دیجیتال مارکتینگکسب و کارمشاور دیجیتال مارکتینگ

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

چگونه بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

 بازاریابی درمورد یک چیز است: اینکه کشف کنیم بازار هدف ما کجاست؛ در نتیجه توجه خود را به آنجا معطوف کرده و سپس در رابطه با آن تولید محتوای مناسب داشته باشیم. انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ادامه ی موفقیت بسیاری از کسب و کارها امری با اهمیت است.

در گذشته توجه مردم به رادیو، روزنامه ها و سایر رسانه های آفلاین معطوف می شد. بنابراین اگر می خواستید خدمات خود را به مخاطبین هدف مناسب ارائه دهید، کافی بود در آن پلت فرم ها تبلیغ کنید. اما اکنون همه چیز پیچیده شده است. توجه مردم در گستره ای از پلت فرم های متنوع پراکنده شده است.سئو

 

کسب رتبه های بالا برای مقالات در موتور جستجو، فقط باعث آگاهی بخشی در مورد برند شما و دیده شدن بیشتر صفحات شما نیست. این رتبه های بالا ارزشی بیشتر از این دارد. با بالا بردن رتبه بندی محتوای خود در موتور جستجو، شما می توانید مشتری های بالقوه ای را جذب کنید و آنها را به خرید وادارید؛ درست وقتی که متوجه می شوند مشکلی دارند که راه حلش در دستان شماست.

گوگل ادوردز(Google AdWords)

 

برای شرکت های دیجیتال مارکتینگ، گوگل ادوردز یک روش عالی برای جلب توجه مشتری های بالقوه است؛ آن هم درست در لحظه ای که آنها برای رفع مشکلی به دنبال راه حلی هستند. بسیاری از مردم برای یافتن راه حلی برای نیازهای خود به گوگل مراجعه می کنند. بنابراین به کارگیری گوگل ادوردز که نیازهای این دسته از مخاطبین را هدف قرار می دهد می تواند بسیار مفید باشد.

تبلیغات ویدئویی

 

عمر یوتیوب از خیلی از شوهای تلویزیونی قدیمی امریکا بیشتر است. مخاطبان گسترده به علاوه ی تعامل و ارتباط بیشتر این مخاطبان با بازاریابی ویدیویی، باعث می شود که تبلیغات ویدئویی به ابزاری با ارزش برای بازگشت سرمایه تبدیل شود. تبلیغات ویدئویی با توجه به اطلاعات جمعیتی، رفتار آنلاین، مکان زندگی، علایق شخصی، و موارد دیگر از این دست مخاطبین هدف خود را می یابد.

تبلیغات فیس بوک

 

ویژگی های هدف یابی فیس بوک همراه با تعداد کاربران گسترده ی آن، برای تقریباً هر کسب و کاری یک بستر خارق العاده ایجاد می کند. به این ترتیب می توان شاهد بازگشت سرمایه   و سودآوری در مسیری سالم بود. شما می توانید هدف یابی خود را براساس جنسیت، سطح تحصیلات، درآمد، مکان زندگی، علایق، اعلام وضعیت و حتی رویدادهای مهم زندگی مخاطبان خود قرار دهید.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ
بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ
بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محتوایی

 


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

بازاریابی محتوایی همچون سوختی است که بسیاری از مشاغل چند میلیون دلاری را ایجاد کرده است. اکثر صاحبان کسب و کارها فکر می کنند ایجاد محتوا یعنی نوشتن چند پست در هر هفته و قرار دادن آنها در یک وب سایت. اما کسانی که به فروش بالا واقعا اهمیت می دهند، می دانند که این مسئله پیچیده تر از آن است. خدماتی که شرکت های دیجیتال مارکتینگ می توانند در بازاریابی محتوا ارائه دهند شامل: ایجاد پست در وبلاگ، ایجاد اینفوگرافیک، سئو، تجزیه و تحلیل محتوا و تبلیغ در رسانه های شبکه های اجتماعی است.

بازاریابی موبایلی

 

بیش از ۵۰٪ جستجوهایی که از طریق موبایل صورت می گیرد منجر به خرید می شود. وقتی این جستجو مربوط به کسب و کارهای محلی باشد، این تعداد حتی بیشتر است: ۷۸٪ از جستجوهای محلی در تلفن همراه منجر به خریدهای آفلاین می شود. و اصطلاحاتی که مورد جستجو قرار می گیرند نیز قصد خرید بالای کاربر را نشان می دهند. گزینه های مختلفی وجود دارد که شرکت های دیجیتال مارکتینگ در مورد تبلیغات موبایل به کار می گیرند. از جمله ی آنها تبلیغات موبایلی یوتیوب است؛ که در تبلیغات اپلیکیشن ها و کمپین هایی برای تقویت نصب برنامه های تلفن همراه در نظر می گیرند.

بازاریابی ایمیلی

 

با وجود رشد شبکه های اجتماعی، ایمیل هنوز بیشترین بازدهی را برای بازاریابان ایجاد می کند. در واقع، به ازای هر ۱ دلار هزینه شده، بازاریابی از طریق ایمیل ۳۸ دلار درآمد کسب می کند. شرکت های دیجیتال مارکتینگ می توانند خدماتی مانند تهیه ی فهرست به شما ارائه دهند؛ و در ادامه با حفظ تعامل با شما این فهرست را به روز نگه دارند. به این ترتیب به بهینه سازی امور کمک کنند.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

در پایان روز، یک عامل اصلی وجود دارد که تعیین می کند سایت شما فروش خواهد داشت یا خیر: آیا بازدیدکنندگان سایت اقدامی را که شما می خواهید انجام دهند انجام می دهند؟ این به معنای داشتن سایت مناسب، طراحی فرم و سایر عناصر لازم برای تقویت جلب مشتری و نرخ تبدیل شماست.

خدمات شرکت های دیجیتال مارکتینگ در این زمینه می تواند شامل تجزیه و تحلیل مسیر تبدیل، تعیین هدف، شناسایی معیارهای تبدیل و جمع آوری داده ها از بازدید کنندگان وب سایت باشد. برخی از شرکت ها تخصص بیشتری نسبت به بقیه دارند. اما به طور کلی، آنها خدمات مختلف ذکر شده در بالا را ارائه می دهند.

[dt_quote]

اما پیش از آن که بتوانید بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ با خدمات مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید، باید چند سوال از خود و شرکت های مناسب خود بپرسید.

[/dt_quote]

پرسیدن سوال های درست برای یافتن بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

نیازهای بازاریابی شرکت شما چیست؟

 

اولین گام این است که پیش از جستجوی بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ نیازهای بازاریابی شرکت خود را به درستی بشناسید. آیا به طراحی وب سایت نیاز دارید؟ بازاریابی ایمیلی؟ سئو؟ یا به تجزیه و تحلیل؟

اگر در حال حاضر تیم بازاریابی داخلی دارید، از خود بپرسید که تیم شما مهارت استفاده از کدام استراتژی های بازاریابی را دارد؟ تاکتیک های بازاریابی که می دانید باید انجام دهید اما هنوز به آنها نرسیده اید کدامند؟

اینها نمونه ای از سوال های مفیدی هستند که به شما کمک می کنند تا بتوانید نتایج کاربردی تری از شرکت های دیجیتال مارکتینگ بگیرید.

شرکت های دیجیتال مارکتینگ چطور کسب و کار خود را اداره می کنند؟

 

یکی از بهترین نشانه ها در تشخیص بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ- و آنچه نشان می دهد آنها چه کاری می توانند برای کسب و کار شما انجام دهند- نتایجی است که آنها برای خودشان به دست آورده اند.

اگر به فکر به کارگیری یک شرکت برای مدیریت وبلاگ خود هستید، ببینید آنها چگونه وبلاگ خود را اداره می کنند؟ اگر به فکر استفاده از آنها برای تبلیغات رسانه ای درشبکه های اجتماعی هستید، ببینید چگونه حساب های خود در شبکه های اجتماعی را اداره می کنند؟ اگر می خواهید آنها را برای سئو استخدام کنید، ببینید رتبه بندی آنها در موتور جستجو چیست؟

اگر آنها آنچه را که خود تبلیغ می کنند برای کسب و کار شخصی خود انجام ندهند، این می تواند برای شما نشان خطر باشد. یعنی در واقع آنها به آنچه تبلیغ می کنند اعتقادی ندارند؛ و یا قادر نیستند خدماتی را که تبلیغ می کنند به واقع ارائه دهند.

معیارهای شرکت های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 

بیشتر کسب و کارها معیارهای بیهوده را دنبال می کنند. اعدادی که به نظر می رسد مهم هستند اما هیچ ارتباط واقعی با درآمدزایی کسب و کار ندارند. به عنوان مثال، تعداد لایک های هایی که در یک پست دریافت می کنید می تواند یک معیار پوچ محسوب شود. زیرا تعداد لایک ها همیشه مستقیما تبدیل به فروش نمی شود.

آخرین چیزی که می خواهید این است که شرکت های دیجیتال مارکتینگ هر ماه از شما دستمزد بگیرند و فقط لایک بیشتری در پست های شما ارائه دهند. بدون اینکه هیچ افزایشی در فروش به وجود بیاورند. در جستجوی بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ  از آنها بپرسید: موفقیت شما را چگونه ارزیابی می کنند؟

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

این شرکت ها کسب چه نتایجی را به شما وعده می دهند؟

 

وقتی در صنعتی حضور دارید که برای ورود به آن موانع کمی وجود دارد، ناگزیر باید با افرادی روبرو شوید که ادعا می کنند می دانند چه کاری انجام می دهند، اما در واقع ایده ای ندارند. بازاریابی یکی از این صنعت هاست. شرکت های بازاریابی بسیاری وجود دارند که فقط برای بستن معامله، جهان را به مشتریان وعده می دهند؛ اما از پرسنل و مهارت های لازم برای ارائه ی وعده های خود برخوردار نیستند.

در بدترین موارد، آنها هر ماه از شما دستمزد می گیرند؛ و می گویند که کسب نتایج در مورد ترافیک بالاتر مدت زمان زیادی طول می کشد. اگرچه می دانند که اقدامات آنها هرگز نتیجه ای نخواهد داشت. در واقع شرکت های دیجیتال مارکتینگ نباید نتایجی را که از پس آن بر نمی آیند تضمین کنند. به عنوان مثال، وقتی صحبت از بازاریابی برای شما می شود آنها می توانند همه حرکت های درست را انجام دهند. اما اگر در یک بازار رقابتی تر باشید نتایج طولانی تر می شود.

شما می توانید شرکت های کلاهبردار یا بی کیفیت را فیلتر کنید. ببینید چه چیزی آنها را متفاوت می کند؟ یا استراتژی آنها برای گرفتن نتیجه چیست؟

این شرکت ها چقدر دستمزد می گیرند؟

 

شما به راحتی می توانید نمایندگی های بی کیفیت را از طریق قیمت فیلتر کنید. بسیاری از کسب و کارها می خواهند پس انداز کنند. بنابراین قیمت معمولا اولین چیزی است که از شرکت ها می پرسند. با این حال، اگر شرکتی پیدا کنید که قیمت های کمی را از شما دریافت می کند، احتمال دارد که آنها نتایج بی کیفیتی نیز ارائه دهند. از دیدگاه آنها به قضیه نگاه کنید:  اگر شرکت های دیجیتال مارکتینگ دستمزد بسیار پایینی درخواست می کند، در این صورت احتمالا خدمات کمتری را نیز در نظر می گیرند.

علاوه بر این، به دلیل اینکه انگیزه ی مالی زیادی وجود ندارد، دیگر کمتر ممکن است برای کسب و کار شما مسافت چندانی را طی کنند. شرکت هایی که قیمت های بالاتری دریافت می کنند تمایل دارند با سخاوت بیشتری با مشتری های خود رفتار کنند. زیرا آنها توانایی و انگیزه ی انجام چنین کاری را دارند. هنگام یافتن نمایندگی مناسب برای کار خود، باید دقت لازم را به کار بندید. شما می توانید درباره ی مدل های مختلف قیمت گذاری شرکت هایی که با آنها روبرو می شوید بیشتر بیاموزید.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در مسیری طولانی به شما کمک می کند.

 

قبل از اجرای یک برنامه ی بازاریابی موفق، باید بینش عمیقی در مورد رفتار مشتری خود داشته باشید. بیشتر پیام های بازاریابی عمومی به نظر می رسند. زیرا اکثر شرکت ها وقت نمی گذارند تا مشتریان خود و داستان های مشکلات آنها را درک کنند. تعیین معیارهای موفقیت نیز مستلزم مستند سازی مناسب از سیستم ها، فرآیندها و گردش کار است. این بدان معنی است که شما باید یک سیستم ساختاری داشته باشید که هنگام ایجاد پست وبلاگ، اجرای یک کمپین روابط عمومی، اجرای تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا تبلیغات پولی و غیره از آن پیروی کنید.

برنامه های بازاریابی محدود در تمام طول اجرا به ابزارهای مختلفی نیاز دارند. به عنوان مثال، شما ممکن است به ابزارهای بازاریابی ایمیلی مانند MailChimp، ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics، ابزارهای ارتباطی مانند Slack و موارد دیگر نیاز داشته باشید. این ابزارها به شما کمک می کنند تا وظایف اصلی خود را به انجام برسانید و اهداف خود را به طور موثرتری تحقق بخشید.

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تمام این زمینه ها به شما یاری می رساند. یکی از مهمترین مهارت ها در مورد بازاریابی داخلی، صبر است. به طور معمول، نتایج قابل توجه تنها پس از چندین ماه به دست می آید. برخی از موفق ترین شرکت ها طی سالهای متمادی صبورانه و به طور مداوم تلاش می کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا