بازاریابیبازاریابی و فروششرکت مشاور بازاریابی و فروش

شرکت مشاور بازاریابی و فروش

 شرکت مشاور بازاریابی و فروش

شرکت مشاور بازاریابی و فروش می تواند به کسب و کار شما در تهیه، تدوین و اجرای کمپین های بازاریابی و فروش Sales and Marketing Campaign و طرح برنامه جامع بازاریابی و فروش Sales and Marketing Plan کمک نماید. سالها زمان می برند که یک متخصص بازاریابی و فروش تحصیلات دانشگاهی خود را در این حوزه مدیریتی به پایان برساند و تجارب گوناگونی در این حوزه در دنیای واقعی کسب و کار بدست آورد. مشاوران عالی بازاریابی و فروش معمولا بعد از پایان تحصیلات سالها به عنوان کارشناس، سرپرست و مدیر ارشد بازاریابی و فروش کار کرده و کسب تجربه نموده اند. بعد از حدود یک دهه تجارب حرفه ای مدیریتی معمولا استخدام دائم و تمام وقت آنها برای کسب و کار های استارت آپ و نوپا با بودجه کم – هزینه بالایی دارد و گاها مقدور نیست. بنابراین بسیاری از کسب و کار ها در دنیای تجارت امروز از خدمات یک مشاور حرفه ای و یا یک شرکت مشاور بازاریابی و فروش بصورت پروژه ای و یا ساعتی بهره مند می شوند.

 مشاور بازاریابی شرکت مشاور آکام آتا مارکتینگ Marketing Consultant Iran
شرکت مشاور بازاریابی و فروش – شرکت مشاور آکام آتا

 

مشاور بازاریابی و فروش در تهران – لطفا جهت ارتباط مستقیم با مدیرعامل، از کارشناس شرکت درخواست تعیین وقت ملاقات نمایید.

– کارشناس پشتیبانی شرکت: شماره تماس و تماس از طریق واتساپ ۰۹۰۲۲۷۷۷۰۰۷

شرکت مشاوره بازاریابی و فروش

نویسنده مقاله

مهندس یاشا سازمند
مشاور عالی بازاریابی و فروش بین الملل و مدیریت کسب و کار
کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی
بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف کسب و کار
سوابق علمی – تحقیقاتی، کارشناسی، مشاوره، اجرایی و مدیریتی، در حوزه بازاریابی و فروش، کسب و کار در داخل و خارج کشور
سابقه همکاری با شرکت های چند ملیتی و بین المللی نظیر مخابرات سنگاپور سینگ‌تل، (به انگلیسی: SingTel) – نت‌اپ (به انگلیسی: NetApp) – شرکت SELLBYTEL / Group  و – Brandt International Sdn Bhd
سوابق معتبر بین المللی و از مولفین چندین مقاله علمی مدیریتی منتشر شده در ژورنال های مطرح بین المللی دنیا – H index 5 Google Scholar
افتخار همکاری با IranTalent – دو ۲ شرکت بازرگانی – یک شرکت FMCG و یک شرکت گردشگری سلامت – در ایران
مدرس زبان انگلیسی با سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی داخل و خارج از کشور (تهران و مالزی)
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)


 طراحی سایت وبسایت مشاوره کسب و کار یاشا سازمند

 

در صورت تمایل میتوانید مقاله های زیر – در ارتباط با مشاوره بازاریابی و فروش را مطالعه نمایید.

 

مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ)

مشاور فروش

 

مشاور بازاریابی مارکتینگ آکام آتا Marketing Plan Consultant Iran
شرکت مشاور بازاریابی – شرکت مشاور بازاریابی و فروش آکام آتا

 

همکاری با شرکت مشاور بازاریابی و فروش، از چرایی تا اهمیت

در دنیا یکی شرکت هایی که بسیار تاثیرگذار در موفقیت کسب و کار ها، چه در عرصه های فروش حضوری و یا اینترنتی، شرکت مشاور بازاریابی و فروش می باشد. اگر چه فروش در دنیای امروز در حوزه های اینترنتی و حضوری توأم با پیگیری می ‌شود؛ اما هدف شرکت مشاور بازاریابی و فروش، معرفی بهتر محصولات و افزایش آمار فروش آنها در کسب و کار های گوناگون خواهد بود. برای شرکت ‌ها و موسسات گوناگون تولیدی، داشتن فروشنده یا بازاریاب های زیاد الزاماً تضمین موفقیت در امر فروش نخواهد بود؛ بلکه بهره‌ مندی از یک شرکت مشاور بازاریابی و فروش کارآمد و خبره است که می ‌تواند مسیر فروش ‌محصولات هر شرکتی را متحول سازد. از این رو است که شرکت ها و کسب و کار های حضوری و یا اینترنتی قبل از آنکه سراغ استخدام‌ فروشنده ها باشند، در هدف جذب یک مشاور حرفه ای و یا شرکت مشاور بازاریابی و فروش خواهند بود.

 

وظایف شرکت مشاور بازاریابی و فروش در کسب و کار های دنیای امروز

روش های گوناگونی به جهت بازاریابی و فروش در دنیای امروز ابداع شده است. رویکرد های گوناگون تبلیغاتی، خلق برند ها برندسازی یا برندینگ و مارک های تجاری، انواع شبکه های اجتماعی و رسانه های تلویزیونی تا رسانه ها و بنر های محیطی می توانند از طرح های گوناگون در بازاریابی و فروش باشند. رسیدن به یک طرح جامع در این دنیای پر فراز و نشیب تبلیغاتی هدفی است که یک شرکت مشاور قصد اکتشاف آنها را دارد تا بتواند همراه با خلق یک مسیر مدون و از پیش تعریف شده، استراتژی درستی برای معرفی و فروش خدمات و کالا های یک شرکت خاص را داشته باشد.

مشاور می تواند به شکل پاره وقت و یا به شکل مستقل و یا در قالب کارمند رسمی یک شرکت فعالیت خود را به انجام رساند. از جمله وظایف شرکت مشاوره می تواند تحلیل بازار ها باشد. پیدا کردن رویکرد هایی به جهت فروش و همچنین جستجو در خدمات و کسب و کار هایی که می تواند در پیشبرد اهداف شرکت موثر واقع شوند.

یک شرکت مشاوره همراه با تحلیل بازار، بررسی سهم شرکت از بازار، نحوه قیمت گذاری و چگونگی تبلیغات محصولات شرکت است که وظایف خود را به انجام می رساند. از طرفی شرکت مشاوره باید بتواند با تحلیل بازار های هدف، روش های خاص بازاریابی و برآورد هزینه های آنها را به درستی به انجام رسانده تا از این طریق همراه با صرفه جویی بودجه در روش ‌های گوناگون تبلیغاتی، راهکار های موثری برای فروش و تبلیغات ارائه کند. یک شرکت مشاوره همراه با ایده ها و خلاقیت های جدیدی در ارائه خدمات و محصولات با رویکرد های جدید و نوآورانه و اخلاق محور در بازار های جدید باعث افزایش فروش خواهد شد. از طرفی شرکت مشاوره بازاریابی و فروش، مسیر فروش و بازخورد های کسب و کار ها را ردیابی کرده و در این صورت می‌ تواند برای تداوم هر چه بهتر فروش شرکت در آینده استراتژی های بازاریابی را تنظیم نماید تا از طریق این استراتژی ‌ها، کمک ‌های شایانی به مدیران کسب و کار های گوناگون در عرصه های گوناگون داشته باشد.

شرکت مشاور مشاوره بازاریابی و فروش شرکت مشاور آکام آتا
شرکت مشاور بازاریابی و فروش – شرکت مشاور آکام آتا

آیا کسب و کار ها به شرکت مشاوره بازاریابی و فروش نیاز دارند؟

وقتی کالایی تولید می ‌شود الزاما باید به مصرف مصرف کننده برسد بنابراین باید بنا به نیاز مشتری و بازار هدف تولید شود. از طرفی تولیدکننده در دنیا چندان دیدگاه کلی نسبت به مصرف کننده ندارد و مصرف کننده هم دسترسی کاملی به تولیدکننده نخواهد داشت. شرکت مشاوره بازاریابی و فروش یک حلقه واسط میان این دو است. کسی که می ‌تواند میان تولیدکننده و مصرف‌ کننده پل ارتباطی درستی باشد تا همراه با تحلیل نیاز مصرف‌ کنندگان، استراتژی تولید در تولیدکنندگان را تدوین نموده و از طرفی همراه با مشاوره برای مصرف کنندگان، نیاز های آنها را رصد کرده و راهنمایی ‌های لازم را ارائه کند. به واسطه این حضور میانی میان تولید کننده تا مصرف‌کننده است که شرکت های گوناگون نیاز به مشاور فروش و بازاریابی خواهند داشت.

 

آیا مشاور فروش و بازاریابی (شرکت مشاوره بازاریابی و فروش) همان فروشنده است؟

قطعاً نمی توان وظایف محوله بر مشاور فروش و بازاریابی را از یک فروشنده انتظار داشت. به هر حال شغل مشاور فروش و بازاریابی در نگاهی وسیع تر و کلی تر از یک فروشنده به بازار نگاه می کند. اگر فروشنده در این تصمیم است که بتواند یک کالا را به یک مشتری خاص بفروشد، مشاور فروش و بازاریابی در این تفکر است که بتواند برای آن کالا استراتژی و برنامه راهبردی فروش تدوین کند. یکی از عمده وظایف مشاور فروش و بازاریابی تحلیل بازخورد مشتریان است تا بتواند از طریق این بازخورد ها استراتژی های آینده فروش را تدوین نماید. وظیفه ‌ای که گاها در مسیر فعالیت های یک فروشنده دیده نمی شود. یافتن بازار های جدید، یافتن ایده های جدید تبلیغاتی، برنامه جامع و طرح بازاریابی و فروش، خلق روش های موثر در ارائه محصولات و تدوین برنامه ‌های فروش از وظایف مشاور فروش و بازاریابی است. وظایفی که در مسئولیت های فروشنده حضور ندارد.

 

مشاوره بازاریابی و فروش چیست؟

مشاوره به شرکتها کمک می کند تا استراتژی فروش و بازاریابی خود را برای بهینه‌سازی رشد سودآور بهینه کنند. مشاوره بازاریابی و فروش، مدیریت کار را با ترسیم دیدگاههای مشتریان، بازارها، محیطهای تجاری و سازمان داخلی انجام می دهد. سپس پیامدهای اقتصادی این بینش ها را الگوبرداری می کند و آنها را با آنچه برای سایر شرکت ها کار می کنند مقایسه می کند. مشاوره بازاریابی و فروش به شما کمک  می کند تا موقعیت، توسعه و سرمایه گذاری در مارک های خود را برای تمایز و رشد اقتصادی بشناسید و از آنها نهایت بهره را ببرید.

شما همچنین می توانید نقاط تفاوت هربرند تجاری را بهتر بشناسید، بینشی برای رشد سهم، بهبود موقعیت یابی و ایجاد هدف گذاری واضح تر برای بخش های مشتری کسب کنید. مشاوره بازاریابی و فروش یک حرفه ی بسیار هوشمندانه است که تجزیه و تحلیل را درک می کند، با تخصص بیشتر از سایر افراد درک می کنند که چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان و چگونگی ایجاد استراتژی ها برای بهبود تجارت می شود.اگر می دانید چه پیامی برای تبلیغ دارید ، یک آژانس تبلیغاتی (شرکت تبلیغاتی) را برای ایجاد تبلیغات استخدام می کنید. آنها تیم های فوق العاده خلاق متشکل از مدیران هنری، کپی نویسان و طراحان گرافیک را دارند که به شما کمک می کنند تا از طریق یک تبلیغات تبلیغاتی یا تبلیغاتی ، پیام را به روشی تازه و جذاب بگذرانید.

در مقابل، یک مشاور بازاریابی و فروش شخصی است که به یک شرکت کمک می کند تا تصمیم بگیرد که چگونه به بهترین وجه مشتری های خود را درگیر کند. علاوه بر این ، مشاوره بازاریابی و فروش به افرادی که می توانند در جستجوی محصول یا خدمات و نحوه گسترش مشتری هستند کمک می کند. مشاور بازاریابی و فروش به برند تجاری موجود می اندیشد و سپس با استفاده از ابزارهای تحلیلی ، پتانسیل بازار را در نظر می گیرد و برای دستیابی به اهداف بزرگتر، استراتژی ایجاد می کند. در طی فرایند ، مشاوره بازاریابی و فروش پیروی از رسالت شرکت را تضمین می کند و موفقیت، سنجش استراتژی و پیگیری نتایج  آن استرتژی را هنگام اجرای یک برنامه جامع بازاریابی اندازه گیری می کند.

 

نقش ها و مسئولیت های شرکت مشاوره بازاریابی و فروش چیست؟

روش های مختلفی وجود دارد که یک شرکت مشاور بازاریابی و فروش می تواند به یک سازمان کمک کند. شرکت مشاور بازاریابی و فروش به خوبی هزینه ارزیابی و بهبود تجارت شما را خواهد داشت. در اینجا برخی از مسئولیت های معمولی مشاور بازاریابی و فروش بیان شده اند:

فرصتهای جدید برای تعامل با مشتریهای موجود و جدید را شناسایی می کند.

شرایط بازاریابی موجود، رسانه های اجتماعی و تبلیغات را ارزیابی می کند و تعیین می کند که چگونه اهداف فروش با موفقیت انجام می شوند و فروش ایجاد می کنند.

با افزایش مشتری های قبل ، شاید با وجود محصولات جدید یا خدمات جدید، ارزش مشتری را به حداکثر می رساند. رضایت مشتری ها و نگهداشت مشتریان قدیمی

مشارکت مشتری را از طریق رسانه های اجتماعی بهبود می بخشد، ایجاد کمپین های نوآورانه در رسانه های مختلف که برای موفقیت بهینه و مدیریت تعامل با مشتریان یکپارچه شده اند.

کمپین های بازاریابی و فروش و رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، بازاریابی موبایل و محلی را مدیریت می کند.

همانطور که می بینید نقش شرکت مشاور بازاریابی و فروش کاملاً متنوع است ، به همین دلیل کمک می کند تا بدانید کدام مهارت ها به بهترین وجه برای نیازهای شما مناسب هستند.

 

شرکت مشاور بازاریابی

مشاور بازاریابی امروزه یکی از موضوعات حائز اهمیت و مورد بحثی است که صاحبان انواع و اقسام شرکت ها را به خود جذب کرده است، چرا که مدیران و صاحبان انواع شرکت های فروش محصول و یا ارائه خدمت می توانند با جدی گرفتن این مسئله و پرداختن به آن، روند سود دهی خود را بر اثر جذب مشتری بیشتر بیفزایند.

درواقع لازم است تاکید کنیم که بهره مندی از یک مشاور و یا شرکت مشاور بازاریابی در امر فروش خدمت و یا محصول مسئله ی بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذاری است، به گونه ای که تمام افراد مشغول در حوزه ی فروش می بایست از وجود آن استفاده کنند. البته گفتنیست برخی از افراد عقیده دارند نیازی به مشاور بازاریابی ندارند و خودشان قادر به انجام این کار هستند اما باید بدانید که این افراد ممکن است دچار مشکل خواهند شد چرا که این رشته، رشته ای کاملاً تخصصی بوده و نیاز به بررسی های متعددی از طرف مشاور و یا شرکت مشاور بازاریابی دارد؛ از این رو دریافت کمک از یک مشاور بازاریابی مسئله ی مهمی است که نباید آن را سرسری بگیرید.

با کمک گرفتن از یک و یا شرکت مشاور بازاریابی و فروش در این زمینه مطمئناً با گذشت کوتاه ترین فاصله ی زمانی پس از پیاده سازی استراتژی ها و تکنیک های پیشنهادی مشاور شاهد نتیجه ی بسیار مطلوبی در راستای جذب مشتری و به دنبال آن افزایش درآمد مشاهده خواهید کرد. تاثیر اعمال استراتژی های بازاریابی به قدری واضح و رضایتمندانه خواهد بود که حتما از تقاضا کنندگان پر و پا قرص مشاوره های بازاریابی خواهید شد.

شرکت مشاور مشاوره بازاریابی و فروش شرکت مشاور آکام آتا
شرکت مشاوره بازاریابی و فروش – شرکت مشاور آکام آتا

وظیفه ی شرکت مشاور بازاریابی

یک مشاور بازاریابی وظیفه دارد استراتژی هایی به مراجعه کننده ی خود پیشنهاد دهد که منجر به افزایش مشتری و به دنبال آن افزایش درآمد او شود. تمام استراتژی های پیشنهادی توسط مشاور های بازاریابی با بررسی عوامل مختلفی انجام می شوند که برخی از بارز ترین مورد ها را در ادامه آورده ایم:

 • تحلیل و بررسی موقعیت فعالیت هایی که شرکت دارد. درواقع مشاور بازاریابی به طور اختصاصی در زمینه ی فعالیت های شرکت مراجعه کننده تحقیقاتی میدانی انجام می دهد، به این ترتیب جزئیات و ویژگی های مهم آن را شناسایی می کند.
 • تعیین هدف مد نظر صاحب کسب و کار از دیگر مورد های بررسی شده توسط مشاور بازاریابی و فروش است، به گونه ای که هدف کسب و کار از نظر حداقل و حداکثر میزان کسب درآمد و یا موارد دیگری از این قبیل را مشخص می کند.
 • شناسایی مشتریان و تقاضا کنندگان شرکت و یا کسب کار مراجعه کننده از اقدامات دیگری است که مشاور بازاریابی و فروش برای ارائه بهترین استراتژی ها انجام می دهد.

مشاور بازاریابی با توجه به نتیجه ی بررسی های آمده در موارد فوق و مورد های دیگری پیرامون آن ها می تواند روش مناسبی برای بازاریابی پیشنهاد دهد که در حداقل ترین زمان ممکن مشتریان کثیری جذب شود. – شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش

شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش

عوامل موفقیتِ یک شرکت مشاوره بازاریابی و فروش در تهران چیست؟

شرکت های مشاوره بازاریابی و فروش

همکاری با یک شرکت مشاوره بازاریابی و فروش مورد توجه صاحبان کسب و کار و کار آفرینان بسیاری در دنیای تجارت امروز قرار گرفته است. با توجه به اهمیت شناسایی و در دست گرفتن نبض بازار هدف در دنیای کسب و کارهای امروز، برای هر کسب و کار جدیدی که سودای موفقیت در سر دارد کمک گرفتن از یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی در تهران، که یک بازار وسیع با پتانسیل بسیار بالا است، امری ضروری به نظر می‌رسد. مشاور فروش و بازاریابی، مشاوری است که برای ایجاد و اجرای استراتژی های بازاریابی با شرکت ها و کسب و کارهای مختلف همکاری می‌کند. یک مشاور فروش و بازاریابی موفق تکنیک‌ها و روش‌های فروش، قیمت گذاری، بازاریابی و تبلیغات را به مناسب‌ترین روش نسبت به یک کسب و کار بلد است.

دنیای امروز دنیای سرعت و رقابت است. در دنیای امروز تمامی مسائل به صورت کامل تخصصی و تفکیک شده می‌باشد. مقوله بازاریابی و فروش نیز از این امر مستثنی نیست. بنابر این فن و دانش فروش و بازاریابی کاملا تخصصی و بر پایه اصول و استراتژی می‌باشد. در دنیای مدرن فرصت آزمون و خطا برای یادگیری وجود نداشته و بهترین و عاقلانه‌ترین روش در راه اندازی و اداره یک کسب و کار موفق استفاده از دانش و تخصص یک مشاور فروش و بازاریابی است. از جهتی یافتن یک شرکت مشاوره فروش و بازاریابی در تهران به چالشی دشوار برای برخی از صاحبان کسب و کار تبدیل شده است. لذا در مقاله حاضر بر آن شدیم ویژگی‌های یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی در تهران را ذکر کرده و عوامل موفقیت وی را با توجه به جامعه و شهری که در آن هزاران شرکت و کسب و کار در رقابتی شدید در حال فعالیت هستند، بررسی کنیم.

شرکت مشاور مشاوره بازاریابی و فروش شرکت مشاور آکام آتا
شرکت مشاوره بازاریابی و فروش – شرکت مشاور آکام آتا

ویژگی‌های یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی موفق

همانطور که ذکر کردیم بهترین مشاور فروش و بازاریابی کسی است که با تخصص و دانش خود تکنیک‌ها و روش‌های فروش را با توجه به بازار هدف خود دانسته و توانایی آموزش و همچنین اجرای آنها را داشته باشد. بهترین مشاور فروش و بازاریابی در تهران کسی است که بازاریابی و تبلیغات را در بازار هدف خود یعنی تهران را بشناسد. مشاور فروش و بازاریابی در تهران در صورتی موفق خواهد بود که روش‌ها و اقدامات لازم برای گسترش و توسعه بازار را بداند و مهم‌تر از آن بتواند آن را به شما آموزش دهد. مناسب ترین مشاور فروش و بازاریابی در تهران برای یک کسب و کار که بازار هدفش تهران است، داشتن شناخت کافی از بازار است. در مرحله اول باید مشاور بتواند بازار هدف را آنالیز کرده و یک استراتژی کارآمد جهت تبلیغات و فروش طراحی کند. مشاور فروش و بازاریابی در تهران باید بتواند با بهره گیری از روش های بازاریابی و تبلیغات مدرن کمترین هزینه و بیشترین سود را عاید یک کسب و کار کند. داشتن دانش و فن ارتباط گیری با مشتری و بازاریابی از ویژگی های الزامی یک مشاور فروش و بازاریابی موفق است.

یک شرکت مشاوره فروش و بازاریابی موفق در تصمیم گیری و اتخاذ بهترین روش‌های جلب رضایت مشتری به شما کمک می‌کند. جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی و همچنین روش‌های گسترش دامنه‌ی فعالیت را به شما آموزش می‌دهد. یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران می‌تواند با شناخت خود از جامعه هدف یک پایگاه دائمی از کسب و کار شما در نظر مشتریان ساخته و با در نظر گرفتن پتانسیل موجود در بازار تک تک هدف‌های شما را محقق سازد.

مهارت‌های لازم برای موفقیت یک شرکت مشاور بازاریابی و فروش در تهران

یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران برای کسب موفقیت و مدیریت کارآمد به ترکیبی از مهارت‌های فنی و مهارتهای نرم (ویژگی های شخصی که به فرد امکان می دهد تا به طور موثر و هماهنگ با افراد دیگر تعامل داشته باشد) نیاز دارد. این مشاور باید در بازاریابی، برقراری ارتباط و روانشناسی ماهر و با تجربه باشد. از جمله مهارت‌های لازم برای موفقیت یک مشاور فروش و بازاریابی در تهران را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • بازاریابی آنلاین
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی محتوایی
 • تهیه و تدوین کمپین های بازاریابی Marketing Campaign
 • تهیه و تدوین و اجرای طرح برنامه بازاریابی Marketing Plan
 • روابط عمومی بالا
 • بازاریابی پاسخ مستقیم

اگر در پی همکاری با یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی در تهران می‌باشید، به دنبال تیمی باشید که بتواند هم تفکر خلاق داشته باشند و هم قادر به تجزیه و تحلیل مبتنی بر نتایج باشند. هرکسی که استخدام می کنید باید با رفتار مشتریان مورد نظر خود آشنا باشد و مایل به همکاری مشترک برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن در اهداف تجاری شما باشد. بهترین مشاور فروش و بازاریابی تنها با داشتن مدرک بازاریابی یا چند گواهی نامه راضی نمی شوند، مشاور فروش و بازاریابی موفق همواره در پی کسب تجربه و علم آموزی و بروز کردن دانش خود است. مشاور فروش و بازاریابی موفق دائماً در حال یادگیری و کار روی مهارتهای خود است تا بتواند کارفرمای خود را در مورد آخرین روشهای بازاریابی به روز کرده و به وی آموزش دهد. بازاریابی همیشه در حال پیشرفت بوده و ضروری است که همواره به روز و همگام با صنعت باشد.

مشاور فروش و بازاریابی در تهران برای موفقیت باید بتواند میزان کشش بازار تهران را در مورد کالا یا خدمت مورد نظر خود پیش بینی کند. یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی در تهران باید اطلاعات موثق و دقیقی از عادت‌های خرید مردم (رفتار مشتری) تهران داشته باشد و راهکارهای مدرن تبلیغات و مذاکره فروش را بشناسد. برای این که یک شرکت مشاور فروش و بازاریابی در تهران بتواند استراتژی خود را به درستی پیاده کند، باید درکی درست از کل مردم منطقه مورد نظر خود داشته باشد.شرکت مشاوره بازاریابی و فروش در ایران Sales and Marketing Consulting Company in Iran – AKAM ATA

شرکت مشاوره بازاریابی و فروش – شرکت مشاوره کسب و کار – شرکت مشاور برندینگ و تبلیغات – شرکت مشاوره برندسازی – شرکت مشاوره برندav;j lah,v

مشاور فروش تهران گیلان شرکت آکام آتا Sales Consultant Advisor Iran AKAM ATA
شرکت مشاور بازاریابی و فروش – شرکت مشاور بازاریابی و فروش آکام آتا (سهامی خاص)

شرکت مشاوره بازاریابی و فروش

شرکت – شرکت – شرکت – شرکت – شرکت مشاور بازاریابی و فروش

 • برای جزییات بیشتر – دریافت خدمات مشاوره مدیریت – شرکت مشاور بازاریابی و فروش، مشاوره بازاریابی و فروش، مشاوره برندینگ (برندسازی یا خلق برند)، مذاکرات و مکاتبات تجاری بین الملل در تهران و استان گیلان می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

lah,v fhchvdhfd , tv,a nv jivhk

[dt_gap height=”30″]

  شرکت مارکتینگ در تهران -بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ – بهترین شرکت بازاریابیو فروش – بهترین شرکت مارکتینگ – لیست شرکت های دیجیتال مارکتینگ – Digital Marketing Company in Iran – Sales and Marketing Company in Iran

  منابع: شرکت مشاوره بازاریابی و فروش

   

  مشاهده بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا