هر کمکی می خواهید اینجاست :

مشاوره و اجرای فروش

طراحی، تولید و پشتیبانی نرم افزار

طراحی وبسایت و سئو

دیجیتال مارکتینگ

مشاوره توسعه کسب و کار

مشاوره مدیریت و سیستم سازی

فرم درخواست مشاوره کسب و کار

پس از تکمیل فرم و ارسال درخواست مشاوره توسط شما، در کمتر از ۱۲ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهیم گرفت و هماهنگی های لازم را به عمل خواهیم آورد.

شرکت مشاوره کسب و کار شرکت مشاور آکام آتا مشاور کسب و کار مشاوره تجاری مشاور بیزینس

شروع همکاری به چه صورت است؟

شروع همکاری با جلسه مشاوره تلفنی است.
در جلسه حضوری بسیار گران چه چیزی می خواهید بگویید؟ یا بشنوید؟ که در جلسه مشاوره تلفنی نمی شود بگویید؟ جواب این سوال را بدهید و بعد تصمیم بگیرید.
دنبال میز و صندلی نباشید دنیا – دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات است. 
ما پروژه هایی در شهر های مختلف داخل و خارج کشور داریم که تمامی کارها از طریق اینترنتی، انجام می شود. مهر و امضا قرارداد، ارسال پیش فاکتور، دریافت قرارداد، مذاکرات و مشاوره آنلاین و تلفنی. همه چیز در نهایت از طریق ایمیل رسمی شرکت تایید می شود.

پرداخت به شرکت به چه صورت است؟

شما می توانید از طریق درگاه پرداخت شرکت آنلاین، حق مشاوره و یا مبلغ خرید خدمات را پرداخت کنید. شرکت ما کلیه مجوز های لازم و اینماد (نماد تجارت الکترونیک) را دارد. و یا می توانید بعد از هماهنگی و توافق، و یا دریافت فاکتور نسبت به پرداخت مبلغ به شرکت ما اقدام نمایید.
پرداخت:
شماره حساب بانک صادرت: 0113068388008
شماره شبا بانک صادرات : 870190000000113068388008IR
شماره کارت بانک صادرات شرکت : 6037691990713026

نام صاحب حساب : شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

مشاوره تلفنی و آنلاین به چه صورت است؟

شروع همکاری با جلسه مشاوره تلفنی است. اصلا و اصلا نیازی به جلسه حضوری و اتلاف وقت بابت حال و احوالپرسی، هزینه ایاب و زهاب نیست.
دلیلش کشف نیاز های کسب و کار شما بصورت اولیه است و اعلام پیشنهاد و پروپوزال اولیه است. اول باید بدانیم وبسایت، بروشور، کاتالوگ یا وبسایتی دارید؟

مشاوره حضوری به چه صورت است؟

کمی فکر کنید، چرا جلسه مشاوره حضوری می خواهید؟
چه چیزی می خواهید بگوییم و یا می خواهید بگویید که بصورت تلفنی یا آنلاین نمی شود گفت؟
جلسه حضوری شرکت ما از ۵ پنج میلیون تومان شروع می شود بنابراین اگر بودجه کل کسب و کار شما محدود است به دنبال مشاور تمام وقت و یا جلسات مشاوره حضوری نباشید.

چی دارید؟

فرض کنید ما مشتری باالقوه شما هستیم. می خواهید کسب و کار و خدمات و یا کالای خود را برای فروش به ما معرفی کنید.

سوال ۱ – وبسایت، بروشور، کاتالوگ، پیج شبکه های اجتماعی؟ کدام رو دارید؟
ما برای شناخت اولیه کسب و کار شما نیاز داریم در مورد کسب و کار شما مطالعه کنیم. اگر این شناخت و مطالعه از طریق توضیح شما در جلسه تلفنی و یا حضوری باشد مسلما برای شما هزینه بر خواهد بود و هزینه مشاوره تلفنی یا حضوری اخذ می گردد. اگر وبسایت، بروشور، کاتالوگ یا پیج شبکه های اجتماعی ندارید در واقع کسب و کار و یا شرکت رسمی و بیزینس کلاسیک و مدرن ندارید. چطور خودتان را معرفی می کنید؟ تیم بازاریابی و یا تیم فروش چطور شما را معرفی کند؟
جواب: ما باید بیزنس یا ایده شما را طی یک جلسه تلفنی یک ساعته بررسی کنیم که در صورت نیاز اقدامات لازم را قدم به قدم برای شما انجام دهیم.

سوال ۲ – اسم کسب و کار و بیزینس شما را در گوگل سرچ می کنیم، آیا اطلاعات جامع و کامل خدمات یا محصولات شما را پیدا می کنیم؟
اگر در هیچگونه حضوری در فضای مجازی ندارید یعنی یک کانال معرفی برند و کسب و کار خود را از دست داده اید.
بیل گیتس می گوید : کسب و کاری که در اینترنت وجود ندارد، در آینده نابود خواهد شد.

ما همه این کارها را برای شما انجام می دهیم.

شرکت مشاور کسب‌وکار چیست ؟

شرکت مشاوره کسب و کار یک شرکت رسمی ثبت شده با مجوز و موضوعات فعالیت این حوزه می باشد که به سایر کسب و کار ها و سازمان ها در سیستم سازی، تیم سازی، تهیه، نگارش، و اجرای بیزینس پلن و همچنین در توسعه و پیشرفت و بهینه سازی و اجرای استراتژی ها و بهبود عملکرد و در نهایت افزایش فروش سازمان یا کسب و کار کمک می نماید. شرکت مشاوره کسب و کار یا مشاوره تجاری یا همان مشاوره بیزینس به زبان انگلیسی (Business Consulting Company)، یعنی شرکتی که کلیه خدمات مشاوره و همراهی جهت موفقیت کسب و کار یا بیزینس شما را ارائه می دهد. بنابراین شرکت مشاوره کسب و کار از صفر تا صد کسب و کار با بکارگیری تیم متخصص خود در حوزه مدیریت، فروش و بازاریابی، منابع انسانی، مهندسی و عملیات، مدیریت استراتژیک، امور مالی و حسابداری، و فناوری اطلاعات و ارتباطات در کنار مدیریت شرکت و هیات مدیره و مدیرعامل به بیزینس شما کمک می نماید. شرکت مشاوره مدیریت کسب و کار مانند شرکت آکام آتا (سهامی خاص) و مک کینزی (McKinsey & Company: Global management consulting) و گروه مشاوره بوستون BCG پس از بررسی اولیه کلیات سازمان، با ارائه بازخوردها و راهکار ها، استراتژی های عملی و اجرایی به مدیران و مالکان کسب و کار ها در راستای بهبود عملکرد، موفقیت و پیشرفت کسب و کار ها قدم بر می دارند.

شرکت مشاوره کسب و کار شرکت مشاوره تجاری مدیر عامل یاشا سازمند

یاشا سازمند مدیر عامل شرکت مشاور کسب و کار (به مدت ۴ سال)
دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA دانشکده مدیریت، دانشگاه تهران ، کارشناس ارشد (فوق لیسانس) مدیریت کسب و کار MBA از کشور مالزی، کارشناسی مهندسی مکانیک طراحی جامدات و مدرک معادل مهندسی کامپیوتر نرم افزار
سابقه کارمندی در مطرح ترین و معروف ترین شرکت های دنیا نظیر همکاری مستقیم با شرکت مخابرات سنگاپور، شرکت نت اپ انگلستان، شرکت آلمانی بین المللی سل بای تل گروپ
سابقه مدیریتی، سرپرستی و کارشناسی حوزه فروش و بازاریابی بصورت رسمی و بیمه ای در شش ۶ شرکت ایرانی – سابقه کارمندی در ۱۲ شرکت  داخل و خارج کشور

شرکت مشاور کسب‌وکار

بعضی از مشاوران کسب و کار به صورت تخصصی در شغل‌های خاصی مشاوره ارائه می‌دهند ولی بعضی دیگر به طور کامل به امور کسب و کار تسلط دارند و به شما مشاوره عمومی کسب و کار می‌دهند که کمک بسیاری به شما می‌کند. راه اندازی یک کسب و کار به سرمایه نیاز دارد و اگر در مسیر صحیح قدم نگذارید، امکان دارد سرمایه خود را از دست بدهید. این مشکلات به خاطر نبود مشاوره کسب و کار جدی‌تر می‌شوند. اهمیت مشاوره کسب و کار فقط در راه اندازی یک کسب و کار نیست و در یک شغل ممکن است در هر زمانی با چالش‌ها و مشکلات جدیدی رو به رو شوید و یک مشاور کسب و کار با ارائه مشاوره و پیشنهادهای گوناگون می‌تواند شما را راهنمایی کند.

تعریف شرکت مشاور کسب‌وکار

در جهان امروز شاهد تغییراتی سریع در همه‌ زمینه‌ها هستیم. همین تغییرات باعث شده است تا نیاز به همگام شدن با اتفاقات برای همه‌ حیطه‌های گوناگون زندگی انسان ضروری و مهم باشد. وجود مشاور برای رشد و توسعه دادن کسب و کارها بسیار با اهمیت است و هر روز به این اهمیت افزوده می‌شود. مشاور وظیفه دارد بخش‌های مختلف یک کسب‌وکار یا سازمان را با دقت مورد تحلیل قرار دهد و وضعیت موجود و نقاط قوت و ضعف هر کسب و کار را کاملاً مشخص کند.

بعد از اینکه وضعیت موجود کسب و کار کاملاً تحلیل و بررسی شد و تعیین شد که کجا قرار دارد، باید هدف رشد کسب و کار خاص و هدف ایده‌آل مشخص شود. این جایگاه باید کاملاً با ظرافت در نظر گرفته شود تا بر اساس آن برنامه‌های بعدی کمک به کسب و کار چیده شود. سپس هدف‌های ایده‌آل به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شوند و اهداف سالانه را شکل می‌دهند تا بتوان رشد کسب و کار را کاملاً پیگیری کرد.

ابزارهای تخصصی گوناگونی باید در نظر گرفته شود تا با به‌کار گیری آن‌ها، کسب و کار بتواند به سمت هدف خاص خود حرکت کند. یکی از وظایف موسسه مشاوره کسب و کار ارائه‌ همین ابزارها است. معمولاً شرکت‌ها متخصصان مختلفی دارند که در هر حیطه‌ خاص می‌توانند ابزارهای مورد نیاز را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه دهند و با مشکلات رایج پیشروی کسب و کارهای مختلف آشنا هستند.

تاریخچه شکل‌گیری انواع شرکت‌های مشاوره کسب‌وکار

مشاوره به شکل کلی ریشه در گذشته و قدیم دارد و حتی آن را می‌توان تا پیش از میلاد مسیح نیز پیگیری کرد. در واقع از زمان باستان، افراد به این نتیجه رسیده بودند که مشورت با افراد با تجربه و متخصص، می‌تواند احتمال موفقیت را افزایش دهد. اما اگر بخواهیم به شرکت مشاوره کسب و کار به شکل تخصصی‌تر نگاهی داشته باشیم، می‌توان تاریخ شکل‌گیری اولین شرکت مشاوره کسب و کار را تا بیش از یک قرن پیش پیگیری کرد.

شرکت مشاوره کسب‌وکار در دنیای امروز

می‌توان گفت در سال‌های گذشته رشد علم و تکنولوژی افزایش یافته است و از اوایل قرن بیستویکم با ظهور اینترنت و ایجاد شبکه‌های مجازی در سراسر جهان، شیوه زندگی انسان‌ها دچار تغییراتی عمیق شده است. کارکرد شرکت‌های مشاوره کسب و کار نیز به همین دلیل تغییر کرده است. سرعت رشد تکنولوژی به‌ آسانی می‌تواند افراد را از گردونه رقابتی خارج کند و دائماً باید مراقب کسب و کار خود باشید.

برای عقب نماندن از قافله‌ تکنولوژی، راه اول این است که خودتان را غرق در اطلاعات کنید و در همه زمینه‌ها تخصص داشته باشید که این کار قطعا غیرممکن است و به طور دائم امکان‌پذیر نیست، زیرا حیطه‌ اطلاعات وسعت زیادی دارد. راه دوم مراجعه به یک شرکت مشاوره کسب‌وکار است.

مشاورین این استارت‌آپ‌ها طی یک روال استاندارد کسب و کار شما را تحلیل کرده و با ارائه‌ روش‌های مختلف کمک می‌کنند تا بتوانید همپای تغییرات روز و تکنولوژِی قدم بردارید. برای نمونه با استفاده صحیح از تبلیغات دیجیتال، می‌توان دسترسی بیشتری به مشتریان داشت و در بازار رقابتی فرصتی برای دیده شدن پیدا کرد.

این کار با استفاده از ابزارهای تخصصی مانند سئو ممکن است. در زمینه تبلیغات و برندینگ دیگر نیز زمینه‌های تخصصی گوناگونی وجود دارند که می‌توان با مشورت آن‌ها را در نظر گرفت تا با صرف انرژی صحیح توان عملیاتی را به شکلی اصولی افزایش داد.

مسئولیت‌های شرکت مشاور کسب‌وکار

امروزه شرکت‌های مشاوره‌ای هستند که در صنایع خاصی تخصص دارند، در حالی ‌که برخی از مشاوران کسب‌وکار تخصص کلی‌تری دارند. معمولاً مسئولیت‌های مشاوره کسب‌وکار برای هر بیزینسی متنوع است، در ادامه به برخی از متداول‌ترین مسئولیت‌های مشاوره کسب وکار اشاره می‌کنیم:

 • موانعی که مانع رشد یا کارایی کسب‌وکاری می‌شوند را شناسایی می‌کنند.
 • فرصت‌های تغییر را برای هر شغلی مشخص می‌کنند و به اجرای این تغییرات کمک می‌کنند
 • آموزش‌های لازم به کارکنان و مدیریت را ارائه کنند
 • ایده‌های خاصی را برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید آموزش می‌دهند
 • در برنامه‌ریزی کسب‌وکار و ایجاد مشاغل جدید کمک می‌کنند
 • ارزیابی، استخدام و اخراج کارکنان در صورت لزوم را بررسی می‌کنند
 • برنامه‌های جدید را اجرا می‌کنند.
 • بودجه یک شرکت یا کسب‌وکار را تجزیه‌وتحلیل می‌کنند.
 • فروشندگان و شرکای تجاری را پیدا می‌کنند.

مزایای شرکت مشاوره کسب‌ وکار

مشاوره کسب‌وکار می‌تواند به شناسایی چالش‌ها، ارائه مشاوره و پیشنهاد راه‌حل‌های عملی به صاحبان و مدیران مشاغل کمک کند. از مزایای مشاوره کسب‌وکار می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • تجربه و تخصص بیشتر
 • صرفه‌جویی در هزینه
 • صرفه‌جویی در زمان
 • مشاوره تخصصی

سخن پایانی

در حال حاضر با رشد دنیای دیجیتال و علم، سرعت زندگی انسان نیز بسیار زیاد شده است و باید برای موفق شدن با این سرعت هم ‌قدم شد. در اصل کسب و کارهای موفق آن‌هایی هستند که توانسته‌اند به شکل دائم فعالیت‌های خود و مشتریان را تحتنظر داشته باشند و منطبق بر این فعالیت‌ها قدم‌های بعدی را بردارند. شرکت‌های موفق در کسب و کار به دانش و تخصص اهمیت می‌دهند و سعی می‌کنند راه  درست پیشرفت را با روشی اصولی پیدا کنند.

همین موضوع باعث شده است که در دنیای پر از رقابت، شرکت‌های بسیار موفقی داشته باشیم که حتی برای چندین دهه عملکرد مطلوبی و خوبی نشان داده و توانسته‌اند مشکلات پیشرو را با بهترین استراتژی‌ها پشت سر بگذارند. انواع شرکت‌های مشاوره کسب و کار با این هدف تأسیس ‌شده‌اند که کسب و کارهای گوناگون را در راه پر پیچ‌وخم موفقیت یاری کنند.