بازاریابی و فروششرکت مشاور بازاریابی و فروش

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت

 مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت هر کسب و کاری می تواند باشد. ۱۶ سال پیش یعنی در سال ۲۰۰۴ (۱۳۸۳ شمسی)، برایان تریسی در کتاب خود به کلیدی بودن نقش بازاریابی و فروش در شرکت ها اشاره کرده است. این کتاب هم اکنون نیز بعد از سالها در وبسایت آمازون موجود است به نام ثروتمند شدن به روش خودتان Getting Rich Your Own Way –  by Brian Tracy. سالها بعد مقالات بسیار متعدد و بسیاری در مورد بازاریابی و فروش نگارش و منتشر شد که در آنها نیز فروش و بازاریابی به عنوان کلید (به انگلیسی : Key ) در موفقیت کسب و کارها اشاره شد.

 – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

جهت مشاوره کسب و کار، مشاوره بازاریابی و فروش می توانید پس از مطالعه مطلب زیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

[/vc_column][/vc_row]

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت کسب و کارتان است. با استفاده از خدمات مشاوره متخصصین و کارشناسان ارشد و بین المللی این حوزه به موفقیت خود کمک کنید.

[/vc_column][/vc_row]

کار گروهی کلید موفقیت کسب و کار ها است.


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

به خاطر داشته باشیم کار مشاوره کاری تیمی و گروهی است. و یک مشاور نمی تواند در همه حوزه ها تخصص داشت باشد. بنابر این گروهی از مشاوران بازاریابی و فروش می توانند بهتر در رسیدن اهدافتان به شما کمک نمایند. توصیه می شود تحقیق کنید، با متخصصین مشورت نمایید، فکر کنید و سپس تصمیم آگاهانه بگیرید. قبل از انتخاب شرکت مشاوره، گروه یا مجموعه خاص داخلی یا خارجی تحقیقات بسیاری انجام داده و از کمک و مشورت چندین متخصص استفاده نمایید تا بتواننید تصمیم درستی بگیرید.

 

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت کسب و کار شرکت آکام آتا گروه مشاوران و متخصصان
کار گروهی تیم های بازاریابی و فروش کلید موفقیت کسب و کار

 

مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت،مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت، مشاوره بازاریابی و فروش کلید، مشاوره بازاریابی و فروش کلید، مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت

پایان جنگ فروش و بازاریابی

 

پایان جنگ فروش و بازاریابی عنوان یکی از مقالات فیلیپ کاتلر، پدر علم بازاریابی مدرن در سال ۲۰۰۶ ، در هاروارد بیزینس ریویو (به انگلیسی: Harvard Business Review) بوده است. در بسیاری از شرکت ها در دنیا همیشه اختلاف نظر بین تیم و مدیریت فروش و بازاریابی وجود داشته است. اختلاف نظر ها ریشه های خاص خود و دلایل خاص دارند. تیم فروش دوست دارد زود و در کوتاهترین زمان بفروشد و تیم بازاریابی دوست دارد برنامه ریزی بلند مدت و اصولی کند. کما اینکه تیم و مدیریت بازاریابی ممکن است در این راستای اهداف بلند مدت و تمرکز بر آنها – فروش کوتاه مدت، و مقطعی را فدای اهداف توسعه، برندینگ (خلق برند)، و رضایت مشتریان در بلند مدت نماید. حال مدیر ارشد و یا مالک کسب و کار تصمیم می گیرد که به چه نحوی عمل نماید تا هر دو تیم در کنار هم و با همکاری هم کار کنند.

 

در بیشتر کسب و کار ها، کارمندان و مدیران تیم های فروش به غیر از حقوق ثابت پورسانت بر مبنای فروش هم دارند تا مشوق آنها برای فروش بیشتر شود. ولیکن تیم بازاریابی گاها فقط حقوق ثابت دارند. اگر تیم بازاریابی به درستی عمل نکند، رضایت، جذب، و نگهداشت مشتریان بدرستی انجام نمی گیرد و در نهایت برندی خلق نمی شود. عملکرد تیم بازاریابی دیرتر آشکار می شود.

 

نقش و مسئولیت های تیم فروش و بازاریابی در کسب و کار ها بسیار کلیدی است و گفته می شود فروش بر روی اهداف کوتاه مدت، بازاریابی بر روی اهداف بلند مدت تمرکز می کنند. تیم فروش باید دغدقه رسیدن به اهداف فروش تعیین شده را داشته باشد و تیم مارکتینگ (بازاریابی) روی پروژه ها و اهداف بلند مدت و برنامه ریزی های بلند مدت کسب و کار کار می کنند تا تیم فروش بهتر بتواند بفروشد. تیم بازاریابی و فروش باید در کنار هم بوده و به هم در رسیدن اهداف اصلی سازمان کمک نمایند. گاهی دیده می شود برای کم کردن اختلاف نظر ها، کمبود بودجه و نیرو در شرکت های کوچک، مدیر بازاریابی و فروش یک فرد است که البته این دو، دو تخصص متفاوت و جدا هستند به همین دلیل کسب و کار های بزرگتر کاملا این دو سمت را از هم جدا نموده اند.

 

منابع:

 1. https://hbr.org/2006/07/ending-the-war-between-sales-and-marketing
 2. https://www.amazon.com/Getting-Rich-Your-Own-Way/dp/0471768065
 3. https://smallbusiness.chron.com/roles-responsibilities-sales-marketing-team-65580.html

 

 

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی  و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش – کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 4 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا (سهامی خاص)

 

[dt_gap height=”30″]

  مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت – مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت، مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت، مشاوره بازاریابی و فروش کلید موفقیت،

  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا