانمند در جامعه ابراز نارضایتی می ‌کنن. خب باید گفت که ریشه ی همه ی این مشکلات، عدم وجود مهارت های لازم تو نیروی کار جامعه است.در اینجا هست که  برای حل این مشکل، گروهی تحت عنوان “موسسات آموزشی” شروع به کار می کنن و با آموزش مهارت ‌های مختلف به افراد، اون ها رو برای ورود به بازار کار آماده می‌ کنن. آموختن مهارت های لازم کاری کمک می کنه که تجربه ی لازم برای یک کار رو پیدا کنیم. پس بهتره به جای تنها سوال پرسیدن و گفتن اینکه: از بیکاری خسته شدم چیکار کنم بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم ، به فکر جدی تری برای کار برای افراد بیکار پرداخت. اما مشکلاتی هم در این باره وجود داره. مثلا این آموزشگاه ها در همه ی شهرها در دسترس نیستند و گاهی هزینه های بالایی دارن. پس کار برای افراد بیکار که پول کمی هم دارن به این ترتیب کمی سخت می شه. البته با کمی تحقیق و استفاده از تجربیات دیگران می شه آموزشگاه های خوب و به صرفه در این مورد رو پیدا کرد. به هر حال بهتره از هر راهی که ممکنه و در دسترس ما قرار داره استفاده کنیم تا مهارت های خودمون رو بالا ببریم. در حین پیدا کردن کار برای افراد بیکار با گزینه های زیادی مواجه می شویم. خیلی ها هم به جای جستجوی واقعی فقط می پرسن که از بیکاری خسته شدم چیکار کنم بیکارم پول هم ندارم کار لازم دارم چه کار کنم .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا