طراحی سایت پزشکی ارزان و دلایل ارزانی آن

 

طراحی سایت پزشکی ارزان امروز یکی از درخواست های متعدد اکثر متقاضیان طراحی سایت پزشکی می باشد، زیرا اکثر پزشکان عزیز به اهمیت داشتن یک وب سایت حرفه ای پی برده اند و تقاضای آنان برای راه اندازی وب سایت پزشکی چند برابر شده است. اما مسلما هر شخصی به دنبال قیمت کمتر و کیفیت برابر است، طراحی سایت پزشکی ارزان توسط تیم حرفه ای در کمترین زمان و با بهترین کیفیت قابل انجام است. شاید نگران شوید که چرا باید یک تیم طراحی سایت پزشکی ارزان انجام دهد، جای هیچ نگرانی ای نیست در زیر در این مورد کامل توضیح خواهیم داد.

دلیل اصلی طراحی سایت پزشکی ارزان بر ساختار هوشمندانه ای است که یک تیم برنامه نویسی برای راه اندازی انواع سایت پیاده می کند، بدین صورت که در اکثر سفارشات تعداد زیادی از کارهای اولیه و پایه را با کمک ساختاری که دارند دیگر انجام نمی دهند و به همین دلیل است که هزینه ای که قبلا بابت زمان طراحی سایت پزشکی می گذاشتند امروز دیگر نمیگذارند. و زمان را برای بالا بردن کیفیت کار استفاده میکنند و در این بین طراحی سایت پزشکی ارزان تر از شرکت های دیگر انجام می گیرد.

پزشکان مشاوره و امکانات خدمات سایت طراحی وب سایت پزشکی ارزان شرکت آکام آتا

 

دلیل بعدی طراحی سایت پزشکی ارزان تجربه یک تیم در این موضوع است، تیمی که قبلا چندین وب سایت پزشکی راه اندازی کرده اند و به نیاز های شما کاملا مشرف هستند لذا بازهم در بحث زمان میتوانند خیلی سریعتر عمل کنند و هزینه ای که بابت آن زمان قبلا صرف می شد را به شما پزشکان عزیز تخفیف دهند.

برخی از تیم ها در سایر کشور ها به دلیل اینکه برای هر سایت نیاز دارند یک ساختار جدید ایجاد کنند و عملا چرخ را از اول بسازند معمولا قیمت بالایی میگیرند. بعضی دیگر از شرکت های دنیا فقط پول برند خودشان را میگیرند و عملا سایتی که راه اندازی می شود در نهایت دقیقا همان سایتی است که تیم حرفه ای و جوان دیگر می تواند راه اندازی کند و تفاوتی در آن وجود نخواهد داشت.

از تیمی کمک بخواهید که فقط و فقط هزینه زمان و تخصص خود را از شما دریافت خواهد کرد، قرار نیست صرفا یک وب سایت برای شما طراحی شود و برای شما هزینه تراشی شود، هدف تیم های حرفه ای همکاری بلند مدت است.

زیرا که بعد از راه اندازی وب سایت شما تازه وارد بازاری بزرگ خواهید شد که برای دیده شدن باید تلاش های زیادی انجام دهید که در اینجا باز یک تیم خوب بواسطه تجربه و سابقه کاری که دارد برای دیده شدن شما نیز ساختاری هوشمندانه چیده است که در سریعترین زمان ممکن وب سایت شما به یکی از بهترین سایت های پزشکی تبدیل شود و تماس های دریافتی تان چند برابر شود.

در اصل یک تیم حرفه ای خدمت طراحی سایت پزشکی را ارائه می دهد تا بتواند علاوه بر اینکه کمکی برای شما باشد تا بیشتر از پیش دیده شوید بتواند همکاری طولانی مدتی نیز با پزشکان عزیز داشته باشد زیرا که امروز نیاز به معرفی خدمات پزشکی و تخصص پزشک به مردم منطقه و یا اطراف مهم شده است.

امکاناتی که در طراحی سایت پزشکی ارزان دریافت میکنید

همانطور که در بالا گفته شد یک تیم حرفه ای فقط یک ساختار هوشمند برای کارهای پس زمینه راه اندازی سایت پزشکی ایجاد کرده است لذا هیچ یک از امکانات مورد نیاز یک وب سایت پزشکی در پکیج طراحی سایت پزشکی ارزان کم نخواهد شد و شما وب سایت خود را بطور کامل با تمام امکانات دریافت خواهید کرد. در زیر به برخی از امکانات و خدمات اشاره خواهیم کرد:

 

 • قابلیت ساخت نامحدود صفحه و نوشته (مقاله و خبر)

  • در بخش مدیریت وب سایت شما می توانید به هر تعدادی که دوست دارید مقالات و نوشته های مختلف بر روی سایت منتشر کنید و کاربران سایت را جذب به خواندن آها و افزایش اطلاعات عمومی آنها کنید.
 • امکان رزرو وقت آنلاین

  • در وب سایت شما فرمی جهت رزرو وقت قبلی ایجاد خواهد شد که کاربر می تواند اطلاعاتی که شما برای تعیین وقت نیاز دارید را وارد و به شما ارسال کند تا وقت او رزرو شود.
 • امکان تکمیل فرم ها بصورت آنلاین توسط مراجعه کننده

  • فرم هایی مانند پرونده بیمار را بصورت آنلاین می توان طراحی و ایجاد کرد تا مراجعه کند دیگر نیازی به تکمیل فرم در مطب شما نداشته باشد و در وقت او صرفه جویی شود.
 • ریسپانسیو بودن سایت، یعنی قابلیت نمایش در تمام دستگاه های موبایل، تبلت و دسکتاپ

  • خدمت طراحی سایت پزشکی ارزان همانند دیگر خدمات می تواند تمام استاندارد های لازم برای دیده شدن در دستگاه های مختلف را داشته باشد و هیچ مشکلی در این مورد نخواهید داشت.
 • امنیت بالای وب سایت

  • یک تیم حرفه ای بصورت پیشفرض در تمام سرویس های خود امنیت وب سایت را در قدم اول راه اندازی آن تامین و تکمیل خواهد کرد که سرویس طراحی سایت پزشکی ارزان نیز مستثنا این امر نخواهد شد.
 • سئو پایه (بهینه سازی سایت برای گوگل)

  • بعد از راه اندازی سایت دیده شدن در گوگل اولین نیاز شما خواهد بود که یک فرد یا تیم طراحی حرفه ای تنظیمات اولیه آن را بصورت پیشفرض برای وب سایت شما انجام خواهد داد. و درصورت نیاز می توانید برای تولید محتوا و اعمال تنظیمات بیشتر قراردادی جدا از موضوع طراحی سایت پزشکی ارزان با شما بسته شود تا از اینکه در صفحه اول گوگل باشید اطمینان حاصل کنید.
 • بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت

  • یکی از مهمترین فاکتور های یک وب سایت ایده آل سرعت بارگذاری آن برای کاربر است بدین صورت که کاربر زمان زیادی را نباید منتظر لود شدن وب سایت شما بماند که این مهم نیز در پکیج طراحی سایت پزشکی ارزان باید شود.

مزایای سئو طراحی سایت پزشکی

بیشتر پزشکان از مزایا و پتانسیل بالای موجود در فضای مجازی اطلاع یافته اند و بنا به فضای رقابتی موجود، اقدام به سئو طراحی سایت پزشکی برای مطب خود نموده اند. سئو یا بهینه سازی سایت، مجموعه فعالیت هاییست که باعث افزایش شمار بازدیدکنندگان سایت ها می شود و سئو سایت های پزشکی سبب می شوند که پزشکان، شانس بالاتری در دیده شدن و معرفی خود افزایش دهند.

سئو سایت پزشکی

توجه داشته باشید که پزشکان با معرفی خدمات و حوزه کارشان، می توانند افرادی را که در پی متخصصین مربوطه در موتور جستجوی گوگل هستند را به سوی خود جذب نمایند. پیاده سازی سئو داخلی و خارجی وب سایت پزشکی نخستین اقدام در دستیابی به این هدف است. تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از کاربران اینترنتی، به وسیله موتورهای جستجو نظیر گوگل، پزشک یا مرکز خدمات درمانی متناسب با بیماری و مشکلات خود را پیدا می کنند و این امر نشان دهنده وجود یک بازار رقابتی بزرگ در این حوزه در کل دنیا به زبان های مختلف است. به همین دلیل وجود متخصص در زمینه سئو طراحی سایت پزشکی امری کاملا ضروری به نظر می رسد. امروزه اکثر شرکت های دارویی در دنیا در تلاش برای دریافت رتبه و رنک برای نام محصولات تجهیزات پزشکی و دارویی خود هستتد و هزینه های سنگینی را در این زمینه پرداخت می کنند.

سئو طراحی سایت پزشکی آکام آتا

توجه داشته باشید که گوگل در زمینه سلامت و پزشکی بسیار حساس و دقیق می باشد و از آنجایی که محتوای سایت های پزشکی به صورت مستقیم با سلامت عمومی جامعه ارتباط دارد، بسیار سخت گیرانه و با دقت عمل می کند. فرض کنید شما به عنوان یک کاربر در پی یافتن روشی درمانی هستید و سراغ سایتی با محتوای نادرست بروید. این موضوع امری بسیار مهم و گاها ترسناک است و لذا گوگل در این زمینه بسیار محتاطانه عمل می کند و همین امر یکی دیگر از عوامل پردردسر بودن سئو طراحی سایت پزشکی و سخت بودن کار متخصص سئو است. دسترسی به اطلاعات پزشکی و سلامت، پر جستجوترین موضوعات اینترنتی در جهان به شمار می آیند.

اما سوال اینجاست که چگونه می توان سئو طراحی سایت پزشکی را به نحو احسن انجام داد. اصول و تکنیک ها ی سئو  اندکی پیچیده هستند و اینگونه نیست که یک نسخه معین برای هر سایت، کارآمد و موفقیت آمیز باشد. هر وبسایت پزشکی بایستی به صورت مجزا آنالیز شده و مطابق با وضعیت موجود آن شروع به سئوسازی سایت کرد. امروزه در دنیا زمانی که شخصی دچار هر گونه علائمی از بیماری یا کسالت می شود، ترجیح می دهد پیش از اینکه به پزشک مراجعه کند به اینترنت مراجعه نموده و پاسخ خود را با نوشتن عبارت کلیدی مناسب مرتبط با عارضه خود، از طریق موتور جستجوی گوگل پیدا کند.

 

در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار خود می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

به این نوشته امتیاز دهید!